Sayfayı yazdır | Close Window

2009-2010 Sezonu Bozüyükspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Yerel ve Amatör takımlar
Forum Açıklaması: Eskişehir'deki diger mahalli ve amatör takımlar hakkında konular, genç oyuncular vs
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2141
Yazdırma tarihi: 03/Ağu/2021 saat 00:39
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2009-2010 Sezonu Bozüyükspor
Gönderen: Curva_Eses
Konu: 2009-2010 Sezonu Bozüyükspor
Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 16:14

BOZÜYÜKSPOR

BozüyükSpor'un bu yılki durumunu bu konuda konuşalım.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 16:16
Bozüyükspor bu yıl 15 takımlı grupta yer alıyor.Rakiplerinden biriside Sakaryaspor.Bozüyük'e deplasman yapmak farz oldu bize artık Tongue

-------------

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 16:42

Gruplar belli oldu mu ki ?

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 16:47
Türkiye Futbol Federasyonu önümüzdeki sezon Türkiye Liglerindeki statüleri belirleyen bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantı sonunda Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 2009-2010 futbol sezonunda Turkcell Süper Lig ile Bank Asya 1. Lig'in 18'er, TFF 2. Lig'in 3 grupta 15'er takımdan 45, TFF 3. Lig'in 5 grupta 54 takımla oynanmasına karar verdi. Buna göre ilçemiz temsilci Bozüyükspor üç gruptan birinde on dört takımla mücadele edecek.Bozüyükspor'un grubunda Yalovaspor,Tavşanlı Linyitspor,Sakaryaspor,Güngören Belediyespor gibi takımlar yer alacak.

-------------

Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 13/Haz/2009 saat 17:00

YALIN ZEYBEK TFF GENEL KURULUNA KATILDI

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_87396_8149.JPG,YALIN%20ZEYBEK%20TFF%20GENEL%20KURULUNA%20KATILDI%29">
javascript:fotoac%28urun/haber/haber_87396_3972.jpg,YALIN%20ZEYBEK%20TFF%20GENEL%20KURULUNA%20KATILDI%29">

Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu 223 delegenin katılımı ile bugün Ankara'da gerçekleştirildi.Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener Genel Kurulda yaptığı konuşmada "Futbol ailemizden aldığımız güçle, genel kurulumuzdan aldığımız güvenle bu görevimizi sürdürerek Türk futbol ailesini büyük başarılara ve yeni mutluluklarla tanıştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz…"dedi.

Genel Kurula Bozüyükspor Kulübü adına katılan Başkan Yalın Zeybek toplantı sonrası Federasyon Başkanı Özgener ile bir araya geldi.Görüşmede Federasyon Başkanı Mahmut Özgener Bozüyükspor'dan övgü dolu sözlerle bahsederek "Bozüyükspor'un devlet kurumlarına borcu olmaması bizi son derece memnun ediyor.Türkiye'de Vergi Dairelerine,Sigorta Kurumlarına borcu olmayan kulüp sayısı çok az.Bu yüzden ben Başkan Yalın Bey ve Bozüyükspor Yönetimine çok teşekkür ediyorum"dedi.

Başka Kulüp Başkanları ile de görüşen Bozüyükspor Başkanı Yalın Zeybek önümüzdeki sezonda Eskişehirspor,Zeytinburnuspor,Denizlispor ve Gençlerbirliği Kulübü Başkanlarından kulübümüze destek sözü aldı.Öte yandan yeni oluşturulan 2.ve3.lig Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Başkanvekilliğine Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek seçildi.Yalın Zeybek Bozüyük11'e yaptığı açıklamada "Ankara'da yapılan Genel Kurul'un Bozüyükspor açısından son derece yararlı görüşmelere ev sahipliği yaptığını" belirterek "Bozüyükspor'un Kulüpler Birliği içerisinde ve Federasyon ölçeğinde iyi bir intibaası var.Bazı Kulüp Başkanları ile yaptığım görüşmlerde kendileri Bozüyükspor'a destek sözü verdiler" dedi.Başkan Zeybek açıklamasında "Ahmet İlhan ve Onur Bayramoğlu konusunda"da önemli gelişmelerin olduğunu sözlerine ekledi.

L.s

Kaynak: http://www.bozuyuk11.com - www.bozuyuk11.com

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: grosso
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 15:22
Mustafa Serin'le yollar ayrıldı.
Sözleşmesi sona eren tüm futbolcularla yollar ayrıldı. Ekrem ve Berk'le son kez görüşme yapılacak.
Ahmet ve Onur satılıp, kaynak yaratılacak.
Gelecek sezon genç futbolculardan kurulu bir takımla mücadele edilecek.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 15:53
Geçen Bozüyükspor'lu Ali Öztürk ile konuştum biraz. Önümüzdeki sezon yukarlara oynayan çok iddialı bir takım kurulacağı haberini verdi.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 16:25
bu sene şakaya gelmez çok daha güçlü bir takım kurması lazım bozüyüğün sinanı ve birkaç kadroya giremeyen oyuncumuzu kiralık versek bozüyük kafaya oynar

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderen: kursatland
Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 16:38
http://www.bozüyükspor.com - www.bozüyükspor.com dan alıntılar...
-Halil Başkan Onur’a karşılık kaleci Sinan,Ahmet,Selçuk ve Abdullah’ı teklif etti.Bu bizim için çok iyi bir teklif.Ancak biz bu futbolcuların maliyetini karşılayacak güçte değiliz.
-Karadeniz Bölgesinden iki oyuncu ile anlaştıklarını” belirten Yalın Zeybek “Bunlar yetenekli futbolcular.Trabzonspor’dan önce biz devreye girdik.Bir tanesi ön libero,bir tanesi sağ açık.
-sözleşmesi sona eren futbolcularımızla yollarımızı ayırdık
-Gaziantep,İstanbul Büyükşehir Belediye,Gençlerbirliği ve Antalyaspor Ahmet İlhan için girişimlerde bulundu.
-Beşiktaş,Trabzonspor,İstanbul Büyükşehir Belediye,Sivasspor,Gençlerbirliği. Bu takımlar da Onur’la ciddi şekilde ilgileniyorlar.Benim gönlüm İstanbul Büyükşehir Belediye’sinde oynamasından yana.Bunun nedeni ise;Onur Bozüyükspor’a sadece parasal anlamda katkı yapmayacak.Takıma girmesi,kendisine yer bulması önemli.Bunun yanında( Bozüyükspor’dan geldi) denmesi lazım.Mehmet Akyüz’de yaşadık bunu.Eskişehirspor’a versek oynatmazlar.
-Kaleci,stoper,ön libero ve santrafor bölgelerine çok kaliteli futbolcular alacağız.

-------------
..::KÜRŞAT::..

Gönderen: HeRGeLe26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2009 saat 02:32

Siteyi uzun zamandır elimden geldiğincetakip ediyorum sonunda üye olabldm üyelik açıldı allah razı olsun LOL Bozüyükten Selamlar....

-------------
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Gönderen: sertac_eses
Gönderi tarihi: 24/Haz/2009 saat 09:52
tek dileğim bozüyüksporun da esesimiz gibi süper lige çıkıp üst sıralara oynaması

-------------
Her zaman her yerde en büyük ES-ES

Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 01:05
Yeni teknik direktörümüz Faruk Sarman oldu.

Gönderen: boz-es
Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 01:05
Teknik Direktör arayışlarını sürdüren Bozüyükspor Faruk Sarman ile anlaştı.

Bozüyükspor'un bir sezon önce formasını giyen ve kaptanlığını yapan Faruk Sarman Bozüyükspor'un yeni Teknik Direktörü oldu.Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt "Eski Futbolcumuz,yeni hocamız Faruk Sarman ile Teknik Direktörlük için bir yıllığına anlaşmaya vardık.Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum"dedi.

1970 yılında Kocaeli'de doğan Faruk Sarman uzun yıllar Türkiye Birinci Liginde (Turkcell Süper Lig) çeşitli kulüplerde forma giydi.Kocaelispor'la özdeşleşen Faruk Sarman 2007-2008 sezonunda Bozüyükspor'un formasını giyerek kaptanlık yaptı.Dönemin Teknik Direktörü İsmail Ertekin ile yıldızı barışmayan Faruk Sarman çok sevdiği Bozüyükspor'dan ayrılsa da Bozüyük'ten kopmadı.Bir ara Gebzespor formasını giyen Sarman daha sonra aktif futbol yaşantısını noktaladı ve antrenörlük kursunu bitirerek Teknik Direktörlük sertifikasını aldı.Zaman zaman Bozüyükspor karşılaşmalarında tirbünde gördüğümüz Faruk Sarman bugün Bozüyüksporlu Yöneticilerle anlaşmaya vararak Bozüyükspor'un yeni Teknik Direktörü oldu.Bozüyük11 olarak Bozüyük spor camiasında oldukça sevilen bir isim olan Faruk Sarman'a sonsuz başarılar diliyoruz.

bozuyuk11.com

Gönderen: bozüyüklü26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 11:20
öncelikle foruma yeni üye oldum... uzun süre bekliyordum... herkese selam...

umarım hayırlı olur...sanırım bu sene bizi zor bir yıl bekliyor...berk , ekrem kalmalı... onur ahmet sanırsam gidici....Disapprove

hayırlısı bu sene yine hangi sonuç olursa olsun  takımımızın peşindeyiz...

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 12:19
Boz - Es Thumbs%20Up

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 25/Haz/2009 saat 12:28
Alıntı yapılan sertac_eses

tek dileğim bozüyüksporun da esesimiz gibi süper lige çıkıp üst sıralara oynaması

ilk etapta bozüyük bankasyada 3 5 yıl oynamalı ki tesisleri olsun takımı olsunbiraz degişim ve ilerlemeye ihtiyaç var

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 02:05
Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan sertac_eses

ilk etapta bozüyük bankasyada 3 5 yıl oynamalı ki tesisleri olsun takımı olsunbiraz degişim ve ilerlemeye ihtiyaç var

Bank Asya bile şuan hayal  gibi.Kulübü yönetim ve belediye başkanımızdan  başka desteklyen yok.ne bir vali ne bir kaymakam nede bakan.Esnafların ve taraftarındesteğiyle anca bu kadar işler gerçekleşiyor. Türkiyede borçsuz kuluplerden 4 tanesinden biriyiz (tff ye göre) ancak 940 milyar esnaf ve kulüp başkanın kendi cebinden harcadığı para(460 milyar civarında).Onların sayesinde burlardayız.2 sezondur görüldüğü gibi her sezon kafaya oynayıp sonraki maçlara yatıoruz. 1. sezon özellikle lidr olduğumuz son haftaya kadar son maçta  sezonun en kötü futbolunu oynayıp Güngören'e evimizde yatıp Güngören'i yolladık bank asya'ya.Ama Başarının Kupaların Sevdasında Değil Armamızın Peşindeyiz.Bu sene ligler daha zorlaştı yine kafaya oynayıp başklarını yollarız gibime geliyor Hayırlısı olsun...

-------------

Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 02:10
Bozüyükspor'un yeni Teknik Direktörü Faruk Sarman ilk açıklamasını Bozüyük11'e yaptı.

Bozüyükspor'un çiçeği burnunda Teknik Direktörü eski futbolcumuz Faruk Sarman "Kendisine güvendikleri için Bozüyükspor Camisasına minnettar"olduğunu belirterek "Teknik Direktörlük hayatımın başlangıcında bana inananrak ve güvenerek Bozüyükspor'un başına getirdikleri için başta Sayın Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Ahmet Berberoğlu olmak üzere Bozüyükspor'un değerli Başkanı Yalın Zeybek'e Bozüyükspor üzerinde sayısız emekleri ve katkıları bulunan eski Başkanım Sayın Süleyman Kavasoğlu'na,saygıdeğer Bozüyükspor Yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum"dedi.Sarman "Zorlu maraton öncesi taraftarlarımıza ve Bozüyük halkına şunu söylemek isterim ki;ben de Bozüyük'ün bir evladı sayılırım.Bozüyükspor'un formasını geçtiğimiz sezonlarda gururla giydim.Bozüyük'te yaşayan akrabalarım da var.Bozüyükspor için azami gayret gösterip elbirliği içinde gece gündüz çalışacağız.Bozüyükspor'un başarısı için ne gerekiyorsa fazlasıyla  ortaya koyacağız.Taraftarlarımız ve halkımız bizlere inansın ve güvensin.Bu vesile ile Bozüyükspor taraftarlarına,Bozüyük halkına sevgilerimi ve saygılarımı iletmek istiyorum"dedi.

Faruk Sarman'ın yardımcıları ileriki günlerde belli olacak."Kaleci antrenörü Metin Kantarcı ile önümüzdeki sezon da çalışmak istediklerini"belirten Basın Sözcüsü Mustafa Kurt "Faruk Sarman konusunda isabetli bir karar verdiğimizi düşünüyoruz.Çok yüksek meblağlar isteyen ve Bozüyükspor'u tanımayan Teknik adamlar yerine kendi içimizden saydığımız Faruk Sarman ile çalışmayı tercih ettik.Önümüzdeki günlerde de sayın Başkanımızın belirttiği gibi gerekli yerlere nokta transferleri yapacağız.Bozüyükspor elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmek için azami çaba gösterecektir"dedi.

bozuyuk11.com

-------------

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 05:33
Bozüyükümüzün yeni(!) hocası hayırlı uğurlu olsun. Takıma belli başlı takviyeler yetecektir. Bildiğim kadarıyla sözleşmesi biten oyuncular ayrılacak. Daha genç bir takım kurulacak. Genç Ahmet ve Onur da satılacak bildiğim kadarıyla. Hatta yakın diyebileceğim kaynaklardan(ortak arkadaş) duyduğuma göre Onur Trabzon ile anlaşmış. Bence iyi de olmuş, en azından bize gelip o yeteneğine rağmen kulübede harcanmasından çok daha iyi olacağı kesin.

Yine aynı şekilde yönetim olarak bizim yönetimden Bozüyük'e yardım yapacağına dair çok da ümidim yok. Gençlerimizi ya da takımdan göndermek istediğimiz oyuncuları Eskişehir'den uğurlarken öncelik nedense Bozüyük olmuyor. Bu da pilot takım anlaşmasının geçerliliğini ve itibarını sorgulatmıyor değil. Bunun dışında tribünde Bozüyük'ü anmak için illa ki Bozüyük'ten kardeşlerimiz gelmek zorundaymış gibi bir izlenim var. En azından gittiğim tüm maçlarda Bozüyüklü kardeşlerimiz yokken Bozüyük lehine bir tezahürat, bir anma olduğuna ben şahit olmadım. Umarım sadece benm gittiğim maçlarda dediğim gibi olmuştur. Ama bu sene bu durumun değişeceğine inanıyorum ben.

Her neyse, bu sene Bozüyük'ün işi geçen seneye nazaran bence biraz daha zor ama geçen seneden bu yana da gelinen bir seviye var. Üzerine daha fazla katıp birlikte daha çok yol kat edeceğimize inanıyorum.. Yeni sezon hayırlı olsun..

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 01:40
Bu sene genç oyuncular ile devam edeceklermiş.Bana göre küme de kalma savaşı verecekler.Çünkü yeni sisteme göre 15 takımlı bir grupta yer alacaklar.Ve Türkiye'nin her bölgesinden takım olacak.Bunlar da güçlü takımlar olacaktır. Sakarya, Malatya, Adana DS, Elazığ, Kırıkkale, Ş.urfa, Etimesgut vs...

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:21
Serkan grup 15 takımlı olacak ama yine bölgesel olacak sanırım. Marmara ve İç Anadolu bölgelerinden takımlar ağırlıkta olur.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:32

Bizde kadroya giremeyen genc futbolcularımızı bozuyuge göndermek zor bi işmi acaba?

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:41
Alıntı yapılan eS___eS

Bizde kadroya giremeyen genc futbolcularımızı bozuyuge göndermek zor bi işmi acaba?

Zor değil belki ama kolay da değil. Şuanda bizde ki futbolcuların hepsi Süper Lig topçusu oldu ve kimse Süper Lig dururken 2. Lig'e gitmek istemez. Ayrıca bizde kadroya giremeyen oyuncular Bozüyükspor'un ihtiyaç duyduğu mevkilerde mi oynuyor tartışılır. Son olarak da işin parasal kısmı var. Bozüyükspor'dan bu oyuncular için kiralama bedeli istenmese bile fubolcuların kendi alacağı paralar kulübün bütçesini aşabilir, diğer futbolcular ile dengeleri bozabilir.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 28/Haz/2009 saat 17:11
2.Lig şekillendi!

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda 11 takımlı gruplarda ilk iki sırayı alan takımlarla, 12 takımlı grupta ilk üç sırayı alan ekipler Yükselme Grubu'na katılmaya hak kazanacak. Dört grupta kalan 9'ar takım ise klasman gruplarında mücadele edecek.

9 takımdan oluşacak ve çift devreli lig usulüne göre oynanacak Yükselme Grubu’nu, ilk iki sırada bitiren takımlar Bank Asya 1.Lig’ine çıkmaya hak kazanacak.

Bank Asya 1. Lig’ine çıkacak 3. ve son takım ise klasman gruplarını lider olarak tamamlayan ekiplerle, Yükselme Grubu’nda 3,4,5 ve 6.sırayı alan takımların oynayacağı play-off eleminasyon maçları sonucunda belli olacak.

Klasman gruplarında son üç sırayı alan takımlar ise TFF 3.Lig’e düşecek.

Ajansspor

-------------

Gönderi tarihi: 28/Haz/2009 saat 21:12
eski sistem bu Confused  yeni sistem 15 takımlı 3 gruptan oluşucak..

-------------

Gönderen: PeaCe
Gönderi tarihi: 28/Haz/2009 saat 21:41
2. Lig 15 takımlı ve 3 gruplu olacak..

-------------
Love's a Fire EsEs!

Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 00:22
Gelen tepkiler üzerine sistemi yenilemişler...

Yani bir nevi eskiye döndü.

-------------

Gönderen: kanserojen
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:21
sonunda üye olduk yaw ilk msjı da su an ikamet ettiğimiz yerden yazalım =) bozuyukspora başarıLaR fakat peder emek mahallesinden valide kanlıpınarLı olduguiçin daha çok esesLiyiz =) bozuyukspora ve eses imize başarıLar

-------------
Biz Ne zamaN TahTTan inDik ki siz kRaL oLdunuzZ..?

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 01:04
Alıntı yapılan kanserojen

yaw

Aramıza hoşgeldiniz.. 
Ancak sitede yenisiniz bence girip 5 dakikanızı ayırıp forum kurallarına bi göz atın ..
Türkçemizi , düzgün kullanmalıyız Smile

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: scorpionboz
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:50
Alıntı yapılan delibasozi

Bozüyükümüzün yeni(!) hocası hayırlı uğurlu olsun. Takıma belli başlı takviyeler yetecektir. Bildiğim kadarıyla sözleşmesi biten oyuncular ayrılacak. Daha genç bir takım kurulacak. Genç Ahmet ve Onur da satılacak bildiğim kadarıyla. Hatta yakın diyebileceğim kaynaklardan(ortak arkadaş) duyduğuma göre Onur Trabzon ile anlaşmış. Bence iyi de olmuş, en azından bize gelip o yeteneğine rağmen kulübede harcanmasından çok daha iyi olacağı kesin.

Yine aynı şekilde yönetim olarak bizim yönetimden Bozüyük'e yardım yapacağına dair çok da ümidim yok. Gençlerimizi ya da takımdan göndermek istediğimiz oyuncuları Eskişehir'den uğurlarken öncelik nedense Bozüyük olmuyor. Bu da pilot takım anlaşmasının geçerliliğini ve itibarını sorgulatmıyor değil. Bunun dışında tribünde Bozüyük'ü anmak için illa ki Bozüyük'ten kardeşlerimiz gelmek zorundaymış gibi bir izlenim var. En azından gittiğim tüm maçlarda Bozüyüklü kardeşlerimiz yokken Bozüyük lehine bir tezahürat, bir anma olduğuna ben şahit olmadım. Umarım sadece benm gittiğim maçlarda dediğim gibi olmuştur. Ama bu sene bu durumun değişeceğine inanıyorum ben.

Her neyse, bu sene Bozüyük'ün işi geçen seneye nazaran bence biraz daha zor ama geçen seneden bu yana da gelinen bir seviye var. Üzerine daha fazla katıp birlikte daha çok yol kat edeceğimize inanıyorum.. Yeni sezon hayırlı olsun..

-------------
hhhhhhhhhhhhhh

Gönderen: scorpionboz
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:57
ne kadarda gzel bir konuya deginmissin birader simdi bana kizanlar olacak aramizda biliorum ama soylemek zorundayim bunlari sozde pilot takmiz sozde kardes takimiz ama sozdeee!!!!  o stadda hic bi zaman bozuyuk sesleri yukselmez biz gelmedigimiz surece biz gelirsek anca oyle bozuyuk sesleri yukselir biz her macta 26.dakikada eses cekioruz acik konusuorum koskoca eses super ligde oynuyor bozuyuk kim yaaaaa!!!! ESES bozuyuk bozuyuk diye bagirirsa olurmu hic karizma sarsilir koskoca ESES bu!!!!   kardeslerimizin yinede cani sagolsun!!!

-------------
hhhhhhhhhhhhhh

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 02:15
Her zaman ama her zaman aklıma geldiğimde yüzümde gülümseme oluşturan,kendi içimizden bir parça olarak gördüğüm Bozüyük'te umarım çoğunluk sizin gibi düşünmüyordur.

Biz nelerle uğraşıyoruz keşke sadece bu olsa derdimiz,bazı durumlar sonucu Kasımpaşa haricinde zaten hiçbir dakikada bağırmıyoruz ki lig başında aldığımız karar var.

Bozüyük diye bağırdığımızda bahsettiğiniz karizmanın nesi sarsılır ben pek bağlantı kuramadım,ayrıca böyle düşündüğün için senin canın sağolsun Smile

-------------
Nefer

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 13:56
scorpionboz Liste%20görhaklı aslında...ne kulüp olarak nede taraftar seviyesinde tam bir bütünlük yok...inşallah bu sene bazı adımlar atılır...
member_profile.asp?PF=5907 -
Üye Profili
pm_new_message_form.asp?name=scorpionboz -
Özel mesaj gönder
search_form.asp?USR=scorpionboz -
Üye mesajı bul
pm_buddy_list.asp?name=scorpionboz -
Badi listesine ekle

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 16:24
1. Grup

Bozüyükspor
Pendikspor
Beykoz 1908 A.Ş.
Zeytinburnuspor
Güngören Belediyespor
Gebzespor
Sakaryaspor A.Ş.
Körfez Belediyespor
Yalovaspor
Tavşanlı Belediyespor
Türk Telekomspor

bozüyüksporumuzun grubu belli oldu... hayırlı olsun...allah utandırmasın...zor grup...

Gönderen: es_ilker_es
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 16:28
oy oy oy sakaryaTongue yalovaTonguependikTongue
eski dostlar hep ordaSleepy

-------------
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı

Gönderen: kabako74
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 16:29
Sakarya ya dikkat etmek gerek..

-------------
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...

Gönderen: fatalrhymer85
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 16:42
sakarya'ya deplasman yapmak şart oldu desenize :D:D:D

-------------
ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 16:48
Çok zor grup gerçekten. Sakarya'nın grupta olması ilginç olmuş. Bakalım neler olacak Sakarya maçlarında.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 16:48
sakarya maçında eskişehirden çok arkadaş gelecek belli oldu....LOL

Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 17:01
Grup fena olmuş..

Sakaryaspor A.Ş.
Körfez Belediyespor
Yalovaspor

-------------
KoreoESES

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 04:19
grup harbiden fena olmuş düşmese bari bu sene..

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderen: eseskolik
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 04:39

Bozüyüksporumuza yürekten başarılar inşallah eskişehirsporumuza birçok oyuncu verebilecek bir takım olur , ve çok başarılara imza atıp sesini duyuracak oyuncular yetiştirir , altyapıya önem verirler umarım Clap

-------------
biz eski-şehirliyiz oleyyy

Gönderen: pepino
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 04:45
mukemmel bi grup olmuş bankasya tadında..

Gönderen: kabako74
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 09:53
Alıntı yapılan eseskolik

Bozüyüksporumuza yürekten başarılar inşallah eskişehirsporumuza birçok oyuncu verebilecek bir takım olur , ve çok başarılara imza atıp sesini duyuracak oyuncular yetiştirir , altyapıya önem verirler umarım Clap

önce kendi altyapımıza önem verelim de..

-------------
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...

Gönderen: ESESiM026
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 11:31
sakarya güzel ya

-------------
ESESIM SADECE SEN VARSIN

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 11:47
Sakarya,Yalova guruba bak süper desenize bu sene Bozüyük stadyumu ESKİŞEHİR ATATÜRK stadyumu gibi olacak...

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 13:21
Bozüyükspor Profesyonel Takımına genç yetenekler aranıyor.. 

BOZÜYÜKSPOR KULÜBÜ'NDEN DUYURU:
Bozüyükspor Kulübü 10-11-12 Temmuz tarihlerinde Profesyonel Takıma Futbolcu seçmeleri düzenlemiş olup 1982-1992 yılları arası doğumlular bu seçmelere katılabileceklerdir.İsteklilerin isimlerini Bozüyükspor Kulübü Yetkilisi Bahri Bayrak'a önceden yazdırmaları gerekmektedir. Seçmeler yukarıda belirtilen tarihlerde Saat : 16.00'da Bozüyük Şehir Stadında yapılacaktır.İlgilenenlere önemle duyurulur.

İRTİBAT TELEFONU : 0228 315 54 00 Bahri Bayrak
                                        BOZÜYÜKSPOR YÖNETİMİ   
Bunları yapmak güzel ama Bozüyükten kaç futbolcu çıkacak.Bunu Eskişehirde yapsan Onur gibi Ahmet gibi oyuncuları bulsan daha güzel olurdu...

-------------

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 14:15
çok şahane olmuş 2.lig bozüyükspora başarılar... sakarya maçı keyifli olur..
bank asyada görmek isteriz bozüyüksporu..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: OgnEStanbul
Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 15:20
Eskişehir - Bozüyük : Et-Tırnak
Eskişehir - K.Paşa   : Ölümüne Kardeş

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 15:31
Bozüyükspor seçmelerine katılacağım yaş aralığını çok büyük tutmuşlar.

-------------

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 15:41
1982-1992 yas aralıgı mı???  ben bile katılabiliyorum yani. Tongue

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 15:21
Ç.Dardanelspor  yurdun dört bi yanından genç futbolcuları deniyor.Geçen haftada eniştemler  Bozüyük vitra fabrikasında ki bir genci Çanakkaleye götürdüler.Dardanelspor denemek için çağırmış.Ayrıca Almanya da ki Türk gençlerini de deniyormuş.Kamp gibi bir şey yapmışlar galiba.Adamlar bi şekilde uğraşıyor.Bizim Bozüyüksporumuzda bu yoldaki ilk adımı atarak Bozüyük de seçmeleri yapacak.İnşallah verimli olurda önümüzdeki senelerde başka illerden ilgi görür ve karımız kat kat artar....

-------------

Gönderen: maverik26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 17:01

arkadaslar Onur'un transferi ile ilgili bi duyumunuz var mı?

Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 18:59
Trabzonspor'a yakın olduğu hakkında bir yazı okudum.

Gönderen: knighteses26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 19:07
bozüyüksporumuzla sakaryaspor aynı grubta

Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 19:15

Bozüyükspor'un genç milli futbolcusu Onur Bayramoğlu Trabzonspor yolunda.

Bozüyükspor'lu Onur'u renklerine bağlamak isteyen Bordo Mavili Kulüp ilk resmi teklifini Bozüyükspor Kulübüne yaptı.Kulüp As Başkanı Doğuş Üneral sitemize yaptığı açıklamada "Trabzonspor'un teklifini değerlendirmeye aldıklarını" belirterek "Turkcell Süper Ligin güçlü temsilcisi Trabzonspor'un futbolcumuz Onur Bayramoğlu için resmi teklifte bulunması bizler için sevindirici bir gelişme olmuştur.Ancak Onur gibi yetenekli bir futbolcu için teklif edilen Bonservis bedeli kulübümüzce biraz düşük bulunmuştur.Görüşmelerimiz devam ediyor.Trabzonspor Yönetiminin biraz daha cömert davranarak fiyatı yükselteceğine inanıyoruz.Değerli futbolcumuz,sevgili kardeşimiz Onur Bayramoğlu'nu da süper ligde oynarken görmeyi arzu ediyoruz" dedi.

Doğuş Üneral Ahmet ilhan için de girişimlerin olduğunu kendisiyle ciddi manada İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un ilgilendiğini sözlerine ekledi.Transferler konusuna da değinen Üneral "Biliyorum taraftarımız sabırsızlanıyor.Elimizde yoğun bir transfer listesi var.Ayrıca önümüzdeki hafta genç yetenekleri tespit etmek için seçmeler organize ettik.Kadromuzu bu sezon genç futbolcularla kuracağız.Ekrem Vatansever'le görüşmelerimiz sürüyor.Kendisi çok başarılı bir futbolcu.Takımda kalmasından yanayız.Ancak maddi imkanlarımız belli.Umarım kendisi de Bozüyükspor için fedakarlıkta bulunur ve takımımızda önümüzdeki sezon da yerini alır" dedi.

http://bozuyuk11.com/?part=haber&gorev=oku&id=87472

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 19:28
Onur'u kaptırınca kafamızı çok vuracağız duvarlara.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 19:33

Trabzonspor geçen senede Onura talip olmuştu.Ama o zaman Onur amatör futbolcuydu.trabzon biz amatör futbolcuya para vermeyiz deyince  Onur Bozüyükspora gelerek profesyonel oldu.Trabzon yine az para teklif ediyor.İnşallah yöneticiler az paraya vermezler.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 20:04
Eskişehirspor Onur'a karşılık Abdullah, Selçuk, Ahmet ve Sinan gibi isimleri teklif etti ama Bozüyükspor bu gelecek isimlerin ücretlerini karşılayamayız diye bu teklifi geri çevirdi. Bozüyükspor'un paraya ihtiyacı var. Transfer yapmak için de Onur ve Ahmet'in satılması şart.

Gönderen: 26_Serdar_26
Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 20:43

Bozüyükspor bizim pilot takımımız değilmi yaa ?

Nasıl başka bir takım bizim önümüze geçebiliyor ?

-------------
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!

Gönderen: turkeses
Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 22:13
Bozüyükspor Eskişehir'imizin takımıdır aksini düşünen yazmasın...

-------------
Eskişehirspor

Gönderen: doğuş
Gönderi tarihi: 05/Tem/2009 saat 22:23
Arkadaşlar Bozüyükspor un kaleci antrönörü ayrılmış keşke bizim alt yapıya alsalar süper bir hoca

-------------
sevinmek için sevmedik

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 15:59
Ya Bozüyüksporumuzda hiç transfer yok mu?Bir sürü oyuncuyla anlaştık demişlerdi.Bide Benim aldığım duyumlara göre takımda para sıkıntısı var.Onurla Ahmetin transferinden gelecek parayı mı bekliyolar acaba?

-------------

Gönderen: 26eray26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 22:14
bözüyük bizim paflardan  2,yada  3  oyuncu alabilir yetenekli  cocuklar  var  aslinda

Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 12:18
Onur la Ahmet'i iyi para veren ancak takımda yer bulabilecek kulüplere verileceği kesin. Eses'im 4 futbolcu karşılığı istedi ama Kulüp'ün bütçesi belli..Eti'yle reklam anlaşılmasına varıldı borçlar kapatıldı sadece.. Daha Teknik Drektörden başka Bir Transfer Yok Merakla bekliyoruz takımda 9 oyuncu var.  Seçmelere GElince Baya geniş kapsamlı seçme oldu sadece Bozüyük'ten değil Sakarya,İstanbul,Antalya,Bilecik,Eskişehir,Yalova,Bursa  gibi çevre illerden yoğunluk oldu ve Faruk Sarman (Teknk Drektör) özel olarak kendisi ilgilendi hepsiyle başarılı ve yararlı seçme olduğuna inanıyorum.

-------------

Gönderen: maverik26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:41

Onur Eskisehirden baska takımda oynarsa bu Eskisehirsporun ayıbıdır.

Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:43
Merak etmeyin arkadaşlar Bozüyükspor ESKİŞEHİRSPOR dan habersiz futbolcu alıp satamaz çünki yapılan protokol var bizim plot takımımız durumunda geçen sene düzenlendi protokol vede imzalandı zaten bizdeki gençleri oraya verdiler ama maliyetleri fazla diye bozüyük yönetimi istemedi...

http://www.eskisehirspor.org/haberdetay.asp?id=618 - http://www.eskisehirspor.org/haberdetay.asp?id=618

-------------

Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 18:46
EsES de oynatılmayacaksa bence hiç gelmesin Onur.Yalın başkan o yüzden vermedi EsES'imize zaten Onuru.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 11:45
Ekrem'de Bandırmaspor'a gitmiş. Şu an takımda 5 oyuncumuz var. Ali Öztürk, Ahmet, Onur, Serdar ve Bekir..

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 13:55
Korkuyorum bu sene işler kötü gidiyor.Ama hadi hayırlısı demekten başka bişey gelmiyo elden.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 20:52

İlçemizin ve İlimizin Türkiye spor kamuoyunda tek temsilcisi olan Bozüyükspor'da sezon öncesi oluşan maddi sıkıntılara çözüm bulmak için geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi.

Grand Çalı otel'de düzenlenen toplantıda Bozüyükspor'da içinde bulunduğumuz global ekonomik krizin getirdiği parasal sıkıntılar ve kulübe olan il genelindeki ilgisizlik masaya yatırıldı.Toplantıda ilk sözü alan Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek "Sezon öncesi kulübün ciddi anlamda maddi sıkıntı içerisinde olduğunu"belirterek şöyle dedi: "Yaklaşık iki seneden beri yapmış olduğumuz yöneticilik döneminde bütün özverimizle çalışmamıza rağmen bu sezon oluşan sıkıntılar sebebi ile belli bir noktada tıkandığımızdan sizlerle sorunlarımızı paylaşalım istedik.Geçen sezondan kalan maddi sıkıntılardan dolayı bu sezon öncesi kulübümüz zor durumda kalmıştır.Bozüyükspor'a bu zamana kadar kaynak yaratmış olan fabrikalardan istediğimiz desteği bulamadık.Ligin başlamasına 45 gün kala hiç transfer yapamamış bir kulüp konumundayız.Geri dönüp baktığımızda Bozüyükspor'un başarılı olduğunu söylemek mümkündür.Zorlu bir grupta ligde kalmak da başarıdır. Bu başarının sağlanmasında gerek üst kurul tabir ettiğimiz Sayın Süleyman Kavasoğlu ve diğer değerli eski yöneticiler ve bizim şu anki yönetim kurulumuz Bozüyükspor'un başarısı için canla başla çalışmışlardır.Bu çalışmalar bizleri manevi olarak oldukça yıprattı.Bu yüzden olağanüstü genel kurul kararı almış bulunmaktayız.Önümüzdeki dönemde de aday olmayı düşünmüyoruz."dedi.

Yeni yönetimin oluşturulması için ve Bozüyükspor'un önünün açılması için bir takım önerilerde bulunulmasını isteyen Başkan Yalın Zeybek "Bozüyükspor için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini"belirtti.Eski Başkan Süleyman Kavasoğlu'da bu ligde mücadele edecek ve başarı hedefleyen bir kulüp için olmaza olmaz maddi miktarın 2 milyon 500 bin lira (2.5 Trilyon) olduğunu bu paranın muhakkak temin edilmesi gerktiğini bildirdi."Diğer kulüplere göre bu borcun borçtan sayılmadığını"belirten Kavasoğlu "Bakıyoruz ki diğer bazı kulüpler bizim borcumuzun iki üç katı hatta beş katı borçları olmasına rağmen transfer de yapıyorlar, diğer alışverişlerini de yapıyorlar.Bizim elli milyar borcumuz olsa biz rahatsız oluyoruz.Biz borca alışmamışık;bizde herşey resmi.Sigortalar,muhtasarlar,diğer vergiler tam olarak gösteriliyor" şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu "Ben bu güne kadar Bozüyükspor'a verdiğim bütün sözleri yerine getirdiğime inanıyorum.Bu güne kadar maddi manevi açıdan elimden geleni yaptım.Bu toplantıyı yapmammızdaki sebep Bozüyükspor'dan desteğimizi çekiyoruz anlamında algılanmasın.Bozüyük halkı Bozüyükspor'a sahip çıksın.Biz aynı desteği vermeye devam ederiz.Ne söz vermişsek on yıldan beri sözlerimizin arkasındayız.Bozüyükspor'un birkaç kişinin tekelindeymiş gibi gösterilmesini çok yanlış buluyorum.Bozüyükspor Bozüyük halkınındır.Bozüyükspor'un tüm Bozüyük halkının tabanına yayılması lazım"şeklinde konuştu.Ahmet Berberoğlu'ndan sonra söz alan Demirer Kablo Fabrikaları Genel Müdürü Cengiz Zeybek de "Bozüyükspor'un Bozüyük halkı için tam olarak neyi ifade ettiğinin çok iyi irdelenmesi gerektiğini"belirterek" Bu toplantıda olanlar bile kombine bileti alma gereğini duymuyorsa bu işte bir terslik var.İşte işin özü bu.Birçok eğlence yerlerinde bu paranın fazlasını harcayan Bozüyüklüler Bozüyükspor'a gelince parayı esirgiyorlar.Bu kulüp nasıl yaşayacak? Daya sırtını Belediyeye;daya sırtını fabrikalara.. Nereye kadar verecekler? "diye konuştu.

Toplantıya katılan CHP Bİlecik Milletvekili Yaşar Tüzün de konuşmaların ardından söz alarak kendisinin de Bilecikspor'da başkanlık,yöneticilik yaptığını belirttti ve" Bu işlerin ne kadar zor olduğunu iyi bilenlerdenim. Bozüyükspor'da bizim bir evladımızdır.Bozüyükspor'un yaşayabilmesi için,başarılı olabilmesi için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum."dedi. Tüzün sözlerine şöyle devam etti : " İç çekişmeler seçim dönemlerinde olacaktır.Bu doğaldır.Hiç birimiz birimizi sevmek zorunda değiliz.Ama hepimiz birbirimize saygı duymak zorundayız.Seçilen atanan kim olursa olsun;saygı duymak zorundayız.Ben futbol camiasının içinden gelen bir kardeşiniz,bir ağabeyiniz olarak bu sıkıntıları çok iyi bilen birisiyim.Her sezon başı geldiğinde bu yıl başkan kim olacak?,Bu yılın bütçesi ne olacak?,Kaynaklarımız neler olacak? bu sorular hep meşgul eder.Zannetmeyin ki sadece bu Bozüyükspor'da var.Bütün kulüplerimiz hep aynı dert içerisinde"dedi."Bozüyükspor'un bu yılda en iyi şekilde ligde mücadelesini yapacağına yürekten inandığını"belirten Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün "Algılama farklı oldu.Yani Bozüyük'te Yalın Başkanla Ahmet Başkan bu işi gayet güzel götürüyor;dolayısıyla bize herhengi bir talep gelmiyor.Her hangi bir sorun yok diye algılıyor idim.Ama geldiğimiz noktada Sayın Başkanın da dediği gibi 800 bin lira gibi kalkması gereken bir cenaze var.Birinci önceliğimiz bu.1 trilyon gibi çok acil paraya ihtiyacımız var.Biz bu parayı Bilecik'te,Bozüyük'te çok rahat buluruz.Ancak;bunun altını çizerek söylüyorum bu parayı bulmak için mutlaka siyasi iktidarın temsilcilerinin ve atanan devlet temsilcilerinin desteğine ihtiyacımız var.Bu katkıyı onlardan sağlayamaz isek bu parayı bulma şansımız yok.Benim girişimlerimle,Sayın Başkanın girişimleri ile belli bir noktaya kadar gidebiliriz.Ama mutlaka Sayın Valimiz olmak üzere,seçilen iktidar partisi Milletvekilimiz Sayın Poyraz,Sayın Kaymakamımız,İl Genel Meclisi Üyelerimiz destek vermeliler.Kabul edin etmeyin.Türkiye'de şu anda tek başına bir iktidar var.Bu iktidarın da bölgemizde temsilcileri var.Dolayısıyla kamu görevlisi iktidardan destek göremezse bu konularda bir adım atmaz.Bilecik ilinde çeşitli olanaklar mevcut.Siyasi iktidar temsilcilerinin,il genel meclisi üyelerinin istemesi halinde bu imkanlardan yararlanılabilir.Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Berberoğlu'nun futbolun içinden gelmesi,futbolu sevmesi sebebi ile Bozüyükspor'a yeteri kadar katkı sağladığını biliyoruz.Amatör ligden üçüncü lige,üçüncü ligden ikinci lige çıkış sürecini hepimiz biliyoruz.Eğer o destekler olmamış olsaydı Bozüyükspor'un burada olma şansı olmayacaktı.Dolayısıyla yerel yönetimin ayağı olmadan kulübün ligde kalması,başarılı olması söz konusu değil;işte bunun son örneği Bilecikspor'dur.o anlayış spora,futbola sıcak bakmadı ve Bilecikspor düştü."dedi.

"Asla umutsuzluğa kapılınmaması gerektiğinin altını çizen CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün "Bu birlik beraberliğe sahip olduğumuzu düşünüyorum.Bozüyükspor Yönetimi Genel Kurulu öncesi mutlaka Sayın Valinin,Sayın Kaymakamın,Sayın Milletvekilinin ve ilimizin üst düzey yöneticilerinin,sivil toplum örgütlerimizin temsilcilerinin de bulunabileceği bir toplantı yapılsın.Eğer bu kentte hepimiz oy aldıysak,bu kentte hepimiz yaşıyor isek,bu kentin ekmeğini yiyiyor,suyunu içiyor isek Bozüyükspor'a da hepimizin sahip çıkması gerekiyor.Bunu da başarabileceğimize inanıyorum.Geçmişte şu veya bu eksiklikler olmuş olabilir.Birbirimizi hiç suçlamayalım.Herkesin uygun olduğu bir tarihte bir toplantı daha düzenleyelim.Bu kentte yaşayan herkes bu rakamlara ortak olacaktır.Ben buna inanıyorum."şeklinde konuştu.

Otel Grand Çalı'da yapılan toplantıya Bilecik CHP Milletvekili Yaşar Tüzün'ün yanı sıra Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu,İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Aydın,Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Tutar,CHP İlçe Başkanı Recai Aksu,Demokrat Parti İlçe Başkanı Nihat Özdağ,Bozüyük Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Tunca ve Sabri Katrancı,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahri Gürkan,eski kulüp başkanı Süleyman Kavasoğlu ve eski yöneticilerden Vahdet Elmas ve Necati Güleç,Demirer Kablo Müdürü Cengiz Zeybek,Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek ve Basın Sözcüsü Mustafa Kurt ile Bozüyük11 Koordinatörü Levent Sünal ve taraftar temsilcileri katıldı.

kaynak=www.bozuyuk11.com

-------------

Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 14:26

BOZÜYÜKSPOR KULÜBÜ BASIN AÇIKLAMASI

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_87497_7554.JPG,BOZÜYÜKSPOR%20KULÜBÜ%20BASIN%20AÇIKLAMASI%29">

16 Temmuz 2009 tarihinde Bozüyük Grand Çalı otelinde gerçekleştirdiğimiz ve geçtiğimiz sezon yaşadığımız sorunların konuşulduğu ve gelecek sezon öncesi neler yapabilir izin koşulduğu toplantımıza katılımlarından dolayı Belediye Başkanımız Ahmet Berberoğlu, Bilecik milletvekili Yaşar Tüzün, İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Aydın,Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Tutar, CHP İlçe Başkanı Recai Aksu, Demokrat Parti İlçe Başkanı Nihat Yüksekdağ, Bozüyük Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Tunca ve Sabri Katrancı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahri Gürkan,eski kulüp başkanı Süleyman Kavasoğlu ve eski yöneticilerden Vahdet Elmas ve Necati Güleç, Demirer Kablo Müdürü Cengiz Zeybek, Bozüyük11 Koordinatörü Levent Sünal’a ve taraftar temsilcilerine teşekkür ederiz.

31 Temmuz 2009 tarihinde yapılacak olağan üstü kongremiz öncesinde kulübümüz açısından çok önemli sıkıntıların yaşandığı şu günlerde farklı açılımlar yakalamak ve sıkıntılarımızı aşmak açısından büyüklerimizle, idarecilerimizle vekillerimizle yerel yöneticilerimizle sivil toplum örgütleri yetkilileri ile bir araya gelmek istedik. Gelmekteki amacımız kimseden maddi destek istemek, para istemek, futbolcu istemek değildir. Bozüyük spor kulübü Bozüyük’e mal olmuş ve bölgesinde 2.ligde mücadele gösteren tek ekip olarak var olmaktadır. Bu süreçte Bozüyük spor kulübünün yönetiminin yanında olup olmadıklarını görmek, iyi günlerimiz de olduğu gibi sıkıntılı günlerimizde de yanımızda olmalarını görmek istedik. Artık Bozüyük halkının ve tüm kamuoyunun Bozüyüklü olarak gurur duyacakları övünecekleri bir kulüp yaratılmışken bunun keyfini yaşamak olduğunu anlatmak istedik.

Evet; Bozüyük spor Kulübünün sıkıntıları vardır. Her futbol kulübünde olduğu gibi maddi de vardır, teknik açıdan da vardır. Ve olacaktır da. Yıllardır sabit gelir kaynakları oluşturulmadığından günü kurtarmak sezonu bitirebilmek için planlar yapıldığı için bu tür sıkıntılar devam edecektir ve bu tür toplantılar da yapılacaktır.

Ancak Bozüyük spor Kulübü yönetimi olarak bizlerin en büyük sıkıntısı büyüklerimizin, vekillerimizin, sivil toplum kuruluşlarının ve Bozüyük’te ticaretle uğraşan, ekmeğini burada kazanan ve bu memleketin ekmeğini yiyen suyunu içen firmaların kulübümüze duyarsız kalmalarıdır.

Bizlerin en büyük sıkıntısı cüzi bedeller belirleyip yanında forması flaması ile satışa çıkarttığımız 635 adet kombine kartlarından sadece 35 âdetinin bireysel olarak satın alınmasıdır.

10-11-12 Temmuz tarihlerinde stadımızda futbolcu seçmeleri yaptık. Seçmelere resmi olarak 205 adet futbolcu kayıt yaptırmış ve170 adet futbolcu ki çoğu ailesi yada velisiyle seçmelere katılmıştır ve denenmiştirler. 170 futbolcumuz Adapazarı, İzmit, Gebze, İstanbul, Eskişehir, Kütahya, Aydın, Mersin, Manisa, Bursa gibi illerden şehrimize gelmiş ve seçmelere katılmıştır. Bu gurur verici bir tablodur. Ve nitekim 7 tane futbolcu teknik ekip ve altyapı sorumluları tarafından beğenilmiş kamp kadrosuna dâhil edilmiştir. Bu çalışma her ne kadar basında ‘Bozüyük spor geleceğini sokaklarda arıyor’diye yansıtılsa da bu çalışma altyapıya yönelik bir çalışmadır. Geçen sezon Ahmet-Onur için yapılan çalışmanın açılımıdır ve kulübümüze mutlaka faydası olacaktır. Bu çalışmanın sonucunda gördük ki kulübümüz bölgemizde ve dışında futbolcular tarafından takip edilen, aileler tarafından tanınan ve güvenilen bir camia olma yolundadır.

Bozüyük spor Yönetim kurulu olarak kimseden bu güne kadar kulübe şu kadar para verin,bu kadar yardım yapın demedik.bizler Bozüyük halkından ve kamuoyundan kulübümüze destek olmalarını isterken kombine kartı alın,reklam alanlarına destek olun,yönetim kurulu olarak bizlerin önünü açacak organizasyon düzenleyelim ve bizlere destek olun dedik.

Bozüyük spor yönetim kurulu olarak tek şunu istedik. BOZÜYÜKSPORUMUZA DESTEK OLALIM SAHİP ÇIKALIM.

MUSTAFA KURT

BOZÜYÜKSPOR KULUBÜ
BASIN SÖZCÜSÜ  

Kaynak: http://www.bozuyuk11.com - www.bozuyuk11.com

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderi tarihi: 22/Tem/2009 saat 21:41

BOZÜYÜKSPOR TOP BAŞI YAPTI

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_87517_8808.JPG,BOZÜYÜKSPOR%20TOP%20BAŞI%20YAPTI%29">
javascript:fotoac%28urun/haber/haber_87517_6420.JPG,BOZÜYÜKSPOR%20TOP%20BAŞI%20YAPTI%29">

Bozüyükspor yeni sezon hazırlıklarına başladı.

İlçemiz temsilcisi Bozüyükspor, Teknik Direktör Faruk Sarman yönetiminde çalışmalarına başladı.Bozüyük Şehir Stadında gerçekleştirilen ilk antrenmanda futbolcuların neşeli ve hırslı oldukları gözlendi.Öte yandan Bozüyükspor Yönetimi geçen sezondan sözleşmesi devam eden futbolcuların yanına yeni futbolcular transfer ederek takımı güçlendirdi.Yeni gelen futbolcular içinde daha önce Bozüyükspor'da forma giyen Forvet Ömer,defans oyuncusu Serkan Yalçın,Bozüyükspor'un oyuncusu olan ve geçen yıl başka takımda kiralık oynayan Forvet Emrah da bulunuyor.Transferin flaş ismi ise Adanaspor'un milli futbolcusu Halit Köprülü oldu.Kaptan Bekir Ceyhan ve Serdar Göçerler ile birlikte uzun yıllar önce Bozüyükspor'da forma giyen Halit Köprülü bu transferle tekrar yuvaya dönmüş oldu.

Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek antenman öncesi Bozüyük11'e yaptığı açıklamada "Eldeki imkanlarla en iyi transferleri gerçekleştirdiklerini" belirterek "Bozüyükspor her ne kadar maddi sıkıntılar içinde olsa da elimizdeki imkanlarla kadromuzu tamamlayarak sezon hazırlıklarına başlıyoruz.Bu yıl mütEvazi bir kadro oluşturduk.İlk hedefimiz play Of'da mücadele etmek.Bozüyükspor için elimizden gelen tüm gayreti ben ve yönetici arkadaşlarım göstererek Teknik Direktörümüz Faruk Sarman yönetiminde çalışmalarımıza başladık.Bu yıl kampımızı kendi tesislerimizde yapacağız.İyi takımlarla beş hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz.Tüm Bozüyük halkından,özellikle Bozüyüklü müteşebbislerden,işadamlarından takımımıza sahip çıkmalarını ve maddi-manevi yardımlarını esirgememelerini bekliyoruz.Bozüyükspor hak ettiği yerde yine olacaktır ve geçen seneki başarısının daha fazlasını kanıtlayacaktır.Buna bütün kalbimizle inanıyoruz.Taraftarlarımızın ve halkımızın yanımızda olmasını ve bizlere destek vermesini diliyoruz" dedi.

Teknik Direktör Faruk Sarman da "Takımda eksik olan mevkiilere gerekli transferlerin yapıldığını" belirterek "Kendi imkanlarımızla iyi bir takım oluşturduğumuzu düşünüyorum.Gerekli yerlere nokta transferler yaptık.Çalışmalarımızı tesislerimize sürdürerek lige en iyi şekilde hazırlanacağız.Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu sezon Bozüyükpor için azami gayreti gösteriyoruz.Oyuncularıma,ekibime ve taraftarlarımıza güvenim sonsuz.Allah utandırmasın."dedi.

Bozüyükspor'un yeni kadrosu şu oyunculardan oluşuyor:

Mesut "Kaleci" (Alanyaspor),Vedat (Tarsus İdman Yurdu), Gürcan,Kemal (Konya Şeker), Ozan,Sabri (Gölcük), Umut (Çankırı), Volkan (Gölcük), Berk,Ahmet İlhan Özek,Birol(Akçaabat), Ömer (Nilüfer Bel.Spor), Bekir,Faruk (Darıca), Emrah,Haydar,Serdar Göçerler,Şenol,Eray (Malatyaspor), Halit Köprülü (Adanaspor), Engin Yeşilli (Adanaspor),Bülent Taş (Bandırmaspor),Tacettin (Belçika),Serkan Yalçın(Torbalıspor),Berk,Ozan,Onur Bayramoğlu,Sadullah,Ali Öztürk,Selim Yörük,Murat Alkan.

Bozüyükspor Kulübü Başkanı Yalın Zeybek ayrıca "Kiralık olan Selim Yörük'ün transferinin geçen sezon gerçekleştirildiğini" belirtti."Ali Öztürk'ün sakatlığının tamamen geçtiğini söyeleyen Başkan Yalın Zeybek "Selim'in bir ameliyat daha geçireceğini,sezonun ikinci yarısında takımdaki yerini alabileceğini"sözlerine ekledi.Bozüyükspor As Başkanı Doğuş Üneral'da "Transfer harekatının üç gündür hızla devam ettiğini" belirterek "Taraftarımız sabırsızlanmasın;önümüzdeki sezon daha kaliteli bir futbol izletmek ve Bozütyükspor'u daha iyi noktalara taşıyabilmek için canla başla uğraşıyoruz.Önümüzdeki ayın başında da olağanüstü genel kongreye giderek yeni bir yönetim oluşturacağız.Yeni Yönetici arkadaşlarımız Bozüyükspor için daha aktif olacaklar ve daha çok çalışacaklar.Dolayısıyla yük bir kaç kişinin üzerine binmeyecek.Burada esas olan paylaşım.Tüm arkadaşlarımızla eşit görev dağılımları yaparak Bozüyükspor en iyi şekilde yönetilecektir" dedi.

bozuyuk11.com

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 00:24
Halit'in gelmesi iyi oldu. Aynı şekilde Gürcan-Ozan ikilisinin bozulmaması da. Berk'in kalmasına da sevindim. Tek üzüldüğüm nokta Ekrem'in gidişi. Umarım yerine gelen sol kanat futbolcusu onu aratmaz.

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 00:45
Umarım sizleri bu sezon sonunda bank asyada görürüz. Ordanda neden olmasın süperlig. 

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderi tarihi: 23/Tem/2009 saat 00:46
Haydar eski bizim Haydar mı yoksa isim benzerliği mi

-------------

Gönderen: Es_Es_1965
Gönderi tarihi: 24/Tem/2009 saat 22:43
inşallah bozüyüksporumuz bu sezonu çok başarıllı geçirerek çok istedğimiz bank asya ligine yükselirler.. gerçekten bank asya ligi süper ligden aşağı kalır yok.. hem kalite hemde seyir zevki yönünden.. ama bu sezon özellikle bozüyüksporumuzun iç sahasında oynayacağı sakarya maçında kardeşlerimizi yalnız bırakmayacağımıza inanıyorum.. kardeşlerimize sevgiler saygılar..Big%20smile

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 25/Tem/2009 saat 01:20
Bozüyükspor’dan toplu imza

Yeni bir yapılanmaya giren ve önlerine iki yıllık bir hedef koyan Bozüyükspor, renklerine bağladığı futbolculara kulüp binasında toplu imza töreni düzenledi. 2. Başkan Doğuş Üneray, iskelet kadroyu koruduklarını belirterek, 15 yeni futbolcuya 2´şer yıllık sözleşme yaptıklarını söyledi.

2009-2010 Sezonunda Türkiye 2. Futbol Ligi 1. Grupta mücadele etmeye hazırlanan Bozüyükspor, renklerine bağladığı futbolculara dün toplu imza töreni düzenledi. Kulüp 2. Başkanı Doğuş Ünernay ve Basın sözcüsü Mustafa Kurt, yeni transferlerin hayırlı olmasını diledi.
Kulüp 2. Başkanı Doğuş Üneray, yeni bir yapılanma için girdiklerini belirterek, tüm futbolcularla iki yıllık anlaşma yaptıklarını ve bu sezon ligde başarılı bir yıl geçirerek gelecek sezon şampiyonluk hedeflediklerini söyledi.
Yeni sezon öncesi takımda iskelet kadroyu koruduklarını belirten Üneray, "Eski oyuncularımızdan Berk, Ozan, Gürcan, Bekir, Serdar, Haydar, Şenol, Ali Öztürk, Selim, İbrahim, Murat, Ceyhun ve Yücel ile sözleşme yenildik. Bu oyuncuların yanı sıra, Halit (Adanaspor), Vedat (Tarsus İ.Y.), Birol (A. Sebat), Mesut (Alanya), Umut (Çankırı), Volkan (Gölcük), Ömer (Nilüfer), Serdar (Tavşanlı), Engin (Adana), Serkan (Torbalı), Babri (Gölcük), Bülent (Bandırma), Eray (Malatyaspor), Faruk (Darıca) ve Tacettin (Belçika) ile 2´şer yıllık anlaşma yaptık. Şuanda genç oyuncularla birlikte 32 kişilik bir kadromuz var. İlerleyen günlerde kadroyu 26´a düşüreceğiz" dedi.
Yeni sezon fikstürünün Salı günü çekileceğini sözlerine ekleyen Üneray, "Yeni sezon kombine kartları da sezonluk 100 TL. ´den önümüzdeki günlerde satışa çıkacak. 500 adet hazırlanacak kombine karta, taraftarların ilgi göstermesini bekliyoruz" dedi.

Sakarya

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 26/Tem/2009 saat 13:01

bozüyüksporumuzu böyle maddi konulardaki sıkıntılarıyla değil başarılarıyla görmek istiyoruz. bozüyük ilçemizde kaçtane büyük fabrika kuruluş var bunlarda bu taşın altına eline koymalı

ispanya villareal 20 000 kişilik bi kasaba satılan konbine 20 000 şampiyonlar liginde bile oynadılar. hedef koyulmalı hedefsiz amaçsız bir oluşum gerilemeye mahkumdur. 

ilçemize selamlar...

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 26/Tem/2009 saat 13:04
Bozüyükteki fabrikalara Belediye Başkanın sıkıştırması yüzünden suyunuzu keseriz vs. gibi tehditlerle para yardımı alıyordu hatta bazı fabrikalarla ufak tefek olaylar oldu.Bozüyüklü arkadaşlar üstüne alınmasın onlarda biliyor gerçeği...

-------------

Gönderi tarihi: 26/Tem/2009 saat 22:29
2 sene önce İnegölspor formasıyla 2 maçta da taraftarımızla atışan Kemal Hastürk'te Bozüyükspor'da. Sanırım kendisinden bir özür beklesek çok fazla şey istemiş olmayız. Belki de karşılıklı bir özür dileme şekli de olabilir. 2 senelik sözleşme imzalanmış sanırım. Umarım futboluyla iz bırakır.

Gönderen: esspor_1965
Gönderi tarihi: 26/Tem/2009 saat 22:47

http://img194.imageshack.us/i/img0336z.jpg/">  atkı irtibat : mailto:plyby_emre@hotmail.de - plyby_emre@hotmail.de

-------------
Esspor Taraftar Malzemeleri ve sportif ürünler 0 533 233 36 64

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 00:15
Alıntı yapılan esesli_asik

Bozüyükteki fabrikalara Belediye Başkanın sıkıştırması yüzünden suyunuzu keseriz vs. gibi tehditlerle para yardımı alıyordu hatta bazı fabrikalarla ufak tefek olaylar oldu.Bozüyüklü arkadaşlar üstüne alınmasın onlarda biliyor gerçeği...

ilk defa duyuyarım tehditle para aldığını Smile fabrikalar geçen seneye kadar yaptı bişiler ama artık kriz yüzünden bütün fabrikalar tıkandı ufak tefek esnaflar bile yardım yapıyordu.Şimdi Saolsn Eti yardımcı oluyor baya büyük ölçüde.Allah Sonumuzu hayır etsin kaç sezon dayanırız böle bilmiyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 13:14
TFF 2.Lig fikstürü çekildi.

Bozüyükspor evinde Pendikspor ile sezonu açacak.
İkinci hafta ise Sakaryaspor deplasmanına gidecekler.
Sekizinci haftada ise Yalovaspor deplasmanına çıkacaklar.

Fikstrün tamamı : http://www.tff.org/default.aspx?pageID=542&ftxtID=7533

-------------

Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:20
BOZÜYÜKSPORUMUZUN FİKSTÜRÜ
Pendik(E)
Sakaryaspor(D)
T.Telekom(E)
Körfez(D)
G.Gören(E)
Zeytinburnu(D)
Gebze(E)
Yalova(D)
Tavşanlı Linyit(E)
BAY
Beykozspor(D)

-------------

Gönderen: knighteses26
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:46
Sakaryaya Eskişehirden Giden olcakmı acaba

Gönderen: turkeses
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:49

Mutlaka olur ama organizasyon olurmu bilemem. Olmadı gidecek arkadaşlarla trenle gidebilirz burdan.

-------------
Eskişehirspor

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:52
Maçlar çakışmazsa organizasyon olur

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 01:44
sakarya deplasmanı 6 eylül pazar günü. Tff'nin sitesinden süper lig fikstürüne göre o hafta hiç bir maç yok.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 12:05
bozüyük11.com un haberine göre Onur bjk ye gitmiş.Dün anlaşmışlar.Aradım ama başka bir yerde bu habere rastlamadım.Doğru mudur yanlış mıdır bilmiyom...

-------------

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 20:13
Az önce İnegölspor'la oynanan hazırlık maçını izledim. Takım pek hazır görünmüyor. Futbolcular daha 8 gündür beraberler. Yeni bir takım, yeni bir hoca, yeni bir sistem var. Bu eksikler şimdilik normal. Maç 0-0 bitti.

Belçika'dan gelen Taci isimli genç gurbetçi, taraftarlardan çok ilgi gördü. Çok süratlı bir oyuncu. Fakat çok fazla eksiği var.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Tem/2009 saat 00:15
Bozüyükspor'un başarılı futbolcusu Onur Bayramoğlu Beşiktaş Futbol Kulübüne 5 yıllık imza attı.

Bir süredir Onur için Trabzonspor Kulübü ile temasta olan Bozüyükspor son anda Beşiktaş ile anlaşmaya vardı.Trabzonspor Kulübünün Onur'un bonservis bedelini geniş zamana yayarak ödemek istemesi Bozüyükspor'un bu transferden vazgeçmesine neden oldu.Dün ani gelişen transferle Beşiktaş'lı olan Onur Bayramoğlu'na bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyoruz.

yolun açık olsun Onur...

-------------

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 16:37
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., IMKB'ye gönderdiği yazıda Bozüyük Spor Kulübü'nden Onur Bayramoğlu ve kulübü ile anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Bozüyük Spor Kulübü futbolcularından Onur Bayramoğlu’nun transferi konusunda kendisi ve kulübü ile anlaşmaya varılarak futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Futbolcunun kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak 300.000.TL; futbolcuya ise, 2009-2010 sezonu için 250.000.TL garanti para ve 10.000.TL maçbaşı, 2010-2011 sezonu için 300.000.TL garanti para ve 15.000.TL maçbaşı, 2011-2012 sezonu için 350.000.TL garanti para ve 20.000.TL maçbaşı, 2012-2013 sezonu için 400.000.TL garanti para ve 25.000.TL maçbaşı, 2013-2014  sezonu için 450.000.TL garanti para ve 25.000.TL maçbaşı ücreti ödenecektir."

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 16:54
Alıntı yapılan grosso

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., IMKB'ye gönderdiği yazıda Bozüyük Spor Kulübü'nden Onur Bayramoğlu ve kulübü ile anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Bozüyük Spor Kulübü futbolcularından Onur Bayramoğlu’nun transferi konusunda kendisi ve kulübü ile anlaşmaya varılarak futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Futbolcunun kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak 300.000.TL; futbolcuya ise, 2009-2010 sezonu için 250.000.TL garanti para ve 10.000.TL maçbaşı, 2010-2011 sezonu için 300.000.TL garanti para ve 15.000.TL maçbaşı, 2011-2012 sezonu için 350.000.TL garanti para ve 20.000.TL maçbaşı, 2012-2013 sezonu için 400.000.TL garanti para ve 25.000.TL maçbaşı, 2013-2014  sezonu için 450.000.TL garanti para ve 25.000.TL maçbaşı ücreti ödenecektir."

Onur benim sınıf arkadaşımdı.Helal olsun çok yetenekliydi.Bu seviyeye geleceği 5-6 sene öncedende belliydi.Ne diyelim Allah yolunu açık etsin.

Gönderen: 26_Serdar_26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 17:35
300.000 Lira veremedimi klubumuz Confused

-------------
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!

Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 19:57
Burnumuzun dibindeki çocuğu bugüne kadar hiçbir Eskişehirspor Yöneticisi..vs fark etmedi mi?

Böyle fırsatları kaçırırsak gelişemeyiz.

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: atalay26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 20:27

bi dahaki sezon bizim uyanık yönetim onuru kiralamaya ugraşırAngry

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 20:45
Akşam haberlerinde de çıktı hep.İçim sızladı.Ah ulan kaçırdık kendi evladımızı dedim....Çok yanlış işler yapılıyo ama iş işten geçmiş olacak...

-------------

Gönderen: OKTAY061626
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2009 saat 20:47
su transferde malesef kendı futbolcusuna sahıp cıkmayan zıhnıyetler ılerleyen senelerde cok daga  fazla paralar odeyerek gerı almaya calısırlar veya baska bır klube dudak ucurtaracak rakamlarla satıldıklarında ah vah bızım sehrımızın cocugu derler

-------------
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com

Gönderen: hergeleemre
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2009 saat 11:58
BOZÜYÜKSPOR’DAN BEŞİKTAŞ’A UZANAN GURUR TABLOSU

Bozüyükspor'un tarihinde ilk kez bir futbolcusu, dört büyüklerden birisine transfer oldu.Bozüyükspor’un gelecek vaat eden ve ulusal basında da “Yerli Kaka” olarak lanse edilen genç milli takım futbolcusu Onur Bayramoğlu’nun Beşiktaş’a transferi resmiyet kazandı. Beşiktaş Kulübü, Onur Bayramoğlu ile 5 yıllık sözleşme imzaladığını bugün borsaya bildirirken Bozüyükspor, Onur Bayramoğlu’nun transfer bedeli olarak Beşiktaş Kulübü’nden 300.000 TL. bonservis ücreti alacak

kaynak: bozuyuk11.com

-------------
MeŞaLe AlTıNda OmUz OmUzA Bozüyük-Hergele"SUSMAK İHANETTİR"

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com