eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Süper lige hoşgeldin BUCASPOR...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 23:58
Hoşgeldin Buca.İzmir deplasmanı güzel oldu bizim için:)Zamanında baya çekmiştik Buca'dan:)
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:04
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

Diğer izmir takımları da çıksa baya güzel olur.Özellikle KSK maçlarını özledim.Gerilimi yüksek :)
merak etme seneye tribünlerinde bucalıdan çok ksk li olur. sanmıyorumki buca ile normal ilişkilerimiz olsun bu sebepten.

Hic Sanmıyorum Aralarında ksk li olacagını bence bucanın cıkması iyi oldu İzmirdede Baya Buca Taraftarı Var tbk Buca
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:10
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan escgtyes

Diğer izmir takımları da çıksa baya güzel olur.Özellikle KSK maçlarını özledim.Gerilimi yüksek :)
merak etme seneye tribünlerinde bucalıdan çok ksk li olur. sanmıyorumki buca ile normal ilişkilerimiz olsun bu sebepten.

Hic Sanmıyorum Aralarında ksk li olacagını bence bucanın cıkması iyi oldu İzmirdede Baya Buca Taraftarı Var tbk Buca

Neden sanmıyorsun abi araları hiç fena değil ben de çok ksklı bekliyorum bizim maçta
Yukarı
karamese Liste gör
Yazar

Hakan_Eray
Yer: EsEs
  Alıntı karamese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:14
2.ligdeyken hiç şansımız gülmezdi bu takıma ben yendiğimiz maçlardan çok yenildiğimiz maçları hatırlıyorum :) hoşgeldin bucaspor
KIZILCIKLI
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:18

Helal Olsun.Kendini Taraftar sanan Küfürbaz Kskliler çıkamazda anlarlar.O gece Hangi Sene diye espiriler devam eder.

Not:Mesajı Değiştirdim.Altay Taraftarı hakkındaki yeterli bilgiye sahip olmadığım için.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:19

Daha bu İzmir kentinde Anti-Bizans kavramı yoktur.Sorsanız ksklilere derler kskliyim.Play off-tan kaybetsin ksk hepsi bizans taraftarı olur.Karışıkyakalılar.

"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:20
Hiç sevmem Bucasporu eskilerden kalma kötü bir anı bıraktılar bana gittiğim bir deplasman maçında maç yerine hastanenin acil servisine girmiştik atkımı almak için boynuma bıçak dayamışlardı vermemiştim. Olan bacağıma olduydu.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:21
Alıntı yapılan Matador26

Helal Olsun.Kendini Taraftar sanan Küfürbaz Kskliler çıkamazda Altay , Buca , Karabük olur inşallah.

kardeşim bu sene türkiye kupasında altay maçına geldiysen altay taraftarının da ne kadar pislik olduğunu görmüşsündür. kaldı ki izmirdesin biliyosundur. hiç sevmiyorum zerre kadar sevmiyorum birsürü altaylı arkadaşım var ama genel olarak ksk kadar nefret ederim taraftarlarından..
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:27
Biliyorum Kardeş ben Ksk de oturuyorum Dolayısıyla En çok ksk taraftarlarıyla muhattabım.Çok fazla iç içeyim hepsi öle ne yapcan herkesin kültürü bizimki gibi değil.Haklısın.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:37

Bucaspor tribünlerini severim.Ruhsuz Karabük taraftarına nazaran daha ateşliler.Semt takımı olmasından dolayı statları küçük.Ancan stat kutu şeklinde ve rakibi iyi baskı altına alıyorlar.Yanılmıyorsam 350 kişilik bir deplasman tribünleri vardı.Statta revizyona gidilecektir.Seneye İzmir'den bir takım olması lige ayrı bir hava katacak.Senelerce Altay-Karşıyaka arasındaki Süper Lig yarışını aradan çıkıp Bucaspor kazandı.Kendilerine başarılar dilerim...

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır