eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:56
Mert abi katılmıyorum sana.Evet Fahri oyunu 2 yönüyle oynayabilen bir oyuncu.Ama orta sahada liderlik görevini üstlenebilirmi,bence üstlenemez.Bizim elimizde zaten bu tarz Ragıp,Doğa,biraz zamanıda olsa bir Alper var.Bence Fahrinin bunlardan bir farkı yok.Bugüne kadar ona güvenip yola çıkan takımlar bank asyada bir diğeride yolcu.Bence çok gereksiz bir transfer.Hedefimiz ne ki?Ona vereceğin parayı git başka yerde kullan.Oynat Alperi.En azından onu kazanalım.Ama yönetimin transfer yaptık demek için yaptıkları bir transfer daha.Bknz. Cumhur.
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:52
A.Gücü'nden Geremi bombası!(mynet spor)
acaba doğru mu_?
eğer doğruysa yazıklar olsun bizim yönetime!
adamlar kimleri getiriyolar!!
var mı geremi ye itirazı olan_?
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:51
tatan mış ne bu ya bitmiş adamlarımı alacaz tatan oradan oraya geziyo ne yapmış bugüne kadar alınmasın bunlar gelecekse kimse alınmasın alper gibi gençlerimiz oynasın alper on  tane tatan yapar
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:50
Valla ben fahri tatanın bu takımda başarılı olacağını tahmin ediyorum bence iyi transfer olabilir. m.yılmaz gibi herkez yanılabilir ben fahrinin gelmesini istiyorum açıkcası ayrıca ragıptan 1000 kat iyidir başarılıda olur kanaatindeyim...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:43
Alıntı yapılan enes1965

Bize bu tip orta saha lazım değil ey yönetim...!!!!
Bize lider,ileriye dönük,oyun kurucu oyunu 2 yönüyle oynayabilen orta saha lazım....
Elimizdeki orta sahalardan(Ragıp hariç) fazlası değil eksiği var Fahrinin.

Fahri iyi oynadigi zaman aynen yazdiginiz gibi bir oyuncudur... Elimizdeki Alper haric tumunden de iyidir..

Yine Fahri ile birlikte Neca'nin alinmasi mumkun olsa ortasahada bu sezon sorunumuz kalmaz..
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:41
Bize bu tip orta saha lazım değil ey yönetim...!!!!
Bize lider,ileriye dönük,oyun kurucu oyunu 2 yönüyle oynayabilen orta saha lazım....
Elimizdeki orta sahalardan(Ragıp hariç) fazlası değil eksiği var Fahrinin.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:40
Fahri Tatan su asamada iyidir... Devre arasi hazirlik doneminin basinda takima katilir ve iyi calisirsa ikinci yariya hazir olabilir... Ragip'la kiyaslarsak her durumda daha iyi biri... Eger yurtdisindan Razak Omotoyossi gibi bir ismi almayi basaramayacaksak gidip Tazameta'yi almak en dogru islerden biri olur... Batuhan konusu ise hergun daha da karisiyor... Eger Burak Yilmaz giderse bence yerine bu gecis doneminde Hacettepe'li Serkan Atak dusunulebilir... Defansa hizli oyuncu meselesi geriye kaliyor... bunun icin yabanci dusunuyorlarsa tahmin etmek zor ama yerli olanlar ortada... G.Saray'li Emre Gungor'un durumunu takip etmek lazim..
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan bozüyük26

Ankaragücü İlkem Özkaynak, Ceyhun Eriş, Brabec, Konate, Semavi, Barbaros ve Serkan'la yollarını ayırmış. Ayırca Baki ve Meye'nin de gönderileceği söyleniyor. Kadrodaki oyuncu sayısı 27'ye düşürülecekmiş...

Konate Youla tarzında bir oyuncu. İşimize yarayabilir. Semavi'yi forumda önermiştik zaten, çalışkanlığıyla orta sahaya direnç getirir.
bende meye yi çok beğeniyorum fazla bi miktar isteyeceğini sanmıyorum eğer yurtdışından kaliteli yabancı getiremeyeceklerse konate yada meye yi kaçırmasın yönetim
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:37
Gittiği Her takımda kadro dışı kalan, ayrımcılık çıkaran, huzursuzluk veren bir oyuncuyu transfer etme gayreti neyin nesi anlayabilmiş değilim.. Aslında sebebini biliyorum da neyse..
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:34
Sezer çok zor 
02 Ocak 2010 Cumartesi 

Es-Es’in orta alanda gündeminde olan Vestel Manisaspor’lu Sezer’in transferinin çok zor olduğu öğrenildi.
Orta alana takviye için Eskişehirspor’un listesinde olan Vestel Manisaspor’un gözden çıkardığı Sezer Öztürk’e bir çok takım talip olurken Manisa takımının da yüksek bonservis ücreti istediği öğrenildi.
Gerek futbolcunun bonservisi gerekse Sezer’in isteyeceği yüksek rakam nedeniyle bu oyuncunun Eskişehirspor’a transferinin de zor olduğu öğrenildi. İstikbal Gazetesi.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır