eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Online Durum: Offline
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 17:26
Atıf i kilitlesinler sivas gol bulamaz
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 17:27
bende bugün kombinemi aldım..
evet takım çok iyi görünmüyor, seyirci maç havasından çok uzak v.s v.s liste yapsak herhalde 10 larca olumsuzluk yazabiriz.
ama unutmayalım bu takım bizim ve başka bir eskişehirspor da yok şimdi tam destek veremezsek yarın herşey için çok geç olabilir.
BU SENE SON SÜPER LİGE ÇIKTIĞIMIZ YILDAN İTİBAREN BELKİDE EN FAZLA DESTEĞE İHTİYACIMIZIN OLDUĞU SENEDİR.BU SENE EN KİRİTİK SENEMİZ!!
Bu seneyi bir şekilde atlatablirsek seneye yeni stadımızda çok farklı bir havada tekrar yüselişe geçebiliriz ama Allah korusun bu seneyi atlatamazsak bu borçla düştüğümüz taktirde sonumuzun sakarya kocaeli gibi olması neredeyse kaçınılmazdır.
BU SENE LİG TARİHİMİZİN EN KRİTİK SENELERİNDEN BİRİDİR.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 18:25
Alıntı yapılan frk26

skibbe gs maçındaki kadro ile çıkarsa sahaya pozisyon bulmamız çok zor bu defanslada gol yememiz çok kolay umarım aynı kadroyla çıkmaz

Skibbe bile bilmiyor nasıl bir kadro ile çıkacağını. Kadroya almadığı engin bekdemirler de baslayabilir. Toko yu 10 numara mevkiinde de oynatabilir. Bakalim o gün ruh hali nasıl olacak
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 18:29
Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan frk26

skibbe gs maçındaki kadro ile çıkarsa sahaya pozisyon bulmamız çok zor bu defanslada gol yememiz çok kolay umarım aynı kadroyla çıkmaz

Skibbe bile bilmiyor nasıl bir kadro ile çıkacağını. Kadroya almadığı engin bekdemirler de baslayabilir. Toko yu 10 numara mevkiinde de oynatabilir. Bakalim o gün ruh hali nasıl olacak

Skibbe'nin hayalindeki 11 belli de, mümkün değil pek

https://twitter.com/herr_skibbe/status/632963967548301312
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 18:38
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan frk26

Skibbe'nin hayalindeki 11 belli de, mümkün değil pek

https://twitter.com/herr_skibbe/status/632963967548301312

ahahahahahahahahhahahaa çabuk skibbeciler gelmeden
Yukarı
zekieses Liste gör
Yazar

ZEKİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı zekieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 19:32
teknik direktör isimlerini, futbolcu isimlerini ve başkan isimlerini, taraftar grupları arasında üstünlük yarışını beyninin bir tarafına kazıyıp ESKİŞEHİRSPORUMA zarar vermek isteyen bu maça gelmesin. ESKİŞEHİRSPORLULUĞU yaşam felsefesi olarak gören ve maçıöız olduğu gün bayram düğün ilan eden gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevdalıları bize yeter. Maç oynanmadan takımımızı mağlup eden zihniyet* bu maçı çok rahat alırız. 3 puanı önce kafamızda alalım.
ZEKİESES
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 20:26
Alıntı yapılan zekieses

teknik direktör isimlerini, futbolcu isimlerini ve başkan isimlerini, taraftar grupları arasında üstünlük yarışını beyninin bir tarafına kazıyıp ESKİŞEHİRSPORUMA zarar vermek isteyen bu maça gelmesin. ESKİŞEHİRSPORLULUĞU yaşam felsefesi olarak gören ve maçıöız olduğu gün bayram düğün ilan eden gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevdalıları bize yeter. Maç oynanmadan takımımızı mağlup eden zihniyet* bu maçı çok rahat alırız. 3 puanı önce kafamızda alalım.

guzel kardeşim, canım kardeşim..

haklısın haklısın da...

ben şahsen bu maça gelicem fakat niyetim sadece destek değil inşallah olmaz ama olası bir mağlubiyette dötüm yırtılana kadar bu çapsız başkan ve yönetime istifa diye bağırabilmek için..

çünkü ben bu tepkimi kalkıp çarşamba günü reşadiye camiisinin bahçesinde ikindi namazından sonra yapacak halim yok dimi ama?Elbette maç günü stadda yapıcam..

Sakın yanlış anlama beni kardeşim 30 yılımı tribunlere vermisım, her yeni sezon yeni bir umut olmüştu benim için takii bu sezona kadar bilmem anlatabildimmi?

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
zekieses Liste gör
Yazar

ZEKİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı zekieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 20:45
sayın abicim amacım kimseyi ve sizin gibi gerçek ESKİŞEHİRSPOR sevenlerini kırmak veya üzmek değil. Sadece tek endişem ilk 5 hafta sonunda gelecek tepkilerdem dolayı Allah göstermesin ligin dibine demir atıp kötü durumlarda olmak ve bu durumda en çok üzülecek kişilerde senin ve benim gibi gerçek taraftar. Tek endişem bu tabiki yerinde ve zamanında verilecek tepkilerde gerekli. 
ZEKİESES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 21:04
zor maç. akhisar, konya, antep gibi takımlardan biri olsaydı bu hafta daha iyiydi. sivas hızlı oynuyor.
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
  Alıntı canogut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 21:17
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan zekieses

guzel kardeşim, canım kardeşim..

haklısın haklısın da...

ben şahsen bu maça gelicem fakat niyetim sadece destek değil inşallah olmaz ama olası bir mağlubiyette dötüm yırtılana kadar bu çapsız başkan ve yönetime istifa diye bağırabilmek için..

çünkü ben bu tepkimi kalkıp çarşamba günü reşadiye camiisinin bahçesinde ikindi namazından sonra yapacak halim yok dimi ama?Elbette maç günü stadda yapıcam..

Sakın yanlış anlama beni kardeşim 30 yılımı tribunlere vermisım, her yeni sezon yeni bir umut olmüştu benim için takii bu sezona kadar bilmem anlatabildimmi?

Haklısın abi tepki gösterilmesi gereken çok konu var da bu sence ligin 2. haftasında mı yapılmalı. Bu yapılacaksa en az bi 6-7 hafta beklenilmeli tabi ligteki pozisyona göre
FoRzA ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır