eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 73>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2014 saat 07:11
Alıntı yapılan yakuza26

Siteye şu anda ulaşılamıyor. İnşallah hacklenmemiştir..

hacklenmez.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2014 saat 01:05
Ben ulaşabiliyorum.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
  Alıntı yakuza26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2014 saat 00:33
Siteye şu anda ulaşılamıyor. İnşallah hacklenmemiştir..
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 22:58
BoraKılınç,
Öncelikle fikir alışverişi için teşekkür ederim.
-Ben geçen seneki Bursa maçından bahsetmiştim. Sanırım o fotoğraflar sitenin tozlu sayfalarında kayboldu.
-Wallpaper konusunda forumdaki çalışmalar sadece bir örnekti. Eskişehirsporun nasıl forma, tişört, eldiveni oluyorsa wallpaper'i de olmalı diye düşünüyorum.
-Bu siteye link vermesi için herhangi bir anlaşma, izin vs ye gerek yok. Burası Eskişehirspor taraftar sitesi olarak kabul edilmiş bir konumda ise resmi sitede olması mantıklı geliyor bana.

Amacım siteyi yermek değil nasıl daha farklı ve güzel olabilir diye fikir vermekti.
Yukarı
Cacha Liste gör
Yazar

Cağrı
  Alıntı Cacha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 15:44
Dikkatimi çeken bir şey önceki sitede A takım futbolcuları arasında Rahmetli Ediz Bahtiyaroğlunun fotoğrafı vardı kaldırılmış
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 15:27
Alıntı yapılan BoraKılınç

-resmi siteden buraya bir link olması için kulüple anlaşmalı olmaları gerekir. kafalarına göre koyabilceklerini sanmıyorum.

hayır, istediğin linki sayfanda paylaşabilirsin, ama resmi sitenin buraya bağlantı göstermesi mantıklı değil,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 15:23
Tarihçe logosu efsane olacakmış :)
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
BoraKılınç Liste gör
Yazar

Bora Kılınç
  Alıntı BoraKılınç Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 15:18
Alıntı yapılan EnviEn

Eski siteden tabi ki iyi. Ama bunun sebebi eski sitenin çok kötü olması.
Tasarım standart bir şablon ama daha önemli konu işlevsellik.

-Mesela bir fotoğraf galerisi yok. Ben bursa maçının fotoğraflarını görmek istesem buna ulaşamıyorum.
-Taraftar diye bir kısım olmalı ve burada efsane EsEs taraftarından 1965'den bugüne kısa bir hikaye yazılıp temsili birkaç fotoğraf ve video konulmalı.
-Resmi siteden taraftar sitesine yani buraya bir link olması lazım.
-Bu forumda yapılan çalışmalardan güzel olanlar alınıp birkaç tane de profesyonel çalışma yaptırılıp wallpaper(duvarkağıdı) konulabilir.
-EsEs hakkında yayın yapan birçok site var bunlar için küçük bir resmi site bağlantı banneri yapılıp sitede verilebilir.
-EsEsTV Online'daki yeni videolar veya seçilen videolar anasayfada listelenebilir.
-Logomuzun yanlış kullanımında şikayet ederken, resmi sitede logonun olmaması garip. Eski sitede vardı ama bunda bulamadım ben. Böyle olursa adam googledaki yalan yanlış logoları kullanır tabi.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

-üstteki fikstürden bursa'nın logosu olduğu yere tıklıyorsunuz maç özeti ve fotoğraflar geliyor.
-resmi siteden buraya bir link olması için kulüple anlaşmalı olmaları gerekir. kafalarına göre koyabilceklerini sanmıyorum.
-forumda yapılan çalışmaları başta forum kendi sitesine koymalı. resmi site sonuçta taraftar portalı değil. ama wallpaper için bir bölüm olabilir resmi sitede. yani kulübün kendi bünyesinde tasarladığı şeyler..
-tarihçe kısmı pasif olduğuna göre hazırlık aşamasında sanırım takımın logosu orda verilecektir bence.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 09:39
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1679 

Vasatı Hiç Bir Zaman Aşamadık ....
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 08:23
Eski siteden tabi ki iyi. Ama bunun sebebi eski sitenin çok kötü olması.
Tasarım standart bir şablon ama daha önemli konu işlevsellik.

-Mesela bir fotoğraf galerisi yok. Ben bursa maçının fotoğraflarını görmek istesem buna ulaşamıyorum.
-Taraftar diye bir kısım olmalı ve burada efsane EsEs taraftarından 1965'den bugüne kısa bir hikaye yazılıp temsili birkaç fotoğraf ve video konulmalı.
-Resmi siteden taraftar sitesine yani buraya bir link olması lazım.
-Bu forumda yapılan çalışmalardan güzel olanlar alınıp birkaç tane de profesyonel çalışma yaptırılıp wallpaper(duvarkağıdı) konulabilir.
-EsEs hakkında yayın yapan birçok site var bunlar için küçük bir resmi site bağlantı banneri yapılıp sitede verilebilir.
-EsEsTV Online'daki yeni videolar veya seçilen videolar anasayfada listelenebilir.
-Logomuzun yanlış kullanımında şikayet ederken, resmi sitede logonun olmaması garip. Eski sitede vardı ama bunda bulamadım ben. Böyle olursa adam googledaki yalan yanlış logoları kullanır tabi.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır