eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 21:57
Alıntı yapılan Banderas_26

Defans alarmı Sochoux maçında verdi.Defans evlere şenlik,Halil Ünal 10 numara,Ayhan Can stoper,Mesut Hoşcanda sol bek oynar artık.
yazdıklarını bonservislerini de verip tez elden eskişehirden göndersek daha faydalı SmileSmileSmile
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:13
Siz olmadık hayaller peşinde koşarken (Yıldıray),defansın zaafiyetini göremediniz.Bir an önce adam akıllı bir transfer yapın.

Bütün yaz uyuttunuz milleti aceleci davranmayacağız diye.100.yıla mı yetiştireceksiniz transferleri bu hızla ? Censored
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:14
  yiğit maçı izlerken evde senle bu pozisyon için ters düşmüştük fakat bu pozisyon ofsayt değil kardeşim..geçen sene avrupa liglerinde ve türkiye liginde bu pozisyonların hiçbirine ofsayt kaldırılmadı..özellikle avrupa da bu pozisyonlara çok dikat ediyorlar..ve bu pozsiyonlara ofsayt verilmiyor..meye nekadar hareketli de olsa pozisyon gereği topa değil kaleye doğru koşmuştur..ve hareketi topa olmadığı için pasif ofsaytta gözükür ve ofsayt bayrağı kaldırılmaz..haa pozisyonun devamında meye gol atmış yada avuta vurmuş yada topla hiç buluşmamış farketmez..ama o pozisyon ofsayt değildi...
  yediğimiz 4 golün 3 ünde vucko nun hatası vardı...kesinlikle defansın ortasına hızlı bir oyuncu alınması lazım..araya atılan yada defansın arkasına atılan her topu kaçırdı elsaka ve vucko...hiç oyuncu alamazsak bile nadarevic i defansın göbeğine çekmek daha doğru olur...enazından vucko ve elsaka dan daha hızlıdır..
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:17
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Alıntı yapılan Banderas_26

Defans alarmı Sochoux maçında verdi.Defans evlere şenlik,Halil Ünal 10 numara,Ayhan Can stoper,Mesut Hoşcanda sol bek oynar artık.

yazdıklarını bonservislerini de verip tez elden eskişehirden göndersek daha faydalı SmileSmileSmile

Bunları alan takım olursa,daha ne isteriz ki?
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:17
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan müfitkabal

bu takıma;
1 orta saha...
1 sol bek...
1 stoper... gerekli...çünkü defansımız geçen sene leblebi goller yedi...hatırlarsak

Bence hem stoper hem sol bek gerekli değil. İkisinden birisi alınsa yeter. Sezgin, Nadarevic ve Koray savunmada Rıza hocanın bankoları gibi duruyor. Alınacak isme göre Sezgin'in mevkisi belirlenebilir. Eğer bir sol bek alırsak stoper, stoper alırsak sol bek oynar. Bence alınması gereken mevki sol bektir. Savunma dörtlüsü Transfer-Sezgin-Nadarevic-Koray dörtlüsünden oluşmalıdır.
Ömer.
önce hala aynı fikirdemisin diye sorayım?
anladığım kadarıyla sana şu takımı yap sahaya sür deseler,Sezgin oynasında gerisi ne olursa olsun diyeceksin.
bak ben senin gibi yaratıcı olduğunu sananlar için bir alternatif daha söyleyeyim.Mehmet Yılmaz'ı stoper oynatalım Sezginden daha faydalı olur.
Sezgin'le işim yok benim.ancak buradaki her defans tedirginliği mesajına Sezgin ile gelmene anlam veremememdir konu.
iki sezondur yoktan var etme anlayışını çözemememdir. Sezgin'e yazık edildiğidir.
deneme yanılma yöntemi yapılacaksa,alırsın ilk yarı 25-30 puanı,sonra alternatiflerle yaratıcılığını denersin.
Yıldıray gibi fantazilerle uğraşmaz,takımın bağıran eksiklerini telafi yoluna gidersin.
seni takdir eden bir büyüğün olarak,biraz daha objektif görüp bu çerçevede mesajlarını beklediğim için bunları yazdım.
gözlerinden öpüyorum.

Evet bende aynı fikirdeyim... Bir Sezgin'dir tutturdu gidiyor.. Görüşlerine saygı duyarım ama herzaman Sezgin Sezgin diye tutturmanın bi anlamı yok.. Stoperde oynasa bariz hatalar yapan bir futbolcu.. Super Lig yoktan var edilen gollerin ligi.. En Ufak bir hatadan ne goller çıkıyor..
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:18
Başkan Yıldırayı falan bıraksın defansa transfer yapsın.Defans çok açık veriyor...
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
ysn26 Liste gör
Yazar

yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:37
Arkadaşlar biz bu ivesa ile ligi başlarsak çok gol yiriz adam yerden kalkamıyor ondan kaleci değilde iyi bi 4 numara olur basketbolda ona PF diyoruz bizThumbs%20Down
Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:45

Defansa transfer diyoruz da,bunların yapıp yapacağı son gün 30 luk Özgür Bayer i alıp gelmek olur en fazla...Yada onun türevi Süper Ligde doğru düzgün dikiş tutturamamış 30 küsurluk adamlardan birini alırlar...Keşke bir kez beni yanıltsalar...

Bir tane yabancı bile izlemediniz mi be mübarekler koca bir sezon? Yabancı kontenjanımız varken,nerede hani yabancı? Dışarıya yabancı oyuncu izlemeye giderken ne yaptınız ya peki,nerlerde gezip tozup yediniz paraları demezler mi?
İsyan ediyorum artık,yeter illallah,sezon başlıyor yahu...
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:49
Bu takıma, 1 stoper,1 solbek,1 orta saha ve 1 kaleci lazım...Kaleci alınmazsa yedek kalecilerden biri oynasın......
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 22:50
Defans gerçekten çok kötü ve aksıyor lütfen yönetim rica ediyoruz sizden yapın artık şu tranasferleri içimize korku salmayın bizi yine diken üstünde oturtmayın içimizi canımızı yakmayın. Belki sizin mağlubiyetlerde içiniz yanmıyor  belki aklınıza bile gelmiyor ama bizler belki 1 hafta içimizden,yanımızda kimse yokken kendi kendimize konuşuyoruz en azından ben bir taraftar olarak böyle yapıyorum piskolojim bozuluyor ailemden sonra yaşam felsefem benim esesim. bizi üzmeyin yeter artık yapın şu transferleri..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır