eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:04
evet yönetim transfer işini bu sene çok iyi yaptı bütçemiz el verdiğince güzel bioyun kurucu alırsak çok güzel olur ama alamıyorsak ta kendi içimizden bi 10numara yaratmamız lazım mesela adem onu takıma monte edebilir rıza hoca
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:06

Bence şuandaki kadromuz herkez yerli yerinde oynatılırsa ve doğa da aynı formu gösterirse ilk altı garanti diyorum.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:07
otobüs alacak para bulamıyoruz, hala transfer bekleyenler var. beklemeyi geçtim yönetimi eleştirenler var. beni düşündüren kısım biz bu oyunculara ödemeleri kesinlikle zamanında yapamıcaz. bir yerde patlak vercez o zaman napcaz. umarım böyle birşey yaşanmaz.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 12:39

Eses260 renktaşım benim kanatim de herkes yerinde oynatılır doğa formunda olursa ilk altı garanti olur ama bize en iyisini yapmak yaraşır.Üst kalite takıma direk katkısı olabilecek bir on numarayla biz ilk üç içinde yer alabiliriz.  

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:04
Orta sahanın ortası dışında bir eksiğimiz kalmadı!Onuda alabilirsek çok güzel olur ama alamıyorsakta problem değil!Ayrıca Mehmet Yılmaz'dan 10 numara olmuyor!Adem'e bir şans verse Rıza Hoca tutacak gibi ama tabi en iyisini O bilir!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:12
Alıntı yapılan kozakcı

Eses 260 renktaşım benim kanatim de herkes yerinde oynatılır doğa formunda olursa ilk altı garanti olur ama bize en iyisini yapmak yaraşır.Üst kalite takıma direk katkısı olabilecek bir on numarayla biz ilk üç içinde yer alabiliriz.  

Katılıyorum ancak 10 numara oyuncu eğer bütçeyi sarsacaksa önümüzdeki yıl el sakanın yerine kaliteli bir stoper ve 1 de orta alanla bu takım avrupada çok iş yapar. Ancak bu yıl zaten ben bu takımın uefa ya bu yıl kalabileceğini düşünüyorum. Çünki Trabzon,sivas,Kayseri çok güç kaybetti. Bjk de bence çok iyi değil yani bu yıl enazından 4. olmak işten bile değil. Bu da rıza hocanın takımı bu doğrultuda oynatması ile mümkün. Çünkü kadromuz oldukça genişledi. Her bölgede Türkiyenin kalbur üstü oyuncularından yedeğimiz var. Bir bülen ertuğrul,mehmet yılmaz,nadareviç gibi oyuncular yedek olarakta oldukça kalitelidir. Birde genç oyuncuları kazanırsak zaten bu takımı kimse tutamaz.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:19
Bu maçta Adem sarı nın ilk 11 de çıkacağını düşünüyorum
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:20

bizim takımın sadece 1 eksiği kaldı...o da orta sahaya çabuk vede hareketli bir oyuncu...

bazı arkadaşlar orta sahaya oyun kurucu tarzında yani 10 numara alalım demişler...oysa bizim sıkıntımız oyun kurucu tipinde koşmadan tekniği ile oynayan(serkan reçber, sergen yalçın) tarzında futbolcu değilde daha ziyade orta sahada pres yapan koşan pırpır topçu lazım...

bence yabancı kontenjanımızı bu tarz bir futbolcuyu çok rahat bularak değerlendirebiliriz...
hemde afrika kökenli zenci bir futbolcu ile...çünkü zenciler çok dayanıklı oluyorlar vede çok koşuyorlar...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:26
Değerli renktaşım eses260 söylediklerine katılmamak elimde değil elbette kaliteli bir 10 numara alacağız diye adı konmamış ikinci liği boylamak yanlış olur.Big%20smileClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 13:36
[QUOTE=müfitkabal]

bizim takımın sadece 1 eksiği kaldı...o da orta sahaya çabuk vede hareketli bir oyuncu...

bazı arkadaşlar orta sahaya oyun kurucu tarzında yani 10 numara alalım demişler...oysa bizim sıkıntımız oyun kurucu tipinde koşmadan tekniği ile oynayan(serkan reçber, sergen yalçın) tarzında futbolcu değilde daha ziyade orta sahada pres yapan koşan pırpır topçu lazım...

bence yabancı kontenjanımızı bu tarz bir futbolcuyu çok rahat bularak değerlendirebiliriz...
hemde afrika kökenli zenci bir futbolcu ile...çünkü zenciler çok dayanıklı oluyorlar vede çok koşuyorlar...
[/QUOTE
Görüşlerinize saygı duymakla birlikte. Bizim takımın sıkıntısı koşmak değil. Bülent yada ragıp yada doğa azmı koşuyor . İş bitirici pası vermekte. Bu tip oyuncusu olmayan takım malesef bazı maçlarda kiliti açamaz. Bjk deki yusuf şimşek,Fb de alex ,emre, gs bile bu yıl ardayı aynı pozisyonda 10 numara oynatıyor. Yani koşmuyor ve pas atıyor. Aynı hagi gibi. Zaten koşan futbolcular var. Mesele meziyetli adamı bulmak. Bizde eğer bu takıma böyle bir adam bulmazsak kurulan takıma yazık olur. Böyle futbolcular yeri gelir giden maçı döndürür ve aldığın 4 maç zaten 2 trilyon getirisi olur . Bu nedenle iyi takım kendini finanse edebilir. Yeterki yönetim yönetim olsun. Hoca hoca olsun.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır