eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 16:01
Alıntı yapılan akçelik26

Alıntı yapılan kirif

Alıntı yapılan doğuş

Merhaba Arkadaşlar üzülerek duyduğum bir haberi aktarmak istiyorum sizlere inşallah doğru değildir ama sanmıyorumUmutlarla tansfer ettiğimiz Atilla koca başta sağlık raporu olumlu çıkarsa transfer edeceğiz demişti Rıza hocamız, Aldığım bilgilere göre Atilla koca ya hastane sağlam raporu vermemiştir omuzunda sorun olduğunu belirtmiştir. ve raporun bir fotokopiside bir gazeteci arkadaşta bulunmaktadır fakat sürekli rıza hocamız yasak getirdiği için basına oda yayınlamamaktadır. Bu durum beni çok üzdü ve rıza hocaya olan güvenimi sarstı

Bir hoca neden takımına sakat futbolcu alsın ki. Hem de bu futbolcu kaleci olacak ve omuzundan sakat olacak. Tek bir tane mantıklı sebebi olabilirmi ...
ClapClapClapClapClap

Basın bu konuda yasakmı dinler ellerine böle bi koz rapor geçecek anında yayınlarlar Rıza hocayımı takarlar inanmayın böle duyumlara maddi güç dogrultusunda transferler yapıldı imkanlar böyle deyip idare etmeye devam...
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 16:06
Alıntı yapılan kayhanes

Alıntı yapılan akçelik26

Alıntı yapılan kirif

Alıntı yapılan doğuş

Merhaba Arkadaşlar üzülerek duyduğum bir haberi aktarmak istiyorum sizlere inşallah doğru değildir ama sanmıyorumUmutlarla tansfer ettiğimiz Atilla koca başta sağlık raporu olumlu çıkarsa transfer edeceğiz demişti Rıza hocamız, Aldığım bilgilere göre Atilla koca ya hastane sağlam raporu vermemiştir omuzunda sorun olduğunu belirtmiştir. ve raporun bir fotokopiside bir gazeteci arkadaşta bulunmaktadır fakat sürekli rıza hocamız yasak getirdiği için basına oda yayınlamamaktadır. Bu durum beni çok üzdü ve rıza hocaya olan güvenimi sarstı

Bir hoca neden takımına sakat futbolcu alsın ki. Hem de bu futbolcu kaleci olacak ve omuzundan sakat olacak. Tek bir tane mantıklı sebebi olabilirmi ...
ClapClapClapClapClap

Basın bu konuda yasakmı dinler ellerine böle bi koz rapor geçecek anında yayınlarlar Rıza hocayımı takarlar inanmayın böle duyumlara maddi güç dogrultusunda transferler yapıldı imkanlar böyle deyip idare etmeye devam...
Benimde kulagıma basının bazı sahıslar tarafından yönlendirildigi(hatta daha agır ithamlar varda ben bu kadarına inanmak istemedim) bu yüzden sürekli Rıza hoca ekseni etrafında haberler yaptıkları yönünde duyumlar geldi buda yerel basınımıza olan güvenimi tümüyle yerle yeksan etti.

Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 16:09
Herkonuda binbir yalan haber yapan bir yerel basına sahibiz ,ellerinde bir belge olacakta yazmayacaklar ha. sadece gülerim buna......

Ahanda gülüyorum.LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 16:31
Raporun (ki eğer varsa) fotokopisi nasıl gazetecide olabilir? Bu etik mi? O raporun hasta ve muhatap kurum dışında başkalarının eline yasal yollardan nasıl geçmiş? İsmini verin gazetecinin de davamızı açalım. Yiyorsa açıklasın raporu, her türlü cezayı mahkeme verir ona.

Sesleniyorum gazeteciii, YİYORSA GÖSTER RAPORU.

Çamur at izi kalsın. Başka birşey değil, bunların yaptığı.
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 16:58
ya murat dağtekin yada ali ihsan sarıçoban kesin araştırın bulurusnuz
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 17:35
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Rıza,Youla,İvesa bunlar sadece isimdir ve gelip geçicidir.Benim için her biri birer insandır ve bu kulübe hizmet etmek karşılığında maaş alan emekçilerdir.Önemli ve baki olan Eskişehirspordur...

Ama sizin yönetim zaafiyetiniz artık alay konusu olacak kadar ayağa düştüyse ben önce bu yönüne bakıyorum bu işin.

Açık konuşalım o zaman imaları bir kenara bırakalım:

1-Senin hocan komisyoncu,adam kayırmacı ve hırsızsa,seni geçen yıl transferde aldattıysa neden bu hocayla çalışmaya devam ediyorsun?

2-Defanstaki Nadareviç ve Vucko konusunda iyi futbolcu değil diyorsan ve hocan hatalıysa neden bu bölgeye transfer yapmadın?

3-Lovrek'i ve Poljak'ı listenin diğer adamlarını alamadığın için mecburiyetten mi aldın?

4-Youla'ya bu yıl ödediğin bonservis miktarına yakın bir ücreti geçen yıl Ceylan çalışkan'a komisyon olarak mı ödedin?

5-Yönetimde bazı isimler bazı şahıslara bedelsiz elde ettikleri kombineleri el altından 180-200 lira gibi rakamlara sattırıyor mu?Bunu duyan futbolcu ve teknik heyet size ne gözle bakıyor?

6-Bazı futbolcuların geçen yıldan alacağı varken Yıldıray'ı alacağız sözleri ve Ümit Karan,Burak gibi isimlere para ödenmesi huzursuzluğu var mı?

7-Hocaya ve sağda solda insanlara ''Bakmayın siz Halil'e o işin olmayacağını bizde biliyoruz.'' diyerek Yıldıray konusunu yorumlayan yöneticimiz olursa transfer yapma ihtimalimiz var mı?

8-Senin hocan adamı olduğu için Atilla transferini yapmaya kalkıyorsa neden buna göz yumuyorsun?Aykut'u almayı becerebileceğinizi düşünüyor musunuz?

9-Hocanın izlediği yabancılar konusunda ''Bu sene alamayız izlemeye devam edin siz'' diyerek geçiştirdiğiniz doğru mu?

10-Nadareviç'i satmayı beceremediğiniz doğru mu?

11-Son soru rakı masalarında beraber oturduğunuz adamlar hocaya sürekli belden aşağı saldırıken neden müdahale etmiyosunuz?Yoksa başarısızlık konusunda günah keçisini mi hazırlıyorsunuz?

Böyle insanların oluşturduğu yönetim kurulu gittiği vakit Eskişehirspor en büyük transferi yapmış olacaktır. 
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 02:27

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12289755.asp?gid=211

gs maçında dua etmiştm volkan iyi oynamasın diye inşallah şimdi bu transfer olur :) 

Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 02:38

Valla Volkan'dan daha fazla stoper ve orta sahanın ortasına takviye lazım!Bu bugün bir kez daha görüldü!

"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 11:46
Benzer bir haber sporx.com'da da var.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/163510/

Hollandalı teknik adam bu sözlerinden birkaç gün sonra, hem hafta içinde Ukrayna karşısında A Milli Takım formasını giyen Hakan Balta’yı dinlendirmek, hem de kalıp kalmayacağı ile ilgili son kararını verebilmek amacıyla, Volkan’ı Denizlispor maçının ilk 11’inde sahaya sürdü. Fakat Volkan, hocasını hayal kırıklığına uğratan bir performans sergiledi.

Hollandalı teknik direktör, maçtan hemen sonra görüştüğü yönetici Haldun Üstünel’e, “Volkan’a son kez şans verdim, ancak değerlendiremedi. İyi bir solbeke ihtiyacımız olduğunu siz de gördünüz” dedi

Yönetim İSTİFA!
Yukarı
dorlion26 Liste gör
Yazar

eses
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 12:17
Dün RIZA ÇALIMBAY hakkında bir yazı vardı Atilla Kocaya çürük raporu verilmiş denliyordu ve Rıza Hocayı topa tutanlara soruyorum dün akşamdan sonra fikirleri değişmişmi o raporu ele hangi gazeteci geçirdiyse dava açılmalı çünkü bu kişiler rıza çalımbay düşmandırlar aradıklarını bulamayınca rıza hocayı topa tutmuşlardır bence en iyi kararı basına kesmiştir rıza hoca ama basının hepsine değil basının provaktör kesimine bu atilla koca olayını çıkaran gazetciler belli isimlerni biliyorum düşüncelerini biliyorum hepsi hala bu takıma nurullah sağlamı getirmek için uraşıyorlar neden mi nurullah sağlamdan para koparacaklar desem yada nurullah sağlamdan isetdiklerini bulacaklar desem ama adam gibi adam rıza hocaya kimse taş atamsın o ince eleyip sık dokuyup takım kurdu he hataları  oyun yönünde vardır bazen ama bunu ferguson mourinho scolari riijkaard fatih terim bile yapıyor ben sonuna kadar rıza hocanın arkasındayım kendisiyle bugün görşmem olacak bu konu hakkında ve sonra sizlerle paylaşacağım bir takım konuları sezona başlarken köstek olunarak başlanıyor buna dur diyelim
BEKLE İSTANBUL ZAFER ŞARKILARIMZLA GELİYORUZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,642 saniyede hazırlanmıştır