eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Teknik Direktör Senaryoları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 22:28
Alıntı yapılan ziYa Es-Es

Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Alıntı yapılan ziYa Es-Es

yönetim ilk 2'den sampiyon olmaya kitlenmiş vaziyette ve aradıkları hocayla 8 maçlık anlaşma yapmak istiyolar...bu konuda hikmet karaman ne sartla olursa olsun gelirim demiş..aykut kocaman böle bi olaya yanaşmak istememiştir..bu arada baskanımızın rıza calımbayla görüşmek için değil k.unakıtanla görüşmek üzere ankaraya gitmiştir...

istemiştir gitmiştir gelmiştir vs.. gibi kelimler var cumlelerinin sonunda bunlar senin goruslerinmi yoksa aldıgın duyummu duyumsa eger kaynak ne ?
8 maçlık anlaşma yapıldığında benim görüşlerim mi değil mi görürsünüz . . burda kimseyi yanıltma gibi bir düşüncem olamaz...daha önceden de metin diyadin kovulmadan önce büyük bir haber bekliyorum diyerekde bunu ima etmiştim..
nese hersey es-es'imiz için hayırlısı olsun bundan sonra..bizim sözde çöküşümüzü izleyen antalyasporlu ve sakaryasporlulara ise söliceğim tek sey var..
Eskisehirspor hiç bir zaman arkasında bu kadar büyük bi taraftar olduğu sürece çökmez çökemez ..onlar bizim çöküşümüzü(?) izleye dursunlar son haftalara doru kendi aralarında ben çıkcam sen çıkcan kavgaları içersinde olacaklardır..

iyide guzel kardesim sen simdi nie tribe girdin ki sana bizi yanıltıyosunmu dedim yada daha onceki yazdıkların yalanmı  dedim boşmu cıktı dedim de birden panikledin boyle adam akıllı sorduk kendi dusuncen mi yoksa bilgimi die bilgisi ise kaynagını soyle bizde bilelim dedik ha desenki bunlar bilgidir kaynagımı soyleyemem eyvallah..yani tribe gerek yok.. rahat olalım kimseyi suclamıyoruz
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 22:28

kim olursa olsuda şampiyon yapsın

BU ŞEHİR BAŞKA ŞEHİR ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 22:31
Alıntı yapılan melih_es26

yanlış düşünüyosunuz solda ersinle serkan oynarken sol taraftan atak yapabiliyorduk şimdi bir bakın hep sağ taraftan geliyoruz.ersinin kadroya alınması lazım artık

aynen katılıyorum  ersin sezginden bin kat  daha teknik bir oyuncumuzdur...Her ne kadar arkadaşlar ersinin defansı yüzünden kaç maç kaybettik dese de sezgin yüzünden kaybettiğimiz maçlar da ortadadır(gaziantep belediye- antalya- sakarya) benmim hatırladıklarım bunlar ben ersine razıyım arkadaş en azından tekniği, ortaları bişeye benziyodu.. sezginle ömerin bizim takımda işi yok ..... onlar anca b liginde oynarlar.....
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 22:43
Arkadaşlar yaptıgınız yorumları unutmayınki oyuncularda takip ediyor lütfen daha sakin kaş yaparken göz cıkarmayalım şu anda beklemedeyiz neyin ne olacagını hep brlikde görecegiz zaman herşeyin en iyi ilacıdır oyuncularımızı rendice edecek kelimeler kulanmayalım
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 22:58
aykut kocaman'ın gelmeyeceği zaten belliydi. kimse heveslenmesin bence.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
taylan26_11 Liste gör
Yazar

taylan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 22:58
Herkezın kandılı mubarek olsun!BEn cagfen lısesınde okuyorum ve MUdurumuz SUKRU OYTAn :)sukru hocaya sordum bugun Hikmet Karaman gelcek dedı.Kalecı Gokhan lıseteydeyken Kesın Ferhat gelcek demıstı Ferhatın adı fazla gecmezken bu seferde dorudur inş soyledıgı :)
Her ZamaN Her Yerde En Buyuk ES-ES...........
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 23:05
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan kozakcı

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan emreses

Rasim KARA'nın takımın başına geçmesini isterdim, ama sanırım gündem de değil
  rasim kara teknik adamlıktan elini eteğini çekeli baya oldu. farklı görevler aldı ama teknik adamlık onla şimdi macera olur. bazılarımız ergin hocayı istemiş gene fakat şu stresli ortamda kendisi ne yapabilir tartışılır, takım içinde bozukluk çıkabilir. bu ligte görev yapmış biraz tanınan bir hoca getirirsek hem oyuncular hocayı tanıyana kadar daha hırslı oynar hemde önümüzdeki yıl için sorun çıkartmadan ayrılır teknik adam. mutlaka yönetimin adayları vardır. kimse gelmez deniyor ama olaya birde ters tarafından bakın son 8 maçının 5ini kazanıp birinde berabere kalsa süper lige çıkacak bir takım var. gelmek isteyenler mutlaka vardır.
 yanılıyorsun sayın darkness rasim kara geçen yıla kadar iranda bir takımda teknik direktörlük yapıyordu bu sezon azerbeycan birinci liğinde teknik direktörlük yapmakta
  vala o benim hatam olmuş o zaman çünkü nette naktığımda farklı bilgilerle karşılaştım. azerbaycan kariyerinden haberdarım ama eskisinden...

bende pek bilmezdim ulsal kanallarımzıdan biri aşagı yukarı on gün önce haber yapmış bahsi geçmişti yanılmıyorsammillitakım ve gökdeniz tranferi hkkında olacak bulabilirsem linki memnuyetle atarım
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 23:27
_popupControl(); hikmet karaman saçlarını siyaha boyamış hayırlı olsun hocam yakışmış vallaLOL
no signature..just for eses..
Yukarı
drkursad Liste gör
Yazar

Kürşad
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 23:29
Yurt dışında da görev alan Rasim Kara, Kanada'nın Ottowa Wizards takımını çalıştırmış ve kendi liginde şampiyon yapmıştır. Son olarak Azerbaycan Liginde Hazar Lenkeran (Xəzər Lənkəran) takımında iki sezon görev yapmıştır. Şimdi Azerbaycan'ın Karabağ takımını çalıştırmaktadır.

diyor vikipedi..
istanbul takımlarını tutanlar artık biraz da bizim takımlarımızı tutsunlar.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 23:38
Alıntı yapılan melih_es26

yanlış düşünüyosunuz solda ersinle serkan oynarken sol taraftan atak yapabiliyorduk şimdi bir bakın hep sağ taraftan geliyoruz.ersinin kadroya alınması lazım artık
Konu başlığıyla çok alakalı bir mesaj, tebrikler! Daha düne kadar böyle bir muhabbet yoktu. Metin Diyadin gittikten sonra birden bire Ersin kadroya alınsın, affedilsin denmeye başladı. Hayırdır inşallah diyeceğim de Ersin affedilmek için ne yaptı acaba?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır