eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
Online Durum: Offline
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:41
Tek kardeş Kasımpaşa kardeşimTongue

şaka bi yana madem iş resmiyete dökülecek bu işin semerinden faydalanacağız gibi,en azından kiralık oyuncuyu istanbuldan değilde milandan almak daha iyi olur gibi :)
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:44
Alıntı yapılan tridimit26

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Halil Ünal'ın yenilikleri ve süper fikirleri.... Herşey bitti Milan ile işbirliği kaldı.İLK ÖNCE ŞU Açık Tribün üstünü kapat.Tuvaletleri , büfeleri , giriş çıkışı düzelt.STORE açtın, içinde alınacak ürün ve çeşitlilik yok.HEP REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR...
canım kardeşim reklam falan değil.. başkan  ciddi ciddi bu işe el attı ve beğenirsin yada beğenmezsin böyle bir projeyi hayat geçiriyor..bence bravo demek en doğrusu..

Vallahi canım kardeşim  başkan ciddi bir işe el atmış gerçekten de...Her dert bitti...Ben kombinemle çok rahat girip çıkıyorum stada....Maç bitince yarım saatde stadımızdan çıkabiliyorum...Store'da her türlü ürünü çakmasına gerek kalmadan rahatça alıyorum...Stadda her türlü envayi çeşit yiyecek buluyorum...Oturduğum koltuk cillop gibi ... Yağmurda çamurda üşümedem ıslanmadan maç izleyebiliyorum... Bedava dağıtılan biletlerden yararlanabiliyorum... Haaa bir de altyapımız süper...Her sene 2-3 futbolcu geliyor A takıma...Kimse kimseyi kandırmasın...Etin budun ortada...halledilecek onca sorun varken...Buna ben alkış tutmam...Bu sadece klasik Halil Ünal açıklamalarıdır...Başka bir şey değil...Bunu beğenecek lerin de kendi kişisel fikirleridir...
..............ön yargı ve dünya görüşü.................başka bir şey söylemek mümkün değil..........hiç bir insan mükemmel değildir hiç kimse de tamamen kötü değildir ........arkadaşlar biraz okusunlar kendilerini geliştirsinler ve ön yargıdan kurtulsunlar....amin......
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:48
Yılarca arkadaş çevremde bizim İtalyadaki pilot takım derdim Milan için tabii espri mahiyetinde ,
Dünyanın 3 takımı vardır ve bu takımlar diğerlerinin 1 adım önündedir.Büyüklük diyince aslında onlara bakmak lazım bu takımlar (Milan ,Manu,Rmadrid) ve onlardan biriyle tam içeriğini bilmediğimiz bir kardeşlik , bir ortaklık ,bir pilot takımlık vb... birşey yapacağız.Şahsım adına bu takımın Milan oluşu iyidir.

Bu durumdan benim anladığım Milan için Türkiye pazarı  ve olası yetişecek yıldız adayları bizim içinse gelecekte büyük yıldız olabilecek bazı futbolcuların Es-Es imizde bir dönem (kiralık ) olarak oynayacak olmaları (atıyorum seneler sonra dünya kupasını kaldıracak bir italyan futbolcunun kariyerimin başında oynadığım Es-Es e selam olsun demesi benimutlu eder ) Bilmem siz ne düşünürsünüz ? Ayrıca altyapımızdan çıkıp Milan forması giyemeyecek ama bize hem Türkiyede hemde Avrupa da büyük katkılar sağlayacak oyuncular yetiştirlmesi vb... şekilde çoğaltabaliriz...
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 01:07

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Halil Ünal'ın yenilikleri ve süper fikirleri.... Herşey bitti Milan ile işbirliği kaldı.İLK ÖNCE ŞU Açık Tribün üstünü kapat.Tuvaletleri , büfeleri , giriş çıkışı düzelt.STORE açtın, içinde alınacak ürün ve çeşitlilik yok.HEP REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR...
canım kardeşim reklam falan değil.. başkan  ciddi ciddi bu işe el attı ve beğenirsin yada beğenmezsin böyle bir projeyi hayat geçiriyor..bence bravo demek en doğrusu..

Vallahi canım kardeşim  başkan ciddi bir işe el atmış gerçekten de...Her dert bitti...Ben kombinemle çok rahat girip çıkıyorum stada....Maç bitince yarım saatde stadımızdan çıkabiliyorum...Store'da her türlü ürünü çakmasına gerek kalmadan rahatça alıyorum...Stadda her türlü envayi çeşit yiyecek buluyorum...Oturduğum koltuk cillop gibi ... Yağmurda çamurda üşümedem ıslanmadan maç izleyebiliyorum... Bedava dağıtılan biletlerden yararlanabiliyorum... Haaa bir de altyapımız süper...Her sene 2-3 futbolcu geliyor A takıma...Kimse kimseyi kandırmasın...Etin budun ortada...halledilecek onca sorun varken...Buna ben alkış tutmam...Bu sadece klasik Halil Ünal açıklamalarıdır...Başka bir şey değil...Bunu beğenecek lerin de kendi kişisel fikirleridir...
senin bu dertlerin sanki sana özel başka kimse o dertlerden muzdarip değil..yıllar önce stadımız barnebau falandıda geldi halil ünal stadın içine etti..

halil ünaldan öncesindede stad felaketti ama hiç kimsenin aklına bir dünya deviyle (sen beğenmesende)böyle bir proje yürütmek  gelmedi.. 

senin altyapıyla iligili bildiklerin nedir?nasıl bu kadar bilip bilmeden konuşuyorsun..altyapının şu anki durumunu ve yapılan işleri bir bilsen yönetici sn.ibrahim ceylanın ellerini öpersin heralde...

bravo başkan ..olumsuz her icraaatını eleştireceğiz fakat böylesine güzel bir proje içinde sana ve bu işte emeği geçen herkese kocaman bir alkışşş
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 01:07
Bu ön yargı bizi öldürür birgün...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 01:13
reklam açısından iyi bir olay olduğunu düşünüyoru.tebrikler...
biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
KILL4ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Augsburg
  Alıntı KILL4ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 01:16
neden tek türkiyede bu haber var. milan tarafindan aciklama yok.
Her Zaman, Her Yerde, Ölümüne, Inadina ESES!
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 01:40
Alıntı yapılan delibasozi

Yabu bu balon haber değil mi?? Bi ara da Inter - Erciyes için çıkmıştı bu muhabbet. Ha geyik yapacaksak başka.

Ciddiye almamış ve inanmamıştım. Başkan da açıklayınca diyecek bişey kalmadı. Lafımı yutar, sözümü geri alır, kapağımı kapatır susarım, nokta.

Her şeye önyargı ile yaklaşıp eleştiri yağmuruna tutmayalım. Boru değil bu MILAN; neresinden temas edersen kardır.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 01:48
Konu sonuclana yada sonuclanmamaya kadar beklemekte fayda var diye düsünüyorum. Zaten bu kardeslik imzasindan sonra camiamiza ne tür fayda olacagindan dolayi baya bir meraakliyim. 
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 02:32

mevlana şems-i tebriziden ayrı düşünce adamın biri ona şemsi şamda gördüğünü söyler, mevlanada o kişiye kaftanını hediye eder...   çevredeki insanlar o adamın mevlanaya yalansöylediğini kendisine belirtir....   mevlanada : "ben onun yalanına hediye verdim o kaftanı,  doğruyu söylemiş olsa canımı verirdim" der...

valla sizi bilmem ama arkadaşlar bu haberin yalanı bile kaftan hediye ettirir...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır