eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
12nciAdam Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Protokol Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı 12nciAdam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 13:08
Alıntı yapılan aciktribun

Bu konuya acil bir şekilde tepki koymamızı istiyorum. Lütfen dikkate alın.

Kulübe , facebook sayfasına , twitter hesabına acil bir şekilde mesajlar yollamalıyız. Hiçbir amator kulüpten farkı olmayan resmi sitenin değişmesini istediğimiz yönündeki sert tepkimizi 12. Adam olarak ortaya koymalıyız. Yeni yönetimin sezon başlamadan önce yapması gereken en önemli şeylerden birisidir belkide en başta gelenidir.

Lütfen ESKİŞEHİRSPOR taraftarı , kulübüne sahip çık. Eskişehirspor bir amatör kulüp değildir. Yılların efsanesinin internet sitesini bu şekilde görmek üzünç verici.

Göndereceğimiz metin ; Herkes kendisi bir metin yazıp gönderebilir. Fakat tepkinizi ciddi bir şekilde belirtmeniz rica olunur.

Facebook sayfası : https://www.facebook.com/EskisehirsporResmiSayfasi

Twitter hesabı : https://twitter.com/eskisehirspor

Mail adresi : info@eskisehirspor.org

Lütfen dikkate alalım bu konuyu.

E hadi büyük taraftar (!) Neredesiniz ? Neden hiç cevap yok ? Ben mailimi - twetimi attım. Peki ya siz. Tepkisiz kalmaya devam mı ?
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 13:32
Hadi tepkimizi gösterelim.Sanalda cidden çok zayıf bir taraftarız hani diyorlar ya sanaldan taraftarlık yapmayın bu gibi konularda sanaldan taraftarlık yapmak cidden çok önemli .
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
Yer: Vişnelik
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 13:35
Arkadaşlar sitelerden pek anlamam ama ben resmi siteyi beğeniyorum fotoğraflar falan gayet iyi açılıyor. Yalnız bu forum kırmızı yapılsa daha iyi sanki siyah yıllardır içinizi karartmıyormu yazılar siyah olabilir mesela :)

Zinhar yalnız yürümeyeceksin.
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 14:00
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Hadi tepkimizi gösterelim.Sanalda cidden çok zayıf bir taraftarız hani diyorlar ya sanaldan taraftarlık yapmayın bu gibi konularda sanaldan taraftarlık yapmak cidden çok önemli .

Sonuna kadar katılıyorum. Ama nerede bizim bu aslan kesilen taraftar!?!?!!!?!?
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 14:21
https://www.facebook.com/events/161122147405977/?context=create

Facebook'tada yayalım ey büyük taraftar (!)
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 16:34
Bursanın teleferiği için 20000oy atan taraftar kendi işinde niye bu kadar sessiz anlamak istiyorum.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 22:48
Artık bu konuya yeni yönetimin bir el atması lazım.
İnternet sitesinin birçok bölümü güncellğini kaybetmiş durumda, tasarım olarak da sınıfta kalıyor. Şu anda çalışan uğraşan arkadaşların emeğine saygım sonsuz..ama bu iş tek bir kişi üzerinden yürüyecek bir iş değil..

Yurtdışındaki büyük kulüplerin internet siteleri ile ilgili "benchmark" yapılarak Eskişehirspor ve taraftarına yakışan Türkçe ve İngilizce olarak güncel bir web sitesi oluşturmalıyız. Ayrıca bunların uzantısı olarak sosyal medyada da aynı şekilde takıma yaraşır bir yapılanmanın olması gerekir.

Bunun için resmi sitemizi profesyonel arakadaşlara teslim ederek başlamak gerektiğini düşünüyorum.
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 22:59
Zaten kulübün sitesi şu an yenilenme içerisinde, üstünde çalışıyor. Yakın zamanda da çalışmalar biter diye tahmin ediyorum.
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2013 saat 23:04
Alıntı yapılan yakuza26

Artık bu konuya yeni yönetimin bir el atması lazım.
İnternet sitesinin birçok bölümü güncellğini kaybetmiş durumda, tasarım olarak da sınıfta kalıyor. Şu anda çalışan uğraşan arkadaşların emeğine saygım sonsuz..ama bu iş tek bir kişi üzerinden yürüyecek bir iş değil..

Yurtdışındaki büyük kulüplerin internet siteleri ile ilgili "benchmark" yapılarak Eskişehirspor ve taraftarına yakışan Türkçe ve İngilizce olarak güncel bir web sitesi oluşturmalıyız. Ayrıca bunların uzantısı olarak sosyal medyada da aynı şekilde takıma yaraşır bir yapılanmanın olması gerekir.

Bunun için resmi sitemizi profesyonel arakadaşlara teslim ederek başlamak gerektiğini düşünüyorum.
Gerçekten üzerinde durduğun konudan ben de rahatsızlık duyuyorum. Resmî sitemiz vasat denecek kadar kötü. Umarım Adem'in dediği gibi sitemizle ilgili yapılan çalışmalar yakın zamanda biter ve sitemiz adam gibi bir kimliğe bürünür.
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 23:26
Kesinlikle sitenin güncel ve profesyonel bir tasarıma geçmesi gerekiyor.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır