eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Liderlerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:45
Taraftara suç atmayı bırakalım artık.. Eleştirilecek yönlerimiz yok mu? Evet var.. Ama inanın herkes elinden geleni yapıyor.. Çok yorulduk, bıktık artık hayal kırıklığı yaşamaktan.. Biraz nefes almaya ihticımız var ama her geçen gün kötüye gidiyoruz..

Suç aranacaksa bizi bu hale getirenlerde aranmalı..

Özellikle birkaç kişi var sürekli kendi taraftarımızı kötüleme niyetinde.. Ben artık art niyet arıyorum bu kişilerde.. Tamam ben de eleştiriyorum bazen ama birşeyin de dozu var kardeşim.. Durup durup her Allah'ın günü 5-10 yorum yapılmaz ki aynı konu hakkında..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:41
Alıntı yapılan karargah26

Alıntı yapılan Endy

Ergin bey, İnönüdeki Boluspor-Eskişehirspor maçını atlamışsınız. Orada da eşit sayıda taraftar vardı.

ender abi eşit sayıda değildik, inönüdeki numaralı tribün ve kale arkaası onlarındı ama numaralı yerlerde boşluklar çoktu. İkincisi bolu ile Göztepe tribünlerini kıyaslamak göztepeye küfür etmektir. Bolu sadece kuru kalabalık.o maçta bolunun gram etkisi olmadı ki. Bu final bolu ile olsa bu passolig ortamında maraton altı ancak doldururlardı.

Tabiki Göztepe ve Bolu taraftarını kıyaslamıyorum. O zamanlar pasolig sistemi olmadığı için biz biraz fazlaydık. Ancak bu tip final maçlarında taraftarı iyi olan ve ilk golü atan takım her zaman avantajlıdır. Biz dün bu avantajımızı kullanamadık.

Bolu maçıyla ilgili ekşisözlükten bi alıntı koyuyorum.

"acayip bir maçtı. yıllar önceki maçlar gibiydi, hani şu tribünün taraftara yarı yarıya paylaştırıldığı eski zaman maçları gibi. eskişehir tribünleri gerçekten de çok eğlenceliydi, öncelikle genellikle tribünlere aileler hakimdi, çoluğunu çocuğunu kapan gelmişti, buna karşılık tezahürat hiç dinmedi. arkamızda oturan amigoların çök çök çök, şimdi eller havaya, bir iki, üç yönlendirmelerinden dolayı ilk kırmızı kart pozisyonunu görmedim. yine de bolu taraftarının da hakkını yememek lazım, onlar da son dakikaya kadar sürekli tezahüratta bulundular."
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:31
Alıntı yapılan alesta07

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan AnkaES

KIZILCIKLI...

Ben bu eski ruhu görmek istiyorum, bu soytarıları değil.

Ewet KIZILCIKLI Ruhunu İstiyoruz Tribünlerde Facede böyle bir oluşum yapılabilir.

Kızılcıklı diyorsunuz da bilmediğimden soruyorum bu Kızılcıklı nerededir?Bu tribünü yöneten arkadaşlar kimlerdir?Şuan da Nefer de duran arkadaşlar değil mi bunlar?Bu adamlar sonuçta uzaydan gelmeyecek.

Vallah ben kisaca soyle diyeyim, kizilcikli, Eskisehirin namusuydu, onlar varken deplasman taraftarini korku sarardi ve yine onlar varken bizi hic bir taraftar bastiramazdi. Şimdi onlar yok tribunlerin tipik bir fb tribununden farki kalmadi. Ha simdi nerdeler? Malesef tribunleri biraktilar.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:27
Alıntı yapılan Endy

Ergin bey, İnönüdeki Boluspor-Eskişehirspor maçını atlamışsınız. Orada da eşit sayıda taraftar vardı.

ender abi eşit sayıda değildik, inönüdeki numaralı tribün ve kale arkaası onlarındı ama numaralı yerlerde boşluklar çoktu. İkincisi bolu ile Göztepe tribünlerini kıyaslamak göztepeye küfür etmektir. Bolu sadece kuru kalabalık.o maçta bolunun gram etkisi olmadı ki. Bu final bolu ile olsa bu passolig ortamında maraton altı ancak doldururlardı.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:10
Yukarı
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı SakallıKedi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:08

ben maçta olan biri olarak kesinlikle ama kesinlikle tribünlerimiz rezil değil aksine iyiydi ki bunu cebecideki ve asaştaki tüm maçlarında, inönüdeki Diyarbakır ve bolu maçlarında, izmirdeki bursa yarı finalinde, konyadaki gese finalinde stadta maç izlemiş biri olarak diyorum. sadece golü yedikten sonra biraz suskunluk oldu. Bu da normal biz yine birşeyler söylemeye çalıştık adamlar golü yedikten sonra atasaya kadar on kişi bile tezahürat etmedi. Göztepenin sahaya çıkışına bakın, birde bizimkilerinkine, onlar halilden başka kimseyi tribüne çağıramadılar bile ki önce maratonları çağırdı sonra biz tüm takımı maraton ve kale arkası olarak ayrı ayrı çağırdıktan sonra, kale arkaları halil çağırdı. Ayrıca demişsiniz ya cebeci diye orada karşımızda ki takımların ( buna asaştaki sariyer ve Karabük maçları da dahil) taraftarı yoktu kendi kendimize yaptık tribünü, inönüde öyle, konyada bir nebze, hele izmir yarı finalinde skor ilk yarı 3-0 olunca bursa bizi madara etti. Bu maçta karşımızda da bir tribün vardı. Ama ülkede ki bütün tribünleri bilen biri olarak ben göztepeyi daha sağlam beklerdim. Bize kötü demişsiniz de adamlar sadece üçlü çekip anamıza küfür etti, herşeyden öte sevdik biz seni ve de haydi bastır şanlı Göztepe bu kadar. Bu yazdıklarımdan kimse neferi, altesi ve efeleri savunuyorum zannetmesin. Ben ayderde de sesimi vermiş biri olarak ayderi özlüyorum. Ama tekrar söylüyorum biz rezil isek Göztepe bizden daha da rezildi
Söylediklerinize katılıyorum. Maalesef kendimize vururken öldürüyoruz. Dün tribünler rezil olarak nitelendirilecek derecede değildi. Bugüne kadar oynadığımız play offlardada belirttiğiniz gibi rakibimiz olan takımların hepsinin tribünü bizimle mukayese edilemeyecek tribünlerdi tek tribün götürdük işi + olarak Kızılcıklı ve  Tatar Mustafa faktörüde vardı o zamanlar sol kapalıda yerini alan Neferde sağlamdı.  Göztepe sağlam bir tribün olduğu halde, rahat stadda söyleyebilecekleri 15 tane besteleri olduğu halde 3 tane kısa besteyle maç bitirdiler. Biletler satışa çıktığı anda tribün kapatma rezaleti olmasına rağmen 1-1 olana kadar gayet iyiydik bence uzatma dakikalarında ise heyecanın artması ve yorgunlukla beraber 2 tribünde genel anlamda sustu. Bizdeki 3 tane tribün grubunun sayıları bir tane Yalı tribünü etmez buna rağmen adamlar sanki sadece kendi bağırıyormuş gibi maraton ve kale arkası alt tribünlerinin biletlerine el koydular. Aldıkları biletlerinde yarısını satamadılar sözde bağıracak adamlar altta olacaktı bu maçta ama tribün liderleri her zamanki gibi tribünleri organize etme konusunda sınıfta kaldılar. En rezil tarafıda galatasarayla medolisi bütünleşmiş besteyi dün yine söylettirdiler. Göztepelilere tükenmiş nefeslereyi çaldığı için kızıyoruz bunlarında onların yaptıklarından hiç bir farkı yok. Hepimiz Tatar Mustafa'yı, Kızılcıklı'yı mumla arıyoruz gerçekten kolay olmayacak bu ama umarım yerlerini dolduran birileri çıkar tez zamanda.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:05
Alıntı yapılan cavki

ben maçta olan biri olarak kesinlikle ama kesinlikle tribünlerimiz rezil değil aksine iyiydi ki bunu cebecideki ve asaştaki tüm maçlarında, inönüdeki Diyarbakır ve bolu maçlarında, izmirdeki bursa yarı finalinde, konyadaki gese finalinde stadta maç izlemiş biri olarak diyorum. sadece golü yedikten sonra biraz suskunluk oldu. Bu da normal biz yine birşeyler söylemeye çalıştık adamlar golü yedikten sonra atasaya kadar on kişi bile tezahürat etmedi. Göztepenin sahaya çıkışına bakın, birde bizimkilerinkine, onlar halilden başka kimseyi tribüne çağıramadılar bile ki önce maratonları çağırdı sonra biz tüm takımı maraton ve kale arkası olarak ayrı ayrı çağırdıktan sonra, kale arkaları halil çağırdı. Ayrıca demişsiniz ya cebeci diye orada karşımızda ki takımların ( buna asaştaki sariyer ve Karabük maçları da dahil) taraftarı yoktu kendi kendimize yaptık tribünü, inönüde öyle, konyada bir nebze, hele izmir yarı finalinde skor ilk yarı 3-0 olunca bursa bizi madara etti. Bu maçta karşımızda da bir tribün vardı. Ama ülkede ki bütün tribünleri bilen biri olarak ben göztepeyi daha sağlam beklerdim. Bize kötü demişsiniz de adamlar sadece üçlü çekip anamıza küfür etti, herşeyden öte sevdik biz seni ve de haydi bastır şanlı Göztepe bu kadar. Bu yazdıklarımdan kimse neferi, altesi ve efeleri savunuyorum zannetmesin. Ben ayderde de sesimi vermiş biri olarak ayderi özlüyorum. Ama tekrar söylüyorum biz rezil isek Göztepe bizden daha da rezildi

Sunları göz ardı etmemek gerek..
1 göztepe belkide ilk defa 10bin kişinin uzende bir seyircisini bir araya getirdi...
2. Salt bagırmak degil oyunu oyuncusunu yönlenfirip gaza getirmektir tataftarlık..

3. Göztepe tarafı Oyun sogusun diye ugrasırken bizim taraftar dondurdu ve macı altın tepside teslim etti...

birincisi siz Göztepe ilk defa 10 bin üstü seyirci diyerek zaten onları pek tanımadığınızı gösteriyorsunuz adamlar amatörde bunun 2-3 katına oynadı. Göztepe hangi oyunu soğuttu söylermisiniz soğuması bizim işimize gelirdi. adamlar da bizde 2 kere oyunu meşaleden durduk. Bizimkilerin ilk meşale atması tam zamanındaydı ki orada biz soğuttuk olayı yoksa adamlar daha etkindi. Ama tabi golden sonra yapılan tam bizi batırdı. orada kopacaktık ama meşaleler atılmayacaktı. önceki mesajımda konyadaki aydın finaline de gittiğimi yazmayı unutmuşum. dediğim gibi bursa yarı finalini çıkarsak. Ne onlar bizim gibi taraftarla ne de biz onlar gibi bir taraftarla bu tarz maça çıkmadık.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 22:59
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan AnkaES

KIZILCIKLI...

Ben bu eski ruhu görmek istiyorum, bu soytarıları değil.

Ewet KIZILCIKLI Ruhunu İstiyoruz Tribünlerde Facede böyle bir oluşum yapılabilir.

Kızılcıklı diyorsunuz da bilmediğimden soruyorum bu Kızılcıklı nerededir?Bu tribünü yöneten arkadaşlar kimlerdir?Şuan da Nefer de duran arkadaşlar değil mi bunlar?Bu adamlar sonuçta uzaydan gelmeyecek.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 22:57
tribünler nerde ne beste gireceğini hala öğrenemedi. dakka 80 uzatmalar yok tribünler şampiiyon tezavruatı. takımı sahada uyutan gardını düşüren tükenmiş nefeslere sanki maç uzatmalarda 3-0 öndeyiz !!!

hiç bi bok bilmiyorsan ıslık çaldır ama oda yok

eskişehirspor tribünlerinde gazlayan diri tutan beste yok

hele hele bi cavbella bestesi var düşman başına çıkaran grubu arkadaşı allaha havale ediyorum. besteyi söylerken nefes kalmıyor takımı ateşlemeden uzak boş bi beste

90 dakka aralıksız beste söylemekle süper ligte olunsaydı ankaragücü adanademir sakarya göztepe karşıyaka hersene süper ligte olurdu

90 dakka otur sadce pozisyonlara ani gürültülü tepki ver daha çok iç saha baskısı yapılır

ama nerde...
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 22:50

Sunları göz ardı etmemek gerek..
1 göztepe belkide ilk defa 10bin kişinin uzende bir seyircisini bir araya getirdi...
2. Salt bagırmak degil oyunu oyuncusunu yönlenfirip gaza getirmektir tataftarlık..

3. Göztepe tarafı Oyun sogusun diye ugrasırken bizim taraftar dondurdu ve macı altın tepside teslim etti...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır