eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 216217218219220 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2009 saat 20:16
Alıntı yapılan Frigyalı_26

<FONT style=": #000000">Orta sahaya  Zvjezdan Misimovic yada Sejad Salihovic gibi forvetede Edin Dzeko ve Grafite gibi  yada bu  ayarda ve kalitede oyuncular bulunsa ve sadece 3 oyuncu alınsa inanın bu takım şampiyonluğa oynar diyorum...Bakın saydığım oyuncular  oynadıkları takımlarda kilit oyuncular ve  bilindiği üzere geçen sene  Bundesliga gibi zorlu  bir  ligde  Wolsburgu şampiyon yaptılar.Sejad Salihovic ve  vedad ibisevicin takımı Hoffenheimin bundesligadaki performansı ortada....Yani burda demek istediğim bu tip oyuncular bulunsada keşke çok değil sadece 3 oyuncu alınsa....

Bozüyükteki yetenekleri göremeyen gözler dzekoları nasıl görsün de bulsun.Hadi buldu diyelim neyle alsın??
Bilmiyorum araştıran var mı ben bir iki ufak not aktarmak istiyorum.
-Arsene Wenger in başta fransa olmak üzere avrupa da ve bir çok afrika ülkesinde,bir çok mahallede görevlendirdiği bizzat o mahallenin yerlisi ve yetenekleri araştıran insanlar varmış.Bakın mahallede.Ayrıca o mahallenin direk mahalle maçı yaptıran abileri :).Şaka bir yana 170 kişilik bir ekipten bahsediliyor.Ayrıca bu 170 kişide kendi içinde kollara ayrılıp ekip halinde çalışıyor.Yani baya bir şirket olarak çalışıyorlar.Ayrıca bu çalışanların ajan ciddiyetinde çalıştıkları ve hiç bir şekilde isimleri arsene wengerden başka kimseye bildirmedikleri söyleniyor.Arsene Wenger bazen bu mahallelere gidip bizzat futbolcu izliyormuş.
-Aynı şekilde Porto nunda buna benzer sayısı artık 100 leri bulmuş scout ağı varmış.Özellikle kendi ülkelerinde ve şehirlerinde köylere sokaklara kadar inip yetenek avına çıkmışlar.

Bu örnekler çoğaltılabilir.Asıl söylemek istediğim nokta bu forumda 86-90 arası doğumlu yazı yazan herkes eskişehirde harb-iş,dsi,eskispor gibi amatör takımlarda futbol oynamıştır.Ben eskispordaydım.Benim hatırladığım turnuvalarda gördüğümüz çok yetenekli bir çok futbolcu vardı.Bunların en azından bir tanesi bile şu an Eskişehirspor paf takımında değil.Yönetimimizin bence öncelikle kendi şehrimizdeki kaynaklara yönelmesi lazım.Şu an u-15 takımımızın hocası berkant ongan benim ortaokul hocamdı.Geçen bir karşılaşmamızda ve hatta dergi röportajında 'Eskişehir çocuklarında ayrı bir yetenek var' demişti.
Senin mesajına alıntı yaptım ama konu çok farklı bir yere geldi.Demek istediğim biz dzekoları anca trt den izlemeye devam ederiz maalesef...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2009 saat 22:28

Ferhat Kiraz (Gençlerbirliği Futbolcusu)

Geçen yıl Karşıyaka'da kiralık olarak forma giyen sol açık Ferhat Kiraz gelecek adına düşünülebilir.Karşıyaka'nın çok uğraşması sonucu bu sene de kiralık vermeyen gençlerbirliği oyuncuyu kulubeye mahkum etti.Bu oyuncuyu Eskişehirde yapılan Türkiye - Ermenistan Ümit Milli maçından hatırlayanlar olacaktır.Kendisi 1989 doğumlu ve 2006 yılında Hollanda da yapılan turnuvaya katılarak, turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi.Kendisini biraz araştırırsanız gelecek adına iyi bir takım için sizde bana hak verirsiniz.
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2009 saat 02:51
Alıntı yapılan Koray

Ceyhun Eriş? Lütfen ama ya :( Vizyon, gelecek, gençlere şans vermek falan gibi şeyler varken, hali hazırda bu sene düşme korkumuz da yokken nerden çıkıyor Ceyhun Eriş ismi?

Benim de içime sinmiyor diye yazdım fakat iyi bir forvetimiz var bunlara orta sahadan besleyecek bir oyuncuya şiddetle ihtiyaç var.ilk 5,yada federasyon kupası hedefin varsa yarım sezon  denenebilir.Adam dün milli takımdaydı.Yinede daha iyi alternatif varsa o düşünülür.
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2009 saat 10:50
   Ekonomileri ve kadroları bizden daha iyi olan takımlar var.Bu takımlar puan cetvelinde ilk sıraları paylaşacaklardır.Transfer yapıp kulübü birkaç trilyon daha borçlandırmaya gerek yoktur.Bu seneyi orta sıralarda bitiririz. Ligin ikinci yarısında ise genç futbolcularımıza şans verebiliriz.

Ligden ziyade ağırlığımızı kupaya verelim.Kupanın maddi ve manevi getiriside az değil.Bu kısıtlı bir kadroyla hem ligde hemde kupada yol almamız zor gözüküyor.Hepimiz gördük  3 tane futbolcumuz sakatlandı toz duman olduk.
kalender
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 14:03
Kasımpaşanın yıldızı Andre moritz sezon sonunda boşa çıkıyor . Kasımpaşalı arkadaşlardan aldığım bilgiye göre yönetim en azından bedava gitmemesi için moritz i devre arası  satabilirmiş.Bu konuda baskı yapalım arkadaşlar Andre Moritz 22 yaşında ve kasımpaşanın tüm ataklarında kendisini görebilirsiniz.Şiimdiden ligde kendini göstermeye başladı ve ilerleyen yıllarda adından çok söz ettirebilecek bir yetenek. Devre arası şartlar zorlanıp başkasına kaptırmadan alınmalı diyorum.
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 16:31
Alıntı yapılan İzzet26

Kasımpaşanın yıldızı Andre moritz sezon sonunda boşa çıkıyor . Kasımpaşalı arkadaşlardan aldığım bilgiye göre yönetim en azından bedava gitmemesi için moritz i devre arası  satabilirmiş.Bu konuda baskı yapalım arkadaşlar Andre Moritz 22 yaşında ve kasımpaşanın tüm ataklarında kendisini görebilirsiniz.Şiimdiden ligde kendini göstermeye başladı ve ilerleyen yıllarda adından çok söz ettirebilecek bir yetenek. Devre arası şartlar zorlanıp başkasına kaptırmadan alınmalı diyorum.

Moritz tam ihtiyacımız olan oyuncu duran top kullanır hücüm yönü güçlü hem 22 yasında genç insallah yönetim sesimizi duyar moritzi takımımıza kazanıdırır
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 21:27
selçuk şahin cok forma şansı bulamıyor.yönetimin bi yoklaması lazım selçuk u
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 21:32
Alıntı yapılan redangel26

selçuk şahin cok forma şansı bulamıyor.yönetimin bi yoklaması lazım selçuk u

Selcuk Bülent ile Doga yi kesebilecek yetenekte bi oyuncu degil bence. o mevkiye ihtiyac ta yok zaten gerektiginde Sezginde oynar. bir oyun kurucu sart takima 
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 22:23
Sivasspor'da devre arasi ciddi bir revizyon olacak gibi duruyor.. Gecen senenin yildizlarindan Sezer Badur pek oynatilmiyor. Oysa potansiyeli cok yuksek bir oyuncu... Uzun bir videosunu buldum.. ortanin ortasina hem defansif, hem ofansif anlamda aradigimiz adam bence bu...

Sezer Badur Video

Bu arada gecenlerde yazdigim bir mesaj sanirim forumdaki teknik bir arizadan dolayi silinmis.. O nedenle tekrar yaziyorum... Kolombiya Milli Takiminin sagbek ve ortanin sagi oynayan oyuncusu Ruben Bustos tam bir frikik ve adrese teslim orta uzmani..

Ruben Bustos Video
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2009 saat 00:40
Duran topları iyi kullancak bir oyuncu kadromuza katsak el saka vucko ümit mehmet burak b.ertugrul hava toplarından yan toplardan çok gol buluruz
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 216217218219220 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır