eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

16 Mayıs'da Tüm İşyerleri Tatil Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 21:40
Vali Baba'nın önderliğinde gerçekleşen bu hareket gayet yerinde. Umarım iş adamları gereken desteği verir.

İlk maç için 100 otobüs yeterli olur. Ama finale çıkarsak 300 otobüs bile yetmez.
Öncelikle ilk maça bakalım. İmkanı olan herkes gitmeli İstanbul'a. Eğer bize kapalıyı verirlerse Diyarbakır'lılardan sayıca az olsak bile harika bir atmosfer yaratırız.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:21
Alıntı yapılan emrah

Vali Baba'nın önderliğinde gerçekleşen bu hareket gayet yerinde. Umarım iş adamları gereken desteği verir.

İlk maç için 100 otobüs yeterli olur. Ama finale çıkarsak 300 otobüs bile yetmez.
Öncelikle ilk maça bakalım. İmkanı olan herkes gitmeli İstanbul'a. Eğer bize kapalıyı verirlerse Diyarbakır'lılardan sayıca az olsak bile harika bir atmosfer yaratırız.

100 otobüs,her otobüse 50 kişi binerse 5 bin kişi yapar.Eskieşhir'den bence bu rakam az olur.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:27
100 otobüs çok az ayrıca bu bile garanti değil diyorlar.Cuma günü 15.000 taraftar toplayamazsak Diyarbakır'ın ekmeğine yağ süreriz.Ben şahsen pek tatmin olmadım 10.000 kişi bile olamayacak gibiyiz Disapprove
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:28
Toplantıda ortaya çıkan sorun paranın yokluğu değil, otobüsün yokluğu. Ne kadar otobüs bulunabilirse o kadarı kalkacak. Şimdilik 100 gibi gözüküyor. Bir de tren ayarlanırsa, İStanbul ve çevre illerden gelenler ve kendi çabaları ile giden taraftarlarla sayı 10000'i çok çok rahat aşacaktır. 15000'i bulmak da zor değil.
Tahminimce ilçelerden de 30 kadar otobüsün katkısı ile 110-130 civarı otobüs kalkabilir. Tren ayarlanması zor gibi olsa da var olanlar dolacaktır. İStanbul'luların katılımı da yoğun olacaktır, bu kadar önemli bir maç az rastlanır o şehirde. Bursalı-Körfezli-Paşalı kardeşlerimiz ve diğer çevre illerdeki taraftarların da katılımı olacaktır. Netice itibari ile ben en kötü şartlarda bile asgari 12000-12500 taraftar diyorum, en az olarak...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:28
    Valla o veya bu..Ben üç arkadaşı da alıp İstanbul yolunu tutuyorum.Gemileri yaktık,dönüş yok....
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:49
İşyerinden iznimi, perşembe akşamı için Fatih Ekspresinden de 2 kişilik biletimi bugünden aldım. Haydi arkadaşlar herkes imkanları zorlasın. Ok yaydan çıktı...
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:50

bende arabamla 5 kişi gidiyorum herkes imkanlarını zorlasın zaten 200 otobüsün bulunacağını düşünüyorum vali,belediye isteyecek otobüs bulunamayacak mümkün değil arkadaşlar unutmayın özel sefer yapan otobüs şirketleri kapılardan gecerken belediyeye ödeme yapıyorWinkbilmem anlatabildim mi??

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:55
Alıntı yapılan 26-eses-26

İşyerinden iznimi, perşembe akşamı için Fatih Ekspresinden de 2 kişilik biletimi bugünden aldım. Haydi arkadaşlar herkes imkanları zorlasın. Ok yaydan çıktı...

kaçıncı vagondasınız?
bende 2nci vagondan ayırttırdım..ama henüz almadım biletimi
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:56
Kesinlikle herkes imkanlarını zorlamalı.Otobüsle gidecek olursam,Polatkan da bekledik otobüs yetmedi;ben biradere haber veririm tırlarla giderizLOL.Ne de güzel olur ama şöyle 100 tır arka arkaya havalı kornalar eşliğindeLOL.Şaka bir yana işi veya mazereti olmayıpta bu maça gelmeyen;ezik olsun.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 22:57
cuma günü gidemezsek takım kendini gösterir diyarı geçer allahın izniyle. ondan sonrada pazar günü her yer tatil bütün sevis otobüsleri boş o zamanda biz kendimizi gösterir yeri göğü yıkar o maçı aldırırız inş. ama çıkamaslarda TÜM KALBİMLE SÖYLÜYORUM CANLARI SAĞOLSUN
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır