eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 209210211212213 429>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 13:10
Murat Tosun olabilirde Murat hacıoğlu bence uygun değil geleceği ve daha iyi yerleri düşünüyorsak Murat Hacıoğlu uygun değil o artık vasat takımların futbolcusu bence
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 11:46
Alıntı yapılan fatih26

murat hacıoğlu kadro dışı galiba o alınabilir. murat tosun ankaraspor malum o alınabilir. bunlar bedava ya da az maliyetliyse olsun. ilk 11 de oynasınlar demiyorum hiç olmazsa devre arası transferlerle alternatif oluşsun. 2-3 adam oynamadı ne hallere düştük sadece 3-4 puan fazla alsaydık şimdi nerlerde olurduk. madem ligde ve kupada iyi yerlere gelmek istiyoz alternatif şart.
sana katılıyorum bedelsiz 1-2oyuncu alırsak kadro genişliği sağlama açısından güzel olur bakarsınız patlama yapabilirler tarihte örneği çok bunların
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 11:25
murat hacıoğlu kadro dışı galiba o alınabilir. murat tosun ankaraspor malum o alınabilir. bunlar bedava ya da az maliyetliyse olsun. ilk 11 de oynasınlar demiyorum hiç olmazsa devre arası transferlerle alternatif oluşsun. 2-3 adam oynamadı ne hallere düştük sadece 3-4 puan fazla alsaydık şimdi nerlerde olurduk. madem ligde ve kupada iyi yerlere gelmek istiyoz alternatif şart.
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 10:30
Alıntı yapılan emrahblk_26

rıza hoca  2 transfer yapıcaz dıyor ama aldıgı oyuncular hep yedek, oynatmayacagı adamı almasınlar hanı nerde volkan cok gereksız transfer oldu bızım ıcın. orta sahanın göbegıne  1 tane nokta transfer lazım. laf olsun dıe transfere gerek yok.
aynen volkanin bize katki yaptigini su dakikaya kadar goremedikCry
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 04:18
rıza hoca  2 transfer yapıcaz dıyor ama aldıgı oyuncular hep yedek, oynatmayacagı adamı almasınlar hanı nerde volkan cok gereksız transfer oldu bızım ıcın. orta sahanın göbegıne  1 tane nokta transfer lazım. laf olsun dıe transfere gerek yok.
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 00:40
Duran topları iyi kullancak bir oyuncu kadromuza katsak el saka vucko ümit mehmet burak b.ertugrul hava toplarından yan toplardan çok gol buluruz
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 22:23
Sivasspor'da devre arasi ciddi bir revizyon olacak gibi duruyor.. Gecen senenin yildizlarindan Sezer Badur pek oynatilmiyor. Oysa potansiyeli cok yuksek bir oyuncu... Uzun bir videosunu buldum.. ortanin ortasina hem defansif, hem ofansif anlamda aradigimiz adam bence bu...

Sezer Badur Video

Bu arada gecenlerde yazdigim bir mesaj sanirim forumdaki teknik bir arizadan dolayi silinmis.. O nedenle tekrar yaziyorum... Kolombiya Milli Takiminin sagbek ve ortanin sagi oynayan oyuncusu Ruben Bustos tam bir frikik ve adrese teslim orta uzmani..

Ruben Bustos Video
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 21:32
Alıntı yapılan redangel26

selçuk şahin cok forma şansı bulamıyor.yönetimin bi yoklaması lazım selçuk u

Selcuk Bülent ile Doga yi kesebilecek yetenekte bi oyuncu degil bence. o mevkiye ihtiyac ta yok zaten gerektiginde Sezginde oynar. bir oyun kurucu sart takima 
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 21:27
selçuk şahin cok forma şansı bulamıyor.yönetimin bi yoklaması lazım selçuk u
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 16:31
Alıntı yapılan İzzet26

Kasımpaşanın yıldızı Andre moritz sezon sonunda boşa çıkıyor . Kasımpaşalı arkadaşlardan aldığım bilgiye göre yönetim en azından bedava gitmemesi için moritz i devre arası  satabilirmiş.Bu konuda baskı yapalım arkadaşlar Andre Moritz 22 yaşında ve kasımpaşanın tüm ataklarında kendisini görebilirsiniz.Şiimdiden ligde kendini göstermeye başladı ve ilerleyen yıllarda adından çok söz ettirebilecek bir yetenek. Devre arası şartlar zorlanıp başkasına kaptırmadan alınmalı diyorum.

Moritz tam ihtiyacımız olan oyuncu duran top kullanır hücüm yönü güçlü hem 22 yasında genç insallah yönetim sesimizi duyar moritzi takımımıza kazanıdırır
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 209210211212213 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır