eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esmerim26 Liste gör
Yazar

EMRE TOMAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 17:15

Dejan Lekic

şöyle oyuncuları kadromuzda görmek isterim hem genç hem akıllı fırsatçı golcü hemde transfermarkt. den baktığıma göre fiyatıda makul youla dan ucuz keşke takas yapabilsek youlayla

SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 17:02
trabzon caglari istiyormus adamlarda zaten cale ve ferhat var ustune bide caglar bunlar forvet alasiya savunma istiyolar
ANTI BIZANS
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 17:00

Transfer yapmak o kadar kolay değil.

Oyuncuyu ikna edersiniz.
Klübünü edemezsiniz. Hadi kulübünü ikna ettiniz.
Takım içi dengeleri gözetmek zorundasınız(ücret)
hadi onu gözettiniz. Getirdiğiniz adam yabancıysa ailesi eşi, cocukları vesaire
bunların şehre uyumu var. Adam yurt dışından geliyorsa daha bi sıkıntı. Poljak'ın eşinde bu durumu yaşadık..

Alınabiliyorsa, Sezer,Batuhan bence çok isabetli olur.
Yabancı tercihi konusunda şüphelerim var.

3-4 tane kalitesiz oyuncu getireceklerine 1 tane iyi futbolcu getirsinler. Takımımız zaten iyi bir seviyede.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 16:59
Genç futbolcunun menaceri Ahmet Bulut, “Batuhan için yurt içinden en ciddi teklif Eskişehirspor’dan geldi. Yurt dışından da kiralık olarak isteyen var, ama 5 ay için değmez. Beşiktaş Kulübü, iki gün içinde kararını verecek. Batuhan büyük olasılıkla ikinci yarıda Kırmızı-Siyahlı formayı giyecek” görüşünü dile getirdi.
fanatik gazetesi
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 16:57
Yönetimin bir başka hamlesi de Burak Yılmaz cephesinde oldu. Daha önce de adı Trabzon ile anılan genç futbolcu için Şener, bonservisini elinde
bulunduran Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a konuyu iletecek, yardımcı olmasını isteyecek. Tüm bu gelişmeler bu hafta içinde daha net bir hal alacak.
fanatik gazetesi

ohh bee..trabzon inşallah alır burağı
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 16:06
Valla her şu sayfayı tıkladığımda 
................ yıllığına imzayı attı,
................ yıllığına siyah kırmızı renklere bağladık
Gibi mesajlar okuyacağımı sanıyıyorum ama
Hep hüsran, hep hüsran
Mış la muş la gün geçiyor valla millet malı götürdü bize gene kırıntıları kalsa bari

Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 16:00

Batuhan ve Aydın

Eskişehirspor, Beşiktaş'tan Batuhan Karadeniz'i ve Galatasaray'dan Aydın Yılmaz'ı renklerine bağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kırmızı-Siyahlı kulübün başkanı Halil Ünal İstanbul'da Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri ile görüşüyor.

Alınan bilgilere göre Ünal, Beşiktaş yönetimine Batuhan Karadeniz'i bir buçuk yıl kiralamak için öneri götürdü. Es-Es yönetiminin Batuhan Karadeniz konusunda Beşiktaş yöneticileri anlaşma aşamasına geldiği kaydedildi.

Eskişehir Kulübü Başkanı Halil Ünal, Galatasaray'dan Aydın Yılmaz'ı transfer etmek için de çalışmalarını sürdürüyor. Ünal'ın, Aydın Yılmaz'ı almakta ısrarlı olduğu belirtiliyor.

Eskişehirspor yönetiminin Manisaspor'dan Sezer Öztürk ve Belçika'nın Zulte Waregen takımında forma giyen 23 yaşındaki Kamerunlu futbolcu Ernest Webnje Nfor'la transfer için temasta olduğu öğrenildi.

Bu arada Eskişehirsporlu futbolcular 2 Ocak 2010 tarihinde Antalya'da kampa girecek.

Es-Es'li futbolcular, bir haftalık kampın ardından Eskişehir'e dönüp 10 Ocak 2010 tarihinde kendi sahalarında Fenerbahçe ile Türkiye Kupası'nda karşı karşıya gelecek.

29.12.2009
Kaynak : DHA

http://www.sporx.com/futbol/superlig/178900/?takim=322&ref=AKM2
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 15:56
Alıntı yapılan ezbol

madem bülent hoca belçikada bugün oynanacak genk-st.truıden maçında ibrahima sidibe yi izlesin.1.95 lik boyu ile tam pivot santrofor.ayrıca lokerenli arkadaşım bu oyuncu hakkında biraz bilgi verebilirsen sevinirim

Ibrahim sidibe 20 yasindan beri yurt disinda oynuyor tipki cogu afrikali futbolcular gibi. Sidibe hava toplarinda ve kafa vuruslarinda cok etkili bir isim. Kafa vuruslari cok sert vuruyor ve kaleciler icin kurtarma ihtimali dusuk. Ben belcika liginde boyle 3 futbolcu tanirim kafa vurusu sert olan futbolcu. Biri eskiden burada oynayan koller digeri maazzou ve sidibe. Sidibe 6 sene avusturya birinci ve ikinci liginde oynadi. oralarda kendini tam gosteremedi. Ardindan macaristan'a gidip bir anda patlama yapti iki sene gol krali oldu ve debreceni nin iki lig sampiyonlugu ve macaristan super kupasini almasinda buyuk pay sahibi. Ordan Sint truiden e geldi. ilk senesinde vasat olmasina ragmen ligin son haftalarinda acildi ve toplari arkadaslarina indirdi havadan. Takimi ikinci lige dustu ama oyuncu ben gitmek istiyorum ve baska problemler yasatirmadi ve dediki ben bu takima para kazandirmadan gitmem dedi. Ikinci ligde takimini sampiyonlukta buyuk pay sahibiydi, lierse gibi misir zenginlerin elinde olan takimi arkasinda birakip birinci oldular. bu sezon simdiyene kadar iyi oynuyor hatta takimi ilk 6 hafta iyi oynadigi futbola ve ozaman ligte birinci siradalardi. O durumda buyuk pay sahibi olan futbolcuydu.

Eger batuhan gelmesze sidibe iyi olur hava hakimiyet Yok batu gelirse ozaman jaycee, gente fazla sans bulamayan Mbaye leye, gecen sezon ilk yarisinda maazzou yla beraber en fazla gol attan oyuncusuydu ve gent onu zulte waregemden aldi.
ANTI BIZANS
Yukarı
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 15:37
Alıntı yapılan 26esmerim26

Ernest N'For kreeg een disciplinaire schorsing omdat hij op training een tackle te hard inzette op Hyland. De Kameroener zat tegen Westerlo daarom in de tribune.

arkadaşlar n'for la ilgili haber buldum çevirisini yaptım ama bişey anlamadım

ernest N'for disipline kurulunundan ceza aldi, antremanda takim arkadasi Hyland'a sert giristigi iciri. Kamerunlu futbolcu westerlo macinda tribunden izleyerek cezasini cekti.
ANTI BIZANS
Yukarı
26esmerim26 Liste gör
Yazar

EMRE TOMAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2009 saat 13:52
 Ernest N'For kreeg een disciplinaire schorsing omdat hij op training een tackle te hard inzette op Hyland. De Kameroener zat tegen Westerlo daarom in de tribune.

arkadaşlar n'for la ilgili haber buldum çevirisini yaptım ama bişey anlamadım
SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır