Sayfayı yazdır | Close Window

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Yerel ve Amatör takımlar
Forum Açıklaması: Eskişehir'deki diger mahalli ve amatör takımlar hakkında konular, genç oyuncular vs
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1218
Yazdırma tarihi: 03/Ağu/2021 saat 11:37
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com


Konu: 2008-2009 Sezonu Bozüyükspor
Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Konu: 2008-2009 Sezonu Bozüyükspor
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:13
2008-2009 Sezonu Bozüyüksporumuzun Haberlerine,Tartışmalarına,Konuşmalarına Buradan Devam Ediyoruz...

-------------
Lacivert-Beyaz .!Yanıtlar:
Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:16
Bozüyük le Et ile Tırnak Gibiyiz
 
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ; Bozüyükspor a gereken destek verilecektir.


Başkan Yalın Zeybek ile Eskişehirspor kulüp binasında bir araya gelen Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal Bozüyükspor’a gereken desteği vereceklerini söyledi. Bozüyük ile  et ve tırnak gibiyiz diyen Halil Ünal, Bozüyükspor´u kendilerinin bir parçası olarak gördüklerini söyledi. Halil ünal, Es-Es´in kentin takımı değil bölgenin takımı olduğunu vurgulayarak Bozüyük’ün Eskişehirspor’a verdiği desteğin aynısını süper ligde yapacakları mücadelede Afyon, Kütahya gibi yakın bölgelerden de beklediklerini dile getirdi. Alternatif bir kadro kuracaklarını söyleyen Halil Ünal, bu kadro içinde genç ve ümit veren futbolcularımızı Bozüyükspor´a vereceğiz dedi. Eskişehirspor ilk etapta kadrosunda yer alan 4 futbolcuyu Bozüyükspor’a vermeyi düşünüyor. Kulüp Başkanımız Yalın Zeybek ise, " Destek sözünü sizlerin ağzından duymak bir kez daha bizleri mutlu etti. Bozüyükspor ve camia olarak hepimizin tuttuğu takım Eskişehirspor´dur. Sizlerin vereceği karara hepimiz saygıyla uyacağız. " şeklinde konuştu.  Aynı zamanda Eskişehirspor kampının sonrası Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ve Bozüyükspor teknik direktörü İsmail Ertekin bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacaklar. 

 

            

                Fotoğraf: Ali İhsan Sarıçoban

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:17
İç ve Dış Transferlerimiz
 
Kulübümüzün iç transfer ve dış transferde anlaşmaya vardığı futbolcularla ilgili basın açıklaması


Olağan genel kurul sonrası görevi teslim alarak çalışmalarına hızla başlayan yönetim kurulumuz transfer çalışmalarında yoğun günler geçirerek istediği isimleri takımımıza katmıştır.

Öncelikle iç transfere yönelen transfer komitemiz başta Başkan Yalın Zeybek, Asbaşkan Doğuş Hilmi Üneral olmak üzere teknik kadronun da raporları doğrultusunda futbolcularla görüşerek önümüzdeki sezon takımımızda yer alması gereken isimlerle anlaşma sağlamışlardır.

İç transferde;

ALİ ÖZTÜRK, TAYLAN, SELİM, MUHARREM, POLAT, OZAN, BERK, ARİF, EKREM VE KALECİ TAMER ile anlaşarak gelecek sezonda bu futbolcularımızla devam kararı almıştır. 

Dış transferde ise;

Maltepespor’dan SERDAR, İnegöl spor’dan sağ bek oynayan AYDIN, Bulancakspor’dan kaleci ENGİN ile anlaşmaya varıldı.

Eskişehir DSİ BENT Kulübü ile görüşülerek bu takımdan da Onur, Samet, Ali ve Rıdvan’ı takımımıza kazandırdık.

Bursaspor altyapısı ile görüşmeler yapılarak bu takımdan da Taylan, Cihan ve Arda ile anlaşma sağlanmış ve bu futbolcularda takımıza kazandırılmışlardır.

 

Eskişehirspor ile halen görüşmelerimiz karşılıklı olarak anlayış ve uyum çerçevesinde devam etmektedir. Eskişehirspor öncelikle 4 futbolcuyu kulübümüze vermeyi düşünüyor. Aynı zamanda Eskişehirspor kampının sonrası Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ve Bozüyükspor teknik direktörü İsmail Ertekin bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacaklar. 

 

Amacımız Bozüyükspor’umuza ve Bozüyük’ümüze yakışan ahlaklı, dürüst, görev bilincine sahip önce iyi sporcu daha sonra iyi futbolcu mantığı ile takımımızı hedeflerine ulaştıracak isimlerle çalışmak ve bu isimleri renklerimize bağlamaktır.

 

Bir futbol takımı için en zor ve sıkıntılı geçen dönem transfer dönemi ve kamp dönemidir. Bu süreçte hatalar yapmadan doğru kararlar alarak doğru isimleri seçerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Şu dönemde kamuoyundan hep beraber sabırlı ve inançlı bir şekilde hareket etmeyi ve her zaman kulübümüze destek olmalarını istiyoruz.

            Bozüyükspor’u çok daha yüksek yerlerde çok daha başarılı bir şekilde görmeyi umuyor ve Bozüyükspor’u destekleyen ve seven herkesi inancımıza ortak olmaya ve birlik ve beraberliğe davet ediyoruz. Bozüyükspor Tüm Bozüyük’ün ortak değeridir.   

 

                            

                             Saygılarımızla

                             Bozüyükspor Yönetim Kurulu Adına

                             Basın Sözcüsü Mustafa Kurt

 

     

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:18
Yeni Transferlerimizi Tanıyalım
 
Dış transferde anlaşmaya vardığımız futbolcularımızı yakından tanıyalım


SERDAR GÖÇERLER (Maltepespor’dan  Stoper)

 

Alt yapımızdan yetişen Serdar, 1977 Bozüyük doğumlu. Serdar futbol hayatına Bozüyükspor’da başladıktan sonra profesyonel olarak 2 yıl Bozüyükspor forması giydi. 1998 yılında takımımızın amatör kümeye düşmesinden sonra Bilecikspor’a transfer olan Serdar, Bilecik forması altında 3 yıl futbol oynadı. 2002 yılında Maltepespor’a transfer olduktan sonra 2 yıl bu takımın forması altında futbol hayatını sürdürdü.  Maltepe’den Yalovaspor’a transferi gerçekleşen Serdar 1 yıl Yalova, 1 yıl da Boluspor formaları giydi. Aynı yıllarda yarım devrede Erzurumspor forması giyen Serdar, daha sonra sırasıyla Nazilli Belediye Spor ve en son geçen sezon da tekrar Maltepespor formaları giymişti. 10 yıl aradan sonra yeniden Bozüyükspor formasına kavuşan Serdar Göçerler’e lacivert beyaz forma altında başarılar dileriz.

 

 

AYDIN TAŞKIN (İnegölspor’dan Sağ Bek )

 

1981 İstanbul doğumlu olan Aydın futbol hayatına amatör olarak Körfez Kirazlıyalı da başladı. Amatörken Kocaelispor alt yapısına transfer olan Aydın, Mobellaspor forması altında profesyonel oldu. Mobellaspor’dan Kütahya’ya transfer olan Aydın 3 yıl Kütahyaspor forması altında oynadı. 2005 yılında İnegölspor’a transfer olduktan sonra 3 yıldır da İnegölspor forması giyiyordu. Aydın’a Bozüyükspor forması altında başarılar dileriz.

 

 

ENGİN YILDIZ (Bulancakspor’dan Kaleci)

 

1978 Eskişehir doğumlu olan kaleci Engin, futbol yaşamına Eskişehirspor’un alt yapısında başladı. 4,5 yıl profesyonel olarak Eskişehirspor kalesini koruyan Engin daha sonra Adıyamanspor’a transfer oldu. 2 yıl Adıyaman forması giydikten sonra Ş.Urfaspor’a transferi gerçekleşti. Ş.Urfaspor’da 1 yıl futbol oynadıktan sonra Cizrespor’a transfer olan Engin, geçen sezonda Bulancakspor’un kalesini koruyan isim oldu. Yeni transferlerimizden Engin’e Bozüyükspor forması altında başarılar dileriz.

 

 

 

BURSASPOR’DAN TRANSFERLERİMİZ

 

ARDA KARAKUT

 

1987 İzmit doğumlu olan Arda 2 defa ümit milli oldu. Kocaelispor’da  amatör olarak oynarken aynı forma altında profesyonel olan Arda, İstanbulspor’a transfer oldu. Yarım devrede Bakırköyspor’un forması giydikten sonra Bursaspor’a transfer oldu. Geçen sezonda Bursa Merinos’da kiralık oynayan Arda Karakut’a başarılar dileriz.

 

CİHAN ÖZKAYMAK

 

1989 Bursa doğumlu olan Cihan Bursaspor alt yapısında yetişti. Geçen sezon Bursaspor forması altında profesyonel olan Cihan geçen sezon Bursaspor paf takımında bütün maçlarda kadroya girdi. Cihan’a başarılar dileriz.

 

TAYLAN AYGÜN

 

1988 Çanakkale doğumlu olan Taylan Dardanel’in alt yapısında yetiştikten sonra Bursaspor’a transfer oldu. Geçen sezon profesyonel olan Taylan, yarım devrede B.Merinos’da oynadı. Sadık Taylan Aygün’e başarılar dileriz.

 Haber Kaynak:   http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:20
Es-Es in Pilot Takımı Olduk
 
Başkan ve teknik direktörlerin buluşmasında pilot takım protokolü imzalandı


Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Bozüyükspor Başkanı Yalın Zeybek, Başkan Vekili Doğuş Hilmi Üneral, Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ve Bozüyükspor teknik direktörü İsmail Ertekin´in bir araya geldiği görüşme sonrasında Bozüyüksporumuz Eskişehirspor´un pilot takımı olma konusunda anlaşmaya varılarak protokol imzalandı. Bu anlaşma sonucunda Eskişehirspor A takımı kadrosunda yer alan bazı futbolcular kamp sonrası Bozüyükspor´da oynayacak ve devre arasında da iki takım arasında futbolcular konusunda görüşmeler devam edecek. Yapılan anlaşma sonucunda aynı zamanda Eskişehir Dsi Bentspor´da Bozüyüksporumuzun pilot takımı oldu.

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:21
Sadullah Erarslan ile Anlaştık
 
Turgutluspor un orta alanında oynayan Sadullah Erarslan ile anlaşmaya vardık


Geçen sezon Turgutluspor´un orta alanında oynayan, aynı zamanda oyun kurucu olarakta görev yapabilen Sadullah Erarslan ile 2 yıllığına anlaşmaya vardık.

Bozüyükspor Basın Sözcüsü  Mustafa Kurt

 

SADULLAH ERARSLAN KİMDİR ?

1983 Turgutlu doğumlu olan Sadullah futbol hayatına Turgutluspor´un alt yapısında başladı. 2002 yılında profesyonel olduktan sonra 3 yıl profesyonel olarak Turgutluspor forması giyen Sadullah, 2005 yılında Bursaspor´a transferi gerçekleşmesine rağmen tekrar Turgutluspor´a dönmek zorunda kaldı. Ertesi yıl Karşıyaka´ya transfer olan Sadullah, Karşıyaka forması altında 19 maçta forma giyerken, bu forma altında 1 de golü bulunmakta. Geçen sezon  Turgutluspor´un bütün maçlarında forma giyen yeni transferimiz Sadullah Erarslan´a lacivert beyaz forma altında başarılar dileriz.

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:23
Takımımız Hazırlıklara Başlıyor
 
Takımımız sezon öncesi hazırlık kampı için bugün tesislerimizde toplanarak akşam yemeğinde bir araya geldiler


Takımımız 2008-2009 sezonu hazırlıkları için bugün tesislerdeki akşam yemeğinde bir araya gelerek toplandılar. Daha önce Bolu kampı için Pazartesi günü yola çıkılacağı açıklanırken Federasyondan kaynaklanan bir nedenle turnuvayı düzenleyen organizatör kurum tarafından turnuvanın ertelenmesi sonucunda takımımız antremanlarını bu hafta Bozüyük´te sürdürecek. Sabah ve akşam olmak üzere günde çift idmanla Bozüyük´teki hazırlıklara devam edecekler. Alt yapımızdaki futbolcularımızdan Ceyhun, Yücel, Binali, Ozankan, Sercan ve Özkan´da Bolu kampımıza katılacaklar. Ayrıca denenmek üzere Sakarya 1.Amatör küme takımlarından Hendekspor´dan gelen Ümit, Yıldırımspor´dan gelen Semih, Sefa ve Tamer Bozüyük´teki antremanlara katılarak uygun görülmeleri halinde Bolu kampına katılacaklar. Daha önce anlaşıldığı açıklanan İnegölspor´dan Aydın´ın transferinden de kulübümüz vazgeçmiştir. Son günlerde Denizlispor´a transfer olacağı iddia edilen kalecimiz Tamer ise bu sezon da takımımızın kalesini korumaya devam edecektir. Başkan Yalın Zeybek kamp döneminde ve sonrasında takımımıza faydalı olacağına inandığımız transferlerimiz olabilir, görüştüğümüz ve temas halinde olduğumuz futbolcular var, taraftarlarımız bizlere güvensinler ve her zaman ki gibi desteklerine devam etsinler, bu sezon başarılı olacağımız bir takımı oluşturarak onların yüzlerini daha çok güldürmek istiyoruz dedi. 

Haber ve Fotoğraflar Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:25
Takım Sahaya İndi
 
2008-2009 sezonunun ilk idmanı tesislerimizde yapılan çalışmalarla başladı


Takımımız sezonun ilk idmanının startını bugün tesislerde yaptığı çalışmalarla vermiş oldu. Futbolcularımız Bolu kampına kadar sabah 10:00 ve akşam 18:00 da olmak üzere günde çift idmanla Bozüyük’teki çalışmalarını sürdürecekler. Sabah antrenmanıyla 2008-2009 sezonunun startını veren takımımız, akşam antrenmanın da ise antrenör Fazlı Tan yönetiminde stadta kondisyona yönelik düz koşu ve açma germe ile antrenmanını sürdürdü. 10 yıl aradan sonra tekrar yuvaya dönen Serdar Göçerler’de lacivert beyaz forma altındaki ilk idmanına çıkmış oldu. Yeni transferlerimizden Sadullah ve kaleci Engin’de bu idmanla ilk defa Bozüyükspor formasıyla tanışmış oldular. Futbolcularımız Fazlı Tan yönetiminde stadtaki çalışmalarını sürdürürken İsmail Ertekin hocamızda Metin Kantarcı’nın maçın hakemliğini yaptığı, Fevzi ve Engin´in kaleleri koruduğu çift kale maçında alt yapımızdan kampa götürmeyi düşündüğümüz 6 futbolcunun yanı sıra Esk.Dsi Bentspor ve Sakarya amatör takımlarından gelen genç futbolcuları deneyerek performanslarını görmeye yönelik çift kale maçını takip ederek notlar tuttu. Bu futbolcularla ilgili çalışmalar önümüzdeki günlerde de devam edecek ve beğenilen futbolcular Bolu kampına götürülecekler. Yapılan çift kale maçında Esk.Dsi Bent Spor’dan gelen orta sahada oynayan Onur ise teknik kadro tarafından beğenilerek antrenmanının diğer yarısını A takımla beraber sürdürdü.

 

        

                          BOZÜYÜKLÜ FUTBOLCUMUZ    SERDAR GÖÇERLER

              

                                   SADULLAH ERARSLAN

                  

                    ESKİŞEHİRLİ KALECİMİZ    KALECİ ENGİN YILDIZ

Haber ve Fotoğraflar Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:26
Futbol Okullarında Çalışmalar Sürüyor
 
Her yaş grubundaki Bozüyükspor lu minik futbolcular futbol okullarındaki çalışmalarını haftada 2 antrenmanla sürdürüyor


Bozüyükspor futbol okulları çalışmalarını her yaş grubu için haftada yaptğı 2 antrenmanla sürdürüyor. Antrenörler Orhan Türkmengil ve Orhan Kamacı 1991-1992 doğumlu futbolcuları, Beden Eğitim hocalarından Erkan Bayrakçı 1995-1996 doğumlu futbolcuları, Murat Kola’da 1993-1994 ve 1997-1998 doğumlu minik futbolcuları, her yaş grubu ayrı ayrı olmak üzere haftada 2 antrenmanla geleceğe hazırlıyorlar. 1991 -1998 arası futbol okullarının yanı sıra 1996-2000 doğumlu yaz futbol okulları da aynı hocalar tarafından haftada 2 antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor. Geçen hafta Pazar günü Bursa’da Oyak Reanult’nun minikleriyle yapılan hazırlık maçında 1994 doğumlu Bozüyükspor futbol takımımız 2-1 mağlup olurken, 1995 doğumlu minik takımımız 4-1 galip geldi. Önümüzdeki hafta Cumartesi yine Bursa’da Merinos’un sahasında Grass Rost turnuvasında 1994 ve 1995 doğumlular Karacabey’in minik  futbol takımıyla bir maç yapacak.  Başkan Yalın Zeybek yaptığı açıklamada, paf takımımızdan futbol okullarına kadar hocasından malzemecisine kadar 7 kişilik bir kadroyla çalıştıklarını, Bozüyükspor’un geleceğinin alt yapıda olduğunu düşünerek alt yapımıza gerekli önemi vermeye çalışıyoruz dedi.  

 

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:27
KAPTAN BEKİR YUVADA
 
Efsane kaptanımız taraftarın sevgilisi Bekir Ceyhan ile kulübümüz anlaşmaya varmıştır


8 yıl aradan sonra amatör kümeden tekrar 3.lige, ertesi yıl 3.ligden 2.lige üst üste 2 yıl şampiyonluk yaşamamızda attığı goller ve yaptığı asistler ile  büyük paya sahip olan, askerden dönen kaptanımız Bekir Ceyhan ile  yeniden anlaşmaya vardık.

Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt 

 

 

BEKİR CEYHAN’ın FUTBOL KARİYERİ

 

1977 doğumlu olan Bekir futbola alt yapımızda başladı. 1 yıl profesyonel oynadıktan sonra 1996 yılında 2.lige İnegölspor’a transfer oldu. Ertesi yıl süper lige o zamanki adıyla 1.lige Ankaragücü’ne transfer olan Bekir, 1yıl Konyaspor’da kiralık oynadıktan sonra aynı  sezonda Ankaragücü forması da giydi. 1998 yılında  Hatayspor’a transfer olarak 2.lige tekrar döndü. Hatayspor’da takımın en golcü oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çeken Bekir Ceyhan, Adana Demirspor’a transfer oldu. 5 yıl boyunca Adana Demirspor forması giydiği yıllarda aynı zamanda 2.lig gol kralı oldu. 2004 yılında yarım devre F.Karagümrük’te oynadıktan sonra Adıyamanspor’a transfer oldu. Babasının vefatıyla tekrar Bozüyük’e dönen Bekir Ceyhan aynı yıl Bozüyükspor formasını tekrar giymeyi kabul ederek amatörde bulunan kulübümüzü attığı güzel gollerle tekrar profesyonel liglere taşıdı. 2006-2007 sezonunda da açık ara 3.ligde şampiyon olmamızda büyük katkı yapan Bekir aynı yıl 3.lig gol kralı da oldu. Attığı gollerin yanı sıra frikikleri ve asistleriyle herkesi kendine hayran bırakarak taraftarın sevgilisi oldu.

Tekrar yuvaya dönen kaptan Bekir Ceyhan’a Bozüyükspor forması altında aynı güzel başarıları yeniden yaşatması dileklerimizle başarılar dileriz.

                          

 

                                    

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:28
Serkan Cinaz ile Anlaştık
 
Bombaları patlatmaya devam ediyoruz. Pendikspor un sağ beki Serkan Cinaz ile anlaşmaya vardık


Geçen sezon Pendikspor´un sağ bekinde forma giyen 1979 doğumlu Serkan Cinaz ile 2 yıllığına anlaşmaya varılmıştır

Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt

SERKAN CİNAZ KİMDİR ?

1979 İstanbul doğumlu sağ bek oynayan Serkan Cinaz profesyonel futbol yaşantısına Güngören Belediye Spor’da başladı. 4 yıl boyunca Güngören forması altında futbol yaşantısını sürdürdükten sonra sırasıyla F.Karagümrük, Kastamonuspor, Küçükköyspor, Kartalspor ve Zeytinburnu formaları giydi. Geçen sezonda Pendikspor forması altında Pendikspor’un tüm maçlarında ilk on birde sahaya çıkan Serkan’a Bozüyükspor forması altında başarılar dileriz.

    

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 17:30
Kampın İlk Etabı Tamamlandı
 
Takımımız Bolu kampı öncesi hazırlık kampının ilk etabını Bozüyük tesislerimizde tamamlarken, Dsi Bent Spor dan gelen 1990 doğumlu Onur Bayramoğlu ve alt yapımızdan yetişen Ceyhun kampın dikkat çeken isimleri oldu.


Pazartesi gününden itibaren hafta içi sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenmanla kondisyon çalışmaları yaparak hazırlıklarını sürdüren futbolcularımız Perşembe akşam antrenmanını yarım devre yaptığı çift kale maçıyla sürdürerek düz koşuyla tamamladı. Cuma sabahı yapacağı bir ter idmanından sonra futbolcularımız hafta sonunu izinli olarak geçirdikten sonra Pazartesi akşam tesislerimizde tekrar toplanarak Salı günü sezon öncesi hazırlık kampı için Bolu’ya hareket edecek. Hafta içi yapılan çalışmalarda alt yapımızdan 6 futbolcu , Dsi Bent Spor’dan gelen 4 futbolcunun yanı sıra Sakarya, Kocaeli, İstanbul ve yurt dışından gelen amatör genç futbolcuları denemeye yönelik çift kale maçları yapıldı. Bu futbolcuların performanslarına bakılırken yetenekli görülen adaylar Bolu kampımıza da katılacaklar. Dsi Bent Spor’dan gelen Onur Bayramoğlu gösterdiği performansı ve tekniğiyle teknik kadro başta olmak üzere antrenmanları seyreden herkes tarafından büyük beğeni topladı. Perşembe akşam antrenmanında A takımın genç futbolcularla yaptığı yarım devre çift kale maçında İsmail Ertekin hocamız 1990 doğumlu Onur’u A takımda oynatırken Onur’un ilk defa A takım futbolcularıyla beraber oynamasına rağmen uyum içinde oynaması izleyenlerden takdir aldı. Onur’un yanı sıra paf takımımızda oynayan Bolu kampımıza da katılacak olan Ceyhun’da hazırlık kampının ilk etabının sivrilen isimlerinden biri olarak teknik kadro tarafından beğeni kazandı. Teknik kadromuz Bolu kampındaki turnuva maçlarında da Ceyhun’a şans vermeyi düşünüyor.

               

                                       GENÇ YETENEK  ONUR

                 

                                  ALT YAPIMIZDAN CEYHUN

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 22:09
Bekir abi geldi ya.Bence bu sezonun en iyi transferidir.Sonunda onunda bitti askerliği be.
 
Bursaspordan alınan genç yeteneklerin mevkileri ne acaba_?


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 05/Tem/2008 saat 22:16
Onur'un Bozuyük'e gitmesine sevindim. Umarım forma şansı bulabilir orada çünkü gerçekten çok istiyordu oynamayı. Dsi'de de oldukça başarılıydı, kendisini inanılmaz geliştirdi. İleride iyice geliştirdikten sonra Eskişehirspor'a gelebilir. Başarılar diliyorum.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!


Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 08/Tem/2008 saat 13:48
Hayırlı Olsun transferler

-------------


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 08/Tem/2008 saat 16:51
Muharrem ile Yollarımız Ayrıldı
 
Muharrem Vardar kendi isteğiyle kulübümüz ile olan ilişkisini kesmiştir


Kulübümüze iki sene boyunca oynadığı futbolla hizmet veren, sezon öncesinde tekrar anlaşmaya vardığımız Muharrem Vardar kendi istek ve iradesi doğrultusunda kulübümüzle olan ilişkisini kesmiştir. Aynı zamanda daha önce anlaştığımızı açıkladığımız İnegölspor’dan Aydın Taşkın da kendi istek ve iradesiyle yapılan anlaşmadan vazgeçerek kulübümüzle olan ilişkisini kesmiştir.

 

Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 08/Tem/2008 saat 16:53
Bombalara Devam FIRAT ile Anlaştık
 
İtalyan Como, Gaziantep ve Ç.Rizespor formaları giymiş olan Akhisar ın sol beki Fırat Türker ile anlaşmaya vardık


Akhisar Beledispor’un sol beki Fırat Türker ile kulübümüz iki yıllığına anlaşmaya varmıştır.

 

Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt

 

 

 

Fırat Türker Kimdir?

 

1984 Eyüp doğumlu Fırat 28 defa ümit milli takım forması giydi. Gaziantepspor forması altında 1999 yılında profesyonel olan Fırat, aynı yıl İtalya’nın İnter kulübünün pilot takımı olan Seria B takımlarından Como’nun da formasını giydi.  1 yıl Gaziantepspor forması giydikten sonra sırasıyla 1 yıl G.Antep Büyükşehir ve 1 yıl da Gaski forması altında oynadı. Daha sonraki yıllarda 1 yıl Zeytinburnuspor, 1 yıl Ç.Rizespor ve 1 yıl da Gebzespor formaları giydi. 2006 yılında tekrar Zeytinburnuspor forması giyen Fırat, devre arasında Akhisar Belediyespor ile sözleşme imzaladı. Geçen sezon başında Alanyaspor ile anlaşmasına rağmen Ağustos ayında Akhisar’a tekrar geri dönerek Akhisar Belediyespor forması altında futbol hayatındaki 5. şampiyonluğunu yaşadı. Fırat sol bek ve sol kanat oyuncusu olarak oynuyor.

                             

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 08/Tem/2008 saat 16:54
Bolu Abant Kampı Başladı
 
Sabah antrenmanından sonra öğle saatlerinde Bolu ya hareket eden takımımızın Bolu Abant kampı başladı


Takımımız Pazartesi akşamı tesislerimizde toplanarak, Salı sabah saat:10:00’da 1 saat süren bir antrenman yaptı. Düz koşu, açma ve germe ile başlayan antrenman  5’e 2 çalışmasıyla sona erdi. Kaptan Bekir´de 16 ay aradan sonra Bozüyükspor forması altında ilk antrenmanına çıkmış oldu. Öğle yemeğinin ardından A Takım futbolcularının yanı sıra alt yapımızdan Ceyhun, Yücel, Ozan Kaan, Özkan, Esk. Dsi Bentspor’dan gelen 4 futbolcu, Anadolu Üniversitesinden Ahmet, İstanbul ve İzmir’den gelen genç futbolcularla beraber 29 kişilik kamp kadrosu Bolu’ya hareket etti. Bolu Abant’da Petro Club otelde konaklayacak olan takımımız kamp süresince 6 maç yapmayı planlıyor. Abant kampının ilk maçı ayın 11 inde oynanacak iken turnuva maç programı ayın 10 unda belli olması bekleniyor. Takımımız Kamp süresince kondisyon depolayarak, yapacağı maçlar ile de yeni transferlerin takıma adaptasyonu sağlanarak, A takıma alınması düşünülen genç futbolcuların son durumlarına bakılacak. Yeni transferlerimiz Serkan Cinaz ve Fırat Türker de Bolu kampının ilerleyen günlerinde Abant kampımıza katılacaklar.    

 

Haber ve Fotoğraflar Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 09/Tem/2008 saat 13:53
Bozüyükspor inşallah sizi de Süper Lig'de görücez.Saygılarımla...


Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2008 saat 15:08

Muharrem'in ayrılması kötü oldu.Çok iyi futbolcuydu.-------------


Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2008 saat 15:09

Bu arada Haydar Koç'u aldığımız konuşuluyordu basında resmi açıklama gelmedi transfer çıkmaza mı girdi acaba ?-------------


Gönderen: hergeleemre
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 10:52

BOZÜYÜKSPOR UN KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_42852_3881.jpg,BOZÜYÜKSPOR%20UN%20KAMP%20PROGRAMI%20BELLİ%20OLDU%29">

BOZÜYÜKSPOR KULUBÜNDEN KAMUOYUNA DUYURULUR

 

 

Geçen yılki kadrosunda bulunan çok sayıdaki oyuncusunu kadrosunda tutarak, bunun yanında nokta transferler gerçekleştirerek 1 Temmuzda top başı yapan takımımız 8 Temmuz 2008’de Bolu kampına başlamıştır.

            Kamp dönemince teknik heyetin kontrolünde kondisyon, taktik çalışmalarının yanı sıra  Adıyamanspor ,Vanbelediyespor,Mersinidmanyurduspor, geçen yıl rakibimiz olan Eyüpspor gibi takımlarla da hazırlık maçları oynayacaktır.

 

                                                                                                            SAAT         

13 TEMMUZ 2008  ADIYAMANSPOR-BOZÜYÜKSPOR             18:00

15 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR –YENİKIRŞEHİRSPOR      16:00

17 TEMMUZ 2008- BOZÜYÜKSPOR-VANBELEDİYESPOR       16:00

19 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-PAZARSPOR                     16:00

23 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-EYÜPSPOR                        18:00

25 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-MERSİNİDMANYURDU   18:00

 

 

 BOZÜYÜKSPOR YÖNETİM KURULU ADINA

 Kaynak:

Basın sözcüsü

 

MUSTAFA KURT-------------
MeŞaLe AlTıNda OmUz OmUzA Bozüyük-Hergele"SUSMAK İHANETTİR"


Gönderen: çakarşimşek
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 10:54
İNŞALLAH EN GÜZELİNİ YAPARSINIZ SİZİDE LİGE BEKLİYORUZ

-------------
ölürüm ama ölürken eğzımda o kelime olur...eses


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 16:15
Kamp Maç Programı Belli Oldu
 
Bolu Abant Kampında yapacağımız hazırlık maçları belli oldu


Geçen yılki kadrosunda bulunan çok sayıdaki oyuncusunu kadrosunda tutarak, bunun yanında nokta transferler gerçekleştirerek 1 Temmuzda top başı yapan takımımız 8 Temmuz 2008’de Bolu kampına başlamıştır.

            Kamp dönemince teknik heyetin kontrolünde kondisyon, taktik çalışmalarının yanı sıra  Adıyamanspor ,Van Belediye Spor, Mersin İdman Yurdu Spor, geçen yıl rakibimiz olan Eyüpspor gibi takımlarla da hazırlık maçları oynayacaktır.

 

MAÇ PROGRAMI                                                                                                           

13 TEMMUZ 2008  ADIYAMANSPOR-BOZÜYÜKSPOR              18:00

15 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR –YENİ KIRŞEHİRSPOR      16:00

17 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-VAN BELEDİYESPOR       16:00

19 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-PAZARSPOR                      16:00

23 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-EYÜPSPOR                         18:00

25 TEMMUZ 2008  BOZÜYÜKSPOR-MERSİN İDMAN YURDU   18:00

 

BOZÜYÜKSPOR YÖNETİM KURULU ADINA

 

Basın Sözcüsü MUSTAFA KURT

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: FairPlay
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 19:14

Bozüyükspor 2008-2009 sezonunda 1.grupta yer alıyor.Gruptaki takımlar:
 
Bozüyükspor,Beylerbeyi,Bugsaşspor,Dardanelspor,Darıca Gençlerbirliğ,Eyüpspor, Gaziosmanpaaşa,Gebzespor,Körfez Belediyespor,Pendikspor,Sarıyer
 
Oldukça zor bir grup.Bozüyüksporumuza başarılar...
 
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=4527 - http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=4527
 


Gönderen: kırımlı
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 19:22

eskişehir takımları neden hep en zor grup olan istanbul grubuna veriliyor anlamak mümkün değil...

ama geçen sezon bozüyük oldukça umut vaadettiWink


-------------
Es-Esimin emekçisiyim!!


Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 19:37
ben bu sene bozüyükspor dan ümitliyim.Rakipleri iyi olabilir ama bozüyükspor da iyi.Ayrıca en kötü ihtimalle 2 veya 3 bozüyükspor maçına gitme kararı aldım kendi çapımda :)

-------------


Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 19:45
5 İstanbul takımı, 3 Kocaeli takımı, 1 Ankara,1 Çanakkale takımı var.Oldukça zor bir grup.Geçen yıl grubumuzda ZeytinBurnu vardı ama bu yıl yerine Pendiksporu getirmişler.Küme düşen Karagümrük ve İnegölsporun yerine TFF 2.lig'e yeni çıkan iki Kocaeli takımı Darıca Gençlerbirliği ve Körfez Belediyespor gelmiş.Bugsaş genelde iç anadolu bölgesi grubunda oynuyordu,onuda marmara grubuna dahil etmişler.Grubumuzdan TFF 1.lig'e çıkan Güngören Belediyespor yerinede Beylerbeyi gelmiş.Bu yıl statü değiştiği için ( Sanırım ileriki yıllarda 3.lig kaldırılacak ve TFF 2.lig'deki takım sayısı çoğaltılacak) 11'er takımlık gruplar oluşturulşmuş,sadece Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu takımlarının bulunduğu 5. grup 10 takımla oynanacak.

Hayırlısı olsun diyelim.Bozüyük geçen senenin iskelet kadrosuna takviyeler yaparak gücüne güç kattı.Açıkçası yine zirveyi sallayacak bir Bozüyük bekliyorum.Başarılar.

-------------


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 21:30
2008-2009 Sezonu Grubumuz Belli Oldu
 
2008-2009 Sezonunda Oynayacağımız Grup Belli Olurken, Bu Sezonda 1.Grupta Mücadele Edeceğiz


Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan toplantı sonucunda 2.lig ve 3.lig grupları belli olurken, Bozüyüksporumuz geçen sezon olduğu gibi bu  sezonda 1.grupta yer aldı. Belirlenen gruplara göre 1.gruptaki rakiplerimiz şunlar oldu;

Beylerbeyi, Bugsaş Spor, Dardanelspor, Darıca Gençlerbirliği, Eyüpspor, Gaziosmanpaşa, Gebzespor, Körfez Belediyespor, Pendikspor, Sarıyer

Bu sezon 2.lig de 54 takım yer aldığı için Bozüyüksporumuzun da içinde bulunduğu 1.grupla beraber 2,3 ve 4. gruplarda 11 takım 5.grupta da 10 takım mücadele edecek.

2.Lig deki Diğer Gruplarda Şu Şekilde Belirlendi:

2. Grup: Adana Demirspor, Afyonkarahisarspor, Akhisar Belediyespor, Alanyaspor, Altınordu, Bucaspor, Denizli Belediyespor, Fethiyespor, Marmaris Belediye Gençlikspor, Tarsus İdmanyurdu, Turgutluspor

3. Grup: Alibeyköyspor, Beykoz 1908, Etimesgut Şekerspor, İstanbulspor, Konya Şekerspor, İstanbul Maltepespor, Mersin İdmanyurdu, Kırıkkalespor, Türk Telekomspor, Yeni Kırşehirspor, Zeytinburnuspor

4. Grup: Akçaabat Sebatspor, Arsinspor, Çankırı Belediyespor, Çorumspor, Erzurumspor, Karsspor, Ofspor, Pazarspor, Tokatspor, Trabzon Karadenizspor, Yimpaş Yozgatspor

5. Grup: Adıyamanspor, Belediye Vanspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor, Elazığspor, GASKİ Spor, İskenderun Demirçelikspor, Malatya Belediyespor, Mardinspor, Şanlıurfa Bedeyiespor, Şanlıurfaspor

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: gimp
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 00:08
Bozüyükspor 1. Grupta

Türkiye Futbol Federasyonu 2. ve 3. Liglerde grupları dün belirledi. 5 grup üzerinden oynanacak olan 2. Ligde yer alan Bozüyükspor 1. Grupta, Beylerbeyi, Ankara Bugsaş, Çanakkale Dardanel, Darıca Gençlerbirliği, Eyüpspor, Gaziosmanpaşa, Gebze, Körfez Belediye, Pendikspor ve Sarıyer ile mücadele edecek. 2. Liglerde maçlar 30 Ağustos tarihinde başlayacak. 3. Liglerde ise komşu takımlardan Tavşanlı Linyitspor ise 3. Lig 3. Grupta, Aksaray, Düzce, İnegöl, Keçiören Bel., Keçiörengücü, Nilüfer Bel., Orhangazi, Tarım Kredi ve Uşakspor ile mücadele edecek.
11.07.2008
Sakarya GazetesiGönderen: gimp
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 00:09
Bozüyük-Es-Es paslaşması

Eskişehirspor'un Gerede kampında kardeş Bozüyükspor'dan ziyaretçiler vardı. Bozüyükspor başkanı Yalın Zeybek, yöneticilerden Mustafa Yıldırım ve Teknik Direktör İsmail Ertekin, Eskişehirspor başkanı Halil Ünal, Genel Kaptan Şaban Ocakçı ve Basın Sözcüsü Rıza Zeydan ile sohbet ettiler ve destek konusunda fikir birliğine vardılar. Abant'ta kamp yapan Bozüyükspor 15 temmuzda Abant kampını tamamlayıp Gerede'de ikinci etap kamp programını başlatacak ve Cornercup'a katılacak.
11.07.2008
Sakarya Gazetesi


Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 21:30
Bozüyükspora hayırlı olsun.Zor bir grup fakat imkansız değil.Çünkü geçen sezon Bozüyük bunu bize kanıtladı.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"


Gönderen: gimp
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 21:31
Bozüyükspor Bolu Ödemiş’de

2. Lig 1. Grupta yeni sezonda yoluna devam edecek olan Bozüyükspor, hazırlıklarını Bolu Ödemiş de Bolu Termal Otelde sürdürüyor. Teknik direktör İsmail Ertekin nezaretinde kampın 4. gününü geride bırakan 30 kişilik Bozüyükspor takımı, bugün Ertekin in yapacağı elemeler sonunda 22 kişiye düşürülecek. Kampı yakından takip eden Başkan Yalın Zeybek, çalışmalardan memnun oluklarını belirterek, yeni sezonda mücadele edecekleri 1. Grubu, yakından tanıdıklarını ve hedeflerinin üst sıralar olduğunu söyledi.
11.07.2008
Sakarya Gazetesi


Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 22:35
Kardeş takımıda yanımıza bekliyoruz en kısa zamanda ^^


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 12/Tem/2008 saat 17:28
TEŞEKKÜRLER BURSA
 
Site ziyaretçi girişlerindeki istatistik raporlarına göre sitemizi en fazla ziyaret eden şehir Bursa iken İstanbul ikinci, Ankara üçüncü sırada..Rapordaki ilginç istatistikler detaylarda


Bozuyukspor.com’un ziyaretçi girişlerini tutan Online Web Stats internet istatistik portalının raporlarına ve sitemizin sayaçlarına baktığımızda, farklı İP lerden sitemize ziyaretçi girişleri incelendiğinde bu sezon ele alındığında sitemize haftalık ziyaretçi girişinin ortalama 2.000 civarı olduğu görülmektedir. Sitemiz daha henüz faaliyete geçeli 9 ay gibi kısa bir zaman olmasına rağmen, bu sayının sezon içinde maçların oynandığı haftalar 3000 i bulduğu gözlenmektedir. Bu ziyaretçi girişlerine göre Online Web Stats istatistik portalı raporlarına göre 45 ülkeden takip edilen sitemiz, şehirlere göre istatistik raporlarına bakıldığında ilginç sonuçlarla karşılaşıyoruz.   Resmi Web Sitemiz bozuyukspor.com Bursa, İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Bilecik ve Eskişehir’den daha çok takip edildiği görülmekte. Son 3 ayın girişleri incelendiğinde % 32 ile Bursa ili birinci, % 24 ile İstanbul ikinci, % 14 ile de Ankara üçüncü sırada yer alırken İzmir’de % 4,5 ile bu illeri takip etmekte. Bu istatistiklere göre Eskişehir ilimiz ve Bilecik ilinde ortalama % 3,5 ve % 4 oranlarında değişen ziyaretçi girişleri ile 5.sırada kaldılar. Bu illerimizi sırasıyla ortalama % 3 ile Kocaeli ve Yalova takip etmekte. Bu illerimizin arkasından % 3 e yakın bir oranda ilginç bir anektod Antalya ile birlikte Burdur Antalya sınırından gelen bir ziyaretçi girişi görülmekte sanırım bu girişlerde futbolcumuz Ali Öztürk’ün sevenleri ve hemşerileri olarak tahmin ediyoruz. Antalya’nın ardından Kırşehir, Mersin, Adana, Kayseri, Denizli, Manisa, Kütahya, Afyon, Sakarya, Konya diye uzayan listede 43 ilden sitemize girişler olduğu görülmekte. İlginç bir istatistikte % 2 oranında Ağrı’dan takip edildiğimiz görülmekte. Yurt içinin yanı sıra yurt dışı giriş raporlarına da değinmek istiyoruz. 45 ülkeden takip edilen sitemiz en fazla sırasıyla Almanya, A.B.D., İngiltere, İsviçre, Belçika, Fransa, Bulgaristan, İrlanda ve Kazakistan diyerek 45 ülkeyi bulmakta. Bu ülkelerden Almanya’nın 12 şehrinden takip edildiğimiz görülmekte. A.B.D.’nin bir çok eyaletinden sitemize giriş yapılırken dikkat çeken bölge Norwalk olarak dikkat çekmekte. İsmini yazamadığımız bir çok yurt dışı şehirlerinden girişler olduğu gözlenmekte iken dikkat çeken diğer şehirler şunlar: İsviçre Thun, İngiltere Bringhton ve Londra, Fransa Nancy ve Paris, İrlanda Greystones ve Dublin, Bulgaristan Sofya, Çek Prag, Belçika Brüksel, Avusturya Viyana, Dubai, Budapeşte, Moskova, Valencia diyerek sıralanarak devam ettiğini görülmekte. Sitemize giriş yaparak Bozüyükspor’u takip eden yurt içi ve yurt dışı tüm site ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 

Kaynak: Online Web Stats İnternet Portalının bozuyukspor.com İstatistik Raporları

Haber Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: Anatolian_Legend
Gönderi tarihi: 12/Tem/2008 saat 17:58
enteresan bi istatistik


Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 12/Tem/2008 saat 20:34

Bugün Türk tribünlerine baktığımızda, kardeş takım taraftarlarının ortak atkı veya tişört giydiğini görmek mümkün. Bizim de en yakın, kardeş de değil, kendimizden saydığımız Bozüyüksporla ortak bi atkı yaptırsak, onları taksak nasıl olur?-------------
KoreoESES


Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 12/Tem/2008 saat 22:44

DAha önce Kocaeli-Antalya, Bursa-ankara'nın yaptığı gibi yarısı eses yarısı bozüyük yada daaha farklı bir tasarımla da olabilir..-------------
KoreoESES


Gönderen: cihan_eses
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 12:49
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Bugün Türk tribünlerine baktığımızda, kardeş takım taraftarlarının ortak atkı veya tişört giydiğini görmek mümkün. Bizim de en yakın, kardeş de değil, kendimizden saydığımız Bozüyüksporla ortak bi atkı yaptırsak, onları taksak nasıl olur?


yapılırsa çok güzel olur yakışır herkes bütünlüğümüzü görür


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 16:15
BOZÜYÜKSPORUMUZ-Boluspor Hazırlık Maçı Bu Gün Bolu'da Saat 17:00'De Başlayacaktır,Takımımıza Canı Gönülden Başarılar Diliyoruz,Bizler Her Ne Kadar Orada Olamasak'da Kalplerimiz ve Gönüllerimiz Bolu'da Olacaktır.... Başarılar BOZÜYÜK'ÜM !!!

-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 16:18
Bozüyük Bolu ile oynuyor
Bugünkü maç 17.00’de başlayacak
Bozüyükspor kamp yaptığı Karacasu Beldesi'nden Bolu'ya geçerek, Boluspor ile bir hazırlık maçı oynayacak. Bozüyükspor'un bu maçta transfer için gelen bazı futbolcuları da görme ve deneme fırsatı bulacak. Teknik Direktör İsmail Ertekin Boluspor gibi güçlü bir ekiple oynanacak maçtan sonra bir değerlendirme yapmanın mümkün olduğunu ifade ederek, kamp ve hazırlık maçları programları ile ilgili bir açıklama yaptı.
Ertekin "Bolu maçından sonra 15 Temmuz'da başlayacak olan Cornercup için Gerede'ye geçeceğiz. Cornercup'ta Adıyaman, Kırşehir, Van Belediyespor, Trabzon Pazarspor, Eyüpspor ve Mersin İdmanyurdu ile oynayacağız. Bu turnuva sonunda ideal kadromuzu oluşturacağımızı umuyorum. Ağustos ayı içinde ise tahminen 14 veya 15 Ağustos'ta Bozüyük'te Eskişehirspor ile bir maç yapmayı planlıyoruz."dedi.
12.07.2008
Haber Kaynak: http://www.sakaryagazetesi.com.tr - www.sakaryagazetesi.com.tr

-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 16:33
Boluspor resmi sitesinde maçın 16:00 da Bolu Atatürk Stadı'nda olduğu yazıyor.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 16:36
Evet bende baktım şimdi 16:00 yazıyor,bizim sakarya gazeteside 17:00 olarak vermiş hangisi doğru hangisi yanlış nerden bilelimki şimdi  LOL

-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 16:40
Alıntı yapılan cihan_eses

Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Bugün Türk tribünlerine baktığımızda, kardeş takım taraftarlarının ortak atkı veya tişört giydiğini görmek mümkün. Bizim de en yakın, kardeş de değil, kendimizden saydığımız Bozüyüksporla ortak bi atkı yaptırsak, onları taksak nasıl olur?


yapılırsa çok güzel olur yakışır herkes bütünlüğümüzü görür
Evet güzel olur da. katılım gerekli..


-------------
KoreoESES


Gönderen: threeways
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 20:06

Boluspor 'beş'lik oldu

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor hazırlık maçında, TFF 2. Lig takımı Bozüyükspor'a 5-0 mağlup oldu.

Atatürk Stadı'nda yapılan karşılaşmada iki takım da yeni transferleri ile sahaya çıktı. Boluspor, Sırbistan'dan denemek için getirilen Stephan ve Jasmin'e ilk 11'de forma şansı verdi.

Kaynak : Sporx


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 20:18
Bravo Bozüyük'üm Helal Olsun İşte Bu !!!! Bozüyük'ün Gücü İşte Bu !!! 5 Tane Az Bile Takmışız Bolu'ya...

-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: ulm26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 20:31
bravo bozüyük helal olsun cok güzel bir sonuc


-------------
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              


Gönderen: dentist
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 20:43
boluspora bu sonuç kapak olsun helal olsun kardeş takıma artık da bahane bulsunlarda görelim

-------------
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum


Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 20:45
helal olsun bözüyük


Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 22:46
vallahi tebrikler  kardeşlerime  bu boluya az bile ClapClapClap


Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 22:52
Sen ne yaptın ya BozüyükThumbs%20Up

-------------


Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 00:59
Bu sonuç kaliteli ve iddalı bir takım görüntüsü vermiş inşallah şampiyon olacak bu sene bozüyük.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...


Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 01:03
Helal

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     


Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 01:10

Bozüyüksporumuza Helal Olsun..Clap-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..


Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 01:44
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Alıntı yapılan cihan_eses

Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Bugün Türk tribünlerine baktığımızda, kardeş takım taraftarlarının ortak atkı veya tişört giydiğini görmek mümkün. Bizim de en yakın, kardeş de değil, kendimizden saydığımız Bozüyüksporla ortak bi atkı yaptırsak, onları taksak nasıl olur?


yapılırsa çok güzel olur yakışır herkes bütünlüğümüzü görür
Evet güzel olur da. katılım gerekli..


Bu konu kaybolup gitmesin.Bu iş yapılmalı...


-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"


Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 01:45
helal olsun valla tebrikler bizimkilerde baksın öyle bizle maç yapsanız demek bize 10 çekecekler

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......


Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 02:32
Arkadaşlar Haydar Koç sanırım Orduspor'la anlaşmış..Bozüyükspor'a geliyordu sanırım noldu olmadımı?

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !


Gönderen: umuthalaza
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 02:43
helal bozüyük 2 sene sonra inş süper ligde esesimin yanında olacaksınGönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 02:52
Evet Haydar Koçun Ordusporla anlaştığı benimde mail adresime geldi..Nerden geliyorsa anlamadım.
http://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber_detay.asp?haberID=2477 - http://www.cagdaskocaeli.com.tr/haber_detay.asp?haberID=2477


-------------


Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 03:16
yarında demirsporla bolu maç yapsın bi de onlar yensin
helal bozüyük :)


-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.


Gönderen: alpu_ESES
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 03:45
bu boluya ikinci kapağımız oldu. bu kadarını beklemiyordum. helal olsun bozüyük :)


Gönderen: hergeleemre
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 10:58
Alıntı yapılan meliheses

helal olsun bözüyük
 
Helal Olsun BOZÜYÜK OlcakSmile


-------------
MeŞaLe AlTıNda OmUz OmUzA Bozüyük-Hergele"SUSMAK İHANETTİR"


Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 11:50
Alıntı yapılan Sephodyrm

 
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Bugün Türk tribünlerine baktığımızda, kardeş takım taraftarlarının ortak atkı veya tişört giydiğini görmek mümkün. Bizim de en yakın, kardeş de değil, kendimizden saydığımız Bozüyüksporla ortak bi atkı yaptırsak, onları taksak nasıl olur?


Bu konu kaybolup gitmesin.Bu iş yapılmalı...
Evet ama görüldüğü gibi fazla ilgi yok..


-------------
KoreoESES


Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 12:09

En azından şurda isim listesi çıkartsak 100-150 kişi. ona göre kısıtlı sayıda atkı basılsa bile olur yani..-------------
KoreoESES


Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 12:14
5.golü geçen sezon kütahyada kiralık oynayan genç futbolcumuz Taylan atmış.

-------------


Gönderen: Narin
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 12:20

Bozüyük şov yaptı 5-0

14 Temmuz 2008 Pazartesi, Anadolu Gazetesi

Bozüyükspor sezona bomba gibi girmeyi hedefliyor.

’’ Sezon hazırlıklarını Bolu’da gerçekleştiren lacivert beyazlılar katıldıkları Corner Cup turnuvasının ilk maçında karşılaştığı Adıyamanspor’u 5-0 mağlup etti. Rakibi karşısında şov yapan Bozüyükspor aldığı bu galibiyetle göz doldurdu. Yeni sezonda büyük başarılara imza atacağının sinyallerini vermeye başlayan lacivert beyazlıların Adıyaman karşsından aldığı farklı galibiyetin gollerini Taylan, Sadullah, Ali ve alt yapıdan yetişen Ahmet attığı iki golle galibiyette büyük bir rol oynadı. Maç sonu görüş aldığımız Teknik Direktör İsmail Ertekin “Oyuncularımın sahada gösterdikleri performans bir hayli hoşuma gitti. Çok iyi mücadele ediyorlar. Bu yıl ligde de fırtına gibi eseceğiz” dedi. ’’

 

 

 Yenilen takım Boluspor mu?

Yoksa, Bolu - Adıyamanspor mu?

 

Eğer hiç biri ise, Anadolu Gazetesi de rotasını şaşıranlar grubuna mı dahil oldu( ! ).

Ben işin içinden çıkamadım. Diger yerel gazetelerimizde Boluspor yazdığına göre doğrusu  Boluspor.  Tebrikler Bozüyükspor.-------------
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN


Gönderen: remmer
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 14:33
Bolu'ya 5, Adıyaman'a 5.
Bozüyüksporumuz bu sene bizlere güzel futbol izletecek gibi.
Takipçisiyiz.
 


-------------
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.


Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 17:03
haydi bozüyük inş hep böyle gidersin herkese 5 çekersin bizleri sevindirirsin ileriki yıllarda bozüyük -eses  in süper ligde maçlar yapmalırı hepimizi çok sevindirir

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz


Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 18:28
tek söz BOZ-ES 

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 14/Tem/2008 saat 22:04
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Alıntı yapılan cihan_eses

Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Bugün Türk tribünlerine baktığımızda, kardeş takım taraftarlarının ortak atkı veya tişört giydiğini görmek mümkün. Bizim de en yakın, kardeş de değil, kendimizden saydığımız Bozüyüksporla ortak bi atkı yaptırsak, onları taksak nasıl olur?


yapılırsa çok güzel olur yakışır herkes bütünlüğümüzü görür
Evet güzel olur da. katılım gerekli..


Bu konu kaybolup gitmesin.Bu iş yapılmalı...
 
 
 
 
ben 3 tane alırım öyle atkı yapılırsa (bana kardeşime ve odama)


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 15/Tem/2008 saat 18:44
ben bozüyük'e bir maça geldiğimde mahşer pankartı vardı o grupmu yoksa sadce pankart mı?

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 15/Tem/2008 saat 19:13
Alıntı yapılan disasel

ben bozüyük'e bir maça geldiğimde mahşer pankartı vardı o grupmu yoksa sadce pankart mı?
 
Sen 3.Ligden Bahsediyorsun,İlk Grubumuzdu Mahşer,Sonradan Bir Takım Sorunlar Yüzünden Ayrıldık Biz Bursa Merinos Deplasmanında CaDDe Olduk,Diğer Grupta Hergele Zaten...


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 15/Tem/2008 saat 23:45

MAÇ PROGRAMI

BOLU KUPASI 

16.07.2008

ADIYAMANSPOR - BOZÜYÜKSPOR

18.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - Y.KIRŞEHİR

20.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - BUCASPOR

22.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - PAZARSPOR

26.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - VAN BEL.SPOR

28.07.2008

MERSİN İD.YURDU - BOZÜYÜKSPOR

 
Kaynak: http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 00:05
Yarınki Bolu Cup Bozüyüksporumuz-Adıyamanspor Maçında Bozüyüksporumuza Yürekten ve Canı Gönülden Başarılar Diliyoruz Kalbimiz ve Gönüllerimiz Seninle Bozüyük'üm ... !!!

-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 01:36
Her zaman heryerde tek grup olması en iyisidir.Çünkü çatlak sesler çıkmaz.Bence Bozüyüklü kardeşlerimizde çok geç olmadan birleşmelilerdir.Benim gibi genç kardeşleriminde birşeyler yapma çabası içinde olduğunu görüyor ve takdir ediyorum ama bazı yerlerdede abilerimizi dinlemek en iyisidir.Size mantıklı gelmese ve hatta mantıklı olmasa bile arkalarından gidin.En doğrusu bu olacaktır...

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 19:50
Bozüyük Fırtınası Esmeye Devam Ediyor...
 
Bozüyüksporumuz Bolu'da Bolu Kupası İlk Maçında Adıyamanspor İle Oynadığı Maçta İlk Yarıda 36.Dakikada Yediği Golle İlk Yarıyı 1-0 Malup Kapattı.Karşılaşmanın 2.Devresinde İse 54.ve 80.Dakikalarda Bulduğumuz Goller İle Adıyamanspor Karşısında 2-1 Üstünlük Kurarak Maçı 2-1 Kazandık...


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: esesli_-sarı-_1965
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 19:57
tebrikler BOZÜYÜK

-------------
güvensoy istifa


Gönderen: hergeleemre
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 19:57
Ayağa Kalk Bozüyük
 
Eskişehir Sakarya Gazetesi spor yazarı Ali İhsan Sarıçoban ın köşesinde Bozüyükspor hakkında yazdığı yazıyı taraftarımızla paylaşmak istiyoruz


     AYAĞA KALK BOZÜYÜK !..
Özellikle geride kalan sezonda Bozüyükspor ikinci ligde çetin maçlar oynamasına karşın arzuladığı desteği arkasında göremedi. Birçok maçına gittiğim takım çoğu maça 12. adamından yoksun olarak çıktı.
İş bununla bitmedi. Bilecik bölgesinin iki Milletvekili var. Gerek Yaşar Tüzün gerekse Fahrettin Poyraz´ı Bozüyük stadının kırmızı koltuklarında pek göremedik. Oysa bir çok şehrin milletvekili bölgelerinin simgesi olan futbol takımlarının sürekli yanlarında. Zaten iki vekil kusura bakmasınlar ama Bilecikspor´a yeteri kadar sahip çıksalardı sonuç böyle olmazdı.
Belki geldiler, reklamı sevmedikleri için taraftarın içine karışıp izlemiş olabilirler ama en azından vekil olarak bu takıma ve yöre sporuna neler yaptıklarını açıklamalılar.
Birde Bozüyük yöresinin sanayi ve Ticaret odası yönetimleri var. Yöreden kazanan bu iş adamlarının Bozüyükspor´a katkılarını merak ediyorum. Geçen sezon kaç kombine bilet aldılar, hangi deplasman masrafını üstlendiler veya alt yapıya ne gibi katkı yaptılar açıklasınlar buradan o görüşlere yer vereyim.
Sporsever Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu´nun gayretini biliyorum. Türkiye liglerinin en genç yönetimine sahip olan kulübün borçsuz olmasında Berberoğlu başta olmak üzere geçen yönetimlerin büyük emeği var. Ancak Bozüyük ilçesinde bulunan, Bozüyüklü olup başka yörelerde çalışanlarda Bozüyükspor´a sahip çıkmalılar.
Bana göre Bozüyükspor için yörede bulunan siyasiler, siyaset şapkasını çıkartıp kafalarına Bozüyükspor şapkası takmalı. Türkiye liglerinin en genç başkanı Yalın Zeybek ve ekibi güçlerini aşıp takımı ayakta tutmak ve yarıştırmak için gecelerini gündüzlerine katıyorlar. Onların şevki kırılırsa korkarım takım sahipsiz kalır ve geldiği amatör lige döner.
Takımın Bolu yöresindeki kampını ziyaret edip Boluspor ile oynadığı özel maçı izleme fırsatı buldum. Skordan çok takımın iyi futbol oynamaya çalışmasını gözlemledim. Senelerce kapısını Bursa futboluna açan kulübün bu sezon Eskişehir´e yönelmesi, Bentspor´u kardeş, Eskişehirspor´u ise ağabey olarak görmesi geleceğe iyi bir yatırım olmuştur.
Zaten takımın iskeleti bellidir. Kadroya Bekir gibi usta bir golcünün gelmesi, Onur, Rıdvan, Samet, Ali ve Ahmet gibi genç isimlerin gösterdiği gayret karşılıksız kalmayacaktır. Zaten Ozan, Ali Öztürk, Sadullah, kaleci Tamer, Arif, Taylan gibi tecrübeli isimler bu ligin ağırlığını yeteri kadar kaldırır. Bu kadroya destek olmak ve katkı sağlamak Bozüyük yöresinin birinci görevi olmalı.

Ali İhsan Sarıçoban 16.07.2008 Köşe Yazısı-------------
MeŞaLe AlTıNda OmUz OmUzA Bozüyük-Hergele"SUSMAK İHANETTİR"


Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 19:58
1-0 geriden gelip Adıyamanı yendiler. Bozüyük grupta iddialılar arasında.

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..


Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 18/Tem/2008 saat 18:53
Bozüyükspor hazırlık maçında Y.Kırşehirspor'u 3-1 mağlup etmiş..Bomba GİBİ geliyor bomba...

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 18/Tem/2008 saat 20:21
 
Bozüyük Fırtınası Esmeye Devam Ediyor...
 
Bozüyüksporumuz Bolu'da Bolu Kupası 2. Maçında Kırşehirspor İle Oynadığı İlk Yarının 1-1 Berabere Bittiği Maçta Karşılaşmanın 2.Devresinde 47.ve 86.Dakikalarda Bulduğumuz Goller İle Kırşehirspor Karşısında 3-1 Üstünlük Kurarak Maçı 3-1 Kazandık...


-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: grk26es
Gönderi tarihi: 18/Tem/2008 saat 20:31
Valla Helal olsun Bozüyüke rakiplerini boza boza geliyor  :D

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...


Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 18/Tem/2008 saat 20:52

YAZ KONSERİNE 1 GÜN KALDI

javascript:fotoac%28urun/haber/haber_44608_291.jpg,YAZ%20KONSERİNE%201%20GÜN%20KALDI%29">
javascript:fotoac%28urun/haber/haber_44608_9579.jpg,YAZ%20KONSERİNE%201%20GÜN%20KALDI%29">

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen “Yaz Konseri”nde Reyhan Karaca ve Mustafa Yıldızdoğan, 19 Temmuz Cumartesi günü (yarın) Bozüyük Şehir Stadyumunda hayranlarıyla buluşuyor.

 

Bugüne kadar birçok ünlü sanatçıyı ilçemizde konuk eden Bozüyük Belediyesi, yaz mevsimini ilçede geçiren vatandaşlarımızı da düşünerek kültür-sanat etkinliklerine devam ediyor. Türk müziğinin sevilen sesleri Reyhan Karaca ve Mustafa Yıldızdoğan’ın sahne alacağı gecede mehteran ve halk oyunları gösterileri de yer alacak.

 

Bozüyük Belediyesi tarafından tertip edilen konsere vatandaşlar ücretsiz olarak katılacak.-------------
Lacivert-Beyaz .!


Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 02:23
Kardeş Bözüyük
 
Eskişehirspor'un Bolu Gerede kampı sona erdi. Kamp boyunca kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapan kırmızı-siyahlı takım, 22 Temmuz'da 2. etap kamp çalışmalarının yapılacağı Avusturya'ya gidecek. Teknik direktör Rıza Çalımbay, transfer görüşmelerinin de sürdüğünü belirtti. Öte yandan Eskişehir, Bozüyükspor'u kardeş kulüp ilan etti.
 
kaynak: Fotomaç


-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar


Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 02:35
İnşallah seeneye Tff.1 Lige çıkarlar bizde maçlarını izlemeye gider eski karılarımızı ziyaret ederiz.. Malüm Ordu-Sakarya-Karşkıyaka hepsini çok özLicez .... =]

-------------
Eskisehirspor


YÖNETİM İSTİFA !


Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 04:23
Bozüyük durmuyor :D Helal olsun size be

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"


Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 19:47

Sıradaki gelsin =)-------------


Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 19:55
Eskişehirsporluyuz...
Bozüyüksporluyuz..Wink


-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...


Gönderen: yasinolcay26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 20:01
Alıntı yapılan omerbihlar

Eskişehir, Bozüyükspor'u kardeş kulüp ilan etti.
Bozüyük zaten bizim kardeşimizdi,yeni mi öğrenmişler?Hem Bozüyük bizim pilot takımımız değil miydiConfused


-------------
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 20/Tem/2008 saat 18:10
2 senedir bucadayım bi sevemedim şu bucayı...Hiç şansımız tutmuyo bu bucaya ya
2-1 yenildik :(


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: alemjn_korkusu
Gönderi tarihi: 20/Tem/2008 saat 22:55
bugun bı arkadasımla arabayla bozuyuge gıttık arkada  '' Eskişehirspor'' yazısı var camda ''EsEs'' amblemı var önde tarafada ''Eskişehirspor'' atkımızı koyduk bıde arabada actıkmı ''EsEs'' marşlarını butun bozuyuk bıze baktı bazıları selam verdı bazıları yedıremedı galıba :D bıtane 54 plakalı gorduk hareket cektık fln guzeldı bozuyuge başarılar

-------------
DIE FOR YOU Es Es


Gönderen: HergeLe
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 12:04
sezon başlasın artık ya özledik

-------------


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 17:10
<GGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL bozüyük 1-0 önde
Golu kim attı acaba inşallah bekir abi atmıştır.Bucayada attıydı, efsane geri döndü Smile css_styles/dark/default_style.css -


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 17:12
goooll  2-0 öndeyiz Clap
Bozüyükspor2-pazarspor0


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 17:39
Gene gol
3-0 öndeyiz
Çoştuk gene Tongue


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: kkpitna
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 17:58

bozüyükspor 3-pazarspor 0

maç sonucu goller 51, 55, 83üncü dakikalarda geldi..
Kimler attı acaba


-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir


Gönderen: boz-es
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 18:53
Bolu turnuvasının 4.maçında karşılaştığımız Pazarspor´u ikinci yarıda attığımız gollerle mağlup ettik. İlk yarısı 0-0 beraberlikle geçilen maçın ikinci yarısında gollerimiz geldi. 50.dakikada Bekir´in attığı golle 1-0 öne geçen takımımız, 55.dakikada Samet´in golüyle farkı ikiye çıkartırken, 83.dakikada bir kez daha sahneye çıkan kaptan Bekir kendisinin ikinci, takımının da 3. golüne imza atarak  maçın skorunu 3-0 olarak ilan etti. Bekir maçın ikinci yarısında aynı zamanda bir de penaltı kaçırdı. Bu galibiyetle beraber Bozüyükspor turnuvada oynadığı 4 maçın 3´ünü kazanarak puanını 9´a çıkarttı.

kaynak:bozuyukspor.com


Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 19:56
Umarım aynı başarıyı ligde de gösterirsiniz... kalbimiz sizinle...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer


Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 20:03

Bu sefer Bank Asya 1. ligine çıkacakdır inşallah.Hazırlık maçlarında çok iyi ligde de devamı gelir.Gönderen: portal
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 21:22
Bank Asya 1. Ligine bu sene çıkacağınızı umuyorum. Hazırlık maçlarındaki performansınızı ligtede devam ettirirler inşallah...

-------------
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHNSayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com