eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 42>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 16:39
Bazı şahıslar pazargünü şampiyonluk turuna çıkabilirler....dikkat edelim
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 11:00
helal olsun osmangazi mahalesi sakinlerine sırada kırmızıtoprak varrr...hadi kırmızıtopraklılar organize olup bizde bi şov yapalım........
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
vagabond26Es Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: Eskisehir
  Alıntı vagabond26Es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2008 saat 01:57
Osmangazi'de Simsekler Caktı

Sazova Mahallesinden sonra dün de Osmangazi Mahallesinde şampiyonluk kutlaması yapıldı. Kutlamaya Başkan Halil Ünal, yöneticilerden Mehmet AKman ve eski yöneticilerden İsmail Hakkı Gül katıldı. ETD Başkanı Yavuz Orhan ve Eskişehir 1965’liler Derneği Başkanı Mustafa Akgören ile çok sayıda mahalle sakini şenliğe katıldı. Osmangazi Mahallesindeki şampiyonluk kutlamasına katılımın yüksek olması dikkati çekerken mahalle gençleri şampiyonluk pastasını Başkan Halil Ünal ile birlikte kesti. Şenlik havai fişek gösterileri ile sona erdi.

Herkez Sever Biz Ölürüz
Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam
OSMANGAZİ TAYFASI
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 21:48
Gerçekten eğer taciz olayı varsa çok ayıp edilmiş ve yapanlar unutmamalılar ki bir gün kendi anneleri sevdikleride bu hoş olmayan tacize maruz kalabilirler.Melike dediklerinin hepsine katılıyorum ancak şu kısma ''tüm eskişehirliler eskişehirsporludur'' sözüne katılmıyorum.Aslını inkar edenleri gördük çünkü kutlamalarda..

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 19:03
Alıntı yapılan legend_melike

sana katılıyorum gerçekten tacize uğrayan bayan arkadaşlarım olduysa üzücü bir durum o kutlamada bende vardım ve es esimin mutluluğunu paylaşmaya gittim böyle birşey yaşamadım ama yaşayan arkadaşların olabileceğini tahmin edebiliyorum artık alışılsın istiyorum tüm eskişehirliler eskişehirsporludur !!! ( cinsiyet yada yaş fark edermi ) maçlarda bile stada girerken çıkarken ve tribünde yerimizi alırken sanki tuhaf bişey yapıyomuşuz gibi büyük bir kısımın gözleri üstümüze çevriliyor eskişehirsporu desteklemeye gelmişim bundan daha normal ne olabilirki sizin her hafta yaptığınız birşey lüten beyler böyle durumlara alışın ve bizide normal karşılayın  ....

Çok haklısın Melike...Sonuçta,bayanlarda stadlarda yerlerini alabilirler.Doğrusu da budur.Ancak bazı tipler sanki bu çok olağanüstü bir olay gibi gösteriliyor.Biraz daha hoşgörü...
Yukarı
legend_melike Liste gör
Yazar

melike
Yer: Turkey
  Alıntı legend_melike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 19:00
Alıntı yapılan eSeSLee_26

eğer ki bu taciz olayları falan doğruysa harbiden yuhh bea!!kendi şehrimizin insanları,kendi analarımız,kendi bacılarımız oraya Es-Es'im için gitmiş,yapılan hayvanlığa bak.zaten şehir olarak kutlama yapmayı bilmiyoruz,beceremiyoruz.Dini bayramlarda,yılbaşlarında yapılanlardan bunların olacağı tahmin ediliyordu.GERÇEKTEN YAZIK!!!

sana katılıyorum gerçekten tacize uğrayan bayan arkadaşlarım olduysa üzücü bir durum o kutlamada bende vardım ve es esimin mutluluğunu paylaşmaya gittim böyle birşey yaşamadım ama yaşayan arkadaşların olabileceğini tahmin edebiliyorum artık alışılsın istiyorum tüm eskişehirliler eskişehirsporludur !!! ( cinsiyet yada yaş fark edermi ) maçlarda bile stada girerken çıkarken ve tribünde yerimizi alırken sanki tuhaf bişey yapıyomuşuz gibi büyük bir kısımın gözleri üstümüze çevriliyor eskişehirsporu desteklemeye gelmişim bundan daha normal ne olabilirki sizin her hafta yaptığınız birşey lüten beyler böyle durumlara alışın ve bizide normal karşılayın  ....
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!
Yukarı
orhaneses Liste gör
Yazar

Mustafa Orhan
  Alıntı orhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 09:26
Tek gerçek ES ES imin şampiyonluğu
EFSANENİN AŞKINA
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 06:17
  İrfan beyin New York'daki gözlemini,orada tahmin edildiğinden daha fazla Eses taraftarının bulunduğunun farkedilmesi olayını, İstanbul'da da farkettik.İstanbul'da yaşayan ve Final maçına gelmiş çok taraftar olduğunu gördük.İrfan beyin New York'daki taraftarlarımız arasında bir birliktelik sağlamasını dilerim.Örgütlenme için uzun bir süreç gerekebilir.Ama devam eden iletişim ve dialoglar,bir dayanışmanın başlamasını sağlayabilir.
Ateş Ülker
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 04:12
bu kadar kötü bir şampiyonluk kutlaması görmedim. işin içine siyaset baştan girmiş bi kere. arkada tepebaşı belediye başkanının resmi olan bişey, sonra onun aslında kendine laf sokan konuşması (gerçek ESES liler zor günde nerlerdeydiniz falan dedi) çökme tehlikesi yaşayan bi platform, başkanın garip konuşması, sadece küfretmeyi bilen takımla alakası olmayan birsürü adamın taraftarız diye gelmesi (çoluk cocuktu gerçi onlar ama toplanınca adam oluyolar) takım geldi onları gördüm geri kalanını midem kaldırmadı. inönüdeki çoşkuyu gördüm o güzeldi ama benim için en güzel çoşku ordu maçındaki çoşkuydu. o maça luzumsuz insnalar gelmemişti biz bizeydik. gol olunca yaşanan sevinç, hepberaber bağırılan tezaruhatlar... bu süper lig işi şimdilik hoş değil seneye büyük ihtimalle çok zor günler yaşıcaz düşmek düşmemek arasında. o zaman bu adamları görebilecekmiyiz bakalım arkamızda.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSeSLee_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 09:38
eğer ki bu taciz olayları falan doğruysa harbiden yuhh bea!!kendi şehrimizin insanları,kendi analarımız,kendi bacılarımız oraya Es-Es'im için gitmiş,yapılan hayvanlığa bak.zaten şehir olarak kutlama yapmayı bilmiyoruz,beceremiyoruz.Dini bayramlarda,yılbaşlarında yapılanlardan bunların olacağı tahmin ediliyordu.GERÇEKTEN YAZIK!!!

Son birşey de yıllardan beri bu takım için kılını kıpırdatmayanlar şampiyonluk sanki onların sayesinde kazanılmış gibi ortaya çıkmıyorlar mı sadece gülüyorum.inşallah seçimlerde halkımız geçmişi unutmaz ve Es-Es'imi lanet olası rantlarına alet etmeye çalışanlara gereken cevabı verir..
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır