eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:47
şuan son olarak somut neler oldu yazarmısınız dostlar..
sitemlerden eleştirilerden  okuyamadım göremedim somut haber
batu kesinleşti mi ?
sezer bize mi bjk ye mi?
fahri tatan-engin bayyar ve tazemeta ?
yabancı isimler nelermiş ?

Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:38

Bugüne kadar geldiklerinden beri hiçbir ortamda bir tek kötü cümle kurmadığım teknik heyet soruyorum size Eskişehirsporda olma amacınız ne?Başarılı olup başka yerlere mi zıplamak?Eğer öyle ise eyvallah.O zaman anlık başarı için yapılanlar güzel.Yok hayır biz Eskişehirsporda uzun yıllar kalmak,burada uzun vadeli planlar ile Eskişehirsporu zirveye çıkartmak istiyoruz diyorsanız ki kanal26 da yayınlanan programda öyle olduğunu söylediniz.O zaman bu batuhanı 6 aylığına kiralamanın amacını çıkıp açıklayın.Bu nasıl bir çelişkidir.Neden avrupada scout unuz yok oyuncu izleyen?Neden bütün sezon yanınızda yatan yardımcılarınızı sadece transfer döneminde oyuncu izlemeye gönderiyorsunuz?Neden bu kadar dar bir vizyonunuz var?Transfer etmeyi düşündüğünüz Lovrek hakkında bir bilginiz yokken gidip kadronuzda ki oyunculara fikir danışıp bu oyuncuyu transfer etmeniz ne kadar doğru?Lovreğe verilen para sizin cebinizden çıksa idi yine gidip alırmıydınız aynı şekilde?Neden,neden,neden..Bir sürü nedensizliklerin içinde ben bu teknik ekibe inancımı yitirdim malesef.

Yönetim kurulu hakkında söylenecek hiçbirşey yok.Zaten ortada.Nerde beleş,kaşar oyuncu var bizimkiler orda.Batuhanı kiralasınlar bedelsiz diye gidip elin üç kuruşluk adamlarının kapılarında yatıyorlar haftalardır.Elinde türk futbolunun bir dönemine damgasını vurmuş birsürü eski futbolcu var gidip bir oyuncu izleme komitesi kurmayı akıl edemiyorlar.Ahpap çavuş ilişkisi ile klüp yönetiyorlar.Yok o benim oğlum,yok bu benim yakın arkadaşım..vs.Taraftarı gidip elin Gana sında klüp kuruyor,bu becerikli insanlar kendi şehrinde bir futbol okulu açmaktan aciz.Taraftarı ESES aşkı ile yağmur çamur demeden maçlara geliyor,yönetim eskiden pirinç çuvalına taş doldurup milleti kazıklayan bakkal zihniyetinde ahır gibi stadyumda taraftarına 25-50 tl ye maç izletiyor.Yeter artık,yeter!!
   Sezon sonu bu takım ister kupayı alsın ister ligde şampiyon olsun teknik heyet ve yönetim şahsım adına sizi Eskişehirsporda görmek istemiyorum.Sportif başarı her zaman olabilir.Ama seni sen yapan değerlerinden taviz vermeye başlarsan bir daha hiçbir zaman hiçbirşey eskisi gibi olmaz. 
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:37

Sivasspor'da Ceyhun sürprizi

Manisaspor'un da ısrarla istediği 33 yaşındaki futbolcuyla bir görüşme yapan başkan Odyakmaz, prensipte anlaşma sağladı.

02 Ocak 2010 , 09:14

Sivasspor, A.Gücü ile yollarını ayıran ve bir süredir Manisaspor ile temasta bulunan Ceyhun Eriş ile prensipte anlaştı. 14 değişik takımda forma giyen ve 33 yaşında olan Ceyhun da Sivasspor'da forma giyebileceğini belirtti.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100102/sivassporda_ceyhun_surprizi_.html?ref=cokok_2

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:36
Alıntı yapılan ekrem yetim

aslında ortada almak üzereyiz deyipte alınmayan  bi durum yok..benim dediğim gibi medyanın absürüt uydurmalarına inanıp bu forumda şehir hikayeleri yapıyoruz.son da olmayınca hayal kırıklığı-saldırganlık gibi eylemler..

geçen sene deli gibi fahri tatan isteyen biz, medyanın uydurma transfer haberinden etkilenip hedefimizi sezer öztürk'e odakladık..şimdi de fahri tatan ucuz gelir oldu.
yazılı görsel basın futbol haberi bulamadıkça kendi ekmeklerinin derdine birşeyler yazmak karalamak zorundalar..biz bunlara inanıp etkilenip kendi aramızda negativ elektirik yaymak zorundamıyız ?
2 gün daha sabredemeden yine başlamış yönetime olan tepkiler

demek ki c.ronaldo yazılsa es es'e yandık valla..ondan sonra volkan şen gelse ikna olmaz bu bünye

Geçen senede Yıldırayla yemeğimizi yedik anlaştık diyende gazetelrdi değilmi.Bu başkandan ve yönetimden hiçbirşey olmadığını ve olmayacağını hepimiz biliyoruz.Şunun şurasında seçime 6 ay kaldı biraz daha dişimizi sıkıyoruz.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:34

Ersen Martin Manisa'da

Turkcell Süper Lig takımlarından Manisaspor'un, Sivasspor'dan ayrılan golcü oyuncu Ersen Martin'in ile 1,5 yıllık anlaşma sağladığı bildirildi.

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:32
Alıntı yapılan tmac26

Gaza gelmeyin. Transfer dönemi bu. Taner Gülleri olaylarını hatırlayın. Bizle anlaştı sonra gitti İ.B.B.'ye imza attı. İmza attırmadan açıklama yapmak istemiyorlar artık. Zaten transfer dönemi 4 Ocakta açılıyor. İmza attırdık deseler bile bi resmiyeti olmayacak işin...

gidersin notere, attırırsın imzayı!!!  hadi  atsın imzayı  başka takıma da göreyim!!!  anlaşacak adam 4 ocakta da anlaşır 14 aralıkta da...  bu  beceriksizlerin bahanesi bunlar...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:18

aslında ortada almak üzereyiz deyipte alınmayan  bi durum yok..benim dediğim gibi medyanın absürüt uydurmalarına inanıp bu forumda şehir hikayeleri yapıyoruz.son da olmayınca hayal kırıklığı-saldırganlık gibi eylemler..

geçen sene deli gibi fahri tatan isteyen biz, medyanın uydurma transfer haberinden etkilenip hedefimizi sezer öztürk'e odakladık..şimdi de fahri tatan ucuz gelir oldu.
yazılı görsel basın futbol haberi bulamadıkça kendi ekmeklerinin derdine birşeyler yazmak karalamak zorundalar..biz bunlara inanıp etkilenip kendi aramızda negativ elektirik yaymak zorundamıyız ?
2 gün daha sabredemeden yine başlamış yönetime olan tepkiler
demek ki c.ronaldo yazılsa es es'e yandık valla..ondan sonra volkan şen gelse ikna olmaz bu bünye
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:09
Alıntı yapılan 26esmerim26

kim bu Maxell bilgisi olan yokmub

A2 ile denenen futbolcu "maxell" Nijeryalı Smile Ne Barcelona'da oynayan maxwelll ne de Avusturya'da oynayan maxeller Tongue Sadece Nijeryalı ve 18-19 yaşında olduğunu biliyorum...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:09
batuhan, başkanımızın oğlu...yıldırım demirörende canciğer arkadaşı olduğuna göre...halil başkan ne yapacak edecek birazda paraya kıyacak gidip batuhan ı bonservisi ile alacakki transfer yaptım diyecek...yoksa 6 aylığına gelen topçudan bize hayır gelmez...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 16:05
Alıntı yapılan 26oldcity26

isimler ile çok umutlanmıştık ama aynı çileyi tekrar yaşayacağız galiba.
Amaç zaten o değil mi? İsimleri basına verirsin, taraftar heyecanlanır, oluyor, az kaldı, bonservisine uğraşıyoruz, aha alıyoruz, hop olmadı v.s. Bir de bakmışız, transfer dönemi bitmiş. Bakınız; Yıldıray Baştürk olayı. Onun için isimlere, verilen sözlere bakmayalım. İmza atılır, transfer yapıldı deriz. Hiçbir transfer yapılmaz, o zaman da eleştirimizi yaparız. Kaldı ki; transfer dönemi de yeni başladı.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,859 saniyede hazırlanmıştır