eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 17:01

Yerel gazetelerden takip ettiğimiz çok değerli yazarlar var lakin kenarda köşede kalmış, mesleğinde bir adım ilerleyememiş,bütün meslek yaşantıları oturduları masadan ibaret olan,yazıları insanlar tarafından okunmaya değer bulunmayan ve sayfası bakılmadan geçilen bazı köşe yazarları prim yapmak için Eskişehirsporu kullanmaya başladılar.

Yıllardır ismini cismini duymadığımız ve kendilerine gazeteci diyen bu şahısları dikkate almamak gerekir.

Yani, kısacası okumaya,vakit harcamaya ve cevap yazmaya değmez.
kalender
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 19:43
Furkan kardeşim, yaşca büyük olduğum için öyle diyorum.
Bu gazetecilerin Kalender Abi'nin dediği gibi bir kısmı hariç kesinlikle kaale alınacak adamlar değiller.
Şimdi İ.M. diye biri var bu Eskişehir spor camiasında adı geçen biri. Şimdi bu adam geçenlerde H.Ünal için bir yazı yazdı hani Mesut Hoşcan'a yaz desen bu kadar yazamaz. Niye çünkü M.Hoşcan gelirse kulüpte görev alacak.
Yine bir gazeteci var açık açık ben M.Hoşcan için çalışacağım dedi. Çalışıyorda. İstikbal Gazetesine gir hala internette duruyor. Adı Özgür Tulun. Dediğine göre M.Hoşcan'ın yönetimine girecekmiş.
Şimdi bu 2 örnek varken Sadi Seda'ya taraf tutuyor demek haksızlık.
İnsanların fikirlerine saygı duymak gerek. Ne kadar beğenmesek, ne kadar istemesek, ne kadar kızsak da....
Bakınız taksim olayları.
Boşver Sadi ne yazarsa yazsın. Kendi yazsın kendi okusun. Kimse okumuyorsa zaten patronu onu gönderir.
Ama böyle tartışmanın içine çekersen adamın reytingi artar ekmeğine yağ sürersin.

Az kaldı, Halil'den de onun yandaşlarından da kurtulacağız. Ama Mesut Hoşcan'ın yandaşlarını ne yapacağız. Asıl tehlike onlar.....

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2013 saat 00:41
Varol Abi yazdıklarının tamamına katılıyorum .Altına imzamı atarım ...

Bu devirde herkes kendini düşünür.
Ancak S.S.'nın yazdıklarının içinde ,savunmaya çalıştığı konuları görünce sinirlerim zıplıyor .
Bir Eskişehirspor taraftarı ve bir futbolsever olarak ;hem Futbolun Amatör Ruhundan gram anlamayan hem de Endüstriyel Futbolun E'sini bilmeyen kişilerin çıkıp böyle yazılar yazması beni benden alıyor !

Yoksa bende biliyorum ,herkes kendisini düşünür.Mesut Hoşcan'ın kazanmasını isteyenler Halil Ünal'ı kötüler ;Halil Ünal'ın kazanmasını isteyenler Mesut Hoşcan'ı kötüler.

Ama göz göre göre ,ortada olan yanlışlıkların ,doğru bir işmiş gibi yazılması çok acı verici bir durum . Senin ,20 yıllık dostundan olsa belki doğru bir ifade şekli olmayabilir ama :İş Başka Arkadaşlık Başka.

Neden iş dedim ,Halil Ünal Eskişehirspor'u kendi şirketi gibi tek başına kimseye hesap vermeden alıyor satıyor yönetiyor .

Sen Halil Ünal'ın arkadaşı olabilirsin. Ama arkadaşısın diye bu kişinin yaptığı her şeyi onaylamak zorunda değilsin .
Dost acı söyler diye bir atasözü vardır.
Sen ;arkadaşın Halil Ünal'ı savunacağına ,git Halil Ünal'a bak yanlış yapıyorsun diyebilmelisin .

Neyse beni anlayan anlamıştır ...

Saygılar ...
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2013 saat 10:08
birde formu takip ettiğini belirtip alaycı bir tavırla terbiyesizleşmiş.
Böyle gazeteciligi sokaktaki çocukta yapar. Senin arkadaşın kardeşin diye yaptığı hataları görmesin mi bu millet.Orası özel mülk mü ki kafanıza göre geçineceksiniz? yazık!! O benm kardeşim deyip ne yaparsa yapsın yeri olmamalı artık orası. Bildiğiniz eskişehirspor aradan cıkartılmıs birilerine tahsis edilmiş havası. Birde Keyfinden, begendiginden okumuyor millet senin yazılarını, acaba ne sacmalanmıs bu sefer diye okunuyor ki; görelim sevdamızın kimlerin elinde!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2013 saat 13:02
Güncel ...
Sayın Sadi Seda forumu takip ettiğinden dolayı bu başlığı rahat bulabilsin ...
Malum kendisi sorduğum 10 soruya köşesinde cevap verecek .
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2013 saat 14:51
O 10 soruya bi 10 soru da ben eklerim de, nerde o sorulara cevap verecek bilgi ve çap!  Muhatap olmaya değmez. Ahbap çavuş devam etsinler arkadaşlar.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2013 saat 15:11
Yazıyı hiç okumadım ancak ana başlığına baktım ayaküstü şu an vaktimde yok ama sadece şunu yazayım varol beye, Halil Ünal Babadır doğru , ozaman oda normal babalar gibi hareket etsin. Haramsız yalansız dolansız para kazanan babalar gibi olsun.
Yukarı
esesliöfç Liste gör
Yazar

faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esesliöfç Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2013 saat 16:55
sadi seda da oy atacak 627 kişiden biri kendisi
babamdan kalan tek miras
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2013 saat 14:34
Sayın Sadi Seda köşenizde Halil Ünal'ı savunmaya devam edin ancak aşağıdaki 10 soruya da bir cevap verebilirseniz seviniriz ...

HALİL ÜNAL ‘TU KAKA’ HOŞCAN, ‘SEVİMLİ Mİ?’

Son aylarda Halil Ünal ile ilgili yazdığım yazılardan herhalde birileri rahatsız olmuş. Eskişehirspor forumlarında Halil Ünal’a destek verdiğim, yeniden başkan adayı olmasını istediğim yazılarımdan dolayı beni eleştiri yağmuruna tutmuşlar.
Aslında o arkadaşlara daha doğrusu okurlarıma(!) teşekkür ediyorum. Hem beni eleştiriyorlar hem de yazılarımı okumadan da yapamıyorlar. Halil Ünal ile ilgili bir yazımı gördüklerinde Eskişehirspor Form’da hem eleştiriyorlar hem de herhalde okumayanlarda okusunlar diye paylaşıyorlar. Onların sayesinde okur sayımda önemli oranda artış oldu. Kendilerine bu konuda verdikleri destekten dolayı teşekkürü borç biliyorum!

HALİL ÜNAL 20 YILLIK ARKADAŞIM, KARDEŞİM
Halil Ünal en az 20 yıllık arkadaşım, kardeşim. İyi günümde de kötü günümde de yanımdaydı. Ben de onun hep yanında oldum. Eğer kendisine yalakalık yapıyorsam (öyle diyorlar) sade bugün değil 20 yıl öncede yapıyordum. Milletvekili adayı oldu her akşam kendisiyle birlikte dolaştım. Eş dosttan kendisine oy vermelerini rica ettim. Ailecek görüştüğüm birisi olarak bugün bende mi birileri gibi kendisine ‘tu kaka’ diyeyim. Ben onun yalakası değilim. Kaldı ki onunda buna ihtiyacı yok.
Beni Halil Ünal’a destek olduğum için eleştirenlere soruyorum. Siz olsanız, düne kadar arkadaşım, kardeşim dediğiniz kişiye birileri eleştiriyor diye; ‘artık ben de senin yanında yokum’ diyebilir misiniz? Eğer derseniz birileri size; ‘kötü bir insan ise o zaman bugüne kadar neden dostluğunuzu devam ettirdiniz?’ diye sormaz mı?

KÜFÜR ETTİĞİNİZ KİŞİNİN BİR BABA OLDUĞUNU UNUTMAYIN
Halil Ünal hakkında ileri geri konuşuyorlar. Hatta küfür edenler var. Ayıptır. Aynı küfürleri Halil Ünal kendilerine etse Eskişehir’i ayağa kaldırırlar. Kendilerine edildiğinde hazmedemeyecekleri küfürler, hakaretler yağdırıldı Halil Ünal’a. O da bir baba. Onun da bir ailesi, eşi dostu var. Onlar da bu şehirde yaşıyorlar. Edilen küfürlerden ister istemez onlarda etkileniyorlar. Doğru mu yaptığınız? Seversiniz
sevmezsiniz. Ama Halil Ünal ile yönetim kurulundaki arkadaşları 5 yıl boyunca herhalde Eskişehirspor başarısız olsun diye gecelerini gündüzlerine katmadılar. Bu yöneticilerin içinde bugün Eskişehirspor başkan adayı olan Mesut Hoşcan’da vardı. Mesut Hoşcan’dan küfür ve hakaret edenlere sağduyulu olmaları, hakaret etmemeleri konusunda bir çağrıda bulunmasını beklerdim. Eğer bugün Halil Ünal’a hakaret edercesine sözler sarf ediliyorsa, 3,5 yıl Halil Ünal’la birlikte kararların altına imza atan Mesut Hoşcan’a da ucu dokunmuyor mu? Herhalde bu sezon yaşanılanların tek sorumlusu Halil Ünal ile yönetim kurulu değil.

ELİMİZİ VİCDANIMIZA KOYALIM
Halil Ünal ‘tu kaka’ (hafife alıp bir kenara itmek, önem vermemek, kötülemek) Mesut Hoşcan ‘sevimli mi?’. Hayır Halil Ünal ‘tu kaka’ olamaz. 5 yıl Eskişehirspor’un başarısı için mücadele vermiş. Ailesine, çocuklarına ayıracağı vakti Eskişehirspor’a ayırmış. Kimsenin sahip çıkmadığı dönemlerde Halil Ünal ve ekibi çıkmış bu yükü omuzlamışlar. En azından bunun için kendilerine teşekkür borcumuz var. Ne Halil Ünal ne de Mesut Hoşcan ‘tu kaka’.

DEMOKRASİ HEPİMİZE LAZIM
Halil Ünal bana göre tekrar aday olmalı. Bir başka yazımda ‘olma’ demiştim. Daha sonra ‘ol’ diye yazdım. Bugün de ‘ol’ diyorum. Bu hakaretlere, küfürlere ‘sandıkta’ cevap vermesi için yeniden aday olmalı. Beğenmediğiniz Halil Ünal bugün Kulüpler Birliği Başkanı. Tepeden inme gelmedi. Demokrasiyle, yani sandıktan çıktı. Kulüpler Birliği Başkanı olarak tüm kulüp başkanları tarafından saygı ve sevgi duyulan bir isim. Bu görev bugüne kadar Eskişehirspor Kulübüne başkanlık yapan kaç kişiye nasip oldu. Eskişehirliler olarak bundan gurur duymalıyız. Halil Ünal sayesinde Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunda Fethi Heper görev yapıyor. 22 Haziran’da seçim var. Aday olursa yine sandığa girecek. Seçimin sonucu şimdiden kestirmek zor. Ancak eğer yine sandıktan çıkarsa o zaman ettiğiniz küfürler ve hakaretlerden dolayı kendisinden özür dileyecek misiniz? Benim Mesut Hoşcan ile bir hesabım yok. Bugüne kadar ne benim ne de Mesut Hoşcan’ın ağzından birbirimize karşı kötü söz çıkmamıştır. Kendisinin adaylığına da saygı duyuyorum. Özellikle göstermiş olduğu medeni cesaretten dolayı da tekrar ediyorum kendisini kutluyorum. Unutmayalım demokrasi hepimize lazım.

S.S.- Anadolu Gazetesi

Sayın Sadi Seda bakıyorum ki eskisehirspor.com forumunu takip ediyorsun ...

Sana birkaç sorum olacak ?

1-)Eskişehirspor Başkanı Bedava bilet vermez ise neler olur ?

2-)Eskişehirspor Kongresinin 22 Haziran tarihinde yapılmasının Eskişehirspor'a 1 TANE FAYDASI VAR MI ?

3-)Genel kurula bir ay kala İkinci Başkan Adayı varken transfer yapmak ne kadar doğru ?

4-)Takımının en iyi oyuncusu olan Alper POTUK'u İstanbullara gidip adamların ayaklarına kapanıp tabir-i caizse SATMAK ne kadar doğru ? Oyuncunu isteyen Eskişehir'e gelir . Sen neden adamların ayağına gidiyorsun ?

5-) Haydi adamların ayağına gittin diyelim . Neden başkanlar düzeyinde bir araya gelmiyorsun ? GS ile yaptığın görüşmelerde senin karşında GS'nin iki tane yöneticisi varken sen neden kendin görüşüyorsun ?

6-)Madem Halil Ünal bir baba .O zaman 2011 Temmuz ayında başlayan şike soruşturmasın ortaya çıkan TAPELERDE yer alan konuşmalara ne demeli ?? Zafer Tüzün ,Bülent Uygun ,Halil Ünal arasında geçen konuşmalardan haberiniz var mı ?

7-)Ortada dolaşan onca iddaa varken Eskişehirspor İstanbul'a Fenerbahçe ile maç yapmaya gidiyor .Neden FB'li bir yöneticinin otelinde konaklıyor bizim takım ? 14 MİLYONLUK İSTANBULDA BİNLERCE OTELİN BULUNDUĞU ŞEHİRDE başka otel mi kalmadı ?

8-)Bu takımın 14-15 milyon tl mi borcu var ? 30-35 milyon tl mi borcu var ? Hangi sözde yöneticisine inanalım .

9-)Senin nasıl hedeflerin var ? Başka takımlardan kime transfer yapılırsa bizimle sözleşmesini fes edip rahatça gidebiliyor . Eğer anlaşmaz ise geri dönebiliyor . Burası MUZ CUMHURİYETİ Mİ ?

10-)"Ailesine, çocuklarına ayıracağı vakti Eskişehirspor’a ayırmış." Ayırmasın ... Eskişehirspor bir dernektir . Gönüllülük esastır .
Sağda solda çıkıp hava atarken iyi ,İstanbullarda kameralara çıkarken iyi ... Ondan sonra fakir edebiyatı yapma !

daha onlarca soru sorarım Sadi Seda . Lütfen dostun ,arkadaşın Halil Ünal'a bu soruları tek tek sorup ,köşende de cevaplarına yer verirsen sevinirim hatta bütün taraftarlar olarak seviniriz .
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 13:23

Sayın Sadi SEDA bugün ;Halil Ünal seçimi kaybederse Eskişehirspor'un da Eskişehir'in de kaybedeceğini yazmış !

Köşe yazısından bir cümle ...
"...Halil Ünal’ı başkanlık koltuğundan indirmek için uğraş verenler bunun hesabını nasıl verecekler?”

Hesap vermeye hazırız biz Sayın Sadi Seda . Sen merak etme !
Yeterki adımızı lekeleyen insanlardan kurtulalım .

Forumu takip ediyorsunuz ve lütfen YUKARIDAKİ 10 SORUNUN CEVABINI köşenizde yayınlayın !!!

Allah aşkına ,peygamber aşkına şu sorulara cevap verin !!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır