eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 02:39
Alıntı yapılan 26_birkan

Alıntı yapılan ender_26esk

maça giidelim 90 dakaika ne olursa olsun yönetim istifa diye bağıralım.. en güzel tepki budur bence... maçı 3 0 bile kazansak yönetim istifa dışşında bi ses çıkmasın... düşünsenize 90 dakika ara ara ses iyice yükselerek yönetim istifa...

bağır bakalım ne oluyor.17-18 yaşlarında neferin yalakaları üstünüze nasıl üşüşüyor görün bakalım.hem öyle yaş felanda dinlemez bu 50-60 yaşlarında olun farketmez onlar için yürüyüverirler üstüne.laf açılınca ülkücüler turancılar müslümanlar bla bla bla.
hadi bakalım o bebeler saldırsın bana da şırıngayla nasıl kan alıyorum onlardan artık tahammulümüz kalmadı istifa diye bağırmaya herkesi altesin oraya bekliyorum
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 03:21
Benim bildiğim ve doğru olarak kubul gürülen gerçek vardır. Bir idareci bir de yönetici vardır. Yapılan yanlışları görüp..üstünü örtmeye çalışmak sadece sadece idare etmektir. Lakin Halil başkanında yaptığı ya da bunu bile yapmakta zorlandığı bir sürece tanık oluyoruz. Üzüldüğüm nokta mazisi anlatılmayacak kadar büyük olan..birçok ilklere imza atan Eskişehirspor taraftarını..bizleri tabir caizse uyutmak. Gelinen nokta Halil ve ekibinin , özellikle isim vereceğim Nihat çuhadar yetkisi çok büyük bu kişininde şu an klubte bizleri oyalaması , günü kurtarma çabası. Foruma bakıyorum herkes tartışma hatta kavga çıkarılacak düzeyde yorum yapması..üzüntü verici. Yapmayın gün birlik , beraberlik ve dik duruş günüdür.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 06:43
Halil'in elinde milyonlar dönüyor, biryerlerini satar, birilerini satın alır ama o başkanlık koltuğunu asla bırakmaz. Bırakmamak için kongreye bile gitmiyor. Sokağa çıkıpta protesto felanda olmaz, onu bir kere yapmaya kalktılar 30 kişi yoktuk. Stadda yönetim istifa diye bağırcaktık sözde geçen sene kimsenin ağzından istifa'nın i'si çıkmadı. Düzen bozulmuş, mertlik bitmiş, taraftar grupları satın alınmış...
Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 08:50
Alıntı yapılan morir26

Alıntı yapılan 26_birkan

Alıntı yapılan ender_26esk

maça giidelim 90 dakaika ne olursa olsun yönetim istifa diye bağıralım.. en güzel tepki budur bence... maçı 3 0 bile kazansak yönetim istifa dışşında bi ses çıkmasın... düşünsenize 90 dakika ara ara ses iyice yükselerek yönetim istifa...

bağır bakalım ne oluyor.17-18 yaşlarında neferin yalakaları üstünüze nasıl üşüşüyor görün bakalım.hem öyle yaş felanda dinlemez bu 50-60 yaşlarında olun farketmez onlar için yürüyüverirler üstüne.laf açılınca ülkücüler turancılar müslümanlar bla bla bla.
hadi bakalım o bebeler saldırsın bana da şırıngayla nasıl kan alıyorum onlardan artık tahammulümüz kalmadı istifa diye bağırmaya herkesi altesin oraya bekliyorum

niye neferdeki arkadaşlar göremiyormu

yönetimin ne kadar beceriksiz olduğunu

seçimden önce ADAY OLAN ERDOĞAN TEKGÖZ ün açıklamamlarını

verdikleri sözü tutamadıklarını

açığın üstünü kapatamadıklarını

tesisleşme tesisleşme diye masal anlatıp geldiklerinden beri tesisleşmeyle ilgili hiçbirşeyin yapılmadığını

altyapı diye masal anlatıp Türkiye 2. olmuş u17 takımmızdan bir kişinin dahi milli takıma aldıramadığını ama onun altyapıyla değil ona göre üç büyükler gerçek taraftara göre bizans takımlarının peşinde gezerek kulüpler birliği koltuğuna oturmaya çalıştığını

kurumsalllaşma adına masallar anlatıp kurumsallaşmayla ilgili ortada hiçbirşeyin olmadığını

fenerin kapısında yatıp kalkıp azizin kapının önünü temizleyin talimatı ile yolu eskişehirsporun kapısında bulan kişileri kulüpte görevlendirmesini

sanatçi olan yakın arkadaşlarını kulübe yönetici yaptığını adını yanlış yazabilirim kendisinin eskişehirle hiçbir alakası yoktur koyu gs lidir eskişehirsporda yöneticiliği bu kadar ucuz hale getirmiştir

MİSAFİR TAKIM SEYİRCİ TRİBÜNÜN kapalıya alınmasını

..........................................................................

yönetim ve halil ünal istifa başlılı sayfada kesser nickli onur arkadaşımızın yazdığı yazıyı herkesin okumasını isterim güzel yazmış eline sağlık

BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 08:52
Maca gidelim "yonetim istifa" diye bagiralim diyenler... Siz o maca gidip tikir tikir parasini verdikten sonra isterse yonetime kufur edin umurlarinda olurmu? Adamlar zaten paragoz siz daha maca gidelim diyosunuz... Maca gidip o macin parasini odedikten sora naparsan yap yani.... :) Maca gidilmemeli arkadas cozum bu kadar basit ve net... Kimsede cikip "bu yonetime degil takima ceza olur" demesin... Eger Es-Es'e asiksaniz askinizi daha iyi yerlerde gormek icin hasretine katlanmalisiniz... Bakin cok degil 2 veya en fazla 3 mac o stad bos kalsin yer yerinden nasi oynuyor bi dusunsenize 3 mac cezaliymis gibi bos stadda mac yapildigini zaten herkezin dikkatini ceker tum oklar baskana doner...
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 09:04
maça gitmeyince gideceklermi sanki esas maça gidip 90 dakika yönetim ersun istifa diye bağıracağız ki tüm türkiye bunları istemediğimizi başarısız bulduğumuzu bilsin tam 90 dakika hiç susmadan istifa diye bağırmalı dünyaya rezil etmeliyiz onları beceriksizliklerini kulübü kötü amaçlarına alet etmelerine seyirci kalmadığımızı haykırmalıyız ta bunlar defolup gidene kadar maça gitmemişiz inanın umurlarında değil önemli olan türkiyenin spor kamuoyunu n dikkatini çekmek bunlar öyle dize gelir
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 09:09
ha bu arada maça gitmeyince yönetim az para kazanıyor sanmayın hesaplayın bilet gelirleri kulübün diğer gelirlerine oranı yüzde 5 filan onlar için maça gelmemişin canlarına comcom meydan onlara kalmış oluyor daha ne isterler ki hiç kimse maça gelmesin tepki olmasın onlar işlerini istedikleri gibi yürütsünler... olmazz maça gideceğiz onları 90 dakika  bağırarak ezeceğiz herkes diyecek ki e-es taraftarı hakkaten yönetimi teknik heyeti silmiş gitmelerini istiyor bu böyle olmaz denecek kongreye gitmek zorunda kalacaklar
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 09:21
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan

komikLOL arkadaş uzaylı galiba

Uzayli mi degil mi bilememde akilli biri,zira baslikta 42 tane mesaj yazilmis 23 tanesi ,sahsa cevap verme (bende dahil) ve karsilikli geydirme ile gecmis,demekki basligi dagitma gibi bir düsüncesi varsa gayet de basarili...

haklısın ustam çocuk casus gibi bişeyLOL  bende farkına varmadan ağına düşmüşüm galibaUnhappy
Yukarı
CEVAD39 Liste gör
Yazar

CEVAD
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CEVAD39 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 09:23
Anlamadığım sivas ve kasımpaşa kadar bütçemiz yokmu.aldıkları futbolcular ortada . sivaslı david baral servete çimları yalattı. halil ağa böyle futbolcuları görmüyormu yada tarnsferinden komisyon alabileceği futbolcularımı görüyor.
BİZE HER YER ESKİŞEHİR
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2012 saat 09:37
ısrarla çekip gitmeyen    yüzsüz yönetim ersun istifa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,031 saniyede hazırlanmıştır