eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesman Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:59
kutlamamamı   tepebaşı  bld    reklamımı   anlamadım   tek  kelimeyle   rezalet

ANTİ byzans!!...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:27
Niye stadda olmadı sorusunu herkes gibi bende soruyorum. Bugün vilayet meydanındaki ortam geçen alelacele yapılan LigA'ya çıkıştan bile kötüydü.
Kutlamayı Belediye düzenliyorsa, stad'da yapılmamasının nedeni : Stad 49 yıllığına Kulübe kiralandığından oradaki bir organizasyon için bir prosedür filan mı gerekli? Bir ücret filan mı söz konusu? Anadolu üni. her sene staddaki mezuniyet için kulübe 100.000 bin ytl veriyor yanlış bilmiyorsam. Düzenleyenler bundan kaçınmış ve Vali Babamızın mekanında yapmak istemiş olabilirler mi?

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:26
biz takımla mutluluğu sevinci paylaşmaya gittik. çokmu şey istedik doyasıya kutlasaydık şampiyonluğu, 2 dk bile durmadılar Cry . orda valla mikrofonu alan konuşuyor tanımadığımız adamlar meşhur oldu.Bütün herkesi çıkarmışlar oraya, 10 tane futbolcumuzu çok görüyolar bi de yıkılcak diyolar
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:15

boyle kutlama olmaz yazıklar olsun millet ustuste coluk cocuk eziliyo ama ne hikmetse her sampiyonlukta stad duruken ufacık yere sıkıstırılıyoruz aslında tepki koyulmadıkca bu boyle olacak boyle kutlama yapılacagına hic yapılmasın yeter hevesimiz kursagımızda kaldı umarım bidahaki sampiyonluk kutlaması vilayetmeydanı degilde kendi mabedimiz olur!!!!!!

üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:06
boyle sıyaset golgesınde gececegını bıldıgım ıcın gıtmedım.zaten 3 gundur ıstanbulda eglencegım kadar eglendım.ıyıkıde gıtmemısım.
seneye gene aynı seyler olursa maclara gıtmıyecegım.
DK
Yukarı
cnkt Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı cnkt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 00:04
şu kutlamalara bile siyasetin karışmasına müsade eden herkese yazıklar olsun.
futbolcular belediye başkanının resmi önünde sahneye çıkınca utandım. bi de sahne çökecekmiş diye indirdiler hemen.
yapamayacaksanız, hiç bulaşmayın bari !
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 23:53
Pendik maçı sonrası da vilayet meydanındaki kutlamanın eziyetini çekmiştik, malesef bugünde...

Dün İstanbulda maçta takımımı sonuna kadar destekledim bu akşamda Eşimle ve oğlumla vilayet meydanına gittim. Tek amacım 6 yaşındaki oğluma ESES sevgisini iyice aşılamak ve şampiyonluk kutlamasını ilerde de hatırlamasını sağlayarak kendi çocuklarına bile anlatmasını sağlamaktı...Ama yine tam bir rezillik....İnsanlar sahne falan göremiyor sıkış tepiş...Neden koca stat dururken ve insanlar çocuklarıyla eşleriyle rahat rahat kutlamaları izleyebilecekken vilayet meydanında yapıldı bu kutlama....

ESES SEVGİSİ VİLAYET MEYDANINA SIĞMIYOR..PENDİK MAÇINDAN SONRAKİ KUTLAMALARDA  BUNU GÖRMEDİNİZMİ...NEDEN AYNI YANLIŞI TEKRARLADINIZ? 

Malesef 21:30 da futbolcular geldikten sonra ayrılmak zorunda kaldım ve evde tv'den izledim.

Bu tür olaylar tarihi olaylardır, biraz daha özenli organizasyonlar yapalım lütfen....Zafer kutlaması eziyete dönüşmesin....  
Uğur
Yukarı
wolfalone37 Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı wolfalone37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 23:39
çocuklar üzülmeyinburadaki kutlamaların kötü olduguna şimdi istanbuldan döndüm 5 gündür oradaydım HEM DİYARBAKIR HEM BOLU MAÇI MÜKEMMELDİ hele sonrasındaki kutlamalar daha güzeldi inönü yıkıldı YEMİN EDERİM ARABAMI TAKSİME PARK ETMİŞTİM... PARK SAHİBİ bunlar kim ya sesleri buraya kadar geliyor dedi BENDE ESES DEDİM..YALNIZ istanbuldaki tek problemimiz bize biletleri az verip karaborsadan 50 ytl bilet almamız oldu.yönetimdeki insanlardan hiçbiri 11.30 dan 19.00 a kadar sırada bekleyen eses taraftarına burada bilet satılmayacak biletler tükenmiş dememesiydi
wolfalone38
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 23:33
yaaa neden evimizde atatürk stadında olmuyor bu organizasyonlar vilayette böyleşeymi olurmuş tramvar yolundan gecemiyoz her taraf insan yürüyemiyoz göremiyoz atatürk stadında olsak yakarız tribünleri meşalelerle her yer aydınlanır besteleri hep birlikte düzenli bi şekilde söyleriz hem daha cok egleniriz
Yukarı
MeHmEteses Liste gör
Yazar

mehmet donat
  Alıntı MeHmEteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2008 saat 22:46
ya bu nedir bea 13 yıl sonra süper lige çıktık böyle kutlamamı olur milleti endimize güldürcez ha saat 20 30 da başlıcak denildi 1 saat sonra başladı o arada trampetlerin zurnaların akortlarını dinledik sonra halkın 4 te biri dağıldı vede küçücük bi sahne kurmuşlar eskişehirde kutlama yapmak illahi hava-i fişek ve mithat körlerden mi geçiyor birden mithat körlerden önce sanki bar şarkıcısı gibi bi elaman çıktı tan mıdır nedir baktım çoğunluk dağılıyo bende geldim oysaki çok umutluydum eğlencez diye gerçi ben dün inönüde çok eğlendim neyse her konuda organizasyonmuz sıfır (0).
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır