eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2012 saat 16:08
Suha Bozkurt ve SonHaber Gazetesine Tesekkurler.Goz yummadiginiz icin , boyun egmediginiz icin ,canak tutmqdiginiz icin , sahip ciktiginiz icin nekadar tesekkur etsek az.Helal olsun ki peslerini birakmayacagiz diyorlar.Bizde tepki gosterip kelleyi aldik , aldik.Alamazsak sictik!
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
babagannuş Liste gör
Yazar

celal çelik
Yer: guimarej
  Alıntı babagannuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2012 saat 17:24

Bu gün Fasarya gazetesinin manşetine bakarmısınız...

ASLAN GECEMİZİ AYDINLATTI

Herifler Eskişehirin değil sanki kahpe Bizansın basını

Salazar böyle söylüyor; Fado, Fiesta, Futbol
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2012 saat 20:42
son haber den başka gazete okumam o kadar !
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2012 saat 22:30

Sakarya gazetesi Galatasaray'lıysan söylede bilelim kimin gecesi aydınlandı...
Tüm eskişehirspor taraftarını sonhaber gazetesine abone olmaya davet ediyorum...
Bu şehirde gerçek gazeteciliği bir tek Süha Bozkurt Yapmaktadır...
Sakarya Gazetesi'de yüzünü yıkamaya devam etsin bu yönetimin ama Büyük Taraftar herşeyi biliyor kral çıplak işte takke düştü kel göründü...
sakarya gazetesi yazarlarının menfaatleri bile eses sevgisinin önüne geçemez...
Teşekkürler sonhaber...Takımına ve Gazete'ne sahip çık Büyük Taraftar...
EskişehirSpor'u Koruma Derneği (ESKOD)
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2012 saat 22:36
Bu gece nereniz aydınlandı acaba cincon yalakaları.Bizene cinconun aydınlığından eziktaşın karanlığından.Sadece ESES imiz karanlığı aydınlatır.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 22:39
Bu yerel gazeteci süha bozkurt her kimse son günlerde yaptığı bütün haberler yalan.Burhan ile Kamara kavga etti dedi yönetim yalanladı.Malecki gitti dedi yönetim yalanladı.daha önceden de tasvip edilmeyen haberler yaptı.Ne yapmaya çalışıyorsa bu milleti galeyana getirip duruyor.Takımda huzursuzluk çıkartacak...
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 22:48
Alıntı yapılan havuç ali

Bu yerel gazeteci süha bozkurt her kimse son günlerde yaptığı bütün haberler yalan.Burhan ile Kamara kavga etti dedi yönetim yalanladı.Malecki gitti dedi yönetim yalanladı.daha önceden de tasvip edilmeyen haberler yaptı.Ne yapmaya çalışıyorsa bu milleti galeyana getirip duruyor.Takımda huzursuzluk çıkartacak...

Bu yönetim neleri yalanlamadıki bizlerde çok güzel yuttuk hepsini
Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2012 saat 22:49
Ben yerel gazetelerin özellikle maçları nasıl izlediklerini Bursa maçında gördüm, maç sonrası birbirlerine "Abi hakemi yarın yazıcaz mı" diye sorduktan sonra Hürriyet Eskişehir'inden takip ediyorum çünkü daha çok haber var ve en azından yazanlar daha mantıklı yazıyor.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 08:08
Alıntı yapılan havuç ali

Yapmayın allah aşkına ya.Şu boğazımıza kadar piliğe batmış halde bile en azından bunlardan haberdar olmamızı sağlayan süha bozkurta bunu demeyein. Herkesin tahmin ettiği gibi mevcut yönetimin eskişehirspor adı altında neler yaptığını neler neler götürdüğünü hepimiz okuyoruz,görüyoruz.Zaten topu topu bi kaç kişi bu yönetimin pisliklerini yazabiliyor.Diğerlerine ve diğer gazetelere bakarsanız mutlaka yönetim sevdalısı ! olduğunu görürsünüz.
 Siz şu halde yönetimi ve yaptıklarını suçlamak yerine bunları ayyuka çıkaran kişiyi suçluyosunuz. Emin olun daha neler vardır neler..Yapmayın allah aşkına ya her türlü pisliğin içinden çıkan bu yönetimi görmezden gelmeyin.
Not: Süha bozkurtu uzaktan yakından tanımam hiç bir bağımda yoktur.Korumaya falan da çalışmıyorum.Tek sölediğim yaptığı haberler ve yönetimin icraatlarından ! bizi haberdar ettiği için takdir ediyorum.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 08:43
Alıntı yapılan havuç ali

Fotoğraflı,belgeli jeep skandalından sonra hala böyle konuşabiliyorsanız ben takımın karışmasından değil,yönetimin karışmasından korktuğunuzu dünüşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır