eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 231232233234235 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 23:36
TFF ise tüm bu rezalete ses çıkarmıyor daha doğrusu kimse ses çıkarmıyor Unakıtan bize yardım etti diye kıyamet kopmuştu şu olan bize yapılanla mukayese edilemeyecek kadar büyük ve iğrenç bir olay . Ama burası Türkiye o nedenle bizden bi halt olmaz sonrada niye Avrupa'da başarımız yok niye Dünya kupasına gidemiyoruz neden Avrupa'ya oyuncu satamıyoruz diye konuşur dururuz .
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 20:50
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Ankaragücü, Ankaraspor'dan Aydın Karabulut'u kadrosuna katmış.İşimize yarayabilecek bir futbolcu daha gitti.

Yönetim uyuma, batan geminin malları bitiyor!

bu konuda yönetimin yapabileceği pek bişey yok diye düşünüyorum..çünkü bu iki rezil ötesi takım al kızı ver papazı mantığıyla değil ESKİŞEHİRSPOR a ölüyorum diyen bir Allahın kuluna su vermezler
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 19:39
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Ankaragücü, Ankaraspor'dan Aydın Karabulut'u kadrosuna katmış.İşimize yarayabilecek bir futbolcu daha gitti.

Ediz,Mehmet Çakır,Bilal Kısa,Muhammet Hanefi,Özgür Çek,Baki Mercimek,Risp ve Hürriyetten sonra Aydın'da Ankaragücüne gitmiş. Eskişehirspor yönetiminin yapacak hiç bir şeyi yok.Bu transferlerin nasıl gerçekleştiğini tahmin etmek zor olmasa gerek.Yarın öbür gün İlhan Parlakta geçer ankaragücüne.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 18:42

Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 10:48
Büyük ihtimalle devre arası zaten orta sahaya takviye yapılacaktır, tabi maddi imkanlar elverirse. bu durumda orta sahaya Weeks transferi iyi olabilir, bu sistemde devam edeceksek mutlaka forvete de takviye gerekiyor, özellikle Serdar'ın da uzun süreli yokluğunda.  Bu yerli olur, yabancı olur bilemem ama sürekli 11'de oynayan 4 futbolcunun sırtına yüklenmiş hücum hattı bu yükü fazla kaldıramaz. Tabii maddi anlamda sorun olmayacaksa....
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 10:16
Bu sene ligi iyi bir yerlede bitirmek istiyorsak orta sahaya Doğanın bir gömlek üstü iyi bir hem oyun kurucu hem ön libero tarzı bir oyuncuya mutlaka ihtiyacımız var hemde bu sene görünen o ki ileri bölgede sakatlıklarla ilgili şansızlıklarımız var ve devam edecek gibi bu yüzden forvet bölgesinede bir takviye gerekiyor bana göre. Ankaraspordanda bu takviyeler yapılacak oyuncular var. Görünen o ki şu ana kadar Ankaragücüne giden 4 oyuncu dışında daha kimse gitmedi süre kısaldı ve pek taliplide gözükmediğine göre maddi imkanlarımızı çok büyük sıkıntıya sokmayacaksa alınmalı. Ayrıca devre arası duruma göre yapılacak takviyeler için şu anda durum zaten görünüyor orta saha ve forvet ama tabiki bana göre devre arası sağlam bir stoperede ihtiyacımız olacak çünkü her maç gol yiyoruz ve çok açıklar veriyoruz.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 09:55
şu anda ankaradan allınacak en iyi topçu weeks tir.titayı bir alternatif olarak düşünelim ama orta sahaya oyuncu almamız çok daha iyi olur.ileride doğanın sakatlık veya cezalı durumlarında diğer topçuların buyükün altından kalkacağına inanmıyorum.yada elimizdeki genç olan alper ve adem e yönelmemiz zorunluluğu doğabilir. devre arasına kadar böyle götüreceğiz.arada orta sahaya zaten topçu alınmaası şart.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 02:20
Alıntı yapılan ES_Kadir

Tita iyi bir oyuncu ama bence bizim bu tip bir oyuncuya değil orta sahanın ortasında oynayacak Doğa gibi çift yönlü bir oyuncuya ihtiyacımız var . Adem Koçak iyi olurdu ama onuda hibe ettiler Ankaragücü'ne . Weeks bizim aradığımız isimdir . Orta sahamız çok dirençsiz bu ofansta da defansta da sorun yaratıyor bize . Bana göre en büyük sıkıntımız öncelikle orta sahanın ortasında sonrada sol açıkta . Maddi gücümüz varsa en azından 1 transfer yapmak lazım .

Theo Weeks'in bir diğer artı yanıda yaşı. Henüz 19 yaşında. Ayrıca çok büyük maliyeti olacağını düşünmüyorum.

Forvet konusunda ise kaliteli isimler Meye, Neca, Tita ve Murat Tosun
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 01:33
Tita iyi bir oyuncu ama bence bizim bu tip bir oyuncuya değil orta sahanın ortasında oynayacak Doğa gibi çift yönlü bir oyuncuya ihtiyacımız var . Adem Koçak iyi olurdu ama onuda hibe ettiler Ankaragücü'ne . Weeks bizim aradığımız isimdir . Orta sahamız çok dirençsiz bu ofansta da defansta da sorun yaratıyor bize . Bana göre en büyük sıkıntımız öncelikle orta sahanın ortasında sonrada sol açıkta . Maddi gücümüz varsa en azından 1 transfer yapmak lazım .
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 00:50
Bir forvet ve bir oyun kurucu almalıyız! Meye - Neca veya Tita - Neca olabilir! Bilal Kısa ve Adem Çalık, Ankaragücü'ne gitti. Bari şunları kaçırmayalım!

Antalyaspor'da Tita'nın peşindeler! Üstelik bir adımda öndeler.Bu futbolcuları cezbetmeliyiz ve Eskişehirspor'a getirmeliyiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 231232233234235 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır