eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mersin Idman Yurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 20212223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Online Durum: Offline
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2015 saat 14:25
bursa 2-1 mersin
İlk NefES Son NefES
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 10:38
Spor Toto Süper Lig'de 2015-2016 sezonuna Teknik Direktör Mesut Bakkal ile başlayan daha sonra ise Bülent Korkmaz ve Hakan Kutlu ile sorunlar yaşayan Mersin İdmanyurdu, önceki gün deneyimli çalıştırıcı Nurullah Sağlam'ı göreve getirmişti. Sağlam ile 1 yıl opsiyonlu olmak üzere 1,5 yıllık sözleşme imzalanırken, tecrübeli teknik adam ile bugün flaş bir gelişme yaşandı.

SADECE 1 MAÇTA TAKIMIN BAŞINDA YER ALDI

Dün Ziraat Türkiye Kupası D Grubu mücadelesinde sahasında Bucaspor'a 2-1 mağlup olan kırmızı-lacivertlilerde, yeni teknik adam Nurullah Sağlam, karşılaşmanın ardından görevi bırakma kararı aldı.

"NURULLAH HOCA 'TAKIM DÖKÜLÜYOR' DEDİ"

Başkan Hüseyin Çalışkan, "Nurullah Hoca maçtan sonra bana 'Bu takımda kondisyon yok. Doğru düzgün antrenman yapılmamış. Kimin elinden tutsam dökülüyor' dedi. Ben de, 'Haklısın, ben de yeni geldim. Kondisyondan anlamam, ben bu oyuncuların parasını ödemekle mükellefim' dedim. Görevi bırakacağı ile ilgili bir şey söylemedi" ifadelerini kullandı.

"AYRILDIĞINI İNTERNETTEN ÖĞRENDİM"

Teknik Direktör Nurullah Sağlam'ın görevi bıraktığını bir internet sitesinden öğrendiğini dile getiren Çalışkan, "Nurullah Hoca tesislerden ayrılmış. Otele baktırdım, orada da yok. Menajeri 'benim de haberim yok' demiş. Biz bu takıma beraber geldik, beraber gideriz" şeklinde konuştu.

SAĞLAM: "BU YÜKÜN ALTINA GİRMEK İSTEMİYORUM"

Mersin'de yerel yayın yapan bir internet sitesine açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Sağlam ise, "Başarılı olacağıma inanmadığımdan dolayı bu yükün altına gitmek istemiyorum. Bu takımla başarılı olamam. Yönetim kurulundan ve tüm Mersin İdmanyurdu camiasından özür diliyorum" ifadelerini kullandı. Sağlam'ın açıklamayı yaptığı kişiye bu sözlerinin ardından telefonunu kapatacağını söylediği öğrenildi.

"ŞİMDİ İŞİM DAHA KOLAY"

Göreve geldiği 12 Ocak Salı günü antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Nurullah Sağlam, kırmızı-lacivertli ekibi bir alt ligdeyken çalıştırdığı dönemi hatırlatarak, "O zaman da mali açıdan tabii çok rahat bir takım değildik. Şimdi de tabi sorunlar var ama dün yönetim kurulu ve başkan ile bir araya geldiğimizde, bunu çözme çabası içerisinde olduklarını ve çözebileceklerini ifade ettiler. Dolayısıyla oturduk, konuştuk ve yapılacak işleri tasarlamaya başladık. Tabii o dönemde üstten ikinci sırada yer almaktı amaç, yani 16 takımı geçmekti, şimdi 3 takımı geçeceğiz ve o başarı sayılacak. İlk geldiğimdeki işim daha zordu, şimdi ona göre daha kolay. Tabii mevcut imkanların buna da elverişli olması lazım" demişti.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 10:42
mersinde kaçan kaçana , samet hoca ya teşekkür etmek lazım bu zor zamanda takımın başına geçti diğer kuluplerin hali ortada
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2016 saat 11:01
Mersin ve Eskişehir aynı kaderi paylaşıyor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 11:24
mersine 2 dönem transfer yasağı daha gelmiş
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 15:08
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Mersin ve Eskişehir aynı kaderi paylaşıyor

Evet aynı kadeti paylaşıyoruz ama bi fark var arada adamlar transfer yasagından dolayi tek futbolcu alamadan eski sezon kadrolarıyla mücadele ediyor savaşiyorlar biz ise sezon başından beri toplam 25 futbolcu transfer edip Mersinle aynı puanı paylaşıyorsak Mersin bile bizden kat ve kat daha başarılıdır...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2016 saat 15:38
Zafer abi 25 değil 26 ve 13 sezon başı 13 ara transfer
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 20:48
Ben takdir ettim yinede Mersin'i. Para yok,antrenman yok bizim gibi 26 transfer yapmamış. Adamların borcu 75 milyon 236 bin lira http://www.milliyet.com.tr/mersin-idman-yurdu-nun-borcu--mersin-idmanyurdu-2183117-skorerhaber/

Bizim ise 200 milyon tl o lafı ağzıma almıyorum ama o şey olursa amatör kümeden başlamalıyız sıfır borçla.Eski borçlar yönetime devrediliyor çünkü. Yoksa zaman kaybı olur Kocaeli,Sakarya,Ankaragücü amatörden başlamadılar borçlar elinde kaldı hala.Tutunmaya çalışıyorlar zar zor.

Neyse biz ligde kalalımda yormayalım kafa bunlra.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 21:01
Kocaeli amatöre kadar düştü ama hala borçları silinmedi ?
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2016 saat 21:11
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Kocaeli amatöre kadar düştü ama hala borçları silinmedi ?

Kapanmadığı için klüpün borçları sıfırlanmadı. Klübü kapatmakda zor Eskişehirspor A.Ş. olarak kurulabilir herhalde.Devam edilirse borçlar nasıl ödenecek eğer takımımızı biri borçlara karşılık satın alırsa devam edilir ama bence bunları düşünmek şimdilik yersiz biz ligde kalalım yeterki.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 20212223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır