eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 16>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
Online Durum: Offline
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 16:03
Hayirli yolculuklar Avrupali Eskisehirliler,kazasiz belasiz geri dönünSmile
el salla el salla el salla ClapClapClap
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
Semih26 Liste gör
Yazar

Semih Karadag
Yer: Germany
  Alıntı Semih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 22:16
Osloyu Türkiye ve ES ES sesleriyle inletecegiz birde maci alirsak ozaman degmeyin keyfimize...
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 14:59

Umarım hiç bir olay yaşanmaz, Yeneriz ve gereken cevabı sahada veririz.. Kendinize dikkat edin, sağ salim dönün.. Siz bize Avrupada daha çook lazımsınız...

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 14:52
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan Adnan26

Evet, 17 Kasim yaklasiyor... bizide heyecan sardi.. Allah nasip ederse yarin öglen saat

-11.30 - 13.45 otobüs yolculugu (120 kmlik yolculuk), Frankfurt - Hahn
-15.30 - 17°°  Hahn - Torp ,ucak yolculugu
-18°° - 20°°  Torp - Oslo otobüs

yolculuklarindan sonra Osloya varacagiz...  Cantalarimizda EsES ve Türkiye bayraklarimiz hazir... Insallah mac günü stadta kale arkasindaki yerimizde EsES bayraklarimizi sorunsuz sekilde asariz... " Avrupali Eskisehirliler" Osloda.  TV Ekranlarinda Eskisehirspor bayraklarina dikkat. 20 Eskisehirli stadta olacak....

Kabimiz Türkiye milli Takımı ve sizinle Adnan Bey, Wink TV den size el sallarız.. Big%20smile

tesekkürler Sahin bey,

inanmak zaferin yarisidir derler, ah bizde 100% Milli takimimiza güvenebilsek. Artik inanmaktan baska caremizde kalmadi, sesimiz yettigi kadar destekleyecegiz.  Milli Takimimizi bu zor deplasmaninda ve zor günlerinde yalniz birakmak olmazdi.. bilhassa yasadigimiz su hassas günlerde. Oslo PKK yatagi... gecen hafta yürüyüs yapan Türk vatandaslarimiza saldirdilar. Milli macida yine kendi reklamalari icin alet edecekleri kesindir. Umariz tatsiz olaylar yasanmaz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 14:46
Alıntı yapılan Adnan26

Evet, 17 Kasim yaklasiyor... bizide heyecan sardi.. Allah nasip ederse yarin öglen saat

-11.30 - 13.45 otobüs yolculugu (120 kmlik yolculuk), Frankfurt - Hahn

yolculuklarindan sonra Osloya varacagiz...  Cantalarimizda EsES ve Türkiye bayraklarimiz hazir... Insallah mac günü stadta kale arkasindaki yerimizde EsES bayraklarimizi sorunsuz sekilde asariz... " Avrupali Eskisehirliler" Osloda.  TV Ekranlarinda Eskisehirspor bayraklarina dikkat. 20 Eskisehirli stadta olacak....

Kabimiz Türkiye milli Takımı ve sizinle Adnan Bey, Wink TV den size el sallarız.. Big%20smile
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 14:43

-11.30 - 13.45 otobüs yolculugu , Frankfurt - Hahn

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 15:21
Biletlerimiz bugün sabah gelmistir.... Hazir olun Amigo Orhanlar, Oslo bizi bekliyor..
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 17:28
Savunun Norvecliler! Amigo Orhan´lar geliyor...

...sadece iyi aninda degil biz her zaman ayyildizimizin yanindayiz!

Belki bazilarimiz örnek alir
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2007 saat 13:42
Alıntı yapılan ypeker

Bugun TFF dan telefon ettiler Isvec'e, buradan ilk yazdigim dilekceye isnaden. Bizim adimiza 30 bilet rezervasyonu tamam. Avrupali Eskisehirliler Olusumu tarafindan gonderilen dilekce ile bendenizin buradan yazdigi dilekcedeki 30 kisilik bilet talebinin ayni kisileri kapsadigini teyit etmek icin.  Bundan sonraki islemler Adnan Bey vasitasiyla olacak, belki sizi de aramislardir Adnan Bey. 30 kisilik listede adlarla birlikte pasaport numaralari (TC vatandasi olduguna dair kimlik olmus olacak bu sekilde) ve 30 kisi icin toplam miktarin hesaba yatirilmasi, vs olacak.
Artik top sizde Adnan Bey. Insallah Norvec macinda ESES bayragimiz da dalgalanmis olacakSmile

Tesekkürler Yüksel bey.. dernegimiz adina verdigimiz faks numarasina bilet rezervasyonu islemi tamamlandigini bildiren mektup geldi.

Yinede sizleri orada görme ümidim tükenmedi. Belki son anda bir sürpriz olabilir Wink
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2007 saat 23:54
Bugun TFF dan telefon ettiler Isvec'e, buradan ilk yazdigim dilekceye isnaden. Bizim adimiza 30 bilet rezervasyonu tamam. Avrupali Eskisehirliler Olusumu tarafindan gonderilen dilekce ile bendenizin buradan yazdigi dilekcedeki 30 kisilik bilet talebinin ayni kisileri kapsadigini teyit etmek icin.  Bundan sonraki islemler Adnan Bey vasitasiyla olacak, belki sizi de aramislardir Adnan Bey. 30 kisilik listede adlarla birlikte pasaport numaralari (TC vatandasi olduguna dair kimlik olmus olacak bu sekilde) ve 30 kisi icin toplam miktarin hesaba yatirilmasi, vs olacak.
Artik top sizde Adnan Bey. Insallah Norvec macinda ESES bayragimiz da dalgalanmis olacakSmile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır