eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:52
gidin ist  kutlayın
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:41
ya fotolar varsa böyle porsukda yüzen yanık beceke formaları filan paylaşırsanız güsel olur
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 20:30

Bence de eskişehirde zaten şampiyonluk kutlaması yapılamayacağını futbolla biraz ilgisi olan herkes bilir  , böyle şeyler doğru mail attığımızda o maillerin inandırıcılığını azaltır yapıyorsun madem böyle birşey deşifre etme ;

Neyse sonuçta eskişehirspor gibi şehrimizin değerlerine sahip çıkmaya devam ettiğimiz sürece bileğimizi kimse bükemez Wink
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 17:44
Alıntı yapılan scarface_hkna

Bence mail gayet zekice.Sonuçta verilmek istenen bir mesaj var.Bu da ne şekilde verilirse verilsin yeter ki verilsin.Bugün şampiyonluk kutlatırsak yarın bu iş dernek oluşumlarına,çarşı eskişehir oluşumlarına kadar gider.Bu da hem bizim adımızı lekeler hemde belki EsEsli olacak kardeşlerimizin o takımların taraftarı olmasına sebep olabilir.Eskişehirde kafalarına göre gezemeyeceklerini bilmeliler.Akşam caddeye çıkan gurbette bizlerin yüzünü güldüren her kardeşimize helal olsun diyorum.

iyi hoşta eskişehirde şampiyonluk kutlanmadığını cümle alem biliyor reklama yada bilgi verme gibi bi gayemiz olduğuna inanmıyorum...ki bu zamana kadar böyle bi olaya girişmesekte yapılanlar basında yeterince yer aldı bugüne kadar...yani bu olayın bize bir getirisi olamaz ama burayı okuyan beşiktaşlılar mailin eskişehirliler tarafından atıldığını öğrenip bizim kolpa olduğumuzu düşünmesine sebep olabilir...hatta dahada ilerisini düşünürsek bunlar nasıl olsa kolpa ben çarşı eskişehiri kursamda bişey yapamazlar gibi bir düşünceye itebilir onu...

ayrıca mesaj verilsinde ne şekilde verilirse verilsin düşüncene tam olarak karşıyım...bazı şeyler onurlu bir şekilde yürütülmelidir.ben taraftarımıza vurulacak yalancı,kolpa yaftasını kaldıramam
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 17:37
Bence mail gayet zekice.Sonuçta verilmek istenen bir mesaj var.Bu da ne şekilde verilirse verilsin yeter ki verilsin.Bugün şampiyonluk kutlatırsak yarın bu iş dernek oluşumlarına,çarşı eskişehir oluşumlarına kadar gider.Bu da hem bizim adımızı lekeler hemde belki EsEsli olacak kardeşlerimizin o takımların taraftarı olmasına sebep olabilir.Eskişehirde kafalarına göre gezemeyeceklerini bilmeliler.Akşam caddeye çıkan gurbette bizlerin yüzünü güldüren her kardeşimize helal olsun diyorum.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 17:27
beşiktaşlıların ağzından tvlere mail atan renktaşlarımı kınıyorum...söyledikleriniz(dayak yeme ve şampiyonluk kutlayamama) doğruda olsa bunu beşiktaşlıların ağzından söylüyo gibi göstermeniz sizi(dolayısıyla bizi) sanalcı ve yalancı konumuna düşürür...attığınız sopalarıda yalan maillerinizin anlaşılması durumunda milletin gözünde yalan konumuna getirir...düşünsenize atıyorum sakaryada yaşayan bi renktaşımız illaki forma,atkı yüzünden zorluk yaşamıştır sakaryalının tekide çıkıp bizim ağzımızdan "sakaryalılar bizi çok kötü dövdü ağzımı burnumuzu kırdı" diye mail atıyor...ne dersiniz bu arkadaşa?
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
aRı26 Liste gör
Yazar

Furkan Arı
Yer: Raykent
  Alıntı aRı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 16:48

Biz İlkel Miyiz Abicim Burası Eskişehir Dışarda Kutluyamazlar Gitsinler Evinde Kutlasınlar Çiçek Mi Verelim yani Kutlayanlara

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 15:59

Eğer kendi şehrinin takımına formasına sahip çıkmak ilkelllikse sonuna kadar ilkeliz , futbol bir kültür ve adaptır biz eses formalarımızla gidip beşiktaş çarşıda hoplayıp zıplayıp slogan atıp eğleniyormuyuz , kışkırtmıyoruz kimseyi eğer öyle yapsak onlarda gelip bizi dövseler haklılar kardeşim saygı duyarım ,

Diyeceksiniz bu nasıl düşüncedir hoşgörü şart, herkese saygı duymak lazım , bakın bu hoşgörüyü saygıyı gösteren diğer illerimize halleri içler acısı , taraftarları bile kalmamış artık sivas şampiyonluğa oynuyor hala stadda boşluklar var kendi sahalarında deplasmanı hiç demiyorum ,

Hele ki konyada yaşayan arkadaşımla konuştum , takımı lig düşen bir şehirde bjk liler arabalarla şampiyonluk turu atmışlar ,meşale yakıp kutlamalar yapmışlar , bu ne kadar içler acısı bir durum, hatta dikkat edin görüntülere ankaraspor maçında stadın yarısından fazlası boş ,düşmeyi malesef çoktan haketmişler hiç inanç kalmamış çoktan sözde 3 büyük hegamonyasına teslim bayrağını çekmişler ,

NE  zaman ki SÖÖZDEE 3 büyükler bu şehirde şampiyonluk kutlamaları yapmaya başlarlar , işte biz de o günzaten küme düşmüşüzdür hatta bitmişizdir ESKİŞEHİRSPOR efsanesi tarihin derinliklerine  gömülmüştür Angry

Sadece 3 şehir kaldı teslim olmayan benim gözümde anadoluda ,bunlar bursa eskişehir ve trabzondur diğerleri acınacak haldedir malesef kahpe bizans oyunları hepsini içerden çökertmiştir ,

BİZİ ASLA ÇÖKERTEMEYECEKLER UMUT EDİYORUM VE DAHA DA ÇOK HIRSLANIYORUM TÜM BUNLARI GÖZLEMLEDİKÇE Angry

es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 14:44
Alıntı yapılan Darkevil_26

Alıntı yapılan es_emre26

Bjkli bir bayan taraftarın TRT-1 Telelig'e mesajı ;

Eskişehir'de bjkliler şampiyonluk kutlayamadı.Mağdur durumdayız.LOL

O mesajı makara olsun diye ben attım.Eskişehir'in yıkılmaz kale olduğunu duysun Türkiye.Kız ağzından yazdım ki okuma ihtimalleri artsın.LOL

Tabii ki bir amacımda bunu duyan diğerleri seneye çıkmak için 2 kere düşünsünler.Dolaylı ceza olsun yaniLOL

ermanka26

Böyle bir senaryo Kurtlar Vadisi Senaristlerin bile aklina gelmezdi ,helal olsun gencler...LOLClap
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 14:37
Alıntı yapılan Darkevil_26

Alıntı yapılan es_emre26

Bjkli bir bayan taraftarın TRT-1 Telelig'e mesajı ;

Eskişehir'de bjkliler şampiyonluk kutlayamadı.Mağdur durumdayız.LOL

O mesajı makara olsun diye ben attım.Eskişehir'in yıkılmaz kale olduğunu duysun Türkiye.Kız ağzından yazdım ki okuma ihtimalleri artsın.LOL

Tabii ki bir amacımda bunu duyan diğerleri seneye çıkmak için 2 kere düşünsünler.Dolaylı ceza olsun yaniLOL

ermanka26

Süpersin LOL

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır