eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 08:30

Sabırsızlıkla bekliyorum başkanın açıklamalarını...
Ne düşüneceğimiz bilemedim çünkü...
Ne kazandırır ne kaybettirir bu işler bilmiyorum ki...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 10:35
Taraftarlar arası dostluk ve RENK KARDEŞLİĞİ de çok yakışırdı vallahi...
Ancak bildiğim kadarıyla Milan taraftarı çok ateşli ve sağlam bir taraftar olmakla birlikte, Ana grupları ırkçılığa, başta İtalyan milliyetçiliği olmak üzere her türlü milliyetçiliği karşı... bu yüzeden bizim belli başlı tribün gruplarımızın Milliyetçi tavrı söz konusu olunca Taraftarlar arası bir yakınlaşma gelişeceğini sanmıyorum...
Ama gerçekten çok isterdim... BU RENKLERE YAKIŞIRDI !...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 11:11
Peki bu anlaşmayla ilgi  milan sitelerinde de yazıyormu.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 11:42
milan neden bize yardım etsin çıkarı ne
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 11:47
Alıntı yapılan serdargül

milan neden bize yardım etsin çıkarı ne
Alt yapımızdaki oyuncuları tarayacak. Belki maçlara gelirlerse bizim alt yapı takımlarının maç yaptığı rakip takımları da izleme imkanı bulabilirler. Böylece bayağı çok oyuncuyu tarayacaklar. Bizim Milan'dan ne çıkarımız olacağı yazmaya gerek yok herhaldeTongue Tabi bu fırsatı değerlendirebilirsek...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2010 saat 12:58
Alıntı yapılan hus@mES

Taraftarlar arası dostluk ve RENK KARDEŞLİĞİ de çok yakışırdı vallahi...
Ancak bildiğim kadarıyla Milan taraftarı çok ateşli ve sağlam bir taraftar olmakla birlikte, Ana grupları ırkçılığa, başta İtalyan milliyetçiliği olmak üzere her türlü milliyetçiliği karşı... bu yüzeden bizim belli başlı tribün gruplarımızın Milliyetçi tavrı söz konusu olunca Taraftarlar arası bir yakınlaşma gelişeceğini sanmıyorum...
Ama gerçekten çok isterdim... BU RENKLERE YAKIŞIRDI !...
Tam tersi Milan taraftarının genel yapısı Milliyetçidir fakat Lazio gibi siyasi fikirleri ile anılacak bir klüp değildir. İçlerinde azınlıkta olsa Sol grupların ya da sol görüşlü taraftarların varlığı biliniyor. Türkiye'de ise tribünlerin pek sağı solu yok, olmamalıda... Futbolun güzelliği burada çünkü farklı fikirleri bir arada, omuz omuza toplaması...
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
ES_KUS Liste gör
Yazar

Bilal
Yer: Turkey-İzmir
  Alıntı ES_KUS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2010 saat 18:46
Sanırım bu saatten sonra sabah ola hayır ola demek düşüyo bize. Umarım bahse konu imzalar atılır.
Biz ESKİŞEHİRliyiz işte FARKIMIZ
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2010 saat 22:46
bu işbirliği çok güzel bence bunların sayısını artımalıyız. bi ara rennes takımının da olduğu atkılar yapılmıştı sonuçta renklerimizi aldığımız klüp ve o atkılar sayesinde bi bağlantı kurulmuştu bence yönetimde bunu değerlendirmeli bi ayamızda fransa da olmalı ve bence bu takım rennes olmalı bu fikri geliştirip yönetimin bunu kullanması gerekir ne kadar çok avrupada işbiriği yaparsak kendimizi daha ve kentimizi daha çok tanıtırız bence rennes takımıylada bi hazırlık maçı düzenlenmeli. fransa afrikalı kaliteli futbolcuların genelde ilk durağı oluyo müthiş bir potasiyel var bu açıdan böyle bağlantılar sayesinde daha da ilerleriz.   
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2010 saat 22:54
Adamların kaybedeceği birşey yok ancak kafamızı kullanırsak kazanacağımız çok şey var ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 00:38

Çok çok büyük ve dev bir adım...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır