eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 14>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2015 saat 00:59
hususi para versen böyle beceriksizleri bir araya topla desen toplayamazsın
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2015 saat 00:37
 Kimse paraları verilmesin demiyor. Ama insan düşünüyor; bu paraları neyin karşılığı alacaklar? İçlerine nasıl sinecek?  16 maçta 13 mağlubiyetin karşılığı olarak mı??

Doğru dürüst pas atmayı beceremeyen, orta yapmayı beceremeyen, pozisyon yaratamayan, şut çekmeyi beceremeyen, kafayı kaldırıp topu boşa çıkarmak varken kalabalığın göbeğine bodozlama giren, yine aynı şekilde kafayı kaldırıp boştaki adama pas verip gol attırmak yerine salak saçma vuruşlara kalkıp işin içine sıçan ( ki bu yüzden o kadar çok golden olduk ki, defalarca, sırf bu yüzden sahaya girip bu gevşekliği yapan terbiyesizlere ağız burun dalmak istemişimdir) , geriye düştükten sonra bile öndeymiş gibi kapanıp insanın akıl sağlığıyla oynayarak galibiyet adına gerekenleri yapamayan, daha da vahimi dünya s..kıne minare g..tüne durumundaki muhteşem !!! kadromuz........  Evet paralarınız yasal olarak hakkınız, alın tabi. Peki ya, vicdanen hakkınız mı??? 16 maç 13 mağlubiyet....
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2015 saat 00:19
Tepkilere açığım. Fikrimce : Oturun futbolcular ile masaya madem düşeceğiz umut yok . Kalacak ile gidecekler belli olsun. Gidecekleri sat 3 - 5 demeden ( yönetim değişince ) Al yerlerine seneye ptt de oynıyacakları kadro olsun alışsın seneyede eksik bölgeye yap takviyeni oyna çıkmak için abi hala umutsuz şeklimize umut olmak istiyorum gerçekten BEN BAŞKAN olsam takımı daha iyi yönetirim yemin ediyorum.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
Yer: Eskişehir
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2015 saat 00:03
ne kadar karaktersiz ,beceriksiz oduncu varsa toplamışlar.yemin ederim bunlardan daha iyi oynarım şu yaşımda
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2015 saat 23:19
16 maç , 2 galibiyet , 13 mağlubiyet
Sahada ruhsuz ruhsuz dolaşırlar,
Paralarını alamayınca sahada göstermedikleri çabayı paralarını almak için gösterirler.
Ben paralarını vermeyelim demiyorum.Hakkı olan parayı tabiki alacaklar.Ama ilk önce haketmek gerekir.
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2015 saat 20:05
Bolusporda kiralık oynayan futbolcumuz Andaç Güleryüz, Bolusporun Denizlisporu 3-1 yendiği maçta takımı adına ilk golü atan isim olmuş.
Ayrıca 13 maçta 6 sı 11 de olmak üzere görev almış ve 4 gol atıp 1 de assist yapmıştır.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2015 saat 18:29
Hiç bir futbolcumuza güvenmiyorum bunların alayı beceriksiz ruhsuz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2015 saat 21:17
Hepsi birbirinden beter....
ESES
Yukarı
amour26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı amour26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2015 saat 21:15
Mesut Hoşçan şu anda çıkın Türkiye'nin herhangi bir halı saha tesisine gidin ve biraz maç izleyin, maçta oynayanlar nasıl kendini yırtıyor, nasıl çabalıyorlar kendi gözlerinizle görün. Sonra bizim maçlarımızın tekrarını izleyin bir kaç maç hariç topçuların çoğu sahada ruhsuz ruhsuz dolaşıyor.
Buradan sayın mesut hoşçan'a birşey demek istiyorum.
Sayın başkan haftaya ben ya da buradan bir renktaş halı sahadan adam toplasın getireceğimiz adamların illaki eskişehirli ya da eskişehirsporlu olmasına da gerek yok, baklavasına maç yapacağız dersiniz bakın galip geliyormuyuz gelmiyormuyuz. Nasıl koşuyoruz, nasıl iletişim kuruyoruz saha içinde, hatalar yaptığımız zaman nasıl birbirimizi uyarıyoruz görürsün. Yenilmek elbette var futbolda ama pes etmek asla olmamalı.
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2015 saat 21:14
Arkadaslar uc kurusa bes kofte yok...
700 bin euro sınırına ancak bu....

Kimse Eskisehirsporun adı icin gelmiyor... gelenlerin durumu belli... Isım icin gelinseydi REalmadrid Barcelona o kadar buyuk rakamlar odemezdi ...

Biraz gercekleri gorelim...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır