eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 385386387388389 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:43
Daha önce forumda verilmişti bu antu olayı
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
humby Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:42
Alıntı yapılan desperadomt

Ahmet Çakar süper kupa finalinden sonra tv de "İsmail Köybaşı ve Gökhan Zan transferleri ile ilgili olarak çok tuhaf şeyler var ama mahkeme korkusu yüzünden konuşamıyorum" dedi.
bunu bi arkadaşımla konuştuk oda bana aşşağıdaki maili gönderdi.
antu.com dan bir alıntı.

Batuhan Karadeniz neden Eskişehirspora gelmedi.
İşte cevabı.
Maildeki mesajın tarihine dikkat edin.
http://img512.imageshack.us/img512/1451/21995672.jpg

abi gerçekten çok önemli bir ayrıntıyı yakalamışsın.. insan önce yazılan tarihe bakıyor sonra bu güne.. çok kötü
açık dikkat
Yukarı
kuzu77 Liste gör
Yazar

Tarkan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:34
Alıntı yapılan ali_9292

Batu gelirse,fazlalık olmaz.3 tane hazır forvetimiz var.Batu gelsin 4 olsun.Zaten ligin başında oynayamayacak.Ümit ve ya Youla olmadığında ya da formsuz olduklarında Mehmet Yılmaz oynayacağına Batu gelsin oynasın.Ya da rakibi göre oyuncular belirlensin.Geçen sene Youla oynamadığında ne kadar zorlandığımızı gördük.Geniş bir kadronun artılarını kullanabiliriz.
Bazılarına şaka geliyor ama o da artık Esesli,elinden gelen her şeyi bu takıma verecektir.Kamp kurallarına aykırı olmadıça,oyununu da etkilemedikçe boş zamanında gezip dolaşması kadar normal bir şey de yok.Bunun en büyük örneği C.Ronaldo'dur.
İşin özü Batuhan Eses'te oynamak istiyor.Eğer anlaşma sağlanırsa bize de ona olan sevgimizi,güvenimizi göstermek düşer.Lig B'deyken Mehmet Eren'in gidişine ne kadar üzüldüysem onunda ayrılışına o kadar üzülmüştüm.Gelsin kaldığı yerden gollerine devam etsin.

ben batuhanin gelmesine karsi degilim, bize cok faydasi oldu ve gelirsede olacaktir...maddi durumlar nasil bilmiyorum...riza hoca su an önemli olan mevkiileri doldurmaya yalisiyor...yazdiginiz gibi sol bek/ stoper.
Avrupalı Eskişehirliler Derneği
www.es26.eu
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:24
Alıntı yapılan kuzu77

Alıntı yapılan Erman

Bu yönetimi anlamak gerçekten zor.Yangına düşmüş gibi Mehmet Yılmaz'ı aldılar diğer transfer gereken mevkiiler varken.Mehmet Yılmaz alınacağına bir defans düşünülseydi keşke.Batuhan da boşa çıktı.Gelde dövünme şimdi.

yönetim transferde gec kaldi deniliyordu, simdide yangina düsmüs gibi kelimeler geciyor...anlamadim gitti...süperstar alinirsa helal olsun yönetim denilir...oyuncu bir mac kötü oynadimi yönetimi suclariz...biraz mantikli düsüncelerle ilerliyelim lütfen...batuhan konusunda denizli bekletti bizi...yönetim harekete gecti mehmet yilmazi aldi... kaldi orta saha oyuncusu + sol bek

Burada kastettiğim acil transfer gereken mevkiiler varken Batuhan'ın Gaziantep'e gitmesinden 1 gün sonra forvete transfer yapılmasıydı.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:21
Batu gelirse,fazlalık olmaz.3 tane hazır forvetimiz var.Batu gelsin 4 olsun.Zaten ligin başında oynayamayacak.Ümit ve ya Youla olmadığında ya da formsuz olduklarında Mehmet Yılmaz oynayacağına Batu gelsin oynasın.Ya da rakibi göre oyuncular belirlensin.Geçen sene Youla oynamadığında ne kadar zorlandığımızı gördük.Geniş bir kadronun artılarını kullanabiliriz.
Bazılarına şaka geliyor ama o da artık Esesli,elinden gelen her şeyi bu takıma verecektir.Kamp kurallarına aykırı olmadıça,oyununu da etkilemedikçe boş zamanında gezip dolaşması kadar normal bir şey de yok.Bunun en büyük örneği C.Ronaldo'dur.
İşin özü Batuhan Eses'te oynamak istiyor.Eğer anlaşma sağlanırsa bize de ona olan sevgimizi,güvenimizi göstermek düşer.Lig B'deyken Mehmet Eren'in gidişine ne kadar üzüldüysem onunda ayrılışına o kadar üzülmüştüm.Gelsin kaldığı yerden gollerine devam etsin.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
xxvıESES Liste gör
Yazar

hüseyin kafalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:20
Rıza hoca basın toplantısında Engin'in yerine Burak Yılmaz'ın alındığını defansa da bir sol bek gerektiğini alınırsa Sezgin'in sağ bek veya stoper mevkiine çekileceğini söylemişti yanı orta sahaya oyuncu almayacağız burdan çıkan sonuca göre bir sol bek-stoper  gerekiyor
GERÇEKÜSTÜ ŞEYLERİ GERÇEKTE YAŞAMAKTIR ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK!

HAYAT=SİYAH+KIRMIZI
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:19
aynen ekrem abi eskiden bi fanatik vardı doğru haber yapan .şimdi oda bozuldu.diğerlerini ornek alıyo galıba.
3es3ki2eski1es
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:16
Eskişehirspor Risp'in peşinde
Bucaspor´la prensip anlaşmasına varan Erman Güraçar´dan vazgeçen Eskişehirspor, Ankaraspor´un stoperi Fredrick Risp´i kadrosuna katmak için kolları sıvadı.

kaynak : fanatik gazetesi

not : fanatik haberleri %80 kolpa çıkıyor
ben pek inanmadım
Yukarı
kuzu77 Liste gör
Yazar

Tarkan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:13
Alıntı yapılan Erman

Bu yönetimi anlamak gerçekten zor.Yangına düşmüş gibi Mehmet Yılmaz'ı aldılar diğer transfer gereken mevkiiler varken.Mehmet Yılmaz alınacağına bir defans düşünülseydi keşke.Batuhan da boşa çıktı.Gelde dövünme şimdi.

yönetim transferde gec kaldi deniliyordu, simdide yangina düsmüs gibi kelimeler geciyor...anlamadim gitti...süperstar alinirsa helal olsun yönetim denilir...oyuncu bir mac kötü oynadimi yönetimi suclariz...biraz mantikli düsüncelerle ilerliyelim lütfen...batuhan konusunda denizli bekletti bizi...yönetim harekete gecti mehmet yilmazi aldi... kaldi orta saha oyuncusu + sol bek
Avrupalı Eskişehirliler Derneği
www.es26.eu
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 15:05
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Çok faydalı olsa dahi disiplin sorununu unutmamak gerek Batuhan'ın.
Hala bir profesyonel gibi davranmıyor.
Her ne kadar dalga geçilse de Gaziantepspor'a karşı sergilediği tavır yanlış.Aynısını bizim kulübümüze de yapmış olabilirdi.

Ama bize yapmadı , Biz ona benimsedik oda bizi aynı şekilde röportajda bile Eskişehir olurmu bilmiyorum diyorsa ve geçen sene herkesin dilinde Eskişehir Batuhan'ı yola getirdi deniyorsa , Batuhan'ın disiplinsizliğini bizde olduğunda neden konuşalım?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 385386387388389 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,628 saniyede hazırlanmıştır