eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 00:44
Alıntı yapılan SaTo

bekleyin bekleyin 16 eylüle kadar herkes unutur.. iki futbolcu alırlar.. bi maç kazanırlar.. oturur izlerler tarafatar nasıl uyutulur diye..Arkadaşlar neden bekliyoruz çıkalım sokaklara atalım tezahüratımızı 2,3 gün üst üste o zaman alırız bi cevap.. o zaman olur bi gelişme.. etkili isimlerden biri alsın emniyetten mi nerden alınıyorsa ordan izin çıkıp yürüyelim.. halil ünalın kapısına dayanıp bağıralım sesimiz kısılana kadar, avazımız çıktığı kadar.. şehir bizim, takım bizim, yönetenler kimin..

Böyle birşey yapılacaksa gelirim?
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 00:54
Ne yapılacaksa yapalım artık buradan konuşmakla olmuyor..Ben herşeye varım ne gerekirse tüm imkanlarım ile..Gerekirse tüm çevremi kullanırım..Herkes iyi duysun burası Dingo'nun ahırı değil..Kim yapıyordu daha önceden organizasyonları ?
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 01:05
Klube siyah celenk birakalim nasil olsa ölü topragi serilmis uzerlerine birde fatiha okur döneriz cok yanki uyandirir basinada haber verelim.
Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
espanaes Liste gör
Yazar

Erbay
Yer: Eskişehir
  Alıntı espanaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 01:20

Ortaokul son sınıfda başladı aşkım..  haftasonu dersaneye gidiyorum diye maça abilerimizin önünde girip sesim kısılıncaya kadar bağırmayı, adını sanını duymadığım takımlarla maç yapmayı, biz Es Es liyiz olum taraftarlık bizden sorulur derken gerçekden senelerdir övündüğüm Büyük EskişehirSpor Taraftarını, Ankara'da oynadığımız play-off ları, Kaptan Zafer Şahin'i.. Yani ben sevgilimi özlüyorum dostlarrr.. Taraftarıyla futbolcusuyla o günleri özlüyorum.. Vee maalesef gün geçtikçe mazide kalan o güzellikler yerini gittikçe çirkinliğe bırakıyor ve herkesin üstünde bir ölü toprağı.. Daha kendi içimizde biribirimizle anlaşamıyorken herkes sağduyusunu yitirmişken, noluyor bize diyorum renkdaşlarım gönüldaşlarım neler oluyor bizee ?
  Tepki ise Tepkiden çekinmeyen gerekirse soyunma odası basan gerekirse, piyango çekilişi düzenleyip EsEs ime maddi gelir sağlamaya çalışan bizlerr!!
 Hani diyorum küme düşssek keşke ama bu vurdumduymazlık hiç olmasa ve ben gene Aşık olduğum gibi hatırlasam karakızıl sevdamııı... Artık Yeter diyorum ARTIK YETERRR Özledim seni SEvgilim.. 
ES-ES bir hafta sonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 01:21
maça giidelim 90 dakaika ne olursa olsun yönetim istifa diye bağıralım.. en güzel tepki budur bence... maçı 3 0 bile kazansak yönetim istifa dışşında bi ses çıkmasın... düşünsenize 90 dakika ara ara ses iyice yükselerek yönetim istifa...
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 01:49
Alıntı yapılan ender_26esk

maça giidelim 90 dakaika ne olursa olsun yönetim istifa diye bağıralım.. en güzel tepki budur bence... maçı 3 0 bile kazansak yönetim istifa dışşında bi ses çıkmasın... düşünsenize 90 dakika ara ara ses iyice yükselerek yönetim istifa...
bağırmaya kalk hele bak üstüne kaç kişi çöker Wink stadta tepki falan yalan olur,ben bu sefer maça gitmeme kararına sıcak bakanlardanım.
FOREVER-ESES
Yukarı
26_birkan Liste gör
Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı 26_birkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 01:56

bağır bakalım ne oluyor.17-18 yaşlarında neferin yalakaları üstünüze nasıl üşüşüyor görün bakalım.hem öyle yaş felanda dinlemez bu 50-60 yaşlarında olun farketmez onlar için yürüyüverirler üstüne.laf açılınca ülkücüler turancılar müslümanlar bla bla bla.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 02:10
yahu onlar bize üşüşürse bizde onlara üşüşürüz :D değişik bir cümle oldu... tamam ben her türlü tepkiye varım.. sonunda yönetim gitsin de...
Yukarı
arda_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

arda
Yer: eskisehir
  Alıntı arda_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 02:11

Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 02:28
"kızılcıklı-nefer dikkat lütfen" başlığı patlamış birazdan burası da patlamasın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır