eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anemon Liste gör
Yazar

.....
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı anemon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:45
yönetim uyuma esesime sahip çık maçı dün akşam fethiyede tv den izledim insanların konuşmalarından söylediklerinden ben utandım tiksindim herkes bizi bakanın takım diye biliyor ne yazıkki bizim paralarımızla oy topluyor topçu alıyo diyorlar yazık çok yazık şampiyonluğumuz alın terimiz çabamız hiçe sayılıyor gazete yazarlarının birçoğu siyasete şanlı esesimizin karıştığını ve bundan duydukları rahatsızlıkları dile getiriyolar yeter artık sayın unakıtan bırak  çek kirli ellerini esesimin üstünden lekeleme şanlı tarihimizi
AĞLAMA DEĞMEZ BU HAYAT GÖZYAŞLARINA
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:38
kutlamaymış yazıklar olsun sizin yapacağınız kutlamaya.dün inönüde olanlar bilir dün bankasya nın şampiyonluğumuzu kutlama şekline bakın 24 saat sonra birde üstelik kendi mekanımızda bizim siyasi rantçıların düzenlediği kutlamaya.kutlamaymış ulan sizin yaptığınız kasaba panayırı bile değil reziller.

burada yeri gelmişken gerçekten dün inönüde muhteşem bir kutlama töreni düzenleyenlerki sanırım bankasya organizasyonu tüm eskişehirliler adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:29
Siyasetçi kavgalarına inceden inceye sataşmalarına diyecek lafım burada işler böyle yürüdü böyle yürüyecek,ama tarafsız olması gereken kişiler sosyal topluluk örgütlerinin başkanları sözlerinde daha dikkatli olmalı.
Geçtiğimiz sene bazı hatalar vardı,mazimize dokunan bizi medya malzemesi yapan bu sene tekrarlamayız derken üzüldüm bu gece.Eve erken dönen sessizlerdendim.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:28
gidemeyenler hiç üzülmesin.şu anda oradan geliyorum.ortada rezaletin son perdesinden başka bir şey yok.saatler boyunca toplanan kalabalık mikrofondan yükselen se se se ses kontrol seslerini dinledi,aralıksız 1.5 saat bundan sonra takımın gelişide bir rezaletti.koca şampiyon takımı minübüstem bozma bir belediye otobüsüyle kutlama yerine getirdiler.havaya atılan havai fişekler sadece ses çıkarıyor ama ne hikmetse patlamıyor,ses düzeni muhteşem konuşulanların hiçbiri anlaşılmıyor ama cızırtıdan kulaklarınız tırmalanıyor.bu ortamda boş kalan bir grup taraftarımızsa böyle bir günde kendi başarımızı kutlayacağına daha çok sakaryanın şampiyon olmamasına sevinmiş molmalılarki durmadan inbe sakarya olamazsın şampiyon diye bağırıyor.en sonda aman ha platform çöküyor diye futbolcularımızı platformdan indirmeye kalktılarki artık dayanamadım ve benim gibi rezalet rezalet sesleriyle vilayet alanını terkeden binlerin arasına katıldım.

alanda boy boy tepebaşı belediye başkanı sarıoğlunun sırıtan resimleri var anlaşılan bu rezaleti düzenleyen kendileri.zannedersinizki beyefendi kulüp başkanı yada sezon içinde esese devamlı yardım yapmışta şampiyonlukta başrol oynamış şimdi sıra kutlamaya gelmiş.yazık ya orası herhangi bir kasabanın panayır meydanı değil koca eskişehirin vilayet meydanı.inanın bir köyün panayırı olsa daha zevkli olurdu.yazıklar olsun,bir köye muhtar olamayacak adamlar koca 300 binlik tepebaşına belediye başkanı olmuşta birde sanki sezon içinde hep esesin yanında olmuş gibi şimdi başarıyla oy toplamaya çalışıyor hemde bir ilkokul müsameresinde inanın daha güzel bir organizasyon bir platform bir ses düzeni olur.bu ne rezalet ya çekin esesiminde eskişehirinde tepebaşınında üstünden o ellerinizi.bu zihniyetki daha 3-5 gün önce tramvay yerine 150 tane körüklü belediye otobüsünün daha hayırlı olacağını söyleyen muhteşem bir zihniyet.böyle adamlar değil esesin şampiyonluk kutlaması yapmasını,tepebaşı gibi 50 den fazla ilden büyük bir merkez ilçeye başkanlık yapmayı valla herhangi bir köye muhtarlık yapamazlar.ancak esesimin başarısı üstünden reklam yapmaya kalkar onu bile beceremezler.
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:24

Kutlamalar siyaset gölgesi altında devam ediyor. Eskişehirspor'u sadece sene başında stada bir tane pankart astırarak ve sene sonunda da kutlamalar için vilayete propagandasını yapmak adına platform kurdurarak hatırlayan şahsiyet , final maçına giden Büyükşehir Belediye başkanımızı bu zamana kadar neredeydin diye eleştiriyor. Peki sana da sormazlar mı; sen de bu zamana neredeydin? Ayrıca millet oraya şampiyonluk kutlamaya gelmiş , bunları konuşmanın yeri mi orası? Biliyordum ESES üzerinden siyaset yapılacağını ama yine de gidip , dumur olup döndük!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
ziYa Es-Es Liste gör
Yazar

Ziya S.
  Alıntı ziYa Es-Es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:24
Alıntı yapılan MICHIGANeses

Bu arada Coskun su anda TFF nun antrenorluk B lisansi kursunda, mactan hemen sonra TFF nin duzenlemis oldugu kursa katilmis bugun itibariyla, sampiyonluk kutlamalarinda olamayacak, roportaj yapmislar kursta Lig TV verdi ve aklinin Eskisehirdeki kutlamalarda oldugunu dile getirdi, orda olamayacagim ne yazikki dedi. ( kucuk bi ayrinti ayni kursta Sergen Yalcin da bulunuyor).
coşkun kutlamalardaydı...
Sampiyonluk bize yakışır...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 21:45
biz kutlamalara katılamayanlar evlerimizde izleriz diye sevinmiştik ama ilkel ESTV adam gibi hiç bir şeyi veremiyor. süreki kesilmeler, ses kalitesizliği, dandirik kameralar...adam bari sağlam bir ışıklandırma yapar yahu o bile yok.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 20:46
Tüh ya,maça gidemedim,Eskişehir'de olup kutlayamadım,şimdi de kutlamayı kaçırıyorum.Şimdi Tokat'tayım ve yarın sabah Eskişehir'e yola çıkacağım. :((
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 20:34
Keşke orada da olabilseydik ama biz İstanbul'da 4 gündür Siyahla yatıp Kırmızıyla kalkıyoruz bol bol kutladık iş güç olmasa koşa koşa gelirdik.. Herkese iyi eğlenceler tadını çıkarın ve bol bol fotoğraf ve video kaydedin..
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
  Alıntı MICHIGANeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 20:22
Bu arada Coskun su anda TFF nun antrenorluk B lisansi kursunda, mactan hemen sonra TFF nin duzenlemis oldugu kursa katilmis bugun itibariyla, sampiyonluk kutlamalarinda olamayacak, roportaj yapmislar kursta Lig TV verdi ve aklinin Eskisehirdeki kutlamalarda oldugunu dile getirdi, orda olamayacagim ne yazikki dedi. ( kucuk bi ayrinti ayni kursta Sergen Yalcin da bulunuyor).
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,482 saniyede hazırlanmıştır