eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 15:11
Sezon açılışını Milan ile yapmak istiyoruz... Hadi yönetim...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 23:48
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Şu anda en çok gözüme batan şey hazırlık maçı oldu.Dua ediyorum inşallah olur öyle bir şey.Milan'ı Eskişehir'de ağırlayalım.Lig Tv 90 dakika çekim yapsın.Deplasman tribününde onların pankartlarını görmeyi bile düşünemiyorum.Harika bir gece olur.O gün Ronaldinho'yu kendimize aşık ederiz.

Meşalenin kralı yakılır.İnteeeer merdaaa çekilir LOL Sen o günü görmeyi bize nasip et yarabbim.Yapın girişimlerinizi,getirin şu takımı...

Önümüzdeki sezon açılışını İstanbul'da Milan ile yapmak gibi bir rivayet var ya, ne kadar gerçekçi bilemem..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 18:25
Milanla özel bir maç yapılsa dahi UEFA'dan izin almak gerekir,UEFA kulüp lisansı almadığımız için hazırlık maçını oynamamız zor!kendimizi hayale kaptırmayalım,UEFA kulüp lisansını  alalım.
Yukarı
komutan Liste gör
Yazar

serkan
Yer: ŞIRNAK
  Alıntı komutan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 15:11
Alıntı yapılan Yusuf_eses

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan Yusuf_eses

[QUOTE=Essfor]Milan ile aynı masaya oturmayı geç, milan ile aynı cümle içinde adımızın geçmesi bile büyük bir onurken hala beğenmeyen ve eleştirenler var...Ben malesef bu eleştirenleri samimiyetsiz buluyorum....Milanın başkanı ile imzalanmalı demiş arkadaşlar ....Peki milanın başkanı kim acaba ?

Abi o kadar da değil ne yaptın yaaa. Yok aynı cümle içinde adımızın geçmesi büyük bir onurmuş. Milan'ın büyüklüğüne lafımız yokta, bizi bu kadar küçümseyen bu cümleni okuyunca inan çok üzüldüm!
Bu cümle bir kendini küçümseme cümlesi değildir.Aksine haddini ve sınırlarını bilmek onu genişletebilmek için ilk adımdır.
Büyümek istiyorsak,daha da büyümek önce ne kadar olduğumuzu anlamalı dev aynasını parçalamalıyız.
Milan ile herhangi bir işbirliğini yapmak nimettir Eskişehirspor adına tabi doğru değerlendirilirse.
Milanın başkan düzeyinde imza atmaması ise bizi küçümsemek değil bizim aklımızın dahi almayacağı bir yönetimsel iş bölümü ve profesyonel tablodur.Her işe başkanın imza attığı yer bizim gibi tek sayfada mali bilanço yapan,rakı masasında balıkçıda oyuncu transfer eden,futbolcuyu Birsen Lokantası'nda karşılayan camialar için geçerlidir.
İşte Eskişehirlilik böyle bişey...Olgun, pozitif ve her şeye rağmen tarafsız düşünce yapısına sahip...Bir çoğumuzun karakteri böyle oldukça daha yüksek yerlere daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz...
hocam tebrikler; özellikle de dev aynasının parçalanmasına sonuna kadar katılıyorum...
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 14:17
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Şu anda en çok gözüme batan şey hazırlık maçı oldu.Dua ediyorum inşallah olur öyle bir şey.Milan'ı Eskişehir'de ağırlayalım.Lig Tv 90 dakika çekim yapsın.Deplasman tribününde onların pankartlarını görmeyi bile düşünemiyorum.Harika bir gece olur.O gün Ronaldinho'yu kendimize aşık ederiz.

Meşalenin kralı yakılır.İnteeeer merdaaa çekilir LOL Sen o günü görmeyi bize nasip et yarabbim.Yapın girişimlerinizi,getirin şu takımı...

Hazır onlar da gelmişken bu süratle açığın üstü kapanır ve kale arkaları yapılır. Tongue
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 14:06

Nefer
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 12:25
Milan yollarını ayırdığı teknik direktörü yerine Galatasaray'ın Teknik Direktörü Rijkaard ile anlaşmaya çalışıyormuş.

Bu demek oluyor ki, Rijkaard'ın başında olduğu Galatasaray'ı yeniyorsak Rijkaard'ın başında olduğu Milan'ı da yeneriz LOL
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 15:01

Bu tur haberlerin cikis tarihleri nedense hep ilgilimi cekmistir . Yonetim icinde bulunduguz durumun konusulmamasi , elestirilmemesi icin  'agizlara bir parmak bal calmistir' . Bu gune kadar yapilanlara bakinca , Bu yapildigi one surulen anlasmadan 1 adim ileri gidemeyecegimizi dusunuyorum ... YONETIM SHOW ZAMANI BASLAMISTIR

Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 11:51
Alıntı yapılan kaansrdr

Milan'la ilgili bağlantıyı İkinci Başkan Mesut Hoşcan yapmış diyorlar ikinci başkanımızada ayrı bir teşekkür etmek gerekir...sağolasın Hoşcan

Mesut Hoşcan değil , Necmettin Çelikhan bağlantıyı sağlamış.Zaten klübün futbol direktörlüğüne getirildiği söylenmişti ama göreve başladımı bilmiyorum.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 11:43
Milan'la ilgili bağlantıyı İkinci Başkan Mesut Hoşcan yapmış diyorlar ikinci başkanımızada ayrı bir teşekkür etmek gerekir...sağolasın Hoşcan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır