Sayfayı yazdır | Close Window

2007-2008 Sezonu Altay

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=10
Yazdırma tarihi: 01/Ara/2021 saat 17:28
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com


Konu: 2007-2008 Sezonu Altay
Gönderen: kırmızışimşek
Konu: 2007-2008 Sezonu Altay
Gönderi tarihi: 30/Tem/2007 saat 18:40
Yeniden düzenlenen forumumuzda Altay'la ilgili haberleri bu başlıkta toplayalım.Wink

-------------
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...Yanıtlar:
Gönderen: kırmızışimşek
Gönderi tarihi: 30/Tem/2007 saat 20:18
Altay'da yüzler gülüyor
 
 
Altay Teknik Direktörü Ekrem Al, yeni sezon öncesi bir kaleci alarak transferi tamamlamak istediklerini söyledi.Yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir'de sürdüren Altay'da futbolcuların performansı teknik heyetin yüzünü güldürüyor.
 
Yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir'de sürdüren Lig A takımlarından Altay'da futbolcuların performansı teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

Siyah-beyazlı takım Nevşehir'de katıldığı Kapadokya Cup Futbol Turnuvası'nda oynadığı 3 maçta 2 galibiyet ve bir mağlubiyetle grubunda lider durumda bulunuyor. Teknik Direktör Ekrem Al, bu maçlarda özellikle yeni transferler ve genç futbolculara şans veriyor.

Nevşehir kampında futbolcuların gösterdiği performanstan memnun olduğunu ve iyi yolda olduklarını söyleyen Teknik Direktör Ekrem Al, takıma kaleci transferi yapmak için ise arayışlarının sürdüğünü kaydetti. Al, "Turnuvada oldukça iyi sonuçlar aldık, ancak bunlar lig için ölçü olamaz. Eksikliklerimiz var ve bunları gidermeye çalışıyoruz. Bir kaleci transfer ederek kadromuzu tamamlamak istiyoruz" dedi.
 
Kaynak: Ajansspor


-------------
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...


Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 30/Tem/2007 saat 22:01
Altay her zaman tehlikeli bir rakip oluyor.Göze batan bi transfer de yapmıyor ama genclerle her sezon ilk 6 ya oynuyor.

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR


Gönderen: kırmızışimşek
Gönderi tarihi: 31/Tem/2007 saat 13:54
Zorlu-Kocaoğlu gerginliği sona erdi!
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Altay Başkanı Nafiz Zorlu arasında geçen hafta yaşanan gerginlik sona erdi
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleşen ve kulübün eski başkanlarından Mahmut Özgener'in de yer aldığı buluşmada, geçen hafta yaşanan ''randevusuz görüşme'' krizi tatlıya bağlandı.

Zorlu, görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, konuşmaların, yazılı metinlere aktarılmasından kaynaklanan bazı sorunların yaşanabildiğini, ancak bunları aştıklarını bildirdi.

Zorlu, şunları söyledi:
''Başkanımızla zaten birbirimize güvenen insanlarız. Kendisi kulüplere her zaman değer verdiğini ifade etti. İzmir futbolu için ciddi projeleri var. Kısmen başarıya endeksli, kısmen sabit olmak üzere ciddi yardım söz konusu. Altay ve Karşıyaka'ya eşit şekilde ve diğer kulüplere de olmak üzere yardımları olacak. Az buz rakamlar değil. Ayrıca bizim derdimiz yalnızca para değil. Sporun belediyeler eliyle değil, kulüpler aracılığıyla yapılması teklifimiz geçerlidir. Ben kendi adıma sevdiğim, saydığım, değer verdiğim Aziz Kocaoğlu ile aradaki kırgınlığı bitirdiğim için mutluyum. Verdiği destek için de teşekkür ediyorum.''
 
Kaynak:A.S.


-------------
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...


Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 31/Tem/2007 saat 16:47
İZVAK ortak hareket etme kararı!
İzmir Gücü Spor Vakfı Yönetim Kurulu ile spor kulüplerinin yöneticileri ortak projeler üretme ve ortak akılla hareket etme konusunda görüş birliğine vardı
 
Ege Palas Oteli'nde düzenlenen ve yaklaşık 3 saat süren toplantıda, kulüplerin sorunları ele alındı.

Karşıyaka Kulübü Başkanı Akif Ersezgin, İZVAK'ın önemine dikkat çekerek, ''İzmir'de böyle bir kuruluşun olması gerçekten sevindirici. Vakfın kulüplerin sıkıntılarını aşmada önemli bir rolü olduğunu düşünüyorum. Kulüplerin İZVAK'a ihtiyacı var. Yaptırımların ve icraatların daha da yüksek boyutlarda olması lazım. İzmir'e yakışmayan bir tablonun içindeyiz. Sürekli bir araya gelerek bunları aşmak zorundayız'' dedi.

Altay Kulübü İkinci Başkanı Bülent Ünsalan, toplantının düzenlenmesi nedeniyle İZVAK'a teşekkür ederek, ''İZVAK büyük boyutlu işlerde öncü olmalıdır. Büyük projeler ortaya çıkarılmalı ve İZVAK tarafından bu projeler hayata geçirilmelidir. Kulüpler arasında diyalog eksiklikleri bulunuyor. 6 kulübümüzü mutlaka yaşatmalıyız. İzmir'de futbol heyecanı her geçen gün azalıyor. İstanbul her geçen gün daha da güçleniyor. Açtıkları spor okullarıyla da bizi olumsuz yönde etkiliyorlar'' şeklinde görüş belirtti.

Ünsalan, İzmir kulüplerinin kendi arasında oyuncu alışverişi yapmasının yerinde olacağını vurguladı.

Bucaspor Kulübü Başkanı İsmet Çiftçi, İZVAK'ın tesisleşmek ve kaynak yaratmak için büyük mücadele verdiğini vurguladı. Otoparklar ve iş yerleri ile ilgili projeler üretilmesi gerektiğini belirten Çiftçi, bu konuda eşit dağılımı yapacak kuruluşun İZVAK olacağını söyledi.

İzmirspor Kulübü Başkanı Mustafa Düzyol, yerel yönetimlerin kulüplere katkı sağlaması gerektiğini belirtti.

Altınordu Kulübü Başkanı Bülent Erdik ise sürekli gelir kaynakları yaratmanın önemine dikkati çekti.

İZVAK Başkanı Levent Ürkmez de vakfın kulüpler için var olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:
''İZVAK sosyal sorumluluk içinde çalışmalarını bugüne kadar sürdürmüştür. Başta ben olmak üzere hiç birimizin bir beklentisi yoktur. Vakıf olarak biz güncel sorunları çözmek yerine kulüplerin geleceğini kurtaracak yatırımları doğru buluyoruz. Biz bir çok proje ürettik. Bunların hayata geçmesi için belediye desteğine ihtiyaç var. Biz belediyeden para istemiyoruz. Bunu herkes bilsin. Üstelik istediğimiz her şey de vakıf için değil kulüplerimiz için. Yaptığımız tesisleri bilmeyenler gitsin görsün. O zaman bizi daha iyi anlayacaklar. Biz kulüpler, yerel yönetimler olarak sürekli bir arada olmak zorundayız. İzmir'in süper ligde takımı olmaması hepimizin utancı.''

-ORTAK KARAR-
Toplantıda alınan ortak karar şöyle:
''İzmir kulüpleri, İZVAK ile birlik ve beraberlik içinde hareket edecek. Ortak projeler üretilecek, ortak akılla hareket edilecek. Kulüplerin yarınlarını kurtaracak ve sürekli gelir getirecek kaynaklar yaratılacak. Olmazsa olmaz olarak tanımlanan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu'dan randevu talep edilerek bu kentin lideri olarak sorunlar paylaşılacak. Sayın Kocaoğlu'nun bu konudaki görüşleri alınacak.''


-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR


Gönderen: serkan_esk
Gönderi tarihi: 31/Tem/2007 saat 19:26
Vali Kıraç'tan Altay'a ziyaret
İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, Altay Kulübünü ziyaret etti. Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde kulüp başkanı Nafiz Zorlu ve yöneticiler tarafından karşılanan Vali Kıraç, hizmet binasını ve tesisleri gezdi.

Kulüp başkanı Zorlu, Vali Kıraç'ın pozitif yaklaşımından ve çözümlerin arkasında duruşundan etkilendiklerini belirterek, ''Valimiz, kulüplerin bu şehir için çalışan kurumlar olduğunun farkında. İzmir şehrinin tanıtımı, prestiji ve ekonomisi için profesyonel futbolun gelişmesi noktasında biz üzerimize düşenleri yapacağız. Valimiz de mülki amir olarak üstüne düşeni yapmaya hazır'' diye konuştu.

Zorlu, Altay Vakfı'nın tarihi nitelikteki evinin onarımı konusunda Vali Kıraç'tan destek aldıklarını da söyledi.
Vali Kıraç da Altay'ın Türkiye'nin güzide kulüplerinden biri olduğunu vurguladı.-------------
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN


http://www.eskisehirspor.com/forum/pm_new_message_form.asp?name=serkan%5Fesk - Özel Mesaj Atmak İçin


Gönderen: HSNYZR_26
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2007 saat 07:14
Altay’da operasyon
Süper Lig takımı Vestel Manisaspor ile bugün hazırlık karşılaması oynayacak olan Lig A takımı Altay’da bu karşılaşma sonrası gidecek futbolcular belirlenecek. Teknik direktör Ekrem Al’ın, bu maçtan sonra 35 oyuncusu olan kadrodan 9 kişiyi çıkaracağı belirtildi.
 
Kaynak : Fanatik (03.08.2007)


-------------
Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.


Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2007 saat 15:38
Nafiz Zorlu'dan açıklama
Altay'ın kulüp başkanı Nafiz Zorlu, kaleci Volkan Ünlü'nün transferinin gündeme geldiği andan itibaren tüm gelişmelerin içinde olduğunu belirterek, ''Bu nedenle yönetici arkadaşlarımızla bir münakaşa, bir sorun yaşanması söz konusu değildir'' dedi.
 
 
Zorlu, yaptığı açıklamada, kaleci Volkan Ünlü nedeniyle, kendisiyle kulüp ikinci başkanı Bülent Ünsalan arasında sorun yaşandığı iddiasının doğru olmadığını kaydetti.

Volkan'ın, Almanya'dan bir sağlık raporu aldığını, Süper Lig'den bazı takımlarla temas halinde olduğunu, ancak Altay'ı tercih edeceğini kendilerine bildirdiğini anlatan Zorlu, şöyle konuştu:
''Bizim de kendi kulüp doktorumuza durumu teyit ettirmemiz gerektiği hususu var. Bütün alternatifler düşünüldü. Oyuncuyu oyalamamak adına başka transfer görüşmeleri yapabileceği bildirildi. Bu görüşme periyodundan elbette haberim var ve baştan beri sürecin içindeyim. Görüşmeler doğal seyrinde gerçekleşti. Volkan Ünlü için yönetim kurulunda bir münakaşa, bir sorun söz konusu değil. Yönetici arkadaşlarımın hepsi seçilmiş, kulüp sevgisini ön planda tutan insanlar. Özellikle Bülent bey ile karşı karşıya gelmişim gibi gösterilmesi son derece yanlıştır.''

Nafiz Zorlu, bazı oyuncuların transferinin gündemde olmadığı halde gazetelerde isimlerinin yer aldığını belirterek, ''Bizim 'merhaba' bile demediğimiz oyuncular için 'Altay elinden kaçırdı' yazılıyor. Takımımızı daha hedefli bir konuma getirmek için 1-2 transfer daha yapılacaksa bu konuda da muhatap şu anda benim. Yönetim kurulu içinde de bir çekişme kesinlikle söz konusu değil'' dedi.

Kulüp ikinci başkanı Bülent Ünsalan da Volkan konusunda yönetimde bir sorun yaşanmadığını belirterek, ''Transfer çalışmaları normal seyrinde gidiyor, bir sıkıntı söz konusu değil. Volkan konusunda başkanımızla sürekli istişare içinde olduk, normal olan da budur'' diye konuştu.


-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR


Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 08/Ağu/2007 saat 19:15
Altay Erman Güraçar ile anlaştı
TFF Birinci Lig ekibi Altay, Denizlispor'un savunma oyuncusu Erman Güraçar ile anlaştı. Altay Kulübü İkinci Başkanı Bülent Ünsalan, tecrübeli oyuncuyla her konuda anlaşmaya vardıklarını bildirdi. Erman'ın lisansıyla ilgili bir pürüzün giderilmesinin ardından sözleşme imzalanacağı kaydedildi.
08.08.2007   

Kaynak : AA


Süleyman Küçük Altay yolcusu
Denizlispor'un tecrübeli kalecisi Süleyman Küçük, TFF 1. Lig takımlarından Altay'a gitmeye hazırlanıyor.

Denizlispor'a 1998-1999 futbol sezonunda Yeni Salihlispor'dan gelen ve Denizlispor'un 1. Lige çıkmasında emeği olan tecrübeli kaleci Süleyman Küçük, 9 sezon aradan sonra takımından ayrılmaya hazırlanıyor. Lig A takımlarından Altay, Denizlispor'un sözleşmeli kalecisi Süleyman Küçük'ü transfer etmek için harekete geçti. Her iki takımın transfer için görüşmelerin devam ettiği öğrenildi. Tecrübeli kaleci Süleyman Küçük, transfer çalışmalarını doğrulayarak, "Her iki takım arasında anlaşma sağlanırsa, Altay'da seve seve oynarım" dedi.


08.08.2007   

Kaynak : İHA


-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.


Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2007 saat 02:23
Altay'da imza günü

Altay, Kartepe'de Boluspor'dan Murat Bölükbaş, Galatasaray'dan Volkan, Sebatspor'dan Adem ve Trabzonspor'dan Enis'e imza attırdı. Siyah-beyazlılar ayrıca Denizli'den Erman Güraçar ve kaleci Süleyman ile görüşmelerini sürdürüyor.
http://www.fotomac.com.tr/iki102.html - http://www.fotomac.com.tr/iki102.html


-------------


Gönderen: es-be-eses
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2007 saat 20:02
Altay Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, daha önce her konuda anlaşma sağlandığı açıklanan tecrübeli savunma oyuncusu Erman Güraçar'ın bonservis sorunu çözülemedi.

www.ajansspor.com


-------------
Gerçekçi ol, imkansızı iste!


Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2007 saat 20:16
Altayın anlaştığını yazdığı çoğu futbolcu daha resmi imzayı atmadı.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     


Gönderen: tnt
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2007 saat 16:09
Soyunma odasına kaçtılar
Geçtiğimiz yıl vefat eden Elazığsporlu futbolcu Gökmen Yıldıran anısına düzenlenen özel turnuvada dün oynanan Sakarya-Altay maçında, istenmeyen görüntüler ortaya çıktı... Mücadelenin 30. dakikasında bir ikili mücadelede rakibiyle tartışan Murat Bölükbaş, Altay teknik direktörü Ekrem Al tarafından oyundan alınırken, tribünlere hareket yapınca ortalık karıştı. Sahaya giren Sakaryaspor taraftarları Murat ve Altay yedek kulübesine saldırırken, Siyah-Beyazlı oyuncular soyunma odasına kaçtılar.

Ekici, hakemi suçladı
Yaşanan bu olaylar üzerine mücadelenin hakemi Feridun Aktuğ Çıkrıkçı, maçı bir süreliğine durdurdu. Yaklaşık 15 dakika beklenmesine rağmen Altaylı oyuncuların sahaya çıkmaması üzerine müsabaka tatil edildi. Sakaryaspor Asbaşkanı Orhan Ekici, Murat Bölükbaş’ın taraftarları kışkırtması nedeniyle bazı tatsız olayların yaşandığını öne sürüp, ilginç bir yorum yaptı; “Hakem Kocaeli bölgesinden ve ilk maçımız Kocaelispor’la. Olayı biraz da o provoke etti. Hakemin tutacağı rapora göre gereken itirazı yapacağız” dedi.

www.fanatik.com.tr

Çok ilginç... yine olay yine altay...


Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2007 saat 18:02
Bu yıl Altay'ın olduğu yerde olay var, düşündürücü...

-------------


Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2007 saat 12:27
Zorlu: "Belediyesporları kapatın"
Altay Kulübü Başkanı Nafiz Zorlu, kentte belediyelerin bünyesindeki spor kulüplerinin kapatılması, faaliyetlerin ortak bir çalışmayla spor kulüpleri tarafından yürütülmesi önerisinde bulundu. Zorlu, yaptığı açıklamada, spor kulüpleri ve belediyelerin yetkililerinin ''samimi bir şekilde'' bir araya gelerek, bu konuyu masaya yatırması gerektiğini belirtti.

Belediyesporların kapatılmasını ve faaliyetleri spor kulüplerinin üstlenmesini isteyen Zorlu, şöyle konuştu: ''Spor kulüpleri olarak biz faaliyetleri üstlenelim. Katkı koyan belediyelerin isimlerini ön isim olarak alalım. Spor faaliyetleri kulüpler tarafından yapılır, belediyeler de destekler. Biz sadece profesyonel futbol kulüpleri değiliz. Bugün bedava spor okulu yapıp, ildeki tarihi spor kulüpleriyle haksız rekabet etmek, spor politikası değildir.''

Belediye mensuplarının da yönetime katıldığı bir model oluşturulabileceğini vurgulayan Nafiz Zorlu, şöyle devam etti: ''Lütfen samimi bir şekilde oturup konuşalım. Bu konuda sayın başkanlarımızın karşı görüş ve önerilerini de bekliyorum. Belediye mensuplarının da yönetime katıldığı bir modelle daha geniş halk kitlelerine spor yapma imkanını birlikte sunalım. Hem de tesisleri daha verimli kullanalım. Kimse şunu unutmasın ki, spor kulüpleri kentin en önemli kültür ve tarih hazineleri arasında yer alır. Kulüpler kentin prestijidir.''

20.08.2007   

Kaynak : AA


-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.


Gönderen: portal
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2007 saat 18:25
'Hızlıok'un kulüpten alacakları sıfırlanmıştır'
Altay'ın eski kulüp başkanı Mehmet Erdoğan, kendi yönetiminde görev yapan eski genel kaptan Ömer Hızlıok'un kulüpten alacağının sıfırlandığını söyledi.
Erdoğan, yaptığı açıklamada, Futbol Federasyonu'nda, Altay'ın gelirlerinin temlik altında olmasından kaynaklanan sorunun çözülmesi için alacaklı konumundaki Hızlıok'un bu temliği kaldırması gerektiğini belirtti. Mehmet Erdoğan, şunları söyledi:
''Ömer Erdoğan'ın kulüpten alacakları tamamen sıfırlanmıştı. Futbol Federasyonu'nda unutulmuş bir temlik varsa da Hızlıok tarafından kaldırılmalı. Takımımızın iki kez kapısından döndüğü Süper Lig'e çıkabilmesi hepimizin arzusu. Dolayısıyla sezona bu tür tartışmalarla değil, birlik, beraberlik içinde başlangıç yapmalıyız.''
ajansspor


-------------
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN


Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 08:24
Altay Cem Baki ile anlaştı
TFF Birinci Lig ekiplerinden Altay, Çaykur Rizespor'dan Cem Baki ile prensip anlaşmasına vardı. Kulüp ikinci başkanı Bülent Ünsalan, Cem Baki ile her konuda mutabakat sağladıklarını belirterek, deneyimli oyuncunun yarın İzmir'e geleceğini bildirdi.

Ünsalan, 1 yıllık sözleşme imzalayacakları Cem Baki'nin iyi bir oyuncu olduğunu ve takıma katkı sağlayacağına inandıklarını kaydetti.

31.08.2007   

Kaynak : AA


-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.


Gönderen: NURİ
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 16:26
Rakiplerimiz içinde sanıyorum Altay en fazla para harcayanların içinde ilk sırada. İşin ilginci klup başkanına ait şirket ( meşhur boru fabrikası ege yıldız, bir de pen gurubu vardı ege pen o da satıldı) kayyum da yani zamanında iflasını istemiş durumda.
Diğer Zorlu zaten Manisalı ve Vestelin sahibi, İzmirle alakası yok.
Peki bu değirmenin suyu nasıl ve nereden geliyor? İzmir büyükşehir belediyesinden mi.....?
Kurtlar vadisi gibi ya,


-------------
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...


Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 16:57
siyasi ve belediye destekleri var yillardir, ayrica izmirdeki fabrikalardan da oldukca fazla yardim aliyorlar. bu kadar yildir basarisiz olmalari ilginc. gerci 2 sene ust uste play off ta final oynayip cikamayan takima sanssiz demek daha dogru olur sanirim ama altay herzaman ciddi bir rakip...

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES


Gönderen: portal
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 20:50

P.tesi yetişirse Cem Baki Altay'da diyebiliriz.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=51027&kategori=6 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=51027&kategori=6


-------------
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN


Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2007 saat 21:12
eğer altaya ve karşıyakaya belediye yardım etmeyecek bunları amatör bile kabul etmez..,
belediyenin üç kuruşluk yaz aylarındaki futbol kampına giden paraya dahi göz koyan altay neredeyse utanmasa belediyenin hizmetlerinede el atıp siz paraları bize verin biz asvalt atarız diyecek arsız herif yaa..


Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2007 saat 02:01

Bugün Karşıyaka karşısında hiçbir varlık gösteremediler. Geçtiğimiz yıllarda ilk altıyı zorlayan Altay bu sene ligde kalırsa başarıdır.Gönderen: robinho26
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2007 saat 02:21
Hazırlık macında 2-1 yenmişlerdi bizi demediklerini bırakmadılar
Lig maçında görücez bakalım !


-------------


Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2007 saat 07:08
buyuk  ihtimalle  altay    karışır  hoca  degişir  her  an  havlu  atabilir.
en  buyuk  eskişehirspor


-------------
tayfun


Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2007 saat 13:48

Altay'da yaprak dökümü

TFF Birinci Lig ekibi Altay, teknik direktör Ekrem Al ile yollarını ayırdı

ligtv.com.tr


-------------
ESES


Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2007 saat 20:47
vay be ben boludan beklerken ilk teknik adam kiyimi altayda olmus. gecen sene gayet iyiydi aslindaekrem al demekki bu sene kan degisimine ihtiyaclari var. hala kasimpasa macinda kalmis onlar.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES


Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2007 saat 14:50

Altay Ekrem Al ile yollarını ayırdı ve yerıne kımın gelecegı daha bellı degıl..-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)


Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2007 saat 21:49
Altay'da Feyyaz Uçar dönemi!
Altay'da teknik direktör Ekrem Al'ın sözleşmesinin feshedilmesinin ardından başlayan teknik adam arayışları sonuçlandı. TFF 1. Lig ekiplerinden Altay, teknik direktör Feyyaz Uçar ile anlaşma imzaladı.   
devamı.
http://www.sporx.com/futbol/liga/78816/

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.


Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2007 saat 21:55
Feyyaz Uçar bize uğurlu geliyor geçen sezon KSK nin başındayken deplasmada 2-1 Mardinspor'un başındaykende içerde 3-1 galip gelmiştik bunun bu sezonda devam etmesi dileğiyle diyor Altay'ın hoca konusunda iyi bir tercih yapmadığını düşünüyorum.

-------------


Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2007 saat 22:47
   Ekrem AL'ın ayrılması ile Altayın ilk 6 için şansı azalmıştır.Feyyaz UÇAR ile başarıyı yakalamaları zor gözüküyor.

-------------
kalender


Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 08:44
feyyaz gecen sene iki tane facia yaratti, teknik adamlikta futbolculugu kadar parlak bir kariyero yok simdilik. gerci yonettigi takimlardaki kadrolarda pek basarili olmasina sans verecek nitelikte degildi ama harikalar yaraticak bir calistirici olmadiginin sinyallerini verdi.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES


Gönderen: RedLightning
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 19:17

Altay oyuna tam olarak hakim olamayan bir takım.KsK ile oynadığı maçtada bu fark edildi.Böyle giderse takım düşme hattına gelebilir.Teknik adamların bi önlem alması gerekir.(inşallah düşerler:)-------------
Ölümüne EsEs...İzmirin Lightning'leri


Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 20:12
6 eylül 2007 tff ceza kararları..
5- Süleyman KÜÇÜK (Altayspor futbolcusu) 02.09.2007 tarihinde oynanan Karşıyakaspor-Altay müsabakasından sonra, seyircilere karşı sportmenliğe aykırı davranışta bulunmaktan 1 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
 
işte olay budur.. o zamanlar nevşehirde taraftarımıza yapyıkları her pisliğin aynısını bizden sonra oynadıkları her maçta yapmaya devam ettiler..
malesef tarafsız gözüken istanbul basını malesef bu sefer ikiside izmir takımı olduğu için ses bile çıkaramadı..
nevşehirde taraftarlarımıza o zamanda kızmamıştım.. boşa değilmiş meğer...
 


Gönderen: kardelen
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 13:12
ALTAYDA NAFİZ ZORLU GÖREVİ BIRAKTI
 
Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımlarından Altay'ın kulüp başkanı Nafiz Zorlu, görevi bırakma kararının kesin olduğunu bildirdi... Zorlu şu açıklamaları yaptı...
 
Başkan Nafiz Zorlu, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, ''görevi bırakma kararının kesin olduğunu, ancak önce üzerine düşen sorumlulukları yerine getireceğini'' belirtti.

Zorlu, şöyle dedi:
''Öncelikli olarak, bırakma kararı aldığım doğrudur. Ancak, bir şeyler
yapmak ve kulübü belli bir badirenin içinden çıkarmak için görev kabul etmiş insanlarız. Tesisleşme, Alsancak Stadı'nın kiralanması, sponsorluk protokolü, rakamın netleşmesi ve üniversiteyle amatör branşlar için yapılan müşterek
çalışmayı süreç içinde tamamladıktan sonra bırakma kararımızı devreye sokacağız. Bu noktada, sorumsuz bir şekilde görevden ayrılamayız.''
Özel bir toplantıda söylediği sözlerin ''dışarıya yansıtılmasının prensip
olarak hiç hoş gelmediğini'' kaydeden Zorlu, şu görüşlere yer verdi:

''Yönetim kurulunda beraber görev yaptığım, usul ve şekil bakımından her
şeyi tartıştığım, Altay Kulübü'ne bugüne kadar sayısız fedakarlıklar yapmış
kişilerin görüşlerini almadan bu işle ilgili kesin bir karar almak istemedim. Ve
bu konuda önümüzdeki hafta daha somut gelişmeler olacağı ümidindeyim. Bırakma isteğim gerçektir. Fakat bunun nedeni, yazılı basında yer aldığının aksine maddi sorunlar değildir. Manevi tarafı daha ağırdır. Yoksa sorunlarla boğuşup çözüm üretmeyi zaten göze alıp, kendim için çok riskli, zor ve sıkıntılı bir dönemde görev kabul etmiştim. Bu süreç içinde ve sonrasında herkesin kafasından ayrı bir senaryo üretmesine gerek olmadığını bir kez daha tekrar etmekte yarar görüyorum.''

GLOBAL HUTCHİSON KONUSU
Zorlu, kulübün sponsoru Global Hutchison'ın ödeyeceği parayı, 500 bin dolar düşürmesiyle ilgili ise şunları kaydetti:

''Hutchison Liman İşletmeleri Şirketi, kuruluş aşamasında olup kulübümüze
reklam bedeli olarak 500 bin dolarlık destek vermeyi kabul etmiştir. Bu rakam, sezon başında belirlenen toplam sponsorluk gelirlerin altına olsa bile ciddi bir rakamdır. Konu halen müzakereye ve kısmi artırımlara açıktır ve en küçük bir sıkıntımız dahi yoktur. Ancak, kulübün geçmişten gelen ciddi borçları için yapılan yüksek ödemeler toplamı, cari yılın çok üzerindedir. Burada, maddi sıkıntı olmaması düşünülemez. Bu konuyla ilgili daha detaylı açıklamayı önümüzdeki hafta başında yapacağım.''

İNTERNETSPOR 28EYLÜL 2007
 


Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 06:27
Altay'da Eskişehirspor deplasmanı öncesinde şanssızlıklar sürüyor. Defans bloğunda görev yapan İbrahim'in cezalı, Eren'in de Ümit milli Takım'da olmasıyla savunmada sıkıntı yaşayan siyah beyazlılarda dün yaşanan şok sakatlıklar siyah beyazlıları şok etti. Arka adelesinden sakatlanan kaptan Yakup ile santrfor Murat Bölükbaş ve kasığında sorun olan Muzaffer götürülmeyecek.
Savunma bloğunu Alp, Macit, Recep, Hakan oluşturmayı planlayan Teknik Direktör Feyyaz Uçar'ın orta sahanı beş oyuncu ile savunacak. Eskişehirspor'un hucüm gücünü oluşturan Sergen, Serdar, Coşkun, Doğa, Fatih'i durmayı planlayan Uçar, geçen hafta yedek soyunan Merter'le birlikte Emirhan, İlhan, Enis, Cem Baki'ye orta alanı teslim edecek. Forvette Aydın kulübeye çekilip Mehmet Şen tek başına gol arayacak.
Kaynak:
http://www.yeniasir.com.tr/ya2007/10/12/index.php3?kat=spo&sayfa=altay&bolum=gunluk - http://www.yeniasir.com.tr/ya2007/10/12/index.php3?kat=spo&sayfa=altay&bolum=gunluk


Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 08:44
Altay'ın işi iyice zorlaştı.Maç 5-0 falan bitermi dersiniz?

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 09:55
Beter olsunlar gecen yıl bize yapmadıklarını bırakmamışlardı yotube de koydum vidolarda cok esesime hakareetler etmişlerdi sile sile bıkmışdım dahada beter olsunlar gecen sezon bizlere ve oyuncularımıza saldımışlardı beter olsunlar bakın şimdik şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü altay ..........bunuda bizler ankarada altay kasım paşa macına giderken bestelemişdik yapma etme dünyası bu
Beter ol altay
ilkes bi takıma bukadar kin nefert duyorum o 3 bizans takınmlarından sonra bu nasıl bi anlayış hem oyuncularımıza hem bize saldırmak beter ol altay
Kesinlikle yalaka cıkmasın altay yalakası izmirde bizleri susturmaya calışan izmir esesliler size sesleniyorum sakın esesime küfrederken bile onlar bizleri susturmaya calışdınız bunu unutmadık beter ol altay


-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 09:57
valla kadroda bu kadar degisiklik iyide olabilir kotude... malum bu adamlarla surekli yeniliyordu altay simdi yedekler kendilerini gostermek icin hirsla saldirabilir. ben her zaman icin ideal 11 lerine karsi oynamayi tercih ederdim...

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES


Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:17
Alıntı yapılan esesyucel

Beter olsunlar gecen yıl bize yapmadıklarını bırakmamışlardı yotube de koydum vidolarda cok esesime hakareetler etmişlerdi sile sile bıkmışdım dahada beter olsunlar gecen sezon bizlere ve oyuncularımıza saldımışlardı beter olsunlar bakın şimdik şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü altay ..........bunuda bizler ankarada altay kasım paşa macına giderken bestelemişdik yapma etme dünyası bu
Beter ol altay
ilkes bi takıma bukadar kin nefert duyorum o 3 bizans takınmlarından sonra bu nasıl bi anlayış hem oyuncularımıza hem bize saldırmak beter ol altay
Kesinlikle yalaka cıkmasın altay yalakası izmirde bizleri susturmaya calışan izmir esesliler size sesleniyorum sakın esesime küfrederken bile onlar bizleri susturmaya calışdınız bunu unutmadık beter ol altay
 
Futbolcularımıza silah çekip, soyunma odasına kilitleyenlere gösterdiğiniz sevgi kelebekliğini Altaylılara neden gösteremediğinizi merak ettim. Orduluların yaptıkları yanında Altaylıların yaptıkları hiç kalır.


-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...


Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:25
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan esesyucel

Beter olsunlar gecen yıl bize yapmadıklarını bırakmamışlardı yotube de koydum vidolarda cok esesime hakareetler etmişlerdi sile sile bıkmışdım dahada beter olsunlar gecen sezon bizlere ve oyuncularımıza saldımışlardı beter olsunlar bakın şimdik şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü altay ..........bunuda bizler ankarada altay kasım paşa macına giderken bestelemişdik yapma etme dünyası bu
Beter ol altay
ilkes bi takıma bukadar kin nefert duyorum o 3 bizans takınmlarından sonra bu nasıl bi anlayış hem oyuncularımıza hem bize saldırmak beter ol altay
Kesinlikle yalaka cıkmasın altay yalakası izmirde bizleri susturmaya calışan izmir esesliler size sesleniyorum sakın esesime küfrederken bile onlar bizleri susturmaya calışdınız bunu unutmadık beter ol altay
 
Futbolcularımıza silah çekip, soyunma odasına kilitleyenlere gösterdiğiniz sevgi kelebekliğini Altaylılara neden gösteremediğinizi merak ettim. Orduluların yaptıkları yanında Altaylıların yaptıkları hiç kalır.
 
ne cevap gelecegini cok merak ediyorum LOL
bende yucel beyin yazisini okuduktan sonra allah allah dedim ordu basliginda da bir yucel bey vardi ama onun ismi biraz farkliydi heralde o adamlari bu kadar savunan biri altay hakkinda bariscil cagrilar yapar diye bekliyordum...


-------------
dusmanlari kardes yapan ESES


Gönderen: akkoray
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:27
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan esesyucel

Beter olsunlar gecen yıl bize yapmadıklarını bırakmamışlardı yotube de koydum vidolarda cok esesime hakareetler etmişlerdi sile sile bıkmışdım dahada beter olsunlar gecen sezon bizlere ve oyuncularımıza saldımışlardı beter olsunlar bakın şimdik şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü altay ..........bunuda bizler ankarada altay kasım paşa macına giderken bestelemişdik yapma etme dünyası bu
Beter ol altay
ilkes bi takıma bukadar kin nefert duyorum o 3 bizans takınmlarından sonra bu nasıl bi anlayış hem oyuncularımıza hem bize saldırmak beter ol altay
Kesinlikle yalaka cıkmasın altay yalakası izmirde bizleri susturmaya calışan izmir esesliler size sesleniyorum sakın esesime küfrederken bile onlar bizleri susturmaya calışdınız bunu unutmadık beter ol altay
 
Futbolcularımıza silah çekip, soyunma odasına kilitleyenlere gösterdiğiniz sevgi kelebekliğini Altaylılara neden gösteremediğinizi merak ettim. Orduluların yaptıkları yanında Altaylıların yaptıkları hiç kalır.
 
Bişeyi de kaçır be abiSmile
 


-------------
"Meftunuyuz Hayranıyız"


Gönderen: FoRZa26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:42
Ordunun yaptıkları altayın yaptıklarından daha beter


-------------


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:49
Ordudan bahsediyorsunuz tamam evet orda bazı sorunlar olmuşdur delinin teki cıkıp polise bıcak cekmişdir ama hic düşündünmü bizim idamız yoken biz cav cavın avukatlını yaptımızı beleş samsuna gidip beleş samsunda maca girdimizi ve diyorsunki altay ı savunmamı istiyorsun orda varmıydında benden cevap bekliyonuz orda bize yapılanları gördünüzmüki dedigimgibi herzamanda diyorum orda bize yapılanları görseniz izmir eseslilerden biri azından kacırdı yedik icdik beraberce maca geldik diye yani senin anlayacagın orda esesime saldırı var orda esesime küfür var bizleri susturmaya calışan izmir esesliler vardı ben hepsini kastetmiyom ama aralarında vardı 5-10 kişi onlar orda ksk bayrakları acdılar bizleri görünce nasıl esesime küfretiler bi bilseniz bunu kimse savunamaz evet beni susturmaya calışa bilirsiniz ordu diyerek ama ordunun büyük bölümü bu olayların unutmasını istiyor ve unutu altaylıların youtubeye giripte esesime küfretmelerinimi kabuleneyim ve bize yapılan küfürlerimi kabulaneyim ben unutmadım unutmamda ve orda izmir eseslilerin yalakası cıkacak bunu biliyorum yicekler icecekler ve esesime küfür edecekler biz altaya küfretimiz zaman bize durun diyecekler bu anlayışı kabulenmem mümkün degildir aynı şekildede orduda degişeiklikler olmasa onlarada aynı şeyi uygularım ama ben inanıyorum ordululardan cok kişi yüregiyle esesden yana sadece 1 tek gurupları var kabulenmeyen oda güven denilen pislik murat bile kabulendi zeki istemiyor cüneyt de istemiyor ama 1 kişi var oda güven denilen biri altayı sevmiyorum bu yaptıklarından dolayı o maca kadar hiç bir sorunumuz yokdu ve daha yeni olan bir olayı sen orduyu koyarak beni susturmasan iyi olur orda maca giden herkes şahit oldu izmirde göztepeliler kadar delikanlı olsalardı izmir esesliler bizi orda yanlız bırakmazdı hangi macda gördük onları kimleri gördük maclarda ben hemen hemen her maca gidiyorum artık iç maclar benim icin önemli degil önemli olan deplasmanlardır ve kimseyi göremiyoz ozaman bazılarıda dilini tutacak ve esesime küfür edildinde bizleri susturmaya calışmayacak yazın yine yazarım evet ben kimseden saklamıyorum ordudan benim cok dostum kardeşim var eskişehire gelen orduluları evimde misafir ediyorum saklıda degildir bunu gurup liderleri bile biliyor onlarlada tanıştırıyorum herkesle tanıştırıyorum ve benim bu yaptımı herkes tarafından takdir alıyorum altayın burnu sürtmeden asla olmaz göreceksiniz bakın burda bizler onlara yalakalık yapalım onlar bize izmirde neler yapacak sölemedi demeyin HALA ALTAY HAKINDA İYİ DÜŞÜNEN VARSA YAZARIM CEVABI AMA SAKIN ALTAY YALAKALIGI YAPMASIN KİMSE OK

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:54
Alıntı yapılan FoRZa26

Ordunun yaptıkları altayın yaptıklarından daha beter
Koray kardeşim beni tanıyorsun nasıl biri oldumu hemen heyacan hemen sitres vardır kacırmam mümkün degil altay macında iyiki cok esesli gitmedi izmire yoksam cok can yanardı
orduda olmadı


-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 10:56
tamam kimse ordu ve altay yalakaligi yapmasin lakin yucel bey bu dediginiz cavcavin avukatligini yapma mevzuu bana tam ordulu soylemi gibi geldi... uzum uzume baka bakami ne :)

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES


Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:10
Yücel;
 
Geçen sene Ordu deplasmanında neler yaşandığını da biliyorum orda ben de vardım. Hatta senle aynı otobüste idik. Can çekişen Hasan Amca'ya "Geber ulan ipne" diye hayvan gibi bağırmaları hala kulaklarımda çınlıyor. Hemen yanımızda doksan dakika edilen küfürler hala kulaklarımda çınlıyor. Biz limanda beklerken yaptıkları giderler hala gözlerimin önünde. Takımımın küçücük bir polis minibüsü ile tedirgin bir şekilde stada götürülüşünün görüntüleri hala gözlerimin önünde. Bu mudur olay? Bu mudur iyi niyet? Biz Eskişehir'de nasıl karşıladık onları? Baştaki ıslıklama hariç en ufak küfür oldu mu? Buna rağmen Ordu'da hangi muameleler ile karşılaştık?
 
Bunlara rağmen senin Ordu ile aramızda olan husumeti sonlandırmak için yaptıklarını takdir ediyorum. Futbol maçlarında bazı olaylar yaşanır. O anın şartları  onu gerektirir. Önemli olan maç bittikten sonra bunları unutup kan davası haline getirmemektir. Yapılan ilkelliklere ilkellik ile cevap vermemektir. Bu bir duruş meseledir, futbola bakış meselesidir, felsefe meselesidir. Ancak bir takımla olan husumeti sonlandırmak için yaptıklarını takdir ederken, çok daha az olayın yaşandığı başka bir takıma karşı provake edici yazılar yazmanı  eleştiriyorum. Burda bir tutarsızlık var. Benim altını çizmek istediğim hususta budur. Yoksa Ordu da umrumda değil Altay da. Alayına maden suyu.
 
İzmirESES konusuna hiç girmek istemiyorum. Ama sen ısrarla yazmaya devam edersen o konuda benim de yazacaklarım var. Onların verdiği tepkiyi ben Sarıyer'le oynanan playoff maçında Ankaragüçlüler için vermiştim, bizim setteki elemanlarla kavga etmemize ramak kalmıştı. Olay aynı olay. Biz eski kafalıların bakışı budur.


-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:14

Yooooo sizler beni heralde ordulu veya başka yerli olarak tanıyorsunuz ben aslen eskişehirliyim ve ordudan veyvutta başka biyerden bir kan bagım yok 1982 den beride esesin maclarına giderim altayla daha öncde olmuşdu bu tür şeler ama sanal alem yokdu o zamanlar-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:23
peki hasan gül hastalındında onu hastaneye gidip gecmiş olsun dileklerini kimler yapmışdır sürekli bizleri tele arayıp gecmiş olsun dileklerini kim yapmışdır evet orda 1 gurup vardı geber diye ama o gurup herzaman dedigimgibi 1 gurup oda misafir takımın yanına gelen gurup güven denilen kişinin gurubu ve oda hala aynı şekilde sürdürmekde ısrarlı beleş maclara giden yönetimden para alan alkolü gezen rıftımda bizi tahrik eden kişiler hepsini karalamanda yanlışdır ama altay hala sürdürüyor ve devam ediyor gördünüz nevşehirdeki olayları ve üstelik o maca ben gitmedim kimseyide kışkırtmadım onların oyuncuları ve başkanları hala hazmedemedi ve sen bana diyorsunki orduyu anlatıyorsun altayı anlat bence ordunun büyük kısmı bu olayları unutu ama altaylı başkanları oyuncuları segircisi unutmamışdır egerki ben kışkırtıyorsam mileti bu benim için altay adına son yazım olacakdır bu mac sonuna kadar saygılar altay macından sonraya kadar altay hakında hiç bir şey yazmayacahım

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:33
http://www.youtube.com/watch?v=P5g6iUVDyOg - http://www.youtube.com/watch?v=P5g6iUVDyOg
yorumsuz yorumları

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:33
Alıntı yapılan esesyucel

Ordudan bahsediyorsunuz tamam evet orda bazı sorunlar olmuşdur delinin teki cıkıp polise bıcak cekmişdir ama hic düşündünmü bizim idamız yoken biz cav cavın avukatlını yaptımızı beleş samsuna gidip beleş samsunda maca girdimizi ve diyorsunki altay ı savunmamı istiyorsun orda varmıydında benden cevap bekliyonuz orda bize yapılanları gördünüzmüki dedigimgibi herzamanda diyorum orda bize yapılanları görseniz izmir eseslilerden biri azından kacırdı yedik icdik beraberce maca geldik diye yani senin anlayacagın orda esesime saldırı var orda esesime küfür var bizleri susturmaya calışan izmir esesliler vardı ben hepsini kastetmiyom ama aralarında vardı 5-10 kişi onlar orda ksk bayrakları acdılar bizleri görünce nasıl esesime küfretiler bi bilseniz bunu kimse savunamaz evet beni susturmaya calışa bilirsiniz ordu diyerek ama ordunun büyük bölümü bu olayların unutmasını istiyor ve unutu altaylıların youtubeye giripte esesime küfretmelerinimi kabuleneyim ve bize yapılan küfürlerimi kabulaneyim ben unutmadım unutmamda ve orda izmir eseslilerin yalakası cıkacak bunu biliyorum yicekler icecekler ve esesime küfür edecekler biz altaya küfretimiz zaman bize durun diyecekler bu anlayışı kabulenmem mümkün degildir aynı şekildede orduda degişeiklikler olmasa onlarada aynı şeyi uygularım ama ben inanıyorum ordululardan cok kişi yüregiyle esesden yana sadece 1 tek gurupları var kabulenmeyen oda güven denilen pislik murat bile kabulendi zeki istemiyor cüneyt de istemiyor ama 1 kişi var oda güven denilen biri altayı sevmiyorum bu yaptıklarından dolayı o maca kadar hiç bir sorunumuz yokdu ve daha yeni olan bir olayı sen orduyu koyarak beni susturmasan iyi olur orda maca giden herkes şahit oldu izmirde göztepeliler kadar delikanlı olsalardı izmir esesliler bizi orda yanlız bırakmazdı hangi macda gördük onları kimleri gördük maclarda ben hemen hemen her maca gidiyorum artık iç maclar benim icin önemli degil önemli olan deplasmanlardır ve kimseyi göremiyoz ozaman bazılarıda dilini tutacak ve esesime küfür edildinde bizleri susturmaya calışmayacak yazın yine yazarım evet ben kimseden saklamıyorum ordudan benim cok dostum kardeşim var eskişehire gelen orduluları evimde misafir ediyorum saklıda degildir bunu gurup liderleri bile biliyor onlarlada tanıştırıyorum herkesle tanıştırıyorum ve benim bu yaptımı herkes tarafından takdir alıyorum altayın burnu sürtmeden asla olmaz göreceksiniz bakın burda bizler onlara yalakalık yapalım onlar bize izmirde neler yapacak sölemedi demeyin HALA ALTAY HAKINDA İYİ DÜŞÜNEN VARSA YAZARIM CEVABI AMA SAKIN ALTAY YALAKALIGI YAPMASIN KİMSE OK
lütfen sözlerinize dikkat edin izmir-eses ne zaman altaylılarla yemis icmis? kimse bilmeden görmeden yorum yapmasın eger aramızdan bir kisi bile böyle birsey yaptıysa bir daha esesimin macına gitmek nasip olmasın bu kadar büyük konusuyorum! o macta en cok jop yiyen iki kisiden biriyim digeride yine izmir-esesten emrah kardesim. mactan sonra abilerimize eskisehirden gelenlerle ilgilenecegimizi söyledik onların gelmesine gerek olmadıgını söyledik ve 14-15 tane üniversiteliyle sizinle beraberdik. 1-2 kisinin dengesiz hareketleri bir grubu baglamaz heleki göztepeliler kadar delikanlı olsalar lafları falan hic hos degil. orduluları evinde agırlamakla övünen bir insan bize böyle suclamalarda bulunamaz ve hakaret edemez herkes yerini bilsin agzı olan konusuyora dönmesin olay.

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!


Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:47
Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan esesyucel

Ordudan bahsediyorsunuz tamam evet orda bazı sorunlar olmuşdur delinin teki cıkıp polise bıcak cekmişdir ama hic düşündünmü bizim idamız yoken biz cav cavın avukatlını yaptımızı beleş samsuna gidip beleş samsunda maca girdimizi ve diyorsunki altay ı savunmamı istiyorsun orda varmıydında benden cevap bekliyonuz orda bize yapılanları gördünüzmüki dedigimgibi herzamanda diyorum orda bize yapılanları görseniz izmir eseslilerden biri azından kacırdı yedik icdik beraberce maca geldik diye yani senin anlayacagın orda esesime saldırı var orda esesime küfür var bizleri susturmaya calışan izmir esesliler vardı ben hepsini kastetmiyom ama aralarında vardı 5-10 kişi onlar orda ksk bayrakları acdılar bizleri görünce nasıl esesime küfretiler bi bilseniz bunu kimse savunamaz evet beni susturmaya calışa bilirsiniz ordu diyerek ama ordunun büyük bölümü bu olayların unutmasını istiyor ve unutu altaylıların youtubeye giripte esesime küfretmelerinimi kabuleneyim ve bize yapılan küfürlerimi kabulaneyim ben unutmadım unutmamda ve orda izmir eseslilerin yalakası cıkacak bunu biliyorum yicekler icecekler ve esesime küfür edecekler biz altaya küfretimiz zaman bize durun diyecekler bu anlayışı kabulenmem mümkün degildir aynı şekildede orduda degişeiklikler olmasa onlarada aynı şeyi uygularım ama ben inanıyorum ordululardan cok kişi yüregiyle esesden yana sadece 1 tek gurupları var kabulenmeyen oda güven denilen pislik murat bile kabulendi zeki istemiyor cüneyt de istemiyor ama 1 kişi var oda güven denilen biri altayı sevmiyorum bu yaptıklarından dolayı o maca kadar hiç bir sorunumuz yokdu ve daha yeni olan bir olayı sen orduyu koyarak beni susturmasan iyi olur orda maca giden herkes şahit oldu izmirde göztepeliler kadar delikanlı olsalardı izmir esesliler bizi orda yanlız bırakmazdı hangi macda gördük onları kimleri gördük maclarda ben hemen hemen her maca gidiyorum artık iç maclar benim icin önemli degil önemli olan deplasmanlardır ve kimseyi göremiyoz ozaman bazılarıda dilini tutacak ve esesime küfür edildinde bizleri susturmaya calışmayacak yazın yine yazarım evet ben kimseden saklamıyorum ordudan benim cok dostum kardeşim var eskişehire gelen orduluları evimde misafir ediyorum saklıda degildir bunu gurup liderleri bile biliyor onlarlada tanıştırıyorum herkesle tanıştırıyorum ve benim bu yaptımı herkes tarafından takdir alıyorum altayın burnu sürtmeden asla olmaz göreceksiniz bakın burda bizler onlara yalakalık yapalım onlar bize izmirde neler yapacak sölemedi demeyin HALA ALTAY HAKINDA İYİ DÜŞÜNEN VARSA YAZARIM CEVABI AMA SAKIN ALTAY YALAKALIGI YAPMASIN KİMSE OK
lütfen sözlerinize dikkat edin izmir-eses ne zaman altaylılarla yemis icmis? kimse bilmeden görmeden yorum yapmasın eger aramızdan bir kisi bile böyle birsey yaptıysa bir daha esesimin macına gitmek nasip olmasın bu kadar büyük konusuyorum! o macta en cok jop yiyen iki kisiden biriyim digeride yine izmir-esesten emrah kardesim. mactan sonra abilerimize eskisehirden gelenlerle ilgilenecegimizi söyledik onların gelmesine gerek olmadıgını söyledik ve 14-15 tane üniversiteliyle sizinle beraberdik. 1-2 kisinin dengesiz hareketleri bir grubu baglamaz heleki göztepeliler kadar delikanlı olsalar lafları falan hic hos degil. orduluları evinde agırlamakla övünen bir insan bize böyle suclamalarda bulunamaz ve hakaret edemez herkes yerini bilsin agzı olan konusuyora dönmesin olay.
mac sonunda yorumumu yazacam ve ben her maca giderim azım olup konuşmuyorum bunu saten deplasmanlara sürekli gidenler biliyor sen rahat ol azımlada konuşuyorum ama bu son olsdun altay macından sonra sana güzel cevap verecem ben


-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.


Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:48

İnternete gir, Ordulular tarafından edilmiş yüzlerce küfür görürsün Eskişehirpor'a karşı mesele oysa. Senin mantığınla hala Ordulular da devam ettiriyor diyebiliriz rahatlıkla.

Nevşehir'deki maçta ben vardım. Çok masum olduğumuz söylenemez.
 
Başkanlarının bizim maçtan sonraki açıklamaları hala net olarak aklımda. Adam şunları demiş:
 
"ESKİŞEHİRSPOR'A TEŞEKKÜR-


Nafiz Zorlu, dün 3-2 kazandıkları maçta rakipleri Eskişehirspor'un puana ihtiyacı olmamasına rağmen sergilediği mücadeleyi takdirle karşıladığını da vurgulayarak, şöyle konuştu:

''Hedefi olmayanın çıkıp mücadele etmesine illa bir kılıf bulmak doğru değildir. Eskişehirspor çıktı, onurlu ve örnek bir mücadele sergiledi.

Eğer maç berabere bitseydi, yine bu şekilde düşünecektim. Bazı taraftarların kulübelerine su atması nedeniyle soyunma odalarına giderek, Eskişehirsporlular'dan özür diledim. Ben bütün stadı dolduran ve takımı destekleyen taraftarlarıma sonsuz teşekkür ediyorum ama ya o su atanları eksilteceğiz ya da bizler yöneticiliği bırakacağız"
 
Aynı şekilde Ordu maçına çıkıp onurlu şekilde mücadele edince senin de ima ettiğin gibi adımız Cavcav yalakasına çıkmıştı. Daha fazlası yaşandığı halde Orduspor cephesinden en ufak bir özür gelmemişti.  Aradaki farkı senin anlayacağını umuyor bu konuda son yazacaklarımı yazıyorum.


-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...


Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 11:59
size maca gitmiyorsunuz falan demedim allah razı olsun ne güzel takımımızı destekliyorsunuz ama esesin gurbetteki en aktif gruplarından birine bu sekilde agır ithamlarda bulunmanız ve hakaret etmeniz kabul edilemez. anlımız acık basımız dik hicbir zaman bir kolpalıgımız olmadı. izmirde bizim grubumuz dısında birisi böyle birsey yapmıssa bizi baglamaz ama bizden birisi böyle birsey yapmadı cünkü kendi aramızda bornovada toplanıp geldik maca. yine söylüyorum anlımız acık basımız dik hesabını veremeyecegimiz bi yanlısımız olmadı.

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!


Gönderen: caddes
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 13:09
altay kim ki yalakalık yapılsın.
bi altaylı girse siteye kendini bişi sanacak


-------------
UNİESES
ESOGU-ESES


Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 18/Eki/2007 saat 00:43
Altayda işler kötü sorunlarla boğuşuyorlar.Ligde 8 hafta geride kaldı kimse altaydan böyle kötü bir performans beklemiyordu yine bu yıl ilk altıya oynayan bir altay bekliyordu.Geçen hafta esesimin karşısında izlediğim altay bu oyununa devam ederse ligde işleri kötü.Bu hafta lider kartalsporu kendi evlerinde ağırlayacaklar.Altaydan bu maçta süpriz bekliyorum. 

-------------


Gönderen: Burak4126
Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 15:45
Bu hafta altaya zıplarız.
 
Hodri Meydan


Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 09:37
Altay güldü

Siyah-beyazlı takım, çok etkili oynadığı maçta 4 ve 60'ta Volkan, 29'da Alp'in golleriyle kazanmayı bildi.


Cornerspor'un düzenlediği Akdeniz Cup Futbol Turnuvası'nın dün oynanan maçında Altay, her iki yarıda attığı gollerle Boluspor'u 3-1 yenmeyi başardı. Altay'ın daha etkili olduğu karşılaşmanın gollerini 4 ve 60. dakikada Volkan, 29. dakikada Alp ve 32. dakikada Sertan attı. İki gol atan Altaylı Volkan,
oynadığı futbolla maçın yıldızı oldu. Bu arada 85. dakikada Bolusporlu Erol'un kullandığı penaltı atışını kaleci Süleyman köşeden çıkardı


-------------


Gönderen: Burak4126
Gönderi tarihi: 29/Ara/2007 saat 11:56
Alıntı yapılan Burak4126

Bu hafta altaya zıplarız.
 
Hodri Meydan
Ve zıpladık:)


Gönderen: es-scre@m
Gönderi tarihi: 01/Oca/2008 saat 03:41
ALTAY

Sezon öncesi değerlendirmelerinde ilk 2 için en büyük favoriler arasındaydı. Çünkü geçtiğimiz iki sezon da Süper Lig’in kapısından dönülmüş ve o kadro büyük ölçüde korunmuştu. Ama lig başladığında tel tel dökülmeye başladılar. Özellikle deplasman maçlarında sadece 3 puan almaları her şeyi anlatıyor. 17 maç sonunda 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde eden Altay, ilk yarıyı 20 puanla 13. sırada tamamladı.-------------


Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 13/Oca/2008 saat 19:09
Çaykur Rizespor "Şen"lendi!
Çaykur Rizespor, TFF 1. Lig takımlarından Altay'da forma giyen golcü futbolcu Mehmet Şen ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3.5 yıllık sözleşme imzaladı.
13 Ocak 2008,   18:45
 
tff 1.ligte en beğendiğim oyunculardan biriydi... keşke biz alabilseydik...


-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer


Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 13/Oca/2008 saat 19:41
Alıntı yapılan ekukrer

Çaykur Rizespor "Şen"lendi!
Çaykur Rizespor, TFF 1. Lig takımlarından Altay'da forma giyen golcü futbolcu Mehmet Şen ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3.5 yıllık sözleşme imzaladı.
13 Ocak 2008,   18:45
 
tff 1.ligte en beğendiğim oyunculardan biriydi... keşke biz alabilseydik...
 
 
Çoşkun Birdal tek başına yetiyor bu lige.


-------------


Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 13/Oca/2008 saat 19:43
Mehmet Şen e gider ayak yaptığı kıyaktan dolayı teşekkür etmek lazım o zaman. Ordu ya haddini bildirdi. Sağolsun.

-------------


Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 14/Oca/2008 saat 13:01
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan ekukrer

Çaykur Rizespor "Şen"lendi!
Çaykur Rizespor, TFF 1. Lig takımlarından Altay'da forma giyen golcü futbolcu Mehmet Şen ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3.5 yıllık sözleşme imzaladı.
13 Ocak 2008,   18:45
 
tff 1.ligte en beğendiğim oyunculardan biriydi... keşke biz alabilseydik...
 
 
Çoşkun Birdal tek başına yetiyor bu lige.


Coşkun 10 numara golcü..Allah sakatlık vermesin...


Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 20/Oca/2008 saat 02:59
Altayda golcu sıkıntısı var aydını ksk ye kaptırdılar M.Şen rızeye gıttı. bence altay glcu sıkıntısı cekecek gl yollarında cok sıkıntı cekerler.
  Bu arada gecmıs zaman olcak ama gecen senekı izmirdeki altay macında izmir eses altaya yalakalık yaptı yemıs ıcmısler altay bıze kufur ederken bizi susturdular demıs esesyucel. Arkadasları vardır yemıs ıcmıslerdır macada beraber gelmıs olabılırler bu yalakalıkmı oluyo senın hıc baska takım tutan arkadasın yokmu. Altaylılar bize küfür edıyolar dıye niye  onların sevıyesıne duselım yaptıkları terbıyesızlıge terbıyesızlıklemı cevap verelım. BUYUK ESES TARAFTARINA YAKIZMAZ DIYE DUSUNUYORUM. Senelerdır kufur etmeyelım dıye cabalıyoruz umarım bır gun bıter.Bıze yakısan bıze edılse dahı en guzel cevabı tezaruatlarımızla bestelerımızle vermek yakısır bıze.


-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)


Gönderen: nFr_mert
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 14:42

10 SUBATTA ( ALTAY-ESESİMİZ )   ALSANCAĞA AKIYORUZZZZ....-------------
Adanmış Hayatlar ..


Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 15:01
 
10 şubatta alsancağ'a giderseniz eskişehirspor maçı için 1ay kadar beklemeniz gerekir. bu arada alsancak stadında oynanan maçları seyreder ve ikinci lig uzmanı olursunuz. 
 

10 SUBATTA ( ALTAY-ESESİMİZ )   ALSANCAĞA AKIYORUZZZZ....

[/QUOTE]

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES


Gönderen: Burak4126
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 16:17
Altay takımını seviyorum ya kaç sezondan beri ilk maçımız altayla oluyodu hepte ilk maçta yeniyoduk sonrasını sorma:)Bu sene en son altayla oynuyoz izmir takımlarından en sağlamı altay başarılar altayspor.
 
Hodri Meydan


Gönderen: esesezer
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 16:22

Küçük altay küçük altay....Big%20smile

İzmirde en sağlam taraftar Göztepenin.Diğerleri çirkeflikten başka bişe yaptıklar yok.....


Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 17:54
Altay maçı 9 Mart ta 10 şubat nerden çıktı?

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...


Gönderen: wolfalone37
Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 18:19
kardeşlerim sevgili kardeşlerim eger beni baskaaaaaaan seçerseniiiiiiiiiiizzz söz sizi 10 şubatta izmire götürürüüüüüüüüüümmm.. 9 marttaki altay maçını öne aldırırıııııııııııııııııımm .........ya biri 10 şubat yazıyor geriside bakmadan cevaplıyor ...maç 9 marta 9 mart 9 mart altay eses maçı 9 martta izmire akarız

-------------
wolfalone38


Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 14:09
9 Martta herkesı izmire beklıyoruz . sakın örnekköye ugramayı unutmayın
ÖRNEKKÖY ESKİŞEHİRİN BİR MAHALLESİDİR....Smile


-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)


Gönderen: eskobar
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:07
ALLAH ALTAYIN  YARDIMCISI  OLSUN CENK  TEKELİOĞLUNUN  YEDİGİ GOLÜ GÖRDÜM AZ  ÖNCE OLAZ  BÖYLE BİR  ŞEY LOL  İYİKİ KURTULMUŞUZ  O  KOVADAN  ÇOK  ŞÜKÜR....

-------------


Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:13
Alıntı yapılan eskobar

ALLAH ALTAYIN  YARDIMCISI  OLSUN CENK  TEKELİOĞLUNUN  YEDİGİ GOLÜ GÖRDÜM AZ  ÖNCE OLAZ  BÖYLE BİR  ŞEY LOL  İYİKİ KURTULMUŞUZ  O  KOVADAN  ÇOK  ŞÜKÜR....
 
   Cenk Altayda mı?


-------------


Gönderen: eskobar
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:15
EWET ALTAYDA... KOWA Big%20smile

-------------


Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:16
Alıntı yapılan huso_26

   Cenk Altayda mı?
Altay'daki Cenk Denizlispor'dan geldi devre arası. Bizim Cenk değil yani.


-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...


Gönderen: eskobar
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:16
EWET  ŞİMDİ  GÖRDÜM  CENK  GÖNENMİŞ Big%20smile  AMA  ÖĞLE  GOL  YENMEZKİ  BE  ABİ  YAAA

-------------


Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:18
CENK GÖNEN o bizim Cenk değil.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.


Gönderen: es-es2641
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:19
Umut amma heyecan yaptın ha.Tongue.Dedim harbi bizim Cenk mi.Bak senin gol yiyen kalecin burda işte. http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=308415 - http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=308415  

-------------
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...


Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:25
Demek ki bütün Cenk ler böyle gol yiyiyormuş. Artık isme göre kaleci alacağız.Smile

-------------


Gönderen: eskobar
Gönderi tarihi: 29/Oca/2008 saat 20:29
Alıntı yapılan es-es2641

Umut amma heyecan yaptın ha.Tongue.Dedim harbi bizim Cenk mi.Bak senin gol yiyen kalecin burda işte. http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=308415 - http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=308415  
  .....  ya  kardeşim    sorma  sanki  uzaktan  benzettim  ama  öğlede yenmez  be  yaaaaa

-------------


Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 31/Oca/2008 saat 13:29
Altay Bucanın golcusu MEHMET BATTAL LA sezon sonuna kadar kıralık anlasmasına varmıs..

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)


Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 02/Şub/2008 saat 14:15

Eski öğrencilerden vefa örneği

Altay'ın alt yapısından yetişen ve halen Turkcell Süper Lig'de top koşturan 5 futbolcu, kulübün altyapısına malzeme yardımında bulundu.

Sivasporlu Murat Sözgelmez, Ankaraspor'un kalecisi Ramazan Kurşunlu, Ankaraspor'dan ayrıldığını açıklayan Necati Ateş, Trabzonsporlu Çağdaş Atan ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen İbrahim Akın, yetiştikleri Altay Kulübü'nün alt yapısına malzeme yardımı yaptı.

Altay Kulübü Başkanı Nafiz Zorlu, kulübün alt yapısından yetişen bu futbolcuların, yetiştikleri altyapıya malzeme yardımında bulunmalarının anlamlı bir jest olduğunu belirterek, kendilerine teşekkür etti.-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar


Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 18/Şub/2008 saat 22:17
Altay, sekiz haftadir maglup olmayan GBB karsisinda ustun oynamis, bir de penalti kacirmis:
http://www.yeniasir.com.tr/ya2008/02/18/index.php3?kat=spo&sayfa=yazar3&bolum=syazarlar - http://www.yeniasir.com.tr/ya2008/02/18/index.php3?kat=spo&sayfa=yazar3&bolum=syazarlar


Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 19/Şub/2008 saat 23:50
Mehmet Şeni Satmakta Hata Yaptılar


-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!


Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 25/Şub/2008 saat 23:20
ALTAY'DAN KARŞIYAKA'YA ÇAĞRI
İzmir -

Altay Sosyal Dayanışma Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Eren Gevgeli, Karşıyaka ve Altay takımlarının puan cetvelinde ilk altı içerisinde yer alma olasılığının arttığını belirterek, ''Bu noktada iki takım taraftarları birbirlerine tribün desteği vermelidir'' dedi.

Gevgeli yaptığı yazılı açıklamada, Karşıyaka'nın puan cetvelinde 5. sıraya yükseldiğini ve kulüp olarak iyi bir hava yakaladıklarını söyledi.

Altay'ın da ilk beş haftada iyi bir performans sergileyerek, güven veren bir takım görüntüsü verdiğini belirten Gevgeli, ''Yaratılan takım havası, kulüp yönetimi ve teknik yönetimin uyumlu çalışması, camianın kenetlenmesinin önümüzdeki 12 maçlık dönem içinde ilk altı takım arasında yer alma olasılığını arttırdığını ifade ederek, şunları kaydetti:

''Bu noktada iki kulübün taraftarlarının İzmirlilik bilinciyle güç birliği yapması, Karşıyaka'nın maçlarında Altay taraftarlarının, Altay maçlarında Karşıyaka taraftarının tribün desteği ve birliğiyle, İzmir'e gelecek rakip takımlara müthiş bir tribün hakimiyeti ve motivasyonu sağlayacaktır.

İki kulüp taraftarlarının bu güç birliği, iki takımın bundan sonraki maçlarını en az 15 bin kişilik tribün desteğiyle oynamalarını sağlayacak, rakip takımları seyirci baskısı altına alacaktır.''

Bu güç birliği sonucunda iki İzmir takımının Turkcell Süper Lig'e çıkma olasılığının yüksek olduğuna işaret eden Gevgeli, ''En azından bir takımımızın bir üst lige çıkma olasılığı artacaktır. Altay ve Karşıyaka taraftarlarının yanı sıra, tüm İzmirli futbolseverleri göreve davet ediyoruz'' dedi.

Kaynak:Mackolik..
 
 
2 Hafta sonra İzmir'de oynayacağımız Altay maçına Karşıyakalılar koşa koşa gelir heralde...İzmirde çok sıkı tribün yapmalıyız..Hayırlısıyla Giresun'u bir geçelimde akabinde organizasyonlar başlasın..Biz becerebilirsek Marmaris'den 1 otobüs kaldıracağız..


-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm


Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 26/Şub/2008 saat 00:18

marmaristen yazan sevgili arkadaşım inanın ki bu  giresun macını alacağız ve altay a sanırım 5bin kişi gideriz allah ın izniyle bende orada olacağım Karşıyaka ya gelince istedikleri kadar gelsinler ölümden korksak allah bizi ESKİŞEHİR li olarak dünyaya getirmezdi...-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI


Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 03:47
Yeni Asir gazetesi spor yazari Murat Arabaci'nin Malatyaspor-Altay maci yorumu:
http://www.yeniasir.com.tr/ya2008/03/02/index.php3?kat=spo&sayfa=yazar3&bolum=syazarlar - http://www.yeniasir.com.tr/ya2008/03/02/index.php3?kat=spo&sayfa=yazar3&bolum=syazarlar
**
Yine ayni gazetenin bir baska sayfasindan mac notlari:
* Altay'ın Denizlispor'dan kiraladığı kaleci Cenk, siyah beyazlı formayla ilk golünü yedi. Genç kaleci, Malatya'da 463 dakika sonra kalesinde gol görmüş oldu.
* Ara transferde Elazığspor'dan alınan Hasan Özer, ilk kez siyah beyazlı formayı Malatyaspor deplasmanında giydi. Tecrübeli forvetin attığı gol de faul yaptığı gerekçesiyle iptal edildi.
**
Mete


Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 08:21
altaydaki şansa bak bea geçen sene süper ligin kapısından 2 kere dödüler bi 90 dakika sonunda bi uzatmalar sonunda şimdi amlar nerdeler bizim maça gelince kesinlikle almamız lazım çünkü sakarya maçına 3 puan farkla girersek(sakaryanın haftaya yendiğini düşünerek)bizde içerde sakaryayı yenip aradaki farkı 6 puana çıkarırız sonra rahatlarız

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...


Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:07
Alıntı yapılan liq26

altaydaki şansa bak bea geçen sene süper ligin kapısından 2 kere dödüler bi 90 dakika sonunda bi uzatmalar sonunda şimdi amlar nerdeler bizim maça gelince kesinlikle almamız lazım çünkü sakarya maçına 3 puan farkla girersek(sakaryanın haftaya yendiğini düşünerek)bizde içerde sakaryayı yenip aradaki farkı 6 puana çıkarırız sonra rahatlarız
mutlaka almamız gereken bir maç ama futbol bu sonucu oynamadan bilemezsin 88 dakiga resmen tek kale oynarsın rakip son iki dakiğada sahasından bi kontur atak yapar ve yenilirsinConfused futbol tarihinde böyle maçların örnekleriyleUnhappy doludur inşallah böyle talihsiz bir kazaya uğramayızApproveThumbs%20UpClap


-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.


Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 19/Mar/2008 saat 23:54
ZORLU: CEZA HAKLI DA DEĞİL, HAKSIZ DA
İzmir -

Bank Asya 1. Lig ekibi Altay'da, kulüp başkanı Nafiz Zorlu, Futbol Federasyonu PFDK'nın verdiği 1 maçlık seyircisiz oynama cezası için ''Haklı diyemiyorum ama haksız da diyemiyorum'' dedi.

Zorlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor karşılaşması sonrası verilen ceza ile ilgili kurallara bakıldığı zaman, kararın anlaşılabildiğini, ancak benzer durumlarda başka takımlara ceza çıkmadığını belirtti.

Nafiz Zorlu, şöyle konuştu:

''Bu ceza belli bir standarda oturduğu zaman, yerine göre değişmediği zaman biz de 'Şeriatın kestiği parmak acımaz' diye düşünebiliriz. Ancak değerlendirme yapmak yerine kendimizi düzeltmemiz gerekiyor. Bu istenmeyen tezahürat nedeniyle verilen cezaya, kulüpler olarak da tahammüllü olmalıyız. Bu caydırma özellikli bir uygulamanın amacına uygun gitmesi için bir çaba göstermezsek bir anlam çıkmaz. Tutulan rapora saygı duymalıyız. Kendi taraftarımızın aklına bazı tekerlemeler yerleşmiş, istenmeyen durumlarla karşılaşılıyor. Bunları el birliği ile ortadan kaldıracağız. Verilen cezaya haklı diyemiyorum ama haksız da diyemiyorum. Emsal uygulamalarda ceza olmadığını düşünüyorum.''

Yönetim kurulunda tahkim kuruluna itiraz konusunu görüşeceklerini belirten Zorlu, kendisinin başvurmaktan yana olmadığını kaydetti.

Hafta sonu karşılaşacakları Giresunspor'un yenildiği müsabakalarda bile gol attığını, rakibini zorladığını ve ligden düşmemek için mücadele ettiğini belirten Zorlu, bu nedenle maçın zor geçeceğini kaydetti.

İkinci yarıda çeşitli faktörlerle şanssızlık içinde mücadelelerini sürdürdüklerini kaydeden Zorlu, ''İkinci yarıdaki bütün maçları kazanabilirdik. Fakat olan oldu. Bundan sonra deplasmanda 5, içeride de 3 maçımız var. Play-off'a kalabilmek için içerideki maçlarımızı kazanıp, dışarıdaki maçlardan da en az beraberlikle dönmemiz gerekiyor. Başta Giresunspor karşılaşması olmak üzere bütün maçlar için galibiyete şartlanmış durumdayız'' diye konuştu.

Kaynak:Mackolik..
 
 
BETER OLSUNLAR,BİZ SAKARYA MAÇI VAR DİYE DİŞİMİZİ SIKARKEN PROVAKATÖR KARŞIYAKA SEYİRCİSİYLE BERABER HİÇ DURMADAN KÜFÜR ETTİLER..ÇEKSİNLER ŞİMDİ CEZAYI..


-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm


Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 28/Mar/2008 saat 22:25
Bu altaylılar iyice şaşırmış :)
 
 
Altay yönetimi, Atatürk Stadı'nda oynanacak Antalya maçında açık ve kale arkası tribünlerini açıp yeşil-kırmızılı taraftarlara tahsis edecek.

Antalyaspor'la pazartesi günü oynayacağı kritik maça gelecek Ksk'li taraftarların tansiyonu yükseltmesinden çekinen Altay yönetimi tribünleri ayırma kararı aldı. Atatürk Stadı'nda daha önce oynadığı maçlarda sadece kapalı tribünü açan siyah-beyazlılar, Antalyaspor randevusunda açık tribün ve kale arkası tribünlerden birini Karşıyakalılara tahsis edecek. Akdeniz ekibinin taraftarlarına ise diğer kale arkası tribün verilecek. Böylece, olası kötü tezahürat veya olaylara kimlerin neden olduğu ortaya çıkacak. Yöneticiler, Federasyon temsilcisiyle maçtan önce görüşüp hafta içinde İzmir'de oluşan hava ve alınan tedbirler konusunda da bilgi verecek. Altay ve KSK'liler maçı 5 YTL ödeyerek izleyecek. Altay Başkanı Nafiz Zorlu, ’’Maçımıza gelen herkesin başımızın üstünde yeri var. Tribündeki herkesin sahadaki oyuna olumlu katkı yapmasını bekliyoruz’’ dedi


-------------


Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 29/Mar/2008 saat 00:41
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Bu altaylılar iyice şaşırmış :)
 
 
Altay yönetimi, Atatürk Stadı'nda oynanacak Antalya maçında açık ve kale arkası tribünlerini açıp yeşil-kırmızılı taraftarlara tahsis edecek.

Antalyaspor'la pazartesi günü oynayacağı kritik maça gelecek Ksk'li taraftarların tansiyonu yükseltmesinden çekinen Altay yönetimi tribünleri ayırma kararı aldı. Atatürk Stadı'nda daha önce oynadığı maçlarda sadece kapalı tribünü açan siyah-beyazlılar, Antalyaspor randevusunda açık tribün ve kale arkası tribünlerden birini Karşıyakalılara tahsis edecek. Akdeniz ekibinin taraftarlarına ise diğer kale arkası tribün verilecek. Böylece, olası kötü tezahürat veya olaylara kimlerin neden olduğu ortaya çıkacak. Yöneticiler, Federasyon temsilcisiyle maçtan önce görüşüp hafta içinde İzmir'de oluşan hava ve alınan tedbirler konusunda da bilgi verecek. Altay ve KSK'liler maçı 5 YTL ödeyerek izleyecek. Altay Başkanı Nafiz Zorlu, ’’Maçımıza gelen herkesin başımızın üstünde yeri var. Tribündeki herkesin sahadaki oyuna olumlu katkı yapmasını bekliyoruz’’ dedi
 
 
o zaman iki misafir seyirci olacak altay cephesinde demekTongue


-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI


Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 29/Mar/2008 saat 01:11
oh ya bi bizim maçlar 5 ytl olmadı 10 ytl biletler kaç kişi beleş giriyor 5 ytl olsa herkes bilet alıp girer bence şimdikinden biraz daha fazla hasılat elde edilir.
şurda 3-4 maç kaldı yönetim bunu düşünmeli


-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³


Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 29/Mar/2008 saat 22:16

Altay kadar politik bir kulüp daha tanımıyorum şu ligde.

Bizim maç öncesinde sokak sokak gezerek maça gelin diye yalvaran onlar değildi sanki?
Birde şimdiki uygulamalara bakın. Pes vallahi...Tongue


-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil


Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 29/Mar/2008 saat 22:27
izmirde  tek  delikanlı  takım  vardır  izmirin  agası  eskişehirin  dostu  şanlı  göztepedir  arkadaşlar  gerisi   yalannnnnnnnn

-------------
tayfun


Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 29/Mar/2008 saat 22:37
bakın bu altay şu anda bu hafta eskişehir izmire gidecek olsaydı kesinlikle karşıyaka taraftarınıda içine alırdı her türlü pisliğide yaptırırdı

-------------


Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 26/Nis/2008 saat 19:41
efsane göz göz süper liğe çıksın altay karyaka daha yıllarca 1. liğin tozunu yutsun isterdim doğrusu gözgöz ama önce 3. lige ordan 2. liğe ordanda 1. liğe en az üç yıl demek 2 yılda alışma  toplam 5 yıl yani daha burda sürtsünler gözgöz ellerinden şampionluğu alsın isterdim aynı altayın iki kez finalde kaybettiği gibi birinde sakarya ya diğerinde paşaya işallah düşüncelerimiz gerçek olur

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.


Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 23:09

Altay,Samsunspor'u 4-1 le geçmiş.Son maçları olan Kocaeli maçıda çok çetin geçecek inşallah.-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI


Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 07/May/2008 saat 14:26

"Bu maç her sonuca açık"

Bank Asya 1. Lig'in son haftasında lider Kocaelispor'u konuk edecek olan Altay'ın kulüp başkanı Nafiz Zorlu, bu kritik müsabaka öncesinde her iki tarafın da soğukkanlı olması gerektiğini belirtti.

Zorlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada rakiplerinin İzmir'e, Süper Lig'e çıkma umuduyla geleceğini, Altay'ın da ilk 6'da yer alma şansının bulunduğunu kaydetti.

Kocaelispor'un Türkiye liglerinin kıymetli bir ekibi olduğunu ve rakiplerine saygı duyduklarını anlatan Zorlu şöyle konuştu:

''Bir sezonun emeğinin bir maçta kaybedilebileceği gerçeğini kimse aklından çıkarmamalı. Müsabakanın ümit edilmeyen bir neticeyle bitebileceğini her iki taraf da hesaba katmalı. Yöneticilerin, taraftar temsilcilerinin, insanları sonuca endeksli şartlandırmaması gerekir. Saha içinde kıran kırana bir mücadele olacak. Ancak kulüpler arasındaki dostluk bundan zarar görmemeli. Kocaelispor'un aynı anlayışla davranacağından şüphe duymuyoruz.''

Nafiz Zorlu, Emniyet'in talebi doğrultusunda müsabakanın Atatürk Stadı'na alındığını kaydederek, ''Kocaelisporlu taraftarlara açık tribün tahsis edilecek. Emniyetin ricasıyla bu karar alındı. Her şeyi sahada futbolcuların performansı belirlesin ve çıkacak sonuç, itidalle karşılansın. Kocaelispor'u şimdiye kadar gösterdiği başarıdan dolayı kutluyoruz'' dedi.

Kocaelispor, Altay karşılaşmasından bir puan dahi alsa, diğer maçların sonuçlarına bakılmaksızın Süper Lig'e yükselme hakkını elde edecek. Altay ise maçı kazanması durumunda Orduspor, Kayseri Erciyespor ve Boluspor'un alacağı sonuçlara göre 6. olma şansını yakalayacak.

07.05.2008 
 
Kaynak:Sporx
 
Bunuda not ettik Altay...Bize kale arkası verdiniz o kadar açık tribünü istememize rağmen...Bunu da not ettik..


-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İmSayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com