eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Ne olacak bu yerel basının hali"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 09:56
Alıntı yapılan havuç ali

Bu yerel gazeteci süha bozkurt her kimse son günlerde yaptığı bütün haberler yalan.Burhan ile Kamara kavga etti dedi yönetim yalanladı.Malecki gitti dedi yönetim yalanladı.daha önceden de tasvip edilmeyen haberler yaptı.Ne yapmaya çalışıyorsa bu milleti galeyana getirip duruyor.Takımda huzursuzluk çıkartacak...
Malecki gitmedi mi?
---
Kim ne derse desin Sonhaber gazetesi ve 2 Eylül gazetesi doğru yolda çok iyi gidiyor. Halil Ünal'ı savunanlar köylülere sorsun en iyi onlar biliyor.
Yukarı
kagan26 Liste gör
Yeni Yazar

kağan
  Alıntı kagan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2012 saat 11:44
Alıntı yapılan havuç ali

Bu yerel gazeteci süha bozkurt her kimse son günlerde yaptığı bütün haberler yalan.Burhan ile Kamara kavga etti dedi yönetim yalanladı.Malecki gitti dedi yönetim yalanladı.daha önceden de tasvip edilmeyen haberler yaptı.Ne yapmaya çalışıyorsa bu milleti galeyana getirip duruyor.Takımda huzursuzluk çıkartacak...

katılıyorum gülmekten
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 13:40
lisede bir öğretmenimiz vardı kulakları çınlasın...kabahatlerimize saçma bahaneler eklediğimiz zaman ''özrünüz kabahatinizden büyük derdi'' hep...

işte sayın basın sözcümüzden yine akıllara zarar bir açıklama :

........
((HERKESE NASİP OLMAZ
Mustafa Kozanlıoğlu meselesi ve Şahbaz ile birlikte diğer yöneticilerin bu konu yüzünden takındıkları sert tutumdan neden vazgeçtikleri konusunda da Erdal Şahbaz, “Önemli bir konuydu. Yaşadığı şey kendisi, ailesi ve yönetim açısından iyi bir şey değil. Mutsuz ve huzursuz. Toplantıda bu konuyu değerlendirirken payda ve maliyetleri ele aldık, dağınıklık yaratmak doğru değil. Eskişehirspor dışsal faktörlere teslim olacak pozisyonda değildir. Hesap yeri genel kuruldur ve Haziran’dadır. Bundan sonra faturalarla daha yakından ilgileneceğiz. Mulla Şahbaz ve diğer arkadaşlar tarafından mali raporlar incelenmeye başlandı. Kozanlıoğlu değerlendiriliyor. Yönetim jeep olayı ve diğer olayla ilgili gerekeni yapacaktır. Es Es’te yöneticilik herkese nasip olmaz. O arkadaşımız yönetim içindeki görevinde pasivize olacak.”

NEDEN SÜHA?
Daha sonra Dedepark otel faturası ve Sonhaber Gazetesi özelliklede Spor Müdürümüz Süha Bozkurt’la ilgili olarak Şahbaz, “Süha’nın yapmış olduğu haberin ardından otelden tüm yıl içi faturaları istedim. Kim ne harcadıysa cebinden ödeyecek. Birlik beraberlik tamdır. Bugünlerde başka şeyler konuşmamız gerekirken neden bu olaylar gündeme geliyor. Neden Süha sana geliyor anlayamıyoruz. Bu tarz haberler bize zarar verir” dedi. Süha Bozkurt ise, “Burada bu haberler neden çıkıyor demek yerine böyle bir şey var mı, yok mu denmesi lazımdı. Kulübün başarıya koştuğu şu dönemde motivasyon yerine bu tarz haberleri yapmaktan şahsımda çok utanıyorum. Ancak görmezden de gelinemez. Bu kulüp yakın tarihte 2 şampiyonluk yaşadı ve birlik beraberliğin o dönemde ne olduğunu gördük. Bugün bu yok. Bırakın camiayı yönetim içinde bile birlik yok. Toplantı yapılıyor 13 yönetici var. Toplantı bitiminde 7-8 isim konuyu dışarıya sızdırıyorsa sorun başka yerde demektir” dedi. Şahbaz, bunların hepsinin aşılmasına çalışacağını ve artık dışarıya bilgi sızmasının duracağını söyledi.))
.............

anlayacağınız çok sayın yöneticilerimiz bu güne kadar hiçbirşeyin hesabı kitabı yoktu...paralar har vurulup, harman savuruluyordu...madem açığı yakaladınız bu seferlik bari inceleme başlatalım gibi bir pişkinlik içerisindeler...

o da yetmezmiş gibi, bundan sonra dışarıya bilgi sızmayacak, yiyeceğimiz haltları kendi aramızda halledip size birşey duyurmamaya çalışacağız diyor açıklamasının türkçe mealinde...

vallahi de, billahi de pes...

süha bozkurt'u tanımam, etmem. tanışıklığım sadece diğer yerel gazeteleri okuduğum gibi sonhaber'i de okumamdandır...
eskişehirspor'un menfaatlerini gözeten, çıkarlarını savunan, tüyü bitmedik yetimin hakkını arayan haberleri için kendisine tebrik ve teşekkür ediyorum...

inşallah her zaman aynı çizgide devam eder ve dönen dolaplardan haberdar olmamızı sağlar...
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 14:15
Süha Bozkurt un bişeyleri ön plana cikardigini düşünüyorum artik toplantilar gizli bir yerde yapılacakmış baksen halilin yaptigina
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 14:44

kozanlıoğlu ve şahbazlar zaten son zamanlar mali yönden iyi değiller ,başkanında malum sıkıntıları var , yani bu yönetim dışardan zarar görmesin hesap haziranda sorulsun cümleleri yuvarlak cümleler, herkes hangi yöneticinin ne için orada olduğunu biliyor. Yazık olanda koskoca profesörler sanatçılarda bunlara alet oluyor.., adam 27+27 kişi yapmış yönetimi amacı sizce geniş bir yönetim mi? yoksa toplantı karar yeter sayısı yakalamak mı? bu şartlarda kalan kişiler istifa etse dahi kongre yasal olarak 6 ay içinde olur, bu dönemi bitirdiler hadi geçmiş olsun istifa diye bağıran çağıran bizlere.  Haziranda da şu olur , kapının önüne çevik kuvvet , kimseyi almazlar , köylerden pancar koop için oy atanlar gelir oylarını atar, yengeler, halalar, anneler , kuzenler de istanbullardan ordan burdan gelir oy atar gider, Başkanımız da A4 kağıdına gidenler gelenler yazar okur, ibra alınır, güven tazelenmiş olur,, 3 yıl daha aynı masalları dinleriz.

Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 17:23
Yukarı
asi65 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı asi65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2012 saat 17:45
Havuç ali,
Sen gerçekten EsEs taraftarımısın.Ya da ne ayaksın.
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2013 saat 14:07
http://www.2eylul.com.tr/kimseye-sormadan-ersun-yanali-getirdi-s292.html

gelde sövme    avrupa şampiyonası   ve bide sivasla ilk macı yapmısız yuh be yuh
ölümüne eses
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 23:26

Aşağıdaki mesajlar tesadüfen face book adlı paylaşım sitesinden alınmıştır.

Ne kadar acıdırki  trabzon galibiyeti ile adeta kına yakan bu kişi eskişehir gazeteciler cemiyeti başkanı olan yılmaz karacadır ve alenen fenerbahçeli olduğunu itiraf etmektedir.

İşte rezaletin son perdesi. başkanı fenerli olan bir basından ne beklenirki

·        

Yılmaz Karaca

Trabzon bence kümeye Sadri senet şimdi sen oyna yaptığın dümenlerin cezasını çekiyorsun

Paylaş · 2 saat önceEskişehir yakınlarında · 

·         Yusuf Özden ve 3 kişi daha bunu beğendi.

·        

Kadir Ocak AĞBİ SEN ESKİŞEHİRSPORLUMUSUN ?YOKSA
fenerbahçesinin ?

29 dakika önce, mobil ile

·        

Yılmaz Karaca Ben sizin gibi sahtecilik yapmam önce Galatasaray formasını giyip sonra ben es es liyim diyemem ben fenerbahceliyim

25 dakika önce, mobil ile

·        

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 23:30
profiline yorum yazamıyoruz maalesef, ama evet fenerliymis
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır