eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 31.Hafta Eskişehirspor - Samsunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 20212223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erhanateser Liste gör
Yazar

Erhan Ateşer
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı erhanateser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2017 saat 23:28
Takım harikaydı taraftarımız harikaydı ama son 10 dakika bir durgunluk vardı. TRT maçın başında kaç kere ses ayarı yaptı ben sayamadım :) Herkese sonsuz teşekkürler..
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2017 saat 23:57
Dunde yazdigim gibi biz ne zaman guney kale tribununu ilk yari alsak yenildik. Bu macta da korkmadi degilim ama çok şükür bu ugursuzlugu kirdik😊
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 00:04
Çok duygusal taraftarız biz. Sivasla berabere kaldık diye burada etmediğimiz laf kalmadı, Samsuna 6 attık diye havalara uçuyoruz. Bizim oynadığımız futbol rakibin gücü oranında güzel, genelde de bu böyledir. Sivas bence bu ligin en diri takımı ve şampiyonluğu bizimle beraber hakeden takım, Malatya 5 puan öndeyse karşısına çıkanlar sağolsun, tabi bizim 3 puanı sildiren malı da es geçmeyelim.

Ligin en çok gol atan en az mağlup olan ve 3 puan sildiren takımıyız ama ikili averaj yüzünden Sivasın kayıplarını hesaplama derdine düştük. Hep dediğim ve istediğim bir oluverse, son hafta üçlü averaja bi kalsak da biz şampiyon olsak Sivas da arkamızdan çıkıp Malatya playoff oynasa. Gerçi ezik Sivaslıların berabere biten maçta koyduk mu tezahüratı da aklımın köşesinde durur, demek ki biz bu lige bu kadar fazlayız!!!
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 00:09
Benim anlamadığım bu ikili avaraj muhabbeti.gol avarajımız sivastan çok olursa eğer ikili avaraja mı bakıkıyor yine de
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 00:14
Alıntı yapılan birisi26

Benim anlamadığım bu ikili avaraj muhabbeti.gol avarajımız sivastan çok olursa eğer ikili avaraja mı bakıkıyor yine de

İkili averajda ilk once iki takımın kendi arasinda oynadıgı maclar bakilır orda eşitlik olursa genel averaja bakılır.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
esesliasik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: almanya
  Alıntı esesliasik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 00:16
Muhtesem bir galibiyet. Insallah yarin rakiplerimiz puan kaybeder.
Her macimizi ciddiye alalim, ciddiye alirsak sikinti olmaz
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 01:04
Stadda net gördüm özeti de izledim bize verilen penaltı çok net bir şekilde doğru. Malatyalılar internette algı operasyonu yapıyorlar yok tff,hakemler bizi destekliyormuş lobimiz varmış bilmem ne çok seviyesizler.
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 01:09
Alıntı yapılan grezores

Stadda net gördüm özeti de izledim bize verilen penaltı çok net bir şekilde doğru. Malatyalılar internette algı operasyonu yapıyorlar yok tff,hakemler bizi destekliyormuş lobimiz varmış bilmem ne çok seviyesizler.

EVKUR YENİ MALatyasporlu onlar ne yapsalar haklılar :)

Madde 46 dan yararlanıyorlar :)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 09:08
Dünki Akaminko ADS maçında olsaydı yenilmezdik. güzel galibiyet ama insan giden puanlara yanıyor. şimdi bekle dur rakipler takılsın diye. inşaallah herşey istediğimiz gibi olur
ES-ES
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 09:45
Fazla ağlayıp sızlanmaya gerek yok. Son gülen iyi güler demişler. Önceki puanlar kaybedilmeseydi, rehavetten bu maçlar kaybedilirdi. Kaldı 3 hafta. Aynı ciddiyette devam!
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 20212223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır