eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 148>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 13:44

Kel düştü,takke göründü...Rıza ÇALIMBAY filmlerinin sonu hep böyle bitiyor...

Bundan sonra gelecek hocanın şansa ihtiyacı varmış...Yani başarılı olsa şansına olacakmış...Yine kusur kendisinde olmadığını iddia ettiği gibi,bundan sonra gelecek hocanın aldığı sonuçlardan kendisine pay çıkaracak...

Ümit KARAN'ı kadro dışı bırakmanda yerden göğe kadar haklı olabilirsin...Maç gecesi kamptan kaçan Batuhan maçta oynayacak,üstelik bu adamı transfer ettirirken Yönetim arkanda olacak,Geçen yıl YOULA'yı,bu sene Ümit'i kadro dışı bırakırken yönetim arkanda duracak,ama Jaycee ve Pele maçtan önce alem yaparken kadro dışı bırakacaktım ama "Yönetim oynat" diyerek arkanda durmayacak...Kısacası nereden bakarsanız bakın hep tutarsızlık...

Acısı ve tatlısıyla bir dönem sona erdi...Yolun açık olsun dendi...Her ne kadar buraya para için gelmedim,taraftar için geldim desende...Benim sözleşmemde tazminat olmaz arkadaşlar diyerek 500 bin TL'yi cebine koyup gitsende,artık konuşma...Sus Allahaşkına sus artık...Yolun açık olsun...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
asezer Liste gör
Yazar

as
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 13:30
Arkadaşlar tamam Rıza devri bitti.Artık onu konuşupta ''ben neymişip'' deyipte şişirmeyelim.Şimdi asıl mesele hazırlıksız yakalanan YÖNETİM, hoca olarak kimi getirecek.Bir hoca bulamayıp ;sıkışınca kalitesis birisini İNŞALLAH getirmezler.
siyah-kırmızı
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 13:29
   Rıza hocanın haklı olduğu konular vardır ancak başarıyı sahiplenip başarısızlığı başkalarının üzerine yıkmaya çalışması çok yanlıştır. İstediğim futbolcular alınmadı diyor fakat isteyip aldırdığı ve kulübe büyük maddi külfet getiren futbolcuları hiç söylemiyor.

Kulübü ve camiayı bir kalemde sildi ve çok konuştu, kendisine yakışmadı. Rıza hocayı teknik direktör olarak düşünen kulüpler varsa şimdi bir kez daha düşüneceklerdir. Hiç bir kulüp yöneticisine, taraftarına ve  futbolcusuna çamur atan adamı istemez.

Dua edelim, Fatih TERİM'den Ersun YANAL'dan kapıyı açan yönetim Rıza hocanın türevlerinden birini daha getirmesin. Türkiyede İstanbul etiketini kullanıp, işe yaramayan birçok teknik var.

Etiket parası ödemeyelim.

kalender
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 12:52
çirkef işte giderken bile çamur atıyor ben cezayirli stoper istedim diegoyu aldılar falan hala isim vererek konuşacak kadar alçalmış ilk bjk maçından beri eleştiriyorum haklılığımdan utanıyorum artık ben bile bu kadar tahmin etmedim yazık sanki elimizdekileri sen aldırmadın bütün suç taraftarlarda camiamızda yönetim ve futbolcularımızda sen mükemmelsin Rıza hocam. Ertuğrul dan öğrenecek daha çok şeyin var
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 12:40
Ümite çamur atmadan gideydin yapacağını yaptın Beşiktaştaki gibi yıkıp gittin..kolay gelir zor gider diyorlardı inanmamıştım.
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 11:47
oh be çok iyi oldu bu rızanın gittiği sakin kafayla düşününce...
Kalelerde eselim
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 11:28
Alıntı yapılan ysn26

Arkadaşlar adamda biraz karakter olsa zaten yönetim kovmadan kendisi istifa ederdi bide alacak param var diyor yaaa Angry bu sne sen ne verdin ki ne istiyon bide peşin almadım çek aldım diyor  çek gazoz kapağı mı yoksa salak adam yaaa 500bin tl ne yaptın kiii bu sene Angry

Bu adamın burnunu kıvırpda beğenmediği parayı bilmem kaçyıl bir fiil çalışıpda emekli olunca rüyasında bile göremeyen insanlar. Tevkkülsüz adam, hiç bir şey yapmadın batırdın gittin koca takımı. 500 bin TL yi beğenmiyorsun o zaman haram zıkkım olsun ben hakkımı helal etmiyorumAngry
Yukarı
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 10:02
Arkadaşlar adamda biraz karakter olsa zaten yönetim kovmadan kendisi istifa ederdi bide alacak param var diyor yaaa Angry bu sne sen ne verdin ki ne istiyon bide peşin almadım çek aldım diyor  çek gazoz kapağı mı yoksa salak adam yaaa 500bin tl ne yaptın kiii bu sene Angry
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 08:30

Bu mantalitede olan, yenilginin sebebini her maçtan sonra futbolcusuna yükleyen bir hocayı hangi futbolcu ister ki zaten. Futbolcularımızdaki rehavet, oynama arzusunun, Eses ruhunun kaybolmasının müsebbibidir Çalımbay. Antep maçından sonra basın toplantısında tek sorumlu benim diye çocuk avuturcasına bir açıklama yaptı, iki gün sonra yok golleri ben kaçırdım, yok defansta iyi duramadım gibi saçma sapan popülist söylemlerle ajitasyon. İyi ki gitmişsin Rıza Hoca, zaten senin vizyonunla Eses'in vizyonu hiçbir zaman örtüşmedi, örtüşmezdi de. Şahsen iyi insan olabilirsin ama iyi teknik adam değilsin, belki iyi bir kondüsyoner olabilirsin ama iyi bir taktik adamı değilsin. Benim büyük takımıma bunların hepsini ihtiva eden bir teknik adam yakışır, bu zamanda böyle birisini bulabilirmiyiz o da tartışılır...

EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2010 saat 04:09
Hiç birimiz hoca gitti diye mahfolmadı ama Rıza çalımbay mahfoldu arkadaşlar, hala süper ligin en renkli taraftarı olan takımıyız ve bu kulübe gelmek için eski başbakanları bile araya sokanlar var, asıl üzülen ve mahfolan rıza çalımbay, bu takım  takım olsun;  taraftar birlik olsun yönetimde hocada fasa fiso biz birlik olalım; takımla, taraftarla tozunu atarız yönetimsizde hocasızda. ESas olan ESES, gerisi bir nefES. ES ES ES Kİ Kİ Kİ ES Kİ ES Kİ ES.
000001
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır