eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kirmizi Liste gör
Yazar

hgorgulu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kirmizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 09:25
İnönüdeki kutlamalar Esesime çok yakıştı. İnanın bir başka takım için olsaydı hiç şık durmazdı.
Efsanevi delikanlım dönüşün gerçekten muhteşem oldu.
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 08:56
Arkadaslar.....
Kutlamalar bu hafta cumartesi gunu New Yorktaki geleneksel Turk Gunu Yuruyusunde Kirim Turkleri Cemiyetinin bir bolumu olarak gecis yapacagiz.
Buyuk bir Es-Es bayragi su anda dikilimde ve panolar hazirlanmakta.
Yonetimdende isteklerimiz oldu ama yetisirmi bilemiyoruz su anda, eger yetisirse cok renkli bir katilim olacak.
Amerikada New York yakinlarindaki taraftarlarimiza buradan sesleniyoruz!!!!!!
Insallah alnimiz aki ile cikariz bu yuruyusten.....
Birde farkettimki buralarda ne kadar cok ES-Es taraftari varmis ya. Uykudan uyananlar iyi bir surprizoldu bizlere burada.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 08:17
İstanbul İnönüdeki daha güzeldi :)
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 03:07
Ben birşey anlamadım , herhalde daha sonra güzel bir kutlama olacaktır ???
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
gentleman Liste gör
Yazar

Mert D.
  Alıntı gentleman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 21:27
kutlama olduğu akşam mithat körler yeni parçasını söyledi oynak bişey ismini bilen varsa yazabilirmi yada paylaşabilir mi ?
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 21:09
Gidemedim değil bilerek gitmedim bende...

Dorylaion arkadaşımız  Eskişehirspor'dan çok siyasetin ön plana çıkacağını söylediğinde ve gitmeyeceğini söylediğinde tepki verenler vardı. İyikide gitmemişiz ..

Üstelik gidenlerden duydum. Fabrikada hayatında bırakın Eskişehirspor'u futbolun F sinden anlamayan kişiler dünkü eğlenceyi anlatıyor.. Bir çok kişinin kızları taciz ettiğini anlatıyorlar ve birde bu haberdekilerde çabası..

Kutlamalarda kavga

Türkcell Süper Ligi'ne yükselmenin coşkusunu yaşayan Eskişehirsporlu taraftarlar arasında çıkan kavgada, 1 kişi yaralandı. aArifiye Mahallesi 2 Eylül Caddesi üzerinde meydana geldi. Eskişehirspor'un galibiyetini kutlayan Mustafa F. (19) ve Hüseyin K. (19), 6-7 kişilik başka bir taraftar grubu ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada Mustafa F., yüzüne aldığı darbeler sonucu kanlar içinde kaldı.
19.05.2008
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 19:48
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

ES-ES'e Süper Ligde Başarılar

Dost ve Kardeş Kulübümüz Eskişehirspor'a Süper Ligde Başarılar Dileriz.

12 YIL ARADAN SONRA TEKRAR SÜPER LİGE DÖNEN ANADOLU FUTBOLUNUN ÖNDERİ DOST VE KARDEŞ KULÜBÜMÜZ EFSANE ESKİŞEHİRSPOR´UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLARIZ. ES-ES´e  SÜPER LİGDEKİ MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

BÜTÜN BOZÜYÜK HALKI,
BOZÜYÜKSPOR CaDDe ve Hergele Taraftar Grupları,Bozüyükspor Yönetimi,Bozüyükspor Futbolcuları, www.bozuyukspor.com

bende şahsım oalrak bozuyük halkına teşekkür ederim. pazartesi İstanbuldan dönerken ana cadde üzerinde 4 tane büyük eses bayrağını görmek çok sevindirdi. en güzelide bursa-istanbul ayrımında yer alan Türe Vinçlerince asılan muhteşem bayraktı. türe vinçi tanımam etmem ama vinç işim olursa Tongue artık onlarla çalışırım.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 16:44
Ben gidemedim ama konser mekanına ses sanatçısı zor sığabilmiş, takımı düşünemiyorum bile. Ayrıca takımla alakasız kişilerin resimleri(bkz. Tacettin Sarıoğlu), vilayet meydanının ufak olması, konsere gelenlerin gerçek taraftarlardan çok olması da ayrı bir rezillik. Yazık olmuş koca stad varken...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 14:54
kutlamaları siyasi şova döndürmek istediler gene. lanet olsun her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorlar. zor günlerde nerdeydiniz diye nağra atan sarıoğlu bi kendine sorsun zor günlerde kendi nerdeydi. yeter artık oy için EsEs e bulaşmaları. herkese rezil olduk millet bize akp takımı demeye başladı. bu taraftar iyice doluyor farkında değiller, böyle giderse gün gelicek bi anda taraftar kontrolü kaybedip hepsine küfür edicek. şimdi gene iyi günlerdeyiz şampiyonluk geldi kimse sesini çıkarmıyor ama seneye zor günler geçiricez bakalım o zaman ne halt yiyecek bu iyi gün dostları.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 14:36
Dünkü kutlama birşeye benzemiyordu...Stadda yapılsa daha iyi olurdu...O meydanda olan kadar o meydana sığmayanlar terk etti alanı...

ESES'imin adının artık siyasetle anılmasını falan is-te-mi-yor-um...İsterse gitsin Ronaldinho'yu alsın alet etmesinler bizi pis işlerine!!!

Dün siyasete dönüşen bir kutlama olduğu için ben de gidip ALLAH BELANIZI versin diyerek geri döndüm...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır