eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2014 saat 07:12
Arkadaşlar sitemiz hakkındaki önerilerinizi - şikayetlerinizi buraya yazmayı ihmal etmeyin. Emin olun buraya bakıyorlar :)
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 04:36
Alıntı yapılan aciktribun

Arkadaşlar sitemiz hakkındaki önerilerinizi - şikayetlerinizi buraya yazmayı ihmal etmeyin. Emin olun buraya bakıyorlar :)
Zamanında o kadar yazdık ki ben şahsen yorum dahi yapmak istemiyorum. Bu iş sadece site işi değil. Genel olarak sosyal medyayı kötü kullanıyoruz...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 07:11
Alıntı yapılan Starsky

Zamanında o kadar yazdık ki ben şahsen yorum dahi yapmak istemiyorum. Bu iş sadece site işi değil. Genel olarak sosyal medyayı kötü kullanıyoruz...
nasıl kullanabilriz işte :-). Ben mehmet beye ileticem önerilerinizi
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 15:45
beni işe alın tüm sorunlarınız çözülsün :D
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 21:05
Alıntı yapılan Bidon26

Mert'le bu işi götürürüz

Şaka bir yana iki üç kere Gençlerbirliği'nin bu sosyal medya alanındaki faaliyetlerini paylaştım. Bu adamlar işi iyi biliyor. Bizde daha futbolcularımız doğru düzgün fotoğrafı yok. Cep telefonuyla çekilmiş gibi hepsi. Milyon dolar borç var deniliyo ama kulüp adam akıllı bir fotoğrafcıyla anlaşmaktan aciz.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 21:42
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan Bidon26

Mert'le bu işi götürürüz

Şaka bir yana iki üç kere Gençlerbirliği'nin bu sosyal medya alanındaki faaliyetlerini paylaştım. Bu adamlar işi iyi biliyor. Bizde daha futbolcularımız doğru düzgün fotoğrafı yok. Cep telefonuyla çekilmiş gibi hepsi. Milyon dolar borç var deniliyo ama kulüp adam akıllı bir fotoğrafcıyla anlaşmaktan aciz.
O konuyu ilettim.
Fotoğraf sorunu takım toplanınca halledilecek gibi inşallah
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 22:01
değerli renktaşlarım,
maddi sorunlarım sebebiyle elimde bulunan 3 adet dede,erkan zengin, ve tüm oyuncularımızın imzaladığı orjinal formalarımı satıyorum.Bu konuda işsiz olduğumdan ötürü oldukça sıkıntı yaşamaktayım almak isteyen renktaşlarım alpkaan_ay@hotmail.com adresime mail atabilirsiniz.Lütfen bu konuda rahatsızlık verdiğimin farkındayım beni bağışlayınız.saygılarımla.
Not:forma fotolarım mail adresimde var, fiyatları konusunda 3 formayı alana oldukça ucuza verebilirim. fiyatlarını mailden cevap yazabilirim.
Yukarı
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2014 saat 12:12

Alıntı yapılan Starsky

nasıl kullanabilriz işte :-). Ben mehmet beye ileticem önerilerinizi

Mehmet Bey'e şunu da iletebilirmisin sana zahmet.
Deplasmanlarda yüzümüze bakmıyor.Bi şey soruyoruz cevap verme zahmetine bile katlanmıyor. Bir daha aynısını yaparsa tepki koyacağız haberi olsun.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2014 saat 14:50
Bazı genç oyuncularımızın kiralandığı gibi haberler var ortada fakat gerçekten böyle bişeyler varsa ki Tokatspor'a giden Gökhan'ın gs maçında oynadığı söyleniyor ,neden resmi sitede yayınlanmadı ? Kaç seneliğine kime gittiler şartlar neler vs niye açıklama yok ???
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
10cem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cem çalık
Yer: balık ES ir
  Alıntı 10cem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2014 saat 19:14
Formda ki ankette Bursaspor yener sonucu çıkıyor üye olmayanlar oy verebiliyor mu ? Takıma güvenenler mi azaldı
BU SEVDA BİTMEZ... SON NEFESE KADAR ESES...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır