eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Liderlerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 22:45
Alıntı yapılan boffin25

adamlar beste söylüyor . Bizimkilerse laylalaylalay diye bağırıyor tam bir rezalet tribünümüz var kuru kalabalığız insanlar bağırmak istiyor ama tribün liderlerimiz iyi değil..

bağırmak mı istiyor kardeşim skor 1-1 maraton alt bağırıyor biraz, kale arkasında ben bir yerlerimi yırttım çoğu insan kalkıp destek vermedi bile. Bizim sıkıntımız ki bunu dünde Göztepe de yaptı golü yedikten sonra duraksamamız oldu. skor 1-1 sana da aynı onlara da
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 22:39
ben maçta olan biri olarak kesinlikle ama kesinlikle tribünlerimiz rezil değil aksine iyiydi ki bunu cebecideki ve asaştaki tüm maçlarında, inönüdeki Diyarbakır ve bolu maçlarında, izmirdeki bursa yarı finalinde, konyadaki gese finalinde stadta maç izlemiş biri olarak diyorum. sadece golü yedikten sonra biraz suskunluk oldu. Bu da normal biz yine birşeyler söylemeye çalıştık adamlar golü yedikten sonra atasaya kadar on kişi bile tezahürat etmedi. Göztepenin sahaya çıkışına bakın, birde bizimkilerinkine, onlar halilden başka kimseyi tribüne çağıramadılar bile ki önce maratonları çağırdı sonra biz tüm takımı maraton ve kale arkası olarak ayrı ayrı çağırdıktan sonra, kale arkaları halil çağırdı. Ayrıca demişsiniz ya cebeci diye orada karşımızda ki takımların ( buna asaştaki sariyer ve Karabük maçları da dahil) taraftarı yoktu kendi kendimize yaptık tribünü, inönüde öyle, konyada bir nebze, hele izmir yarı finalinde skor ilk yarı 3-0 olunca bursa bizi madara etti. Bu maçta karşımızda da bir tribün vardı. Ama ülkede ki bütün tribünleri bilen biri olarak ben göztepeyi daha sağlam beklerdim. Bize kötü demişsiniz de adamlar sadece üçlü çekip anamıza küfür etti, herşeyden öte sevdik biz seni ve de haydi bastır şanlı Göztepe bu kadar. Bu yazdıklarımdan kimse neferi, altesi ve efeleri savunuyorum zannetmesin. Ben ayderde de sesimi vermiş biri olarak ayderi özlüyorum. Ama tekrar söylüyorum biz rezil isek Göztepe bizden daha da rezildi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 22:22
Konu başlığı “Sözde Tribün liderleri” olarak değiştirilse daha şık olacak. Ne lideri! Bunların yüzünden İnsanlar bilet alamadı. Bunlara bilet yazdıran yüzlerce kişinin bilet gelmedi. Bileti gelmeyenlerin bir kısmı tekrar ücret ödeyerek bilet almak zorunda kaldılar. Bir kısmı tekrar verecek para bulamadı. Gerçek taraftarları küstürdüler. Maça saatler kala kimse maçın havasına giremedi. Bilet kuyruğunda ergen çocuklarla birlikte Eskişehirspor’ a gönülden bağlı insanlara Sanki babalarının çiftliği gibi “yok şu gelsin yok bu gelsin vb.” söylemlerde bulundular. Hadlerini aşarak gruplarından olmayanların Eskişehirsporluluğunu sorgulamış oldular. Bizler Ali Samiyen de, Eskişehirspor – Beykoz maçını izlerken bu arkadaşlar belki daha bu dünyada yoktu. Veya Eskişehirspor dan bihaber sokakta uçurtma uçurup misket oynuyorlardı. Üzerlerinde de çoğu zaman siyah kırmızı kıyafet bile olmayan bu arkadaşlar herkesin bildiği gibi maç esnasında da tam bir fiyasko idiler.
Yukarı
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
Yer: Eskişehir
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 21:47
Dün takımın en hayati maçı var ve tribün rezalet.

Maç alacaksanız o maç bu maçtı.
Ne işe yararsınız? İstifa edin gidin kardeşim. Biletler size ayrıldı tamam....ee sonuç

şu maçta böyle rezilseniz ne işe yararsınız....nerede cebeci'deki maç nerede bu maç

yahu tekrar tekrar düşünüyorum....şu maçta böyle rezil tribün yaparsanzı...şu final maçı ya....siz ne işe yararsınız..asıl istifa etmesi gerekn bunlar...
ES-ES
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 20:50
adamlar beste söylüyor . Bizimkilerse laylalaylalay diye bağırıyor tam bir rezalet tribünümüz var kuru kalabalığız insanlar bağırmak istiyor ama tribün liderlerimiz iyi değil..
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 20:20
Yönetim ...
Şunu anlayamadınız...
Maraton tribun NEFER değildir...
NEFER maraton tribunun bir grubudur..
Kombinede yaptığınız hatayı, finaldede yaptınız sayenizde bu haldeyiz..
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 20:13
Geçen sezon son maç tribünleri yaktınız aldığımız cezadan dolayı bu sezon ilk yarı kendi evimizde birçok maç seyircisizdi.

Dün şampiyonluk golünü attıktan sonra meşalelerle oyunu durdurdunuz ve şampiyonluk gitti,

O büyük taraftarı uyuşuk bestelerinizle taraftar değil seyirci durumuna düşürdünüz,

Sahi size niye bunları anlatıyorum ki siz tribünlerde Eskişehirspor'umuz için değil kendi reklamınız için varsınız nefersporAngry

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 18:47
bilet olayı tam bir skandal.

toplam 1.000 tane bileti gruplara kote edebilirsiniz bu anlayışla karşılanır. gruplar maça gelecek sayısını belirler ve bu sayıyı önceden bildirir bu rakamda gruba kote edilir.

ancak biletlerin yarısının satışa sunulmaması, gruplara ayırıldığı belirtilmesine rağmen kimlere hangi ölçüye göre satıldığının bilinememesi ve biletlerin satılamayarak yeniden satışa çıkması vs. vs.

bunun bir izahı yok. özür ile de giderilebilecek bir husus değil.

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 18:32
Nerede o bağıracak adamlar... Maraton altı parselleyen çapsızlar... Sizi gidi yarım akıllı kemik peşinde koşan çomarlar sizi... lan son büyük organizasyonu p.ç ettiniz resmen. Ama büyuk taraftar bütun b.k yemelerinize rağmen dirayet gösterdi. Resmen kendi başına lokal dünya organizasyonla Antalya'ya aktı
Ulen bilet alabilmek için 50 yaşında babayiğit adamlar sizin ciğeri beş para etmez çomarlarınıza minnet etti. Niye... Eskişehirspor sevdası için...
Bu sülüklerle hesaplaşmadan bu tribünler ayağa kalkamaz...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 18:13
👍💪👏
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır