eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 07:23
vali beyden ALLAH razı olsun eskişehirsporluyum diyen o iyi zamanımızda atkıları takıp gelenlerden daha fazla eskişehirli çıktı.daha ne yapsın her ne geliyorsa elinden seferber etmiş.ama bu şehirden para kazanıp ihanet edenler işte bu şehrin makus kaderi.yeni açıklamalarını duyunca çok sevindim vali beyin.artık şu gerçek yardım severlerle yapmacık olanların listesini ne olur açıklayın.görelim bakalım kimler bu şehrin bu takımın sevdalısı.“Bu şehir destek vermese de dışarıdan aldığımız desteklerle bu takımı destekleyeceğiz ve inşallah başarılı olacağız. Ve kimin katkı yapıp yapmadığı net bir şekilde ortaya çıkaracağız.işte olay bu kadar basit bu taraftarda görsün ve ona göre hareket etsin.bizlerde bilelim kimler bu takımın yanında.yanlız bu takım düşsede kalsada şu bir gerçek ki artık kulüpte hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 08:20
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Koskoca ticaret odası 10 tane sticker almış dalga mı geçiyorlar acaba ? 10 tane nedir ya

Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama aslında kalıcı çözüm bulmak adına nasıl KoreoEses için para toplayıp Emre ve ekibine güveniyorsak, her gün bir tl Eses için 1 kişiden alsak senede 365tl yapar.10bin kişiden 365tl toparlarmıyız bilmiyorum ama toparladığımızı düşünürsek. Her sene 3,650,000 tl para yapar. Taraftar olarak bunu ister o sene bir futbolcu olarak değerlendirebiliriz yada Bunu sermaye olarak kullanacaksın atıyorum aç sinema salonu herkes Eses sinema salonuna gitsin. Ozaman mevcut sinema salonları yada AVMler neyse artık şu an yardım ettiği miktar var ise daha fazlasını eder, Aç berber herkes Eses berberine gitsin. Aç manav sebzesini meyvesini herkes oradan alsın. Birazda birilerini yardım etmek zorunda bırakalım eğer hukuki açıdan uygun ise. 3,650,000tl az para değil iki senede yaklasık 7,000,000 para. Geliştirilebilir bir düşünce olamaz mı? Bir dernek adı altında mı olur işte girdisi çıktısı defteri olan ne bileyim anlamam bu işlerden bir bakkal olsa gidip oradan alışveriş yapsak bir işletme...
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 08:26
Vali 300 iş adamından bahsetmiş davet ettik gelmediler,biz ayaklarına gideceğiz demiş.Validen tek isteğim bu ziyaretler bittiğinde davetli 450 iş adamının kimler olduğu,ESKİŞEHİRSPOR a kimin ne kadar katkı sağladığını açıklmasıdır.Yok öyle bu şehirin sırtından geçineceksin,servetine servet katacaksın söz konusu ESKİŞEHİRSPOR olduğunda koşar adım tabanları yağlayacaksın.Kimse kusura bakmasın bakanıda,milletvekilde,belediye başkanıda,iş adamıda bu renklere sahip çıkmak zorundadır.Eskişehirspor iyiyken vip tribününden çıkmayanlar,şampiyonluk fotolarında en önde poz verenler,seçime az bir süre kalıp şehrin ileri gelenleriyle toplantılar yapıp seçimden sonra biranda ortadan kaybolanlar.Bu taraftar iyiyide,kötüyüde kesinlikle unutmayacak.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 08:44
Toplantıya Eskişehir'in zengini olarak katılanlar, oraya katılmalarında ki amacı biliyordu. Kimsenin Eskişehirspor kulübü başkanına güveni kalmadı. Bu bile düşünülerek Valimiz, Kimin ne kadar verdiğini ve paranın nereye harcandığını açıklayacağız dedi. Yani ben para vereceğim de benim param nereye gidecek diye bir düşünce yoktu. Basit bir hesapla, toplantıya katılan ESKİŞEHİR'İN ZENGİNLERİ 10 er bin tl verse 1.5 milyon tl para toplanırdı. Eskişehir'de yeri geldiği zaman asgari ücretle çalışan birisi bile, sezon boyunca maçlara bilet parası, deplasman parası vs. 1 sene içerisinde kulübe bir kaç bin tl harcayabiliyorken, o gecede toplanan, para toplanacağı zaman orayı terkeden ESKİŞEHİR ZENGİNLERİNİN kim olduğunu bilmek bizim hakkımızdır. Bir eskişehirli ve eskişehirsporlu taraftar olarak, bu şehirden alışveriş yapan birisi olarak, nereden alışveriş yapacağımı, kimlere para kazandıracağımı bilmeliyim.
Her zaman her yerde
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 13:12
Vali aciklasin bizde ona gore paramizi takima destek olanlara verelim. O destek cikmayan pintiler bu takim avrupaya gidince finallere cikinca gelirse serefsizin en önde gidenleridir
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 13:42
Bu kötü zamanımızda bize destek olmayan kişilerin ismini açıklamak ile kalmayıp kulüp tesislerinin bahçesine kalıcı bir levha ile de yazılmalı, o insanlar ile armanın ilişkisinin tamamen bitirilmesi gereklidir.
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 14:46
Yalnız;
SMS kampanyası hala sadece faturalı hatlar için geçerliymiş...
Faturasız hatlarında desteği alınmalı!!!
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 18:10
Alıntı yapılan esmutlu

Yalnız;

Yanlış bilgi,benim faturasız ve sms attım gerekli mesajda geldi.
Diren ESES...
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 20:57
Alıntı yapılan tugra20

Alıntı yapılan esmutlu

Yalnız;

Yanlış bilgi,benim faturasız ve sms attım gerekli mesajda geldi.

Bi ara Vodafone faturasız hattan olmuyodu acaba şimdi oluyo mu ki ?
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2016 saat 08:46
Turkcellden bir ara 2-3 gün arka arkaya mesaj attım ama mesaj gitmiyordu ondan sonra gitti
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır