eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 346347348349350 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:43
Asıl Sezgin'in El Saka'dan Daha iyi olduğunu Söyleyen adamın Futbol bilgisinde problem olmasın? Kadir, El Saka'nın Bu Ligin en tecrübeli stoperlerinden birisi. Sezgin'in Tecrübesimi vardı geçen yıla kadar? Yanlış Anlaşılmasın Sezgini Burda Kötülemiyorum Ama Burası Süper Lig. Geçen Sene Soldan yediğimiz gollerin Araştırmasını yaparsan anlarsn. Sol bek oynaması dezavantajı olabilir ama Stoper olarak El Saka'dan iyi demene şaşırıyorum.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:37
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin elimizdeki en iyi stoperdir . El Saka'dan da Vucko'dan Nadarevic'ten de iyi bir oyuncu . Bu oyuncuların yaptığı birçok hata sayarım . Ama Sezgin geçen seneyi nerdeyse hatasız tamamladı en çok forma giyen isim oldu takımda . Dolayısı ile Sezgin'e 1.lig topçusu diyen adamın futbol bilgisinde problem vardır . Serkan ile Serdar ile nasıl aynı kefeye koyuluyor inanılır gibi değil . Bi de tekniği düşük denmiş El Saka dışında teknik stopermi var takımda Vucko ile Nadarevic bam güm vuruyo topa . Ama ülkemizdeki yabancı hayranlığından ötürü bu eleştiriler çok normal şaşırmıyorum .

Aynen katılıyorum.

Sezgin'e çok şey borçluyuz aslında. Senelerdir, bir türlü gerçek mevkisinde oynatılmadı. Sağ bek, sol bek oynatıldı. Resmen taraftarın önüne yem olarak atıldı. Fakat o hiç bir zaman mevkisini yadırgamadı, aksine formasını her maçta özveriyle giydi.
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 22:28
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sezgin elimizdeki en iyi stoperdir . El Saka'dan da Vucko'dan Nadarevic'ten de iyi bir oyuncu . Bu oyuncuların yaptığı birçok hata sayarım . Ama Sezgin geçen seneyi nerdeyse hatasız tamamladı en çok forma giyen isim oldu takımda . Dolayısı ile Sezgin'e 1.lig topçusu diyen adamın futbol bilgisinde problem vardır . Serkan ile Serdar ile nasıl aynı kefeye koyuluyor inanılır gibi değil . Bi de tekniği düşük denmiş El Saka dışında teknik stopermi var takımda Vucko ile Nadarevic bam güm vuruyo topa . Ama ülkemizdeki yabancı hayranlığından ötürü bu eleştiriler çok normal şaşırmıyorum .
haklısın kadir, bu yüzden sezginin nasıl bir futbolcu olduğunu  anlatmaya çalışman bir şeyi değiştirmez.
Sezginin tekniği zayıfmış, alt lig topcusuymuş, acaba tekniği zayıf olupta süper ligte oynayan hiçmi stoper yok . bu ülkenin en kariyerli futbolcusu yine bir stoper,Bülent Korkmaz. bülentin tekniği ve yaptığı bariz hatalar ile attırdığı goller ortadayken,   nasıl oldu da bu kadar üst düzey ortamlarda mücadele etti şaşıyorumConfused  eğer tekniğiyle değerlendirilseydi, sezginden önce alt liglerin yolunu tutardı sanırım
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:48

Sevgili ESES’liler lütfen dikkati olalım;

Yönetimimize, basınımıza, belediye başkanımıza, şehrimiz iş adamlarına saldırmayalım hakaret etmeyelim.

Yönetimi başarılı bulmayabiliriz ama alternatifi çıkana kadar ESES yönetimidir.

Basını sevmeyebiliriz o zaman izlemeyelim gazetesini almayalım.Belediye başkanına oy vermeyelim.İş adamları ile alışverişi keselim ama onlara hakaret edip ESES’ten soğutmayalım.

Beyazıt, Nuri Alço, vb.kişiler ESES’ iki şakşak yapınca futbolcular ve Teknik adamlar tamamen P-RO-FOS-YO-NEL amaçla ESES’li olunca (olması gereken) ayılıp bayılıyoruz.

Yukarıda  saydığım grupları işleri için sevmiyorsak en az Profosyoneller kadar ESES’li oldukları için sevmeliyiz.

Profösyönelleri bol keseden şişirirmeden önce gösterdikleri performansa ve burada geçirdikleri yıllar hesaba katılmalıdır.

Unutmayalım Para için burada olanlar daha büyük paraya başka yerde olurlar. Bizler ve yukarıdakiler hep beraber,  daima , her şartta buradayız ve ESES’liyiz.

ESES’liler olarak birbirimizi kırmayalım.Diğer taraftarlardan ve şehirlerden farkımızı belli edelim…

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:26
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:12

1.ligde oynadıgımız sezon gözümün önüne geldide birden,Sezgin özellikle Antalya macında ve stoper oynadığı tüm maçlarda deli etmişti beni.Aynı şekilde Korayda tabi.Yani geçen sene başında bende aynı fikirdeydim.Ama bu iki oyuncu kendini o kadar geliştirdi Süper Lige o kadar adepte oldular ki benim için sezonun süprizlerindendi.Sezgin kaptan oldu.Ve sonuna kadar haketti bunu.Hemde defans bölgesinde tek oynamayacağı yer olan sol bekte oynamasına rağmen birgün bile ses çıkarmadan olağanüstü mücadele etti.Başkası olsa çıkıp basına birsürü açıklama yapardı,hoca beni yanlış yerde oynatıyor diye.Volkan Yaman transferi inşallah gerçekleşir.Sezginin oyundaki etkisinin %30-35 artacağını düşünüyorum.Rıza hoca bence onu İst. takımları ile oynanan maçlarda sağ bekte,diğer maçlarda ise stoperde kullanacaktır.Eğer bir stoper alınmazsa tabi.Bu durumda Koray'ı öne atıp kadro derinliğini artıracaktır.

Volkan transferi çok önemli.Bütün taşların yerine oturması demek.Bu da geçen seneye oranla hem hücümda hemde savunmada etkinliğimizin daha da artması demek.Gerçekten çok önemli bir kadromuz var "kağıt üzerinde".Ama futbol sahada oynanıyor.Umarım herşey dilediğimiz gibi olur.Sakatsız,kazasız,belasız bir sezon geçiririz inşallah..
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:06
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan ESESHAN

Sezgin, Ömer, Serdar, Serkan Özdemir vs. bunlar 1.Lig topcusudur benim gözümde(!) Bank Asyadayken de bazıları 2.lig futbolculardı. Geçen Sene süperlige çıktığımızda çoğunu Ait oldukları yerde(Bank Asya) bıraktık ama Sezgin ve Serdar hala elimizde..

Sevgili kardeşim bende benim gözümde diyorum ki sezgin gerçek yerinde stoperde oynarsa yeri kesin milli takımdır idda ediyorum. Sezgin bu kadronun olmaz ise olmazlarındandır. Serdar için dediğne noktası virgülüne katılıyorum burda seninle hem fikirim. Ayrıca o sizin görüşüzünüz onada saygı duyuyorum....

Sezgin her ne kadar kendi mevkisinde oynamasada herhalinden belli olan bir futbol ortaya koyuyor. Örn: Ankara Maçı.  Ayrıca bunca zamandır sol bek oynayan bir futbolcu stopere geçtiğinde ne kadar verimli olur buda tartışılır.. Alışması bayaa bir zaman alıcaktır. Serdar Geçen sezon Gs ve Fb maçlarında tavan yaptı sonra Serdar yok oldu.. bende sizim görüşünüze saygı duyuyorum..
Yukarı
mimares Liste gör
Yazar

Taner Apaydın
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 21:00
Formayı hakkıyla  terleten her futbolcu değerlidir..
gecen sene kemal aslan,serhat akın,bülent bölukbası,ismail güldüren v.b gibi topcuları gördükten sonra Sezgin tam bir süper lig futbolcusudur .

Sevda emek ister...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:49
Alıntı yapılan ESESHAN

Sezgin, Ömer, Serdar, Serkan Özdemir vs. bunlar 1.Lig topcusudur benim gözümde(!) Bank Asyadayken de bazıları 2.lig futbolculardı. Geçen Sene süperlige çıktığımızda çoğunu Ait oldukları yerde(Bank Asya) bıraktık ama Sezgin ve Serdar hala elimizde..

Sevgili kardeşim bende benim gözümde diyorum ki sezgin gerçek yerinde stoperde oynarsa yeri kesin milli takımdır idda ediyorum. Sezgin bu kadronun olmaz ise olmazlarındandır. Serdar için dediğne noktası virgülüne katılıyorum burda seninle hem fikirim. Ayrıca o sizin görüşüzünüz onada saygı duyuyorum....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2009 saat 20:47
konu nerden sezgin e geldi bilmiyorum ama
es es arması için canını dişine takan topçularımızdan birisi sezgin'dir bana göre
diğerleri : koray-doğa-kocabey-serdar ve b.ertuğrul'dur
bu isimler takımın kök taşı-iskeleti ve kıdemlileridir
bu lafım diğer futbolcularımızın aleyhine değildir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 346347348349350 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,617 saniyede hazırlanmıştır