eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDuyduk duymadık demeyin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 12:32
ks_038 dostum bizden giden mehmet eren e de çok iyi baktığınızdan şüphemiz yok eminim sizleride hayran etmiştir Thumbs%20Up
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
es26es26 Liste gör
Yeni Yazar

YYYY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 10:17
ClapEVET ÇOK İYİ OLDU BAZI YAZILAR ÇOK SAÇMA OLUYORDU KENDİ ARALARINDA TARTIŞIYORLARDI BÖYLE KURALLARIN GELMESİ ÇOK İYİ Clap
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:57
Bu hayırlı olsunlardan gına geldi. Selçuk Erdem'in sürü psikolojisi esprileri gibi. Yeter artık. Ben yeni gelen bir oyuncu hakkında 5 sayfa Hayırlı Olsun okumak zorunda değilim.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:01
Alıntı yapılan VarolAydin

Bu hayırlı olsunlardan gına geldi. Selçuk Erdem'in sürü psikolojisi esprileri gibi. Yeter artık. Ben yeni gelen bir oyuncu hakkında 5 sayfa Hayırlı Olsun okumak zorunda değilim.

Bence Hayırlı Olsun mesajları kimseyi rahatsız etmemelidir...HAYIR var işin içinde Wink...5 sayfa okumazsınız olur biter...

Heee ben sürekli hayırlı olsun yazanlardan değilim onu da söyleyeyim...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:23

Okumayın o zaman ? adam içinden geçeni yazıp hayırlısı demesi suçmu? Rahatsız oluyosanız okumassınız olur biter
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 02:55
Okumayalım pekala . Algı bu yani . Vucko hakkında adamın 2 satır yazacağı şey varsa başımın üzerinde yeri var. Peki hayırlı olsun nedir ya ? Amaç nedir onu soruyorum. Oraya hayırlı olsun yazdığımızda ''oh bu sene Vucko kurtardı sezonu walla,mis !'' falan mı diyoruz içimizden .

Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 13:13
VarolAydın doğru soylemektedir. Hakikaten gına gelmektedir çoğu kişiye. Herkes bu şekilde boş boş yazmak zorunda değil.

Forumda çok ciddi yaptırımlar uygulanmalıdır artık. Yüzlerce yazan kişi var ama okunacak yazı bir elin parmaklarını geçmiyor maalesef. Bu haliyle foruma yazası gelmiyor bazı insanların. Köklü çözümler bekliyoruz forum yönetiminden.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 14:43
Alıntı yapılan Sessiz

Okumayın o zaman ? adam içinden geçeni yazıp hayırlısı demesi suçmu? Rahatsız oluyosanız okumassınız olur biter
  siz butun hayirli olsunlari okuyormusunuz?
olay zaten onlari okumak degil... bu hayirli olsunlardan gina gelen insanlar bunlari okumuyor ama bunlar yuzunden gerekli bilgileride OKUYAMIYOR... bu hayirli olsunlara forum yonetiminin bi care bulmasini istiyorum bende. ozel bi hayirli olsun basligi acsinlar en azindan bi kismi oraya yazar. basliga yazmaya israr edenlerede uzaklastirma falan verilsin mesela belli sureler icin. oyuncu transfer oluyor bakiyorsunuz 10 sayfa yazi var 8 sayfasi sadece hayirli olsun...
transfer bitip maclar basladiginda bu sefer mac basliklarinda "insallah yeneriz" ler baslicak. kim zaten maci kazanmak istemez orda bunu yazmak bize maci kazandirmak sadece takim hakkinda bilgi vermek amaci olan forumu kalabaliklastirir, genel tabirle seviyeyi dusurur. birde "X futbolcuya guveniyorum" lar var. tamam guveniyorsun ama neden. sevdigin icinmi yoksa bu adamin bazi ozellikleri oldugu icinmi. derlerki "X oyuncuya guveniyorum karsi takimin su eksigi var bizim oyuncununda su" o zaman eyvallah en azindan bir gorusu paylasmaktir bu.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 17:34
Alıntı yapılan BLoodY

• Laf olsun diye yazilan mesajlar
  • hic bir aciklama yapmadan +1 ya da +1965'li mesajlar
  • gereksiz sekilde kocaman mesaji alinti yapip, altina bir kelime yazilmis mesajlar

Bu maddeler sanırım yerine gitti ki şu 3 madde ile 2000. (ikibininci), 3000(üçbininci) mesajlara ulaşan ya da ulaşmayı hedefleyen arkadaşlarımız bu başlığa bir şey yazamamış.

Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 20:26

Birşeyler yazıp paylaşalım diyorum,bakalım diğer arkadaşlar bu konuda ne diyor? diyorum.Bakıyorum  benim yazımın altında alakasız başka bir yazı.O zaman bizim yazdıklarımızı okuyan yoksa herkez kendi bildiğine birşeyler yazacaksa yazılanlar paylaşılmayacaksa Form neye yarar.Açılan başlık altında herkez fikrini söylemeli,''Arkadaşa katılıyorum''gibi sözler yerine niçin katıldığını veya niçin katılmadığını açıklarlarsa daha faydalı olur. Arkadaşın biri bir diğerinin yazısını çok beğenmiştir,alıntı yaparve sadece ''helal'' olsun yazarsa bu paylaşım olmaz.Lütfen herkez yazı yazarken en azından bir üstteki yazıyı okusun.

Ben 65 den beri inanıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır