Sayfayı yazdır | Close Window

BKŞ/İBB DEPLASMAN FOTOLARI SAYFA 12

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Forum Açıklaması: İstanbul'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3549
Yazdırma tarihi: 24/May/2022 saat 06:50
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: BKŞ/İBB DEPLASMAN FOTOLARI SAYFA 12
Gönderen: Baba
Konu: BKŞ/İBB DEPLASMAN FOTOLARI SAYFA 12
Gönderi tarihi: 22/Şub/2011 saat 03:11

Zaman: 12 Mart Cumartesi Saat 13:30

Yer: Flash Tv binası önü (Kasımpaşa Stadyumunun üst tarafı)

Ücret: 8 TL

Liste ve detaylar 4. sayfada.

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Yanıtlar:
Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 22/Şub/2011 saat 12:10
Şu maç pazar günü olsada, sevenler de hasret giderse.....

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: AtesUlker
Gönderi tarihi: 22/Şub/2011 saat 15:01
"Sporun amacı,Barışı,Dostluğu ve Kardeşliği pekiştirmektir.
                                                 Boğazın Kırmızı Şimşekleri"
şeklinde bir pankart yaptırabilir miyiz?

-------------
Ateş Ülker

Gönderen: kujo
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 06:53
12 Mart Cumartesi:
16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

1.5 hafta kaldı. Üzerimizdeki ölü toprağı atalımTongue

-------------
Ben beni,kendimi,canımı özümü...

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 14:07
Ben de bir BKŞ buluşmasına şahitlik etmek isterim. Hem lise zamanında sık sık giderdik Mis Sokak'a. Bab-ı Ali adlı bir mekan vardı o zamanlar , halen var mı bilmem. Oraya epey gitmiştik vakti zamanında. =) Hem bir buluşmaya katılmış olup hem de eskiyi nispeten yad etmiş olurum.

BKŞ üyesi olmamam bir sorun teşkil eder mi ?

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: ersöz
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 14:43
Maç günü ve saati belli olduğuna göre yavaş yavaş konuşmaya başlayabiliriz İBB Maçı Organizasyonunu. Zaten yapılacaklar gelenek olduğu üzere az çok belli. Dolayısıyla detayları konuşmak için bu hafta sonu Eskişehir'de oynanacak Bucaspor maçının bitiş düdüğünü beklemek daha doğru olacaktır.

Alper Abi'nin sunduğu önerilerden ilki zaten İBB maçına özel değil, her zaman olmalı. Pankartsız tribün çıplak kalıyor zira.

Mekan konusunda da; İstiklal Caddesi Mis Sokak'ta karşılıklı konuşlanan Boş Zamanlar ve Altınplak ayrım gözetmeksizin tamamen bize ait mekanlar. Her ikisinde de dilediğimiz gibi toplanmak mümkün. Zaten tek mekana sığmadığımız da düşünülürse, her ikisine de gidebiliriz.

Daha önceki senelerde olduğu gibi bu sene de otobüs organizasyonu olacak elbette. Bu konuda Tolga (Kolca) Abi varken endişeye mahal yok

Furkan, senin nezdinde duyurmuş olalım, BKŞ'li olmak yada olmamak fark etmez. Organizasyon tüm Eskişehirsporlulara açıktır, mutlaka bekliyoruz...   

-------------
http://siyahinakirmizina.blogspot.com/ - siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..

Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 18:50
Alıntı yapılan ersöz

....Organizasyon tüm Eskişehirsporlulara açıktır, mutlaka bekliyoruz...   

Hatırlatayım, en son gelişimde Ali Sami Yenin yan sokaklarında taşlanmıştık...
İBB maçına iki elim kanda olsa geleceğim, ULAN federasyon hangi güne koyarsan koy...
Hemşehrim, senin yerinde olsam bir sponsor ayarlardım, bu sefer masraflarım çooook ağır olacak....

LOLLOLLOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: demaq
Gönderi tarihi: 02/Mar/2011 saat 23:33
Otel ziyareti yada karşılama da güzel olabilir.Taksımden otobüs kaldırsak stada büyük bir rahatlık olur herkes için

-------------
Sevgi Eylem Gerektirir

Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 03/Mar/2011 saat 02:24
Alıntı yapılan kujo

12 Mart Cumartesi:
16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

1.5 hafta kaldı. Üzerimizdeki ölü toprağı atalımTongue
Ehliyet sınavımla çakışmadı mutlu oldum birden LOL Gidişte BKŞ,dönüştede NEFER ile Eskişehir. Daha ne isterim Smile

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Gönderi tarihi: 04/Mar/2011 saat 12:05
Alıntı yapılan Sephodyrm

....Gidişte BKŞ,dönüştede NEFER ile Eskişehir.... Smile

Sefo, Buca maçında direğin oraya gel, İBB maçına gidiş işini de konuşalım.. Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: hickmath
Gönderi tarihi: 06/Mar/2011 saat 22:13
5 gün kaldı

-------------

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 14:19
Buca maçını da geçtiğimize göre, BKŞ olarak İBB deplasmanı öncesinde silkelenip kendimize gelmek adına toplanıyoruz. BKŞ'yim diyen herkesi, tüm Eskişehirsporluları muhakkak bekliyoruz.

8 Mart 2011 Salı günü(yarın) saat 20.00'de Taksim Mis Sokak'taki Boş Zamanlar Cafe'deyiz...

-------------

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 19:33

Kujo aşağıdaki bilgiler doğru mu ?
Maç tarihi saati ve yeri, aşağıdaki gibi mi ? 
12 Mart Cumartesi: 16.00 Atatürk Olimpiyat.

Cool

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 19:36
Alıntı yapılan hüsnü

Kujo aşağıdaki bilgiler doğru mu ?
Maç tarihi saati ve yeri, aşağıdaki gibi mi ? 
12 Mart Cumartesi: 16.00 Atatürk Olimpiyat.
 Cool

Doğrudur Hüsnü AbiSmile

-------------

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 19:46

O halde, Neferle gelip pazar sabahı İzmir marşıyla dönmek en uygun seçenek,
maçtan sonra galibiyeti kutlama adına, '' Bir Estanbul masalı '' iyi gider, sen ne dersin ?

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: saga
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 20:34
gelmeyi çok isterdim fakat çarşambaya vermem gereken ödev var gelemeyeceğim onun için

-------------
Ne zaman gelecek o büyük gece!

Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 22:15

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: ESoES
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 22:42
yine bir iş sonrası BKŞ toplantısı... Ben mi çok çalışıyorum yoksa BKŞ mi çok toplantı yapıyor çözemedim Toplantıda görüşmek üzere!

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderen: Nusret
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 23:07
Ben de orda olmaya çalışacağım.

-------------
乇ϟ~乇ϟ

Gönderen: zafer__26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2011 saat 23:19
Toplantıya gelemiycem ama maçta ordayım İNŞALLAAAAAAAAH

Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 13:08
Soğuk kar kış aldırmadan bu akşam saat 8'de Taksim Mis Sokak'taki Boş Zamanlar Cafe'deyiz...

-------------

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 14:51
Alıntı yapılan hüsnü

O halde, Neferle gelip pazar sabahı İzmir marşıyla dönmek en uygun seçenek,
maçtan sonra galibiyeti kutlama adına, '' Bir Estanbul masalı '' iyi gider, sen ne dersin ?

LOL
Hüsnü abi yeni totemim sensinWink..c.tesi günü omuz omuzaClap..esk de ziyaret edemedim,
 kusura bakma abicim.İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bugunkü topalntıda olamıcam ama c.tesi oradayım.Herkese selamlarWink

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 15:53
Alıntı yapılan ersöz

Soğuk kar kış aldırmadan bu akşam saat 8'de Taksim Mis Sokak'taki Boş Zamanlar Cafe'deyiz...

valla ben seve seve geliyorum.bizim bu taraflarda efsane rüzgar esiyor.en azından o tarafta fırtına yok.

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 15:57
Alıntı yapılan scarface_hkna

Alıntı yapılan ersöz

valla ben seve seve geliyorum.bizim bu taraflarda efsane rüzgar esiyor.en azından o tarafta fırtına yok.
8'den önce gelebilme ihtimalini sevdimBig%20smile

-------------

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 21:45
Yetişemedim.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 21:59
Alıntı yapılan aritmal

Hüsnü abi yeni totemim sensin...   Wink

Bu totem dediğiniz, inançla itikatla ilintiliyse,
benden totemini bulamazsınız, boşa aramayın.
Arafatta yedi kez temsili mahşeri yaşayanlardan
daha iyi totem ancak Mars ya da Venüste bulunur.

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 22:29
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan aritmal

Hüsnü abi yeni totemim sensin...   Wink

Bu totem dediğiniz, inançla itikatla ilintiliyse,
benden totemini bulamazsınız, boşa aramayın.
Arafatta yedi kez temsili mahşeri yaşayanlardan
daha iyi totem ancak Mars ya da Venüste bulunur.

LOL

LOLLOL kapıları kilitleyen abiye selam olsun o zamanLOL.. neferi tamamen dolduranlaradaBig%20smile

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 23:32
Vışşş toplantıyı kaçırmışız...
Pardon başkan...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 23:34
Selim ağabey, Tavşanlı Linyit'e gönül veren 2 de kardeş vardı toplantıda... Çok sağlamdık be abi olman lazımdı valla... Detayları başkan ya da yardımcısı aktaracaktır. BKŞ İBB'ye nasıl hazırlandı onlar gönüldaşlarıyla paylaşacaktır elbet.

-------------

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 08/Mar/2011 saat 23:42
Baba kapıcılık hali kusura bakmayın...
İşleri toparlayayım acısını çıkaracağım bu günlerin...
Allah büyük, nasıl olsa bu sevda bitmez, toplantılarda bitmez...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 00:04
Sevgili Hüsnü
Sakın Mars,Venüs deme bunlara
Kar kış demezler hemen çıkarlar yola
Uzaylı olduk derler hemşehri aşkına
VKŞ'yi kurdukları zaman da şaşırma
Öyle bir sevgidir ki Galaksi'lere sığmaz
Öyle bir tutkudur ki tanımıyan anlamaz
İnatçıdır bunlar en uzun yoldan  kaçmaz
Kırmızı ve Siyahdan başka renk tanımaz

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 05:19
Alıntı yapılan AtesUlker

......
İki maçtır gözlerim, açık tribünde Ateş abiyi arar..

Alıntı yapılan otomatikkapi

Allah büyük, nasıl olsa bu sevda bitmez, toplantılarda bitmez...

Bitmez bitmesine de, bir gün ''Seyitgazi yolu'' na çıkınca, ömür biter Kapıcı...

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 09:54
Alıntı yapılan AtesUlker

Sevgili Hüsnü
Uzaylı olduk derler hemşehri aşkına
VKŞ'yi kurdukları zaman da şaşırma
Öyle bir sevgidir ki Galaksi'lere sığmaz
Öyle bir tutkudur ki tanımıyan anlamaz
İnatçıdır bunlar en uzun yoldan  kaçmaz
Kırmızı ve Siyahdan başka renk tanımaz

Bu sevda Ateş ağabeye de şiir yazdırdı ya ölsemde gam yemem gayrı :)

Ateş ağabeyimizin bu güzel sözlerinin altında dünkü toplantımızdan bahsetmek isterim biraz. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bunca yıldır yapmış olduğumuz toplantılardan apayrı bir havası vardı dünkü toplantımızın. Aslında hiçbirimiz böyle bir toplantı böyle bir coşku, böyle bir bütünlük birlik beraberlik beklemiyorduk. Toplanacaktık, İBB maçını konuşup dağılacaktık. Olmadı...

(Tam burada bir reklam arası verelim Wink)

Boş Zamanlar Kafe... 10 yıla yakın bir zamandır süren mekansızlığımıza son veren mekan. Kimi zaman sokak kahvelerinde toplandık, kimi zaman bar köşelerinde, kimi zaman çay ocaklarında itiş kakış oturduk. İlk kez yayıla yayıla, bağıra çağıra, şarkılarla türkülerle, bir beste girsek mekancının tepkisi ne olur endişesi yaşamadan toplantı yaptık. İlk kez onların "büyük(!)" diye tabir ettikleri bir takımın maçı varken tv'de gerçek BÜYÜK olan Eskişehirspor'un maçını izledik bir mekanda. Onların taraftarlarına "Kusura bakmayın ESES'in maçını açmak durumundayız" denildi bu mekanda ilk kez. Ateş ağabeyin tabiriyle biz onları yok saymadık. Fakat "bu mekanda BÜYÜK takımın maçı izlenecek diyebildik...Wink
Bu vesile ile gerek maç izleme etkinliklerimizde gerekse toplantılarımızda bize mekanlarını mekanımız yapan Boş Zamanlar Kafe'nin işletmecilerine buradan şükranlarımızı sunuyorum tüm camiamız adına...

Toplantıda yoklama alırken sayımız 26'ya ulaştığı vakit başladı ilk coşku. Alkışlar, besteler arka arkaya gelmeye başladı. Öylesine bir mutluluk patlaması olmuştu ki, Tayfun Başkanımız  bir türlü mevzuya giremediSmile

İBB maçı konusunda tüm hazırlıklar yapılmıştı aslında. 5 Dakikada konuşuldu bitti. bununla ilgili gerekli açıklamalırı ilgili kardeşlerimiz yapacaklar.

İBB maçı mevzusu 5 dakikalık bir reklam arası oldu. Sonra masalarda guruplar halinde derin sohbetlere dalındı. Sanki yıllardır süren bir hasret sona ermiş, birbirimizle yıllardır görüşmüyormuşuz gibi derin sohbetlere daldık. Her masada ayrı bir sohbet konusu, her masada ayrı bir güzellik... Bir de Tavşanlı Linyitsporlu iki kardeşimizin aramıza katılması bizleri daha bir mutlu etti. Ati Nefer'in kurucularından Oğuz kardeşimin de  bundan böyle BKŞ'nin bir neferi olarak aramıza katılmış omlması da bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu...

Tayfun başkanımız biraz sıkıntılıydı Smile sık sık yanıma gelip "Ya abi bunlar sünger gibi çekiyorlar biraları" dedi durdu. Kendisinin o süngerlerin başkanı olduğunu unutmuştu sanki Smile

Bir kenarda Alper gardaşım, Tolga'nın derdine derman olmaya çalışıyor, bir kenarda Özgür hem Barcelona'nın hem de Arsenal'in gol atması karşısında sevinç naraları atarak beni şaşkınlık abidesi haline getiriyor.

Son bir saat içinde ortada ne hasret kaldı ne sohbet... Eskişehir marşıyla başlayan tezahüratlarımız Bir Baba ile doruk noktasına ulaştı.

Dün gece bir toplantı yaptık. Ama bu toplantı sanki yıllar önce elimizden gaspedilen şampiyonluğumuzun kutlamasıydı. Gençlerimizin yaşayamadıkları, göremedikleri başarılarımızın yıllar sonra yapılan kutlama merasimiydi sanki...

Hasılı kelam dostlar, dün gece biz başka alemlerdeydik....

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderen: çoko26
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 10:28
Alıntı yapılan esesim

Alıntı yapılan AtesUlker

Sevgili HüsnüSakın Mars,Venüs deme bunlaraKar kış demezler hemen çıkarlar yolaUzaylı olduk derler hemşehri aşkınaVKŞ'yi kurdukları zaman da şaşırmaÖyle bir sevgidir ki Galaksi'lere sığmazÖyle bir tutkudur ki tanımıyan anlamazİnatçıdır bunlar en uzun yoldan  kaçmazKırmızı ve Siyahdan başka renk tanımaz
Bu sevda Ateş ağabeye de şiir yazdırdı ya ölsemde gam yemem gayrı :)Ateş ağabeyimizin bu güzel sözlerinin altında dünkü toplantımızdan bahsetmek isterim biraz. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bunca yıldır yapmış olduğumuz toplantılardan apayrı bir havası vardı dünkü toplantımızın. Aslında hiçbirimiz böyle bir toplantı böyle bir coşku, böyle bir bütünlük birlik beraberlik beklemiyorduk. Toplanacaktık, İBB maçını konuşup dağılacaktık. Olmadı...(Tam burada bir reklam arası verelim Wink)Boş Zamanlar Kafe... 10 yıla yakın bir zamandır süren mekansızlığımıza son veren mekan. Kimi zaman sokak kahvelerinde toplandık, kimi zaman bar köşelerinde, kimi zaman çay ocaklarında itiş kakış oturduk. İlk kez yayıla yayıla, bağıra çağıra, şarkılarla türkülerle, bir beste girsek mekancının tepkisi ne olur endişesi yaşamadan toplantı yaptık. İlk kez onların "büyük(!)" diye tabir ettikleri bir takımın maçı varken tv'de gerçek BÜYÜK olan Eskişehirspor'un maçını izledik bir mekanda. Onların taraftarlarına "Kusura bakmayın ESES'in maçını açmak durumundayız" denildi bu mekanda ilk kez. Ateş ağabeyin tabiriyle biz onları yok saymadık. Fakat "bu mekanda BÜYÜK takımın maçı izlenecek diyebildik...WinkBu vesile ile gerek maç izleme etkinliklerimizde gerekse toplantılarımızda bize mekanlarını mekanımız yapan Boş Zamanlar Kafe'nin işletmecilerine buradan şükranlarımızı sunuyorum tüm camiamız adına...Toplantıda yoklama alırken sayımız 26'ya ulaştığı vakit başladı ilk coşku. Alkışlar, besteler arka arkaya gelmeye başladı. Öylesine bir mutluluk patlaması olmuştu ki, Tayfun Başkanımız  bir türlü mevzuya giremediSmile İBB maçı konusunda tüm hazırlıklar yapılmıştı aslında. 5 Dakikada konuşuldu bitti. bununla ilgili gerekli açıklamalırı ilgili kardeşlerimiz yapacaklar. İBB maçı mevzusu 5 dakikalık bir reklam arası oldu. Sonra masalarda guruplar halinde derin sohbetlere dalındı. Sanki yıllardır süren bir hasret sona ermiş, birbirimizle yıllardır görüşmüyormuşuz gibi derin sohbetlere daldık. Her masada ayrı bir sohbet konusu, her masada ayrı bir güzellik... Bir de Tavşanlı Linyitsporlu iki kardeşimizin aramıza katılması bizleri daha bir mutlu etti. Ati Nefer'in kurucularından Oğuz kardeşimin de  bundan böyle BKŞ'nin bir neferi olarak aramıza katılmış omlması da bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı oldu...Tayfun başkanımız biraz sıkıntılıydı Smile sık sık yanıma gelip "Ya abi bunlar sünger gibi çekiyorlar biraları" dedi durdu. Kendisinin o süngerlerin başkanı olduğunu unutmuştu sanki SmileBir kenarda Alper gardaşım, Tolga'nın derdine derman olmaya çalışıyor, bir kenarda Özgür hem Barcelona'nın hem de Arsenal'in gol atması karşısında sevinç naraları atarak beni şaşkınlık abidesi haline getiriyor. Son bir saat içinde ortada ne hasret kaldı ne sohbet... Eskişehir marşıyla başlayan tezahüratlarımız Bir Baba ile doruk noktasına ulaştı. Dün gece bir toplantı yaptık. Ama bu toplantı sanki yıllar önce elimizden gaspedilen şampiyonluğumuzun kutlamasıydı. Gençlerimizin yaşayamadıkları, göremedikleri başarılarımızın yıllar sonra yapılan kutlama merasimiydi sanki...Hasılı kelam dostlar, dün gece biz başka alemlerdeydik....

-------------
Sevdan Benimle Her Yerde!
Nefer
twitter.com/gulerkerem

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 10:52

''Hasılı kelam dostlar, dün gece biz başka alemlerdeydik....''
Hemşehrim, biz o bir başka alemin Eskişehir versiyonunu bekliyoruz.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 10:57
Alıntı yapılan hüsnü

''Hasılı kelam dostlar, dün gece biz başka alemlerdeydik....''
Hemşehrim, biz o bir başka alemin Eskişehir versiyonunu bekliyoruz.

Smile

Sabreden derviş muradına ermiş....

Az kaldı hemşehrim...
Wink

-------------

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 10:58
Blidarer, mırç ve ben...

-------------

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 11:07
ilk ibb maçında birsürü soru sormuştum org.a dair. sonrasnda bkş gelip direk beni buldu ve istediğin gibi dimi diye sordu. o anı unutamam çünkü en çok soru soranlardan biriydim sanırım o org.a karşı. tek derdim denyo farukun yakınımda olmasıydı :)

sonrasında kasımpaşa kardeşlik muhabbetinde ilk bkş li selahattin abinin anlattıkları var. benki kardeşlikten nefret eden insan geçen hafta paşa antalya maçında paşa için heycan duydum. benim için farklıydı başka  bir takım için heycan hissetmek ama verilen emekleri düşündükçe paşa kardeşti be :)

bu hafta büyük bir sorun olmazsa geleneksel EStiklal yürüyüşü gerçekleşecek gene, BKŞ artık 2 ci neslini yaşamaya başladı gibi ve ikinci nesil birden daha derli toplu ilerliyor. tebrikler.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 13:47
Dün yapılan toplantı neticesinde İBB Maçı için önceki yıllarda olduğu gibi Beyoğlu'ndan otobüs kaldırma kararı aldık. Ancak bu defa havanın çok soğuk olması nedeniyle EStiklal Yürüyüşü yapmadan, direk otobüslerde buluşarak ulaşım sağlanacak.

Toplantıda otobüs sayısı konusunda kararsız kaldığımız için bir listeyle teyit etme kararı aldık. Şimdilik 2 otobüs düşünülüyor. Ancak, yeterli talep olursa 3. otobüs devreye girecek. O yüzden BKŞ organizasyonuyla maça gelecek herkesin vakit kaybetmeden listeye ismini yazması büyük önem taşıyor.

Zaman: 12 Mart Cumartesi Saat 13:30

Yer: Flash Tv binası önü (Kasımpaşa Stadyumunun üst tarafı)

Ücret: 8 TL

Aşağıdaki listeye isimlerimizi ekleyerek devam edelim...

1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Türker Erol
26- Özgür Ersöz
.
.
.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 14:00
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Türker Erol
26- Özgür Ersöz 
27- Adem Sarıçoban 

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 14:38
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Türker Erol
26- Özgür Ersöz
27- Adem Sarıçoban
28- Başar Göktaş

-------------

Gönderen: baran_1965
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 14:55
29-BARAN

-------------
SATMADIK SATANLARDAN OLMADIK.
        ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 14:57
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Türker Erol
26- Özgür Ersöz
27- Adem Sarıçoban
28- Başar Göktaş
29- Baran
30- AU (Misafir Sercan)
31- AU (Misafir Olcayto)

-------------

Gönderen: nes26
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 15:34
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Türker Erol
26- Özgür Ersöz
27- Adem Sarıçoban
28- Başar Göktaş
29- Baran
30- AU (Misafir Sercan)
31- AU (Misafir Olcayto)
32- Kubilay Erdelikara
33- Kubilay Erdelikara

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 15:45
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz 
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 16:37
Ahh, dua ettik her akşam maç pazar olsun diye. Bu deplasman da yalan oldu.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderen: mertbey
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 17:09
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz 
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
33- Yiğit Güler (Akşama kesinleşecek)

Gönderen: CAPON
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 18:00
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz 
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
34-Can Soyugenç ( antalyadan gelecek )

-------------
KİMSE AŞIGIM DEMESİN BİZDEKİ AŞKI BİLMEDEN ( AKŞ-ÜNİESES AKDENİZ )

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 19:26

1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur

-------------

Gönderen: Fikoes
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 20:08
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner

-------------

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 20:15
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner

38.Tayfun Porsuk ( Misafir Taraftar )

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 20:56
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur

-------------

Gönderen: red_kızılcıklı
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 23:22
yeri değil ama cumartesi istanbula geliyorum pendikte ineceğim ordan sabiha gökçene nasıl gidebilirim annem gelicekte fransadan onu karşılamak istiyorum dolmuş otobüs yada taksi ne kadar tutar ? 

Gönderen: belaes
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 23:51
[QUOTE=saga]1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPORUMUZ...

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 23:51
Alıntı yapılan red_kızılcıklı

yeri değil ama cumartesi istanbula geliyorum pendikte ineceğim ordan sabiha gökçene nasıl gidebilirim annem gelicekte fransadan onu karşılamak istiyorum dolmuş otobüs yada taksi ne kadar tutar ? 
Pendik'i bilmiyorum ama Bostancı ve Kadıköy'den hava alanına İETT otobüsü var. 2 tam bilet ücretiyle gidersiniz hava alanına.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 09/Mar/2011 saat 23:56
[QUOTE=saga]1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin

-------------
Sevgi Eylem Gerektirir

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 00:22
Arkadaşlar siz bilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim İzmit'ten tren'e bindikten sonra olimpiyat stadına ulaşım aşamalarını yazabilir mi birisi?

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 00:28
Sevgili Hüsnü,
Geçen sene ve bu sezonun başındanberi içerdeki maçların üçü dışında pek çoğuna geldim.Örneğin Konya maçını televizyondan izledim.Son Bursa ve Buca maçlarında yerindeydim.
Arkadaşlar,
Kalkış yeri ve saatini açıkladınız.Ancak güzergahı ve durakları da belirlemeniz uygundur.Ekspresin her durakda durmayacağını biliyorum.Ancak durmanızda sorun olmayacak bazı büyük duraklardan yolcu almanız mümkün olabilir.Örneğin Haşim İşcan,Vatan caddesi başlangıcındaki ilk Metro istasyonu ile Ulubatlı Hasan Metro istasyonu(Vatan caddesi sonundaki durak)yolcu alınabilir.Bu takdirde katılım artabilir

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 00:33
Alıntı yapılan red_kızılcıklı

http://i56.tinypic.com/j6o590.png - Bostancı - SAW Hattının Güzergahı

http://i54.tinypic.com/2w5n8k9.png - Bahsi geçen otobüsün Pendik İDO durağından Geçiş Saatleri

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: ESoES
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 00:34
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin
44-Mehmet İlkin (TKİ Tavşanlı Linyitspor Kontenjanı)
45-Mehmet İlkin (TKİ Tavşanlı Linyitspor Kontenjanı)

Adaşım bugün bana telefonla ulaşıp listeye kendisini de eklememi istedi. Tavşanlı Linyit taraftarı iki arkadaşımız da bizimle olacak.

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 01:20
Bozmadan II. Otobüse geçiyoruz...

-------------

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 01:31
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49-Hikmet Çeliker

-------------

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 04:59
Alıntı yapılan disasel

Arkadaşlar siz bilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim İzmit'ten tren'e bindikten sonra olimpiyat stadına ulaşım aşamalarını yazabilir mi birisi?

İETT'nin ulaşım bilgilendirme uygulamasına Kadıköy-Olimpiyat Stadı yazdım error verdi Big%20smile

Siz erken çıkın, trenle Söğütlüçeşme, oradan metrobüs ile Mecidiyeköy, Mecidiyeköy'den metroyla Taksim'e geçin BKŞ'ye katılın derim. En temiz o.

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: tarantula
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 09:08
II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49-Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan

Gönderen: taffyes
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 10:01
Alıntı yapılan AtesUlker

Arkadaşlar,
Kalkış yeri ve saatini açıkladınız.Ancak güzergahı ve durakları da belirlemeniz uygundur.Ekspresin her durakda durmayacağını biliyorum.Ancak durmanızda sorun olmayacak bazı büyük duraklardan yolcu almanız mümkün olabilir.Örneğin Haşim İşcan,Vatan caddesi başlangıcındaki ilk Metro istasyonu ile Ulubatlı Hasan Metro istasyonu(Vatan caddesi sonundaki durak)yolcu alınabilir.Bu takdirde katılım artabilir
Ateş abi,

Öneriniz için teşekkürler,fakat bahsettiğiniz gibi ana duraklarda durmak toplu gidişi engelleyiceğinden dolayı,herkesin kasımpaşa stadının ordan iştirak etmesi daha mantıklı olucaktır.

Ayrıca oluşacak vakit kayıplarında taksime gelen arkadaşları zor duruma sokmamak adına,ara durak koymadan ekspres olarak stada gidelim derim.

-------------
BaşKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 10:31
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49-Hikmet Çeliker
II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49-Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan;
51-Ali ihsan güvener

-------------
Sevgi Eylem Gerektirir

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 12:23
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener

-------------

Gönderen: red_kızılcıklı
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 12:31
teşekkür ediyorum yardımlarınız için :)

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 12:44
Linyitsporlu arkadaşları ilk fırsatta benimle tanıştırmanızı rica ederim.Kendilerine bir bilgi vereceğim.

-------------
Ateş Ülker

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 12:53
Alıntı yapılan AtesUlker

Linyitsporlu arkadaşları ilk fırsatta benimle tanıştırmanızı rica ederim.Kendilerine bir bilgi vereceğim.

İBB maçımıza atkılarıyla gelecekler Ateş ağabey, çok efendi, konuşmasını, dinlemesini bilen kardeşler...
Umarım siz de aramızda olursunuz. Hem bu vesileyle de tanışmış olursunuz ağabey.

-------------

Gönderen: pepino
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 13:54
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52-Alper Ersöz

-------------
sevdan bir ateş...

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 14:48
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52-Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker

-------------

Gönderen: muhammetpoyraz
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 17:38
Hiko nereden buldun bu kadar adamı :)

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 17:47
Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Hikmet yaşıyor savaşıyor

-------------

Gönderen: djinn_26
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 18:20
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46-Hikmet Çeliker
47-Hikmet Çeliker
48-Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52-Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54-Melih Arslanoğlu

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 18:43
kimse kusura bakmasın ama bu maç fb,gs yada bjk maçları olsaydı bu sayı 3 katına çıkardı.istanbulda bu kadar ES-ES sevdalısımı var sadece

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 19:07
Gelebilecek olanlar gelsin yeter... Gelemeyenlerin yerine de gelenler yeter.
Bireysel gidişler de olacaktır mutlaka, sayıya bence hiçbir zaman takılma gönüldaşım..Wink

-------------

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 19:55
Alıntı yapılan Baba

Gelebilecek olanlar gelsin yeter... Gelemeyenlerin yerine de gelenler yeter.Bireysel gidişler de olacaktır mutlaka, sayıya bence hiçbir zaman takılma gönüldaşım..Wink

Kesinlikle katılıyorum. Zaten bu organizasyonun amacı belli bir sayıya ulaşmak veya gövde gösterisi yapmak değil sonuçta. İstanbul içinden ulaşımı zor olan Olimpiyat Stadına gidecek münferit Eskişehirspor Taraftarları'na yardımcı olmayı hedefliyoruz. Görüldüğü kadarıyla da soğuk havaya rağmen fena sayılmayan bir katılım var şimdilik...

-------------

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 21:12
Alıntı yapılan kujo

Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Hikmet yaşıyor savaşıyor

Okulda foruma üye olmayanlarla bizzat ilgileniyorum

-------------

Gönderi tarihi: 10/Mar/2011 saat 23:15
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda

-------------

Gönderen: semih_kaya
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 00:13
1- Selahattin Erdoğan
2- Alper Uruş
3- Tayfun Önder
4- Tolga Kolca
5- Süha Ekici
6- Hakan Aygüzer
7- Mehmet Uzunoğlu
8- Olcay ÖZkan
9- Levent Ergüler
10- Alper Üstündağlı
11- Neslihan Özşen
12- Kağan Yaldızkaya
13- Mehmet Yağcı
14- Alican Ünal
15- Merve Çınarbaş
16- Merve Çınarbaş
17- Seren Çatmaner
18- Seren Çatmaner
19- Seren Çatmaner
20- Seren Çatmaner
21- Oğuz İnan
22- Oğuz İnan
23- Oğuz İnan
24- Elif Dikdere
25- Adem Sarıçoban
26- Özgür Ersöz
27- Başar Göktaş
28- Baran
29- AU (Misafir Sercan)
30- AU (Misafir Olcayto)
31- Kubilay Erdelikara
32- Kubilay Erdelikara
35-Alper Burak Uğur
36-Alper Burak Uğur
37-Fikret Yalçıner
39-Alper Burak Uğur
40-Alper Burak Uğur
41-Özgür Alkan
42-Yiğit çetin
43-Mehmet İlkin

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 09:39

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER

58- darknESS     

59-darknESS           

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: 26eses65
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 12:57

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER

58- darknESS

59-darknESS     

60-Ali Can Gezgin

61- Ali Can Gezgin

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 13:06

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER

58- darknESS

59-darknESS     

60-Ali Can Gezgin

61- Ali Can Gezgin

62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 13:20
Cumartesi sıcaklık 9 derece, hava açık, güneşli, muhteşem, 10 numara, tribünlük...LOL

-------------

Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 13:28
Alıntı yapılan Baba

Cumartesi sıcaklık 9 derece, hava açık, güneşli, muhteşem, 10 numara, tribünlük...LOL

şimdi reklamlar

-------------

Gönderen: volcano777
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 13:46
64-Volkan Durukan

-------------
Biz sadece Eskişehirsporluyuz

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 14:05
Buradan iki tane arkadaşımı gönderiyorum, BKŞ onlara iyi bakın..:)

65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 14:18
isim yazarken listeyi kopyalayarak devam edelim ki, karışıklık olmasın...

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS     
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım

-------------

Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 15:07
Maç İstanbul'da ben Eskişehir'de

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 15:55
Alıntı yapılan Sephodyrm

yakışır kardeşime maç İstanbul'dayken Eskişehir'de olmak :)

-------------
Nefer

Gönderen: ceycey26
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 16:26
II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS     
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç

Hava da güzel olucak gibi duruyor topluca yürüyüş yapılmayacak olması kesin karar mı :)

-------------

Gönderen: erhanozkalgay
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 17:07
II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS      
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç
70-Erhan Özkalgay
71-Erhan Özkalgay
72-Erhan Özkalgay

Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 18:54
Alıntı yapılan Sephodyrm

Yarın sabah dokuzda Yapı Kredinin orada görüşelim...

Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 18:57
Alıntı yapılan ersöz

isim yazarken ...... karışıklık olmasın...

II. Otobüs:
46- Hikmet Çeliker

İkinci otobüste 26 no. lu koltuk yok....

LOLLOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 21:37
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS       
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç
70-Erhan Özkalgay
71-Erhan Özkalgay
72-Erhan Özkalgay
73-Ergin Kükrer

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 11/Mar/2011 saat 23:41
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS       
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç
70-Erhan Özkalgay
71-Erhan Özkalgay
72-Erhan Özkalgay
73-Ergin Kükrer
74-Emre Diken
75-Fatih Şen

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: semih_kaya
Gönderi tarihi: 12/Mar/2011 saat 00:03
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS       
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç
70-Erhan Özkalgay
71-Erhan Özkalgay
72-Erhan Özkalgay
73-Ergin Kükrer
74-Emre Diken
75-Fatih Şen
76-Yusuf SÖNMEZ
77- Mustafa TIĞ

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 12/Mar/2011 saat 01:06
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS       
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç
70-Erhan Özkalgay
71-Erhan Özkalgay
72-Erhan Özkalgay
73-Ergin Kükrer
74-Emre Diken
75-Fatih Şen
76-Yusuf SÖNMEZ
77- Mustafa TIĞ
78- Hüseyin
79- Hüseyin
80- Hüseyin

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderi tarihi: 12/Mar/2011 saat 02:21
46- Hikmet Çeliker
47- Hikmet Çeliker
48- Hikmet Çeliker
49- Hikmet Çeliker
50- Kazım Gerdan
51- Ali ihsan Güvener
52- Alper Ersöz
53- Hikmet Çeliker
54- Melih Arslanoğlu
55- Koray Arda
56- Semih KAYA
57- İsmail DEDELER
58- darknESS
59-darknESS       
60-Ali Can Gezgin
61- Ali Can Gezgin
62- Fatih kuşcu
63-Öner Altındag
64-Volkan Durukan
65-Hakan Aykural
66-Özgün Yıldırım
67-Ceyhun Kazanç
68-Ceyhun Kazanç
69-Ceyhun Kazanç
70-Erhan Özkalgay
71-Erhan Özkalgay
72-Erhan Özkalgay
73-Ergin Kükrer
74-Emre Diken
75-Fatih Şen
76-Yusuf SÖNMEZ
77- Mustafa TIĞ
78- Hüseyin
79- Hüseyin
80- Hüseyin
81- Hikmet Çeliker

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com