eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2016 saat 13:27
Alıntı yapılan erkaneses2626

Koca eskısehır iş adamları toplanmıs 150-200 bini gecememıs yardım. Ayıptır be mekanlarda ödedıgınız paralar 20-25 bın lira. konu eses oldumu tek kurus yok. İş adamları toplanms denınce en az 2-3 milyon toplanır demıstım ama bunlarda işi kalmısta adamlıkları pek söylenemez. Ekmek yedıklerı sehırden kazandıklarını esirgemışler. Gercekten yazık.

Erdoğan Tekgöz'de Lafla Geçiştirmiş Yeri Geldi mi Deplasmana Destek Veriyoruz Diye....

Hasan Küpeli 50.000 TL Vermiş Bugüne Kadar Eskişehirspor İle Birlikte İsmi Bugüne Kadar Fazla Gündeme Gelmeyen Birisi Helal Olsun ....

Hoşcan Vermemiş mi Bir Şey ?
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 05:35
Es Es’e yardım gecesinde kaç para toplandı?

Çok konuşulan ve herkesin sonucunu merakla beklediği Eskişehirspor’a yardım gecesinin ardından detaylar daha da dikkat çekmeye başladı. Amaç iş adamlarının destek sağlaması ve takımın bir nebze olsun yaralarına pansuman yapmaktı. Konuşmalar yapıldı, basına kapılar kapatıldı imajı verilse de kapı aralık bırakılmıştı. Hostes kızlar ellerinde kağıt ile masaları dolaştı herkesten ne kadar vereceklerini not aldı. İşte gecenin tüm ayrıntıları.

GECEYE KİMLER KATILDI
Aslında 300-350 kişi davet edilmişti. Ancak bir çok kişi yani bilindik kişiler gelmedi. Tanınmamış ama siyasi kanada yakın isimlerin ağırlıklı olduğu gecede mevcut yönetimin yüzde 98’inden fazlası da yoktu. Eski Kulüp Başkanlarından Nebi Hatipoğlu’nun dışında kimseye rastlanmadı. Eski yöneticilerden bazıları ise oradaydı. Detaylar ise ilerliyen dakikalarda daha dikkat çekici hal aldı.

SMS KONUSUNDA VALİ AYARI
Vali Güngör Azim tuna salonda bulunanlara ince bir ayar çekti. Eskişehirspor’a SMS desteği konusunda, “Evet desteklerinizi bekliyoruz. Bu teknoloji öyle bir şey ki mesaj atanı da atmayanı da gösteriyor” demesi ile birkaç kez SMS atanlara bile rastlandı.

SAVAŞ ÖZAYDEMİR’DEN OSMALIYA GÖZ DAĞI
Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir’in konuşmasındaki ince ayrıntı ise dikkat çekti. Özaydemir, “Bizim burada yaptığımız göz dağı olsun. Herkes çekinsin. Osmanlı’da maçta bize karşı fazla sıkmayı versin” diyerek gülmesi herkesi biranda güldürdü.

BAKAN GÖZDAĞI VERDİ
Konuşması sırasında Bakan Nabi Avcı iş adamlarına ince bir göndermede bulundu. Eskişehirspor’a yardım yapılacağını ifade eden Avcı herkesin desteğini isterken sözlerinin arasına Başbakanımız ve milletvekillerimizin sizlere selamı var şeklinde bir sıkıştırma yapması mesajı adresine teslim etti.

O KİŞİ PARA VERMEDİ
Ve yardım için hostes kızlar masalara gitti. Mithat Körler ise mikrofon ile iş adamlarını teşvik etti. Açılışı diğer iş adamlarını gaza getirmek için Nebi Hatipoğlu yaptı. 25 bin TL’lik çeki veren Hatipoğlu’nu önce 5 bin sonra baskı ile 25 bin TL’ye çıkaran Mulla Şahbaz takip etti.15 bin TL ile Erdal Şahbaz yer alırken,Onur Sürmeli, İrfan Topaloğlu, Kazım Ay gibi isimlerinde renk kattığı gecede Hasan Küpeli önce 10 bin ardından baskılarla arttırarak 50 bin TL verip dikkat çekti. Valilik 100 bin TL verirken, odalar ise kendi aralarında komisyon oluşturarak para toplayacaklarının sözünü verdiler. Gecede tahmini 200-250 bin TL toplanırken, odalarında vereceği parayla 1 milyon ile 1,5 milyon TL’nin kulübe ulaşması bekleniyor. Gecenin en şaşırtan detayı ise Erdoğan Tekgöz’den geldi. Bir dönem Eskişehirspor Başkanı olmayı sık sık kafasına koyan ancak her seferinde geri çekilen Tekgöz, yardımla ilgili olarak mikrofon kendisine geldiğinde “Biz yeri geldiğinde 1-2 deplasmana destek veriyoruz” diyerek teklifi geri çevirdi ve para vermedi.Bunun yanında iri yapılı bir müteahhitinde para toplama sırasında salondan ayrıldığı gözlendi.

HOŞCAN YOK HÜKMÜNDEYDİ
Geceye gelecek mi gelmeyecek mi tartışmalarının yaşandığı hatta bazsı iş adamlarının gelmesini istemediği Kulüp Başkanı Mesut Hoşcan salondaki yerini aldı. Vali Güngör Azim Tuna’nın konuşmasını ismini hiç anmadığı toplantıda Hoşcan hep sessiz kaldı. Eskişehirspor gecesinde Eskişehirspor Kulüp Başkanına söz verilmemesi dikkatlerden kaçmazken, gece genel itibari ile AK Parti toplantılarını andırdı. Zira çoğu kimseyi bir çok kişi fazlaca tanımıyordu. Gecenin sonunda ise herkesi şok eden bir görüntü yaşandı. Vali Güngör Azim Tuna’yla fotoğraf çekinmek isteyenleri o kadar koruma ve personel dururken Mesut Hoşcan telefonla görüntüleyerek fotoğrafçılık yaptı. Bu durumu görenler hep bir ağızdan, “E.. yuhh artık. Eskişehirspor Başkanlığı ne durumlara gelmiş. Bu nasıl iş arkadaş” diyerek tepki gösterdi. Sonra bir ara Hoşcan, Valinin talebi üzerine telefonu birisine vererek resim çekmesini istedi ve kendisi fotoğrafa girdi.

Süha Bozkurt / Eskisehir.net

Süha Bozkurt ‏@suhabozkurt ·   

Dünkü yardım gecesinde destek vermedi diye eleştirilen Erdoğan Tekgöz bugün giderek 10 binTL yardım etmiş devamıda gelecek demiş. Tebrikler

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2016 saat 08:40
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, siyah-kırmızılı kulübe daha fazla destek verilmesi için çağrıda bulundu. bulundu. 

Vali Tuna, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün gece düzenlenen Eskişehirspor'a moral gecesinin, herkes açısında güzel geçtiğini bildirdi. 

Eskişehirspor'un zor bir süreçten geçtiğini anlatan Tuna, şöyle konuştu: 

"Bugün geldiğimiz noktada, takımdaki oyuncuların birbiriyle daha uyumlu ve hırslı oynadıkları, sonuca endeksli gayret gösterdikleri sürece geldik. Galatasaray galibiyeti hem kentimiz hem de takımımız için önemli bir motivasyon kaynağı oldu. Galibiyet serisinin sürdürülmesi lazım. Bunun için de kentin dinamiklerinin bir araya gelerek maddi ve manevi desteğini göstermesi gerekiyordu. Valiliğimiz öncülüğünde odalarımız ve borsamızın iş birliğiyle başlattığımız kampanyaya destek olanlara teşekkür ediyorum. İş adamlarımıza da mesajımızı verdik. Önümüzdeki günlerde inşallah onlardan da desteğimizi almış olacağız. Oyuncularımızdan herhangi bir maddi kaygı gütmeden oyunlarına konsantre olmalarını, sonuca endeksli çalışmalarını istiyoruz." 

Tuna, Eskişehirspor'un Anadolu'nun önemli değerlerinin başında geldiğini kaydetti. 

Eskişehir'de futbol sevgisinin bulunduğunu dile getiren Vali Tuna, "Herkesin gönlünde olan bir Eskişehirspor sevgisi, marka değeri var. Eskişehir dışında hiçbir Anadolu kentinde bunu göremiyoruz. Bunun sürdürülüp gelecek nesillere aktarılması gerekiyor. İnsanların bir kez daha düşünüp Eskişehirspor'a karşı sorumluluklarını yerine getirerek, destek vermesi gerekiyor. Hiçbir şey yapmasa telefonunu çıkartıp bir kısa mesaj atar." diye konuştu. 

Başkan Hoşcan: "Şehrin en önemli markasının durumu ortada" 

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, moral gecesine katılarak kulübün yanında olan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya teşekkür etti. 

Vali Tuna öncülüğünde Eskişehirspor için kentin dinamiklerinin harekete geçirilme çabasının bulunduğunu anlatan Hoşcan, "Şehrin en önemli markası olan Eskişehirspor'un içinde bulunduğu durum ortada. Kentte, Sayın Bakanımız Nabi Avcı ve Valimiz Tuna öncülüğündeki kenetlenme Eskişehirspor'u ileride çok daha iyi yerlere getirecek. Eskişehirspor'a emeği geçen ve geçeceklere çok teşekkür ediyorum." dedi. 

Hoşcan, Eskişehirspor'un önünde 7 lig maçının kaldığını anımsatarak, söz konusu maçların zorlu geçeceğini vurguladı. 

Kentteki kenetlenme ve futbolcuların inancıyla her maçtan iyi sonuçlarla dönmek istediklerini dile getiren Hoşcan, "Osmanlıspor dinamik bir takım. Zor bir maç olacak. Sevinen ve 3 puan alan taraf olmak istiyoruz. Bunu başarabilecek durumdayız. Oyuncularımızın Galatasaray maçında sergilediği oyunu ortaya koyduğunda yenemeyeceği takım yok." ifadelerini kullan
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 20:22
Alıntı yapılan erkaneses2626

Koca eskısehır iş adamları toplanmıs 150-200 bini gecememıs yardım. Ayıptır be mekanlarda ödedıgınız paralar 20-25 bın lira. konu eses oldumu tek kurus yok. İş adamları toplanms denınce en az 2-3 milyon toplanır demıstım ama bunlarda işi kalmısta adamlıkları pek söylenemez. Ekmek yedıklerı sehırden kazandıklarını esirgemışler. Gercekten yazık.

Bu işte bir yanlışlık olabileceğini düşünüyordum. Söylediğiniz paradan biraz daha fazla toplanmış :) Daha sonra yardım eden olmuş mu bilmiyorum. 150 civarı kişi katılmış. Masada, tabaklar, pastalar falan vardı. Bare onların parasını ödeselerdi. Orada toplanma amacı belli, oraya layık görmüşler seni. Bir ara yerel tv'de futbolculara maç primi toplanıyordu. Programda Hatipoğlu vardı. Arayanlar falan oluyormuştu. Daha sonra iptal etmişlerdi. Ertesi gün 1.5 milyon tl civarı paradan bahsediliyordu ama iptal etmişlerdi : ) İş adamı değil de hali vakti yerinde olan 300 taraftar toplansa daha fazla para çıkardı :)

Bu arada vali'nin söylediğine göre, işi çıkıpta gelmeyen kişilere de ulaşılacakmış. Birde eski yönetimdeki kişilerden bazı kişilere gitmemesi yönünde baskılar yapıldığını söylemiş Vali..

Umarım tez zamanda Eskişehirspor'un iyi günlerinde üzerinde gölgelenen herkesten kurtuluruz.
Her zaman her yerde
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 20:35
Bir gün yine Avrupa maçlarına çıkacağımız zaman avrupaya gezmeye gitmek için, ligde başarılı olacağımız ya da Türkiye kupasında final oynayacağımız zaman o gelmeyenlerin alayı gelip yer tutmaya kalkacaklardır...

Burada çok ağır şeyler yazarım ama değmez, paraları kadar karakterleri yok... Eskişehirspor'un en büyük talihsizliği bu adamlar ve iş bilmez yönetimlerdi ezelden beri...

O gelmeyenleri şimdi takımın yüzüne bakmayanları tek tek isimlerinin ezberlenip iyi günler geldiğinde stadın içine sokmamak lazım...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 20:39
Bu arada ben siyasi görüş, ideoloji bir kenara bırakarak çok samimi bir şeyi de söylemek istiyorum Vali bey'e ben şahsım adına çok teşekkür ederim... En baba Eskişehirsporludan (taraftarlar hariç) daha çok efor sarfetti sarfediyor... Eğer ligte kalırsak bu Vali'nin çabaları sayesinde olacaktır... Bu da yadsınamaz bir gerçektir... Belki siyasi bir erkin bu olaya el atması çok hoş bir durum değil, ama vali işe el atmasaydı biz teslim bayrağını 8-10 hafta önce çekerdik... Maalesef gerçek de bu...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 21:30
Koskoca ticaret odası 10 tane sticker almış dalga mı geçiyorlar acaba ? 10 tane nedir ya
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 21:50
Eğer küme düşersek bu yardım kampanyalarını bir daha asla göremeyiz. Vali dahil herkes Eskişehirspor'dan uzaklaşır. Bir 10 yıl daha beklemek zorunda kalabiliriz.
Elimizde güzel bir fırsat geçmişken bütün şehir kenetlenip, kalan 6 maçtan maksimum puanı toplamalıyız.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 22:07
Yakında valiler kararnamesi çıkacak. Bu süreci valimizi kaybetmeden atlatırız umarım. Merkeze çekilir ya da başka bir şehre giderse bizim için çok kötü olur. Zira son zamanlarda bize yaptıkları yapacaklarının teminatı gibi.
ANTİ-BİZANS
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 06:51
vali bey sanirim buyuk ihtimalle gidecek birde bu 1,5milyon olayi yalan okadar toplanmadi cunku
ölümüne eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır