eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 04:14
Alıntı yapılan Halil Ünal

"İtalya´nın Milan takımı ile temastayız. Kardeş takım olduğumuz taktirde kampı birlikte yapabileceğiz. Görüşmelerimiz  sürüyor. Ayrıca alt yapı konusunda fikir alış verişinde bulunacağız"

Bugünkü Sakarya gazetesinden.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
melankolik26 Liste gör
Yazar

oguz basak
Yer: sakarya
  Alıntı melankolik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 17:11
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=84606

ESES ULAN!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 17:25
Eskişehir'den dev işbirliği
İtalyan devi Milan ile özel bir anlaşma yapacak olan Eskişehirspor, perşembe günü imzaları atıyor.

Yalnızca FANATİK’in duyurduğu haberin ardından açıklama yapan Kırmızı-Siyahlılar’ın Başkanı Halil Ünal, Milan İkinci Başkanı Adriano Galliani ile görüştüğünü belirterek, “Çarşamba günü (yarın) bir heyet ile İtalya’ya gideceğiz. İmza da herhalde perşembe olur. Olursa da, Türk Futbol tarihinde yeni bir sayfa açılır. Biz Milan’ın, onlar da bizim her türlü imkanımızdan karşılıklı olarak faydalanacak. Renktaş iki kulüp tüm dünyaya barış mesajları yollayacak” ifadelerini kullandı.

M.Ali Sabuncu

http://fanatik.ekolay.net/Eskisehirden-dev-isbirligi_3_Detail_245_171050.htm
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 17:33
ınsallah klubumuz ıcın ıyı olur faydası olur sadece ımzayı atmakla bıtmez bu olay ınsallah
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 17:39
Ne diyeceğiz şimdiTongue Ti amo Milano muLOL (Seni seviyorum)
Scorpio(Forum yazarlarından Güçlümüz) tia mo dedi, dedi; İtalyanlarla kanka oluyoruzLOL
İnşallah devamı gelir; atılan adım gerçekten önemli, umarım bizim için verimli de olur... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 17:46
Alıntı yapılan Baba

Ne diyeceğiz şimdiTongue Ti amo Milano muLOL (Seni seviyorum)
Scorpio(Forum yazarlarından Güçlümüz) tia mo dedi, dedi; İtalyanlarla kanka oluyoruzLOL
İnşallah devamı gelir; atılan adım gerçekten önemli, umarım bizim için verimli de olur... 

bız oyle dermıyız bılmemde ya onlar ''Mamma li Turchi' derlerse ne olacak Smile
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 17:56
Milanın plakası kaç ?
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 18:23
Alıntı yapılan Essfor

Milanın plakası kaç ?

Ml Wink
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 20:53
Cagil abiden aciklama bekliyoruz ..

Alıntı yapılan Essfor

Milanın plakası kaç ?

26 Wink
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 11:06
Eskişehirspor’un iki aydır üzerinde çalıştığı proje için bugün imza atması bekleniyor.
Eskişehirspor ile Milan arasında imzalanması beklenen anlaşmanın ardından Alt Yapı ve üst Yapı’da her iki kulüp ortak hareket edecek. Bu projenin hayata geçirilmesi için son bir adım kaldı. İmza atmak için İtalya’ya giden başkan Halil Ünal, “İmzanın ardından iki renktaş kulüp pek çok konuda dayanışma içerisine gireceğini ve bu proje Türk futbolu açısından çok önemli bir adımdır” dedi. Atılacak imzanın ardından yani bugün Eskişehirspor Kulüp yönetiminin anlaşmanın ayrıntıları ile ilgili olarak açıklama yapması bekleniyor.

http://www.sonhaber.com.tr/haber.asp?id=24596&kategori=3
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,480 saniyede hazırlanmıştır