eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 09:47
Merhaba Arkadaşlar üzülerek duyduğum bir haberi aktarmak istiyorum sizlere inşallah doğru değildir ama sanmıyorum
Umutlarla tansfer ettiğimiz Atilla koca başta sağlık raporu olumlu çıkarsa transfer edeceğiz demişti Rıza hocamız, Aldığım bilgilere göre Atilla koca ya hastane sağlam raporu vermemiştir omuzunda sorun olduğunu belirtmiştir. ve raporun bir fotokopiside bir gazeteci arkadaşta bulunmaktadır fakat sürekli rıza hocamız yasak getirdiği için basına oda yayınlamamaktadır. Bu durum beni çok üzdü ve rıza hocaya olan güvenimi sarstı

sevinmek için sevmedik
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 09:51
Alıntı yapılan doğuş

Merhaba Arkadaşlar üzülerek duyduğum bir haberi aktarmak istiyorum sizlere inşallah doğru değildir ama sanmıyorum
Umutlarla tansfer ettiğimiz Atilla koca başta sağlık raporu olumlu çıkarsa transfer edeceğiz demişti Rıza hocamız, Aldığım bilgilere göre Atilla koca ya hastane sağlam raporu vermemiştir omuzunda sorun olduğunu belirtmiştir. ve raporun bir fotokopiside bir gazeteci arkadaşta bulunmaktadır fakat sürekli rıza hocamız yasak getirdiği için basına oda yayınlamamaktadır. Bu durum beni çok üzdü ve rıza hocaya olan güvenimi sarstı

Bu haberin yanında Antep'te oynayan Julio Cesar'ın ilk bize geldiği fakat teknik heyetin istemediği ve sağ bek aldırmak için Bülent Ertuğrul'un o mevkide oynadığınıda duydum.
Bir yerlerde yanlışlar var ama hangi taraf.Wink
Herşeye rağmen şu aşamada teknik kadromuz hakkında bi güvensizliğe düşmememiz lazım.Zaman herşeyi gösterir.Şimdi destek zamanı.Thumbs%20Up
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 09:54

Hastanenin verdiği rapor federasyonun futbolcu raporuysa futbol oynayamazsa lisansı çıkmazdı.. futbol oynar sakatlığı varsa o da yanlış atilla oynuyor...sakatlığı oynamasına engel bir durum değil daha doğrusu sakat değil...sadece ameliyatlı. süper ligde hiç yoksa 100 ameliyatlı futbolcu vardır.

ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
thpsy Liste gör
Yazar

ali furkan ÇATMA
Yer: batıkent
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 09:58
atilla sakat olsa kendi oynamaz bence
sakatlık ilerler diye
Yukarı
kirif Liste gör
Yazar

Asım
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 10:19
Alıntı yapılan doğuş

Bir hoca neden takımına sakat futbolcu alsın ki. Hem de bu futbolcu kaleci olacak ve omuzundan sakat olacak. Tek bir tane mantıklı sebebi olabilirmi ...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 10:53

Kimseyi körü körüne savunmak gibi bir niyetim yok.

Ama bahsettiğiniz tarzda ''futbol oynaması sakıncalıdır'' ibaresi taşıyan raporlardan şu an Nihat Kahveci,Uğur Uçar,Vassel gibi futbolcularında var.
Gazeteci arkadaş bu belge aman aman birşey olsa saniye durmaz zaten...
Bu konudaki duyumunuzda geç kalmışsınız ayrıca Doğuş Bey Rıza Hoca için yürütülen yıpratma,karalama,ayağını kaydırma çalışmalarında bir kilometre taşı oldu Atilla Koca
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 11:32
Amacımız rıza hocamızı karalamak değil işin doğruluk payını araştırmak yazımın imza bölümünü en altını okursanız rıza hocayı ne kadar sevdiğimide anlamış olursunuz.
sevinmek için sevmedik
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 11:40
ESES'imiz için yapılan her türlü uyarıyı "Rıza hocanın yıpratılma kampanyası" olarak algılamak ESES 'e iyilik yapmak değildir. Rıza hoca tartışılmaz değildir."Rıza hoca sen bizim herşeyimizsin" gibi sloganlar ESES'liye yakışmaz Hiçbir teknik adam ve futbolcu bizim"herşeyimiz" değildir.Onlar ESES'in sözleşmeli Teknik ekibi ve futbolcularıdır.Çok gerilere gitmeye gerek yok.geçen yıl İnönü Stadında Kupayı bize kazandıran Bize tarihimizdeki en büyük mutluluklardan birini yaşatanlar nerede? Onlar "herşeyimiz" değilmiydi ? O kadrodan kaçı şu anda bu kadroda yer alabiliyor ?Onlarla yolumuzu nasıl ayırdık? ayırırken kaçıyla helalleşebildik?Böyle olmamalı idi.Buda yönetimin vefasızlığı idi.Sadede gelir isek Rıza Hoca Yeni çıkmış bir takımı ligte turarak başarılı olmuştur.Fakat geçen yıl ve bu yıl yapılan transfer bedellerini toplar  ve
Şu anki Takımın değerini çıkarır isek milyonlarca lira zarardayız.Karda olabilmek için gençlerin takıma montesi ve Futbolcuların değerlerini arttırmaları gereklidir.Buda Rıza Hocanın  başarısızlığıdır.Sonuçta Medeni sınırlarda olmak şartı ile taraftar dahil yönetimde,teknik kadroda,futbolcularda,yerel yönetimlerde,iş adamlarımız da,hakemlerde eleştirilebilir....
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 11:57
transfer yapmak meziyettir,bir yetenek işidir..vizyon ister, beceri ister,ekip işidir.. önceden izlettiğin adamı en uygun zamanda en uygun paraya alabilmektir.. tonla paran olur ama kullanamazsın menejerlerin kucağına düşer paranla rezil olursun..

transfer dönemine yakın bir politika belirler o çerçevede hareket edersiin.. süper ligdeki mazisi 4 yıllık sivas takımı premier ligden 24 yaşındaki topçuya imza attırıken sen ağzını açıp bakmazsın..

çıktığı gibi kesin düşer denen diyarbakır  yok parayla en kısıtlı imkanlarla  bana göre süper 4 yabancı transferi yapıp şampiyonluk adayını yenerken bizlere
nerden buluyorlar böyle adamları diye kafaları yedirtmezsin..

bunun gibi çok transferi yazmaya çalışssak bikaç sayfaya yetmeyeceği için  kısaca ve net:

sizin gibi sidik zoruyla transfer yapılmaz..her şeyi elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.

Tv lere dizi olacak kadar büyük bir camia bu potansiyelle her yıl şampiyonluğa oynayacak bu  kulüp sizin gibi çapsızların yüzünden onun bunun bırakacağı topçulardan medet umar oldu..

yazıklarr olsunnn....
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 12:12
evt dogru atılla sakat bunu cogu yakın kımse bılıyo ama acıklayamıyolar 5 sayfa once yazdım dedımkı defanstan önce kalecı ye ıhtıyacımız var ıvesa tam duzelmedı bu bızım ıcın bı rısk atıllada saka dedım ıkısıde olmazsa sız dusunun aykutu önermıstım suan dırek oynayabılecek kalecı olarak yazık yanı bole bı takıma kalece alıyosun rapor lu sakat ayrıca yukarda arkadas yazmış sakat olsa rapor alamaz dıe burası türkiye lutfen unutmayın hersey kılıfına uydyruluyo
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır