eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 01:29
BATUHAN TAMAM

Transfer çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor geçen sene yarım sezon oynattığı Batuhan ile yeniden anlaştı. Kırmızı Siyahlı takım Belçika Liginde oynayan Ernest Webnje Nfor ile yakın temasa geçti.

İMZAYA GELECEK
Eskişehirspor ara transfer döneminde renklerine bağlayacağı futbolcularla görüşmelerine devam ediyor. Bu bağlamda Beşiktaş’ta istenmeyen adam ilan edilen Batuhan Karadeniz için temaslarını hızlandıran Başkan Halil Ünal dün Beşiktaş Başkanı ve yöneticileriyle bir araya gelerek bu transferi bitirme aşamasına geldi. Batuhan’ın Kırmızı Siyahlı takıma yarım sezonluk mu yoksa 1,5 yıllık mı imza atacağı henüz kesinlik kazanmasa da genç golcünün imza atacağı müjdesi verildi.
BELKİÇA’DA OYNUYOR
Öte yandan yabancı transferi için çalışmalarını da sürdüren Kırmızı Siyahlı takım Belçika 1.Ligi takımlarından Zulte Waregen’de forma giyen 23 yaşındaki Kamerunlu Ernest Webnje Nfor adlı futbolcuyu yakın takibe aldı. Bu futbolcuyu Lig maçlarında izlemeye alan yardımcı antrenör Bülent Albayrak önümüzdeki hafta döneceği Belkiça’dan döner dönmez raporlarını Rıza Çalımbay’a sunacak. Diğer taraftan Fahri Tatan, Tazemeta, Sezer Öztürk gibi isimler de listenin başında yer alıyor.

sonhaber
sevdan bir ateş...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 00:50
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan yasan26

mesela her zaman aklımda mehmet batdal var.. 750 bin tl alabilir miyiz bilmiyorum yani maddi gücümüz yeter mi bilmiyorum ama Türk futbolunda ender kalan  pivotlardan bu çocuk.. ya batugol yada mehmet batdal...

Bugun sabah gazetesinde okuduğum habere göre ocak ayı başında imzayı atıyormuş febeye.

batdal ı ısıtıp ısıtıp piyasaya sürdüler ama bi türlü pişmedi. 5 yıldır transfer piyasasında ismi geçiyo ama kimseye satamadılar 24-25 yaşına geldi. kendisini bir çok kez izledim. bence süper lig de oynayacak kadar iyi değil. uzun olduğu için herkesin kafasındaki profil ; hava toplarına hakim bir santfor olduğu. ama hiç öyle değil batdal. ayaklarını kullanıyor , yerden oynamayı seviyor. bence kim alırsa elinde patlayacak.
Yukarı
yasan26 Liste gör
Yazar

YASİN YALÇINER
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 00:11
bu tip geleceği olan futbolcular bulmamız lazım.. altayda çok yetenekli gençler var mesela...samsunsporda bunları takip etmeli  yönetim
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 00:01
Alıntı yapılan yasan26

mesela her zaman aklımda mehmet batdal var.. 750 bin tl alabilir miyiz bilmiyorum yani maddi gücümüz yeter mi bilmiyorum ama Türk futbolunda ender kalan  pivotlardan bu çocuk.. ya batugol yada mehmet batdal...

Bugun sabah gazetesinde okuduğum habere göre ocak ayı başında imzayı atıyormuş febeye.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
yasan26 Liste gör
Yazar

YASİN YALÇINER
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 23:54
Yukarı
yasan26 Liste gör
Yazar

YASİN YALÇINER
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 23:51

bu takıma iki tane ortasaha.. birisi  çift yönlü diğeri de ofansif bi ortasaha...özellikle o bölgede çook eksiğimiz var.. ayrıca sağ açık ve sol açıkta alırsak yani rekabeti arttırırsak bülent kocabey ve buraktan daha çok faydalanırız.. benim düsüncem bu forvete de batuhan çok iyi  olur ama  ne olur be halil baskan su batugol ü bonservisiyle al be:...

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 23:46
 Adem Gökçe bu sezon sadece 1 gol atmış. Ayrıca 1982 doğumlu. Bence balon...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 23:34
Aynen 1 saat daha gec varsınlar memleketlerine ne var yani..
Öncelerden de belirttim gibi Gebzeli bir arkadaşım Adem Gökçe ile anlaştığımızı iddia etmişti. Bugun biraz araştırdım kaliteli bir futbolcuya benziyor Gebzesporda para yuzu gormemesine rağmen play off mucadelesi vermiş takım arkadaşlarıyla.. Takımdan alacakları nedeniyle ayrılma kararı almış.. Aldığım bilgiye göre sol açıkmış.. Mevkiisine gore attığı gol sayısı da çok iyi deniliyor. (şimdi bakıcam) Esesim için hayırlısının olması dileğiyle.. 
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 23:12
Devrim seninki de laf yani, istanbul'a ucup oradan dunyanin her tarafina gidebiliyorsun...
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2009 saat 23:11
gelecek futbolcular ülkelerine rahat ulaşımı da istiyorlar.

Eskişehirden de bir tek Belçikaya direk uçuş var.Bu bile önemli transferde.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır