eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2013 saat 17:26

Eskişehirspor'a Gönül Veren Herkese Sesleniyorum ...

S.S. denen FUTBOLdan ve Eskişehirsporluluktan anlamayan kişi hala aynı yazılara devam ediyor ...

Bu kişiyi protesto etmek için Anadolu Gazetesini ALMA ALDIRTMA !

Bakın bugünkü yazdığı şeye bakın ... ( Sitelerine bile girmek istemiyorum ama yazdıklarını burada da gösterip ;hassasiyetli davranmamız için duyurmamız gerektiğine inanıyorum )

"
SEÇİME KADAR ARTIK KİMSE KONUŞMASIN

Seçim tarihi de belli oldu. Artık bahane edilecek bir konu da kalmadı. Pardon birileri bahaneyi bulmuş. O da ‘hazirun cetveli’. ‘Seçimde oy kullanacak üyelerin isimlerini açıklayın. Disiplin Kurulu bazı üyelere caza vermiş. Bunlar oy kullanamayacakmış’ diyorlar.
Gerçekten disipline verilen isimler var mı? Bunu bilmiyorum. Ancak bu saatte disipline verilen üyeler var ise eğer çok çok büyük disiplin suçu işlememişler ise yanlış.
Birde neden ‘ikinci bir aday varken transfer yapılıyor veya oyuncu satılıyor’ diye Halil Ünal yönetimini eleştiriyorlar. Haziran başında genel kurul yapılmadığı tartışılıyor. Galatasaray’da Beşiktaş’ta genel kurullarını daha yapmadılar. Hadi Galatasaray’da rakip yok. Beşiktaş Kulübünde tıpkı Eskişehirspor da olduğu gibi rakip var. Trilyonlarca borç var. Ama onlarda Eskişehirspor’daki kadar ses çıkmıyor. Demek ki konuşmanın kulübe zarar getireceğini düşünüyorlar. "

Farklı bir başkan adayı çıkmış ,seçim sürecinde olan bir takımda oyuncu satışını nasıl savunur ?

Haziran'ın sonunda Kongre yapmanın doğruluğunu nasıl savunur ?
Kongrenin Haziran ayı sonunda yapılmasının Eskişehirspor'a bir tane faydası var mı Ey Sadi Seda !
Haziran'ın sonundan itibaren bu takım nasıl transfer yapacak ,antreman programları ,kamp programları ,hazırlık maçları ,hedefler ... Bunları hepsi nasıl yetişecek Haziran'ın sonundan itibaren !
Yukarı
ölümüne eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ölümüne eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2013 saat 21:01
valla ben son zamanda yerelde sadece 2 eylül gazetesini okuyorum
internette ve sosyal medyada da çok etkinler son dakika haberlerini de sadece onlar giriyorlar
muhabir kadrosu çok sağlam kaliteli gazete üretiyorlar bence
artık sakarya dönemi yavaş yavaş kapanıyor
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2013 saat 15:42
Alıntı yapılan ölümüne eses

valla ben son zamanda yerelde sadece 2 eylül gazetesini okuyorum
internette ve sosyal medyada da çok etkinler son dakika haberlerini de sadece onlar giriyorlar
muhabir kadrosu çok sağlam kaliteli gazete üretiyorlar bence
artık sakarya dönemi yavaş yavaş kapanıyor

Kesinlikle aynı fikirdeyim ...

Ayrıca

"Eskişehirspor'a Gönül Veren Herkese Sesleniyorum ...

S.S. denen FUTBOLdan ve Eskişehirsporluluktan anlamayan kişi hala aynı yazılara devam ediyor ...

Bu kişiyi protesto etmek için Anadolu Gazetesini ALMA ALDIRTMA !"

Unutma Unutturma .
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 13:42
Anadolu Gazetesi'nin ortaklarından birisi Halil Ünal 'mı ???

Anadolu Gazetesi yazarları kadar Halil Ünal'ı savunan başka gazete görmedim ! PES DOĞRUSU !

Sadi Seda'dan sonra Bülent Özyazıcı'da Halil Ünal propagandalığına başlamış ...

Sevgili Eskişehirsporlular ,Lütfen Duyarlı Olalım ...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 18:00
Alıntı yapılan GÖKYAPI

şu an için en iyi haber veren gazete bencede istikbal...üstelik web dede  iyiler...

2 Eylül'de oldukça iyi ... Wink Özellikle Muhabirleri etkili .Ek olarak internet sitelerinden de haberleri hemen giriyorlar .
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 21:19
sakarya gazetesi iyice düştü..sayfasıda iyi değil eski sayfsaı daha iyiydi..
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2013 saat 02:16
İsmail Genç ve Süha'yı takip ediyorum gündemi takip etmek için yeterli oluyor. Eksik kalanları da forumdaşlar sağolsun tamamlıyorlar. Ankara'da Kızılay'da oturuyorum. Kızılay'da binlerce kişi biber gazı ve jop yerken televizyonlarda hiçbir şey görünmüyordu. Kendi gözlerimle gördüm. Yerel basın da aynı mantık. Türlü çıkar ilişkisinde.. Bir şey beklemenin gereği yok..İnternet sağolsun vesayetlerinden kurtulduk.

Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 16:08

HALİL ÜNAL ‘TU KAKA’ HOŞCAN, ‘SEVİMLİ Mİ?’

Son aylarda Halil Ünal ile ilgili yazdığım yazılardan herhalde birileri rahatsız olmuş. Eskişehirspor forumlarında Halil Ünal’a destek verdiğim, yeniden başkan adayı olmasını istediğim yazılarımdan dolayı beni eleştiri yağmuruna tutmuşlar.
Aslında o arkadaşlara daha doğrusu okurlarıma(!) teşekkür ediyorum. Hem beni eleştiriyorlar hem de yazılarımı okumadan da yapamıyorlar. Halil Ünal ile ilgili bir yazımı gördüklerinde Eskişehirspor Form’da hem eleştiriyorlar hem de herhalde okumayanlarda okusunlar diye paylaşıyorlar. Onların sayesinde okur sayımda önemli oranda artış oldu. Kendilerine bu konuda verdikleri destekten dolayı teşekkürü borç biliyorum!

HALİL ÜNAL 20 YILLIK ARKADAŞIM, KARDEŞİM
Halil Ünal en az 20 yıllık arkadaşım, kardeşim. İyi günümde de kötü günümde de yanımdaydı. Ben de onun hep yanında oldum. Eğer kendisine yalakalık yapıyorsam (öyle diyorlar) sade bugün değil 20 yıl öncede yapıyordum. Milletvekili adayı oldu her akşam kendisiyle birlikte dolaştım. Eş dosttan kendisine oy vermelerini rica ettim. Ailecek görüştüğüm birisi olarak bugün bende mi birileri gibi kendisine ‘tu kaka’ diyeyim. Ben onun yalakası değilim. Kaldı ki onunda buna ihtiyacı yok.
Beni Halil Ünal’a destek olduğum için eleştirenlere soruyorum. Siz olsanız, düne kadar arkadaşım, kardeşim dediğiniz kişiye birileri eleştiriyor diye; ‘artık ben de senin yanında yokum’ diyebilir misiniz? Eğer derseniz birileri size; ‘kötü bir insan ise o zaman bugüne kadar neden dostluğunuzu devam ettirdiniz?’ diye sormaz mı?

KÜFÜR ETTİĞİNİZ KİŞİNİN BİR BABA OLDUĞUNU UNUTMAYIN
Halil Ünal hakkında ileri geri konuşuyorlar. Hatta küfür edenler var. Ayıptır. Aynı küfürleri Halil Ünal kendilerine etse Eskişehir’i ayağa kaldırırlar. Kendilerine edildiğinde hazmedemeyecekleri küfürler, hakaretler yağdırıldı Halil Ünal’a. O da bir baba. Onun da bir ailesi, eşi dostu var. Onlar da bu şehirde yaşıyorlar. Edilen küfürlerden ister istemez onlarda etkileniyorlar. Doğru mu yaptığınız? Seversiniz
sevmezsiniz. Ama Halil Ünal ile yönetim kurulundaki arkadaşları 5 yıl boyunca herhalde Eskişehirspor başarısız olsun diye gecelerini gündüzlerine katmadılar. Bu yöneticilerin içinde bugün Eskişehirspor başkan adayı olan Mesut Hoşcan’da vardı. Mesut Hoşcan’dan küfür ve hakaret edenlere sağduyulu olmaları, hakaret etmemeleri konusunda bir çağrıda bulunmasını beklerdim. Eğer bugün Halil Ünal’a hakaret edercesine sözler sarf ediliyorsa, 3,5 yıl Halil Ünal’la birlikte kararların altına imza atan Mesut Hoşcan’a da ucu dokunmuyor mu? Herhalde bu sezon yaşanılanların tek sorumlusu Halil Ünal ile yönetim kurulu değil.

ELİMİZİ VİCDANIMIZA KOYALIM
Halil Ünal ‘tu kaka’ (hafife alıp bir kenara itmek, önem vermemek, kötülemek) Mesut Hoşcan ‘sevimli mi?’. Hayır Halil Ünal ‘tu kaka’ olamaz. 5 yıl Eskişehirspor’un başarısı için mücadele vermiş. Ailesine, çocuklarına ayıracağı vakti Eskişehirspor’a ayırmış. Kimsenin sahip çıkmadığı dönemlerde Halil Ünal ve ekibi çıkmış bu yükü omuzlamışlar. En azından bunun için kendilerine teşekkür borcumuz var. Ne Halil Ünal ne de Mesut Hoşcan ‘tu kaka’.

DEMOKRASİ HEPİMİZE LAZIM
Halil Ünal bana göre tekrar aday olmalı. Bir başka yazımda ‘olma’ demiştim. Daha sonra ‘ol’ diye yazdım. Bugün de ‘ol’ diyorum. Bu hakaretlere, küfürlere ‘sandıkta’ cevap vermesi için yeniden aday olmalı. Beğenmediğiniz Halil Ünal bugün Kulüpler Birliği Başkanı. Tepeden inme gelmedi. Demokrasiyle, yani sandıktan çıktı. Kulüpler Birliği Başkanı olarak tüm kulüp başkanları tarafından saygı ve sevgi duyulan bir isim. Bu görev bugüne kadar Eskişehirspor Kulübüne başkanlık yapan kaç kişiye nasip oldu. Eskişehirliler olarak bundan gurur duymalıyız. Halil Ünal sayesinde Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunda Fethi Heper görev yapıyor. 22 Haziran’da seçim var. Aday olursa yine sandığa girecek. Seçimin sonucu şimdiden kestirmek zor. Ancak eğer yine sandıktan çıkarsa o zaman ettiğiniz küfürler ve hakaretlerden dolayı kendisinden özür dileyecek misiniz? Benim Mesut Hoşcan ile bir hesabım yok. Bugüne kadar ne benim ne de Mesut Hoşcan’ın ağzından birbirimize karşı kötü söz çıkmamıştır. Kendisinin adaylığına da saygı duyuyorum. Özellikle göstermiş olduğu medeni cesaretten dolayı da tekrar ediyorum kendisini kutluyorum. Unutmayalım demokrasi hepimize lazım.

S.S.- Anadolu Gazetesi

Sayın Sadi Seda bakıyorum ki eskisehirspor.com forumunu takip ediyorsun ...

Sana birkaç sorum olacak ?

1-)Eskişehirspor Başkanı Bedava bilet vermez ise neler olur ?

2-)Eskişehirspor Kongresinin 22 Haziran tarihinde yapılmasının Eskişehirspor'a 1 TANE FAYDASI VAR MI ?

3-)Genel kurula bir ay kala İkinci Başkan Adayı varken transfer yapmak ne kadar doğru ?

4-)Takımının en iyi oyuncusu olan Alper POTUK'u İstanbullara gidip adamların ayaklarına kapanıp tabir-i caizse SATMAK ne kadar doğru ? Oyuncunu isteyen Eskişehir'e gelir . Sen neden adamların ayağına gidiyorsun ?

5-) Haydi adamların ayağına gittin diyelim . Neden başkanlar düzeyinde bir araya gelmiyorsun ? GS ile yaptığın görüşmelerde senin karşında GS'nin iki tane yöneticisi varken sen neden kendin görüşüyorsun ?

6-)Madem Halil Ünal bir baba .O zaman 2011 Temmuz ayında başlayan şike soruşturmasın ortaya çıkan TAPELERDE yer alan konuşmalara ne demeli ?? Zafer Tüzün ,Bülent Uygun ,Halil Ünal arasında geçen konuşmalardan haberiniz var mı ?

7-)Ortada dolaşan onca iddaa varken Eskişehirspor İstanbul'a Fenerbahçe ile maç yapmaya gidiyor .Neden FB'li bir yöneticinin otelinde konaklıyor bizim takım ? 14 MİLYONLUK İSTANBULDA BİNLERCE OTELİN BULUNDUĞU ŞEHİRDE başka otel mi kalmadı ?

8-)Bu takımın 14-15 milyon tl mi borcu var ? 30-35 milyon tl mi borcu var ? Hangi sözde yöneticisine inanalım .

9-)Senin nasıl hedeflerin var ? Başka takımlardan kime transfer yapılırsa bizimle sözleşmesini fes edip rahatça gidebiliyor . Eğer anlaşmaz ise geri dönebiliyor . Burası MUZ CUMHURİYETİ Mİ ?

10-)"Ailesine, çocuklarına ayıracağı vakti Eskişehirspor’a ayırmış." Ayırmasın ... Eskişehirspor bir dernektir . Gönüllülük esastır .
Sağda solda çıkıp hava atarken iyi ,İstanbullarda kameralara çıkarken iyi ... Ondan sonra fakir edebiyatı yapma !

daha onlarca soru sorarım Sadi Seda . Lütfen dostun ,arkadaşın Halil Ünal'a bu soruları tek tek sorup ,köşende de cevaplarına yer verirsen sevinirim hatta bütün taraftarlar olarak seviniriz .
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 16:39

Herkes tarafını belli etmiş ne var bunda ki;

-Sakarya Gazetesi tamamı Halil'ci. Ali İhsan Sarıçoban, Engin Bayrı ve Hakkı Sağlam tamtekmil Halil Ünal ve Zafer'in destekçileri.Bütün yurt dışı yurt içi maçlarda Hakkı Sağlam'ı, Halil'in yanında görürsünüz. Halil'in kankası.

- 2 eylül gazetesi tamamı Mesut Hoşcan'cı. Hatta Hakkı Kutlu Hoşcan'a danışmanlık yapıyor. Akıl veriyor, yönlendirme yapıyor. Bedava değildir herhalde.

-İstikbal gazetesi. Onlarda Hoşcan'cı. Özgür Tulun adlı köşe yazarı Hoşcan'ın yanından ayrılmıyor. Onun adına mahkemelere suç duyurusunda bulunuyor. Onun da vardır bi çıkarı. Yakında anlarız.

- Süha zaten Mesut Hoşcan'ın adamı olduğunu çoktan belli etti. Hoşcan'ın el altından verdiği haberleri gazetesinde yazdı.

- Anadolu Gazetesi'nin de bir çoğu Halil'ci. Çünkü onların patronu Özgür Halil'e yakın. Bakınız Kongre nerede yapılıyor. Buranın sahibi kim? Foto Özgür.

Gazeteciler taraflarını belli etmiş zaten. O yüzden kızmamak lazım. Okumazsın olur biter. Eğer okuyorsan da kızmaya hakkın yok. Çünkü adam söylüyor sana ben şunun adamıyım diye.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 16:53

Varol Bey size katılıyorum ancak savunduğu şeyler beni kızdırıyor ...

Tekrardan alıntı yapayım . Malum ;bu maddelerin cevaplarını birkaç gün içerisinde köşe yazısında göreceğiz ya ...

HALİL ÜNAL ‘TU KAKA’ HOŞCAN, ‘SEVİMLİ Mİ?’

Son aylarda Halil Ünal ile ilgili yazdığım yazılardan herhalde birileri rahatsız olmuş. Eskişehirspor forumlarında Halil Ünal’a destek verdiğim, yeniden başkan adayı olmasını istediğim yazılarımdan dolayı beni eleştiri yağmuruna tutmuşlar.
Aslında o arkadaşlara daha doğrusu okurlarıma(!) teşekkür ediyorum. Hem beni eleştiriyorlar hem de yazılarımı okumadan da yapamıyorlar. Halil Ünal ile ilgili bir yazımı gördüklerinde Eskişehirspor Form’da hem eleştiriyorlar hem de herhalde okumayanlarda okusunlar diye paylaşıyorlar. Onların sayesinde okur sayımda önemli oranda artış oldu. Kendilerine bu konuda verdikleri destekten dolayı teşekkürü borç biliyorum!

HALİL ÜNAL 20 YILLIK ARKADAŞIM, KARDEŞİM
Halil Ünal en az 20 yıllık arkadaşım, kardeşim. İyi günümde de kötü günümde de yanımdaydı. Ben de onun hep yanında oldum. Eğer kendisine yalakalık yapıyorsam (öyle diyorlar) sade bugün değil 20 yıl öncede yapıyordum. Milletvekili adayı oldu her akşam kendisiyle birlikte dolaştım. Eş dosttan kendisine oy vermelerini rica ettim. Ailecek görüştüğüm birisi olarak bugün bende mi birileri gibi kendisine ‘tu kaka’ diyeyim. Ben onun yalakası değilim. Kaldı ki onunda buna ihtiyacı yok.
Beni Halil Ünal’a destek olduğum için eleştirenlere soruyorum. Siz olsanız, düne kadar arkadaşım, kardeşim dediğiniz kişiye birileri eleştiriyor diye; ‘artık ben de senin yanında yokum’ diyebilir misiniz? Eğer derseniz birileri size; ‘kötü bir insan ise o zaman bugüne kadar neden dostluğunuzu devam ettirdiniz?’ diye sormaz mı?

KÜFÜR ETTİĞİNİZ KİŞİNİN BİR BABA OLDUĞUNU UNUTMAYIN
Halil Ünal hakkında ileri geri konuşuyorlar. Hatta küfür edenler var. Ayıptır. Aynı küfürleri Halil Ünal kendilerine etse Eskişehir’i ayağa kaldırırlar. Kendilerine edildiğinde hazmedemeyecekleri küfürler, hakaretler yağdırıldı Halil Ünal’a. O da bir baba. Onun da bir ailesi, eşi dostu var. Onlar da bu şehirde yaşıyorlar. Edilen küfürlerden ister istemez onlarda etkileniyorlar. Doğru mu yaptığınız? Seversiniz
sevmezsiniz. Ama Halil Ünal ile yönetim kurulundaki arkadaşları 5 yıl boyunca herhalde Eskişehirspor başarısız olsun diye gecelerini gündüzlerine katmadılar. Bu yöneticilerin içinde bugün Eskişehirspor başkan adayı olan Mesut Hoşcan’da vardı. Mesut Hoşcan’dan küfür ve hakaret edenlere sağduyulu olmaları, hakaret etmemeleri konusunda bir çağrıda bulunmasını beklerdim. Eğer bugün Halil Ünal’a hakaret edercesine sözler sarf ediliyorsa, 3,5 yıl Halil Ünal’la birlikte kararların altına imza atan Mesut Hoşcan’a da ucu dokunmuyor mu? Herhalde bu sezon yaşanılanların tek sorumlusu Halil Ünal ile yönetim kurulu değil.

ELİMİZİ VİCDANIMIZA KOYALIM
Halil Ünal ‘tu kaka’ (hafife alıp bir kenara itmek, önem vermemek, kötülemek) Mesut Hoşcan ‘sevimli mi?’. Hayır Halil Ünal ‘tu kaka’ olamaz. 5 yıl Eskişehirspor’un başarısı için mücadele vermiş. Ailesine, çocuklarına ayıracağı vakti Eskişehirspor’a ayırmış. Kimsenin sahip çıkmadığı dönemlerde Halil Ünal ve ekibi çıkmış bu yükü omuzlamışlar. En azından bunun için kendilerine teşekkür borcumuz var. Ne Halil Ünal ne de Mesut Hoşcan ‘tu kaka’.

DEMOKRASİ HEPİMİZE LAZIM
Halil Ünal bana göre tekrar aday olmalı. Bir başka yazımda ‘olma’ demiştim. Daha sonra ‘ol’ diye yazdım. Bugün de ‘ol’ diyorum. Bu hakaretlere, küfürlere ‘sandıkta’ cevap vermesi için yeniden aday olmalı. Beğenmediğiniz Halil Ünal bugün Kulüpler Birliği Başkanı. Tepeden inme gelmedi. Demokrasiyle, yani sandıktan çıktı. Kulüpler Birliği Başkanı olarak tüm kulüp başkanları tarafından saygı ve sevgi duyulan bir isim. Bu görev bugüne kadar Eskişehirspor Kulübüne başkanlık yapan kaç kişiye nasip oldu. Eskişehirliler olarak bundan gurur duymalıyız. Halil Ünal sayesinde Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunda Fethi Heper görev yapıyor. 22 Haziran’da seçim var. Aday olursa yine sandığa girecek. Seçimin sonucu şimdiden kestirmek zor. Ancak eğer yine sandıktan çıkarsa o zaman ettiğiniz küfürler ve hakaretlerden dolayı kendisinden özür dileyecek misiniz? Benim Mesut Hoşcan ile bir hesabım yok. Bugüne kadar ne benim ne de Mesut Hoşcan’ın ağzından birbirimize karşı kötü söz çıkmamıştır. Kendisinin adaylığına da saygı duyuyorum. Özellikle göstermiş olduğu medeni cesaretten dolayı da tekrar ediyorum kendisini kutluyorum. Unutmayalım demokrasi hepimize lazım.

S.S.- Anadolu Gazetesi

Sayın Sadi Seda bakıyorum ki eskisehirspor.com forumunu takip ediyorsun ...

Sana birkaç sorum olacak ?

1-)Eskişehirspor Başkanı Bedava bilet vermez ise neler olur ?

2-)Eskişehirspor Kongresinin 22 Haziran tarihinde yapılmasının Eskişehirspor'a 1 TANE FAYDASI VAR MI ?

3-)Genel kurula bir ay kala İkinci Başkan Adayı varken transfer yapmak ne kadar doğru ?

4-)Takımının en iyi oyuncusu olan Alper POTUK'u İstanbullara gidip adamların ayaklarına kapanıp tabir-i caizse SATMAK ne kadar doğru ? Oyuncunu isteyen Eskişehir'e gelir . Sen neden adamların ayağına gidiyorsun ?

5-) Haydi adamların ayağına gittin diyelim . Neden başkanlar düzeyinde bir araya gelmiyorsun ? GS ile yaptığın görüşmelerde senin karşında GS'nin iki tane yöneticisi varken sen neden kendin görüşüyorsun ?

6-)Madem Halil Ünal bir baba .O zaman 2011 Temmuz ayında başlayan şike soruşturmasın ortaya çıkan TAPELERDE yer alan konuşmalara ne demeli ?? Zafer Tüzün ,Bülent Uygun ,Halil Ünal arasında geçen konuşmalardan haberiniz var mı ?

7-)Ortada dolaşan onca iddaa varken Eskişehirspor İstanbul'a Fenerbahçe ile maç yapmaya gidiyor .Neden FB'li bir yöneticinin otelinde konaklıyor bizim takım ? 14 MİLYONLUK İSTANBULDA BİNLERCE OTELİN BULUNDUĞU ŞEHİRDE başka otel mi kalmadı ?

8-)Bu takımın 14-15 milyon tl mi borcu var ? 30-35 milyon tl mi borcu var ? Hangi sözde yöneticisine inanalım .

9-)Senin nasıl hedeflerin var ? Başka takımlardan kime transfer yapılırsa bizimle sözleşmesini fes edip rahatça gidebiliyor . Eğer anlaşmaz ise geri dönebiliyor . Burası MUZ CUMHURİYETİ Mİ ?

10-)"Ailesine, çocuklarına ayıracağı vakti Eskişehirspor’a ayırmış." Ayırmasın ... Eskişehirspor bir dernektir . Gönüllülük esastır .
Sağda solda çıkıp hava atarken iyi ,İstanbullarda kameralara çıkarken iyi ... Ondan sonra fakir edebiyatı yapma !

daha onlarca soru sorarım Sadi Seda . Lütfen dostun ,arkadaşın Halil Ünal'a bu soruları tek tek sorup ,köşende de cevaplarına yer verirsen sevinirim hatta bütün taraftarlar olarak seviniriz .

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır