eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kapadokya Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oturanboğa Liste gör
Yazar

emre oturanel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oturanboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:26
beyler merak etmeyin biz bu işi başaracağız
davraz cup aldıkta ne oldu tamam hava ama daha önemli maçlar oynayacağız sahada yenilmedik malatyaya olsun önemli olan lig belki ilk iki hafta da kötü sonuclar alabiliriz

eskişehirsporlu doğduk eskişehirsporlu öleceğiz..
Yukarı
oturanboğa Liste gör
Yazar

emre oturanel
  Alıntı oturanboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:28
hem birde gecen seneden kaç futbolcu oynuyor bu takımda bir de bu yönden değerlendirmek lazım hemen felaket tellalığı yapmayalım allahın izniyle futbolcularımız bireysel olarak iyi durumda takım olunca önümüzde kimse duramaz
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:29
Alıntı yapılan oturanboğa

beyler merak etmeyin biz bu işi başaracağız
davraz cup aldıkta ne oldu tamam hava ama daha önemli maçlar oynayacağız sahada yenilmedik malatyaya olsun önemli olan lig belki ilk iki hafta da kötü sonuclar alabiliriz

2-0 dan maç verdik abii daha ne olsun valla altay kartal maçına hiç üzülmedimde şu maç evlat acısı gibi koydu yaaa olmazki......
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
oturanboğa Liste gör
Yazar

emre oturanel
  Alıntı oturanboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:30
mkan sen meraklanma 4. hafta malatyayı yener geliriz sen hiç meraklanmaü
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:32
4. hafta malatya bilmem kaçıncı hafta kartal bilmem kaçıncı hafta mordu,altay,kafkaf

biz bu ligin kökünü kazırız...
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:32
umarım ligte böyle kazalar yapmayız aldığımız maçı verdik hayırlısı olsun
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:33
kardeşim biz istesek vermeyiz böyle maçlar sonuçta hazrlık maçları bunlar hem geçen senelrde hep çok iyi başlıoduk da noluyodu bu sene farklı sene başından bellii LOL
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
es_crunch_es Liste gör
Yazar

Serdar
  Alıntı es_crunch_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:36
Alıntı yapılan bilal

kardeşim biz istesek vermeyiz böyle maçlar sonuçta hazrlık maçları bunlar hem geçen senelrde hep çok iyi başlıoduk da noluyodu bu sene farklı sene başından bellii LOL
ya istemiozdamı biz o zmn böle maçları werioz allah aşkına geçin bunları yha bu kaçıncı maç bu maça kadar bnde herşeye ii gözle bakıodum ama kazandığımız maçı kaybedince insanın sabrı tükenio beklicez görcez inş. herşey güsel olacak her zmn heryerde en büyük eses bunun farkındayız
ESKİŞEHİRLİ OLMAK AYRICALIKTIR...
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:38
Alıntı yapılan Hakan

Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan Hakan

Ya Cenk'demi sakat ? Zafer,Ulaş,Sergen...lig başlamadan ( zafer hariç ) dökülüyoruz ya.Bu ne iştir aklım almıyor.Hem diyoruz ki ne kadar maç oynasak o kadar avantajımıza.Hemde katıldığımız turnuvada muhtemel 2 maçtan oluyoruz.Ben dedim ya anlamıyorum bu işi.

Cenk haftabaşı bileğinden sakatlandı,tedavisi devam ettiği için kalede Sinan vardı.Hoca defansta yeni ve farklı kademeler deniyor Ulaş için net yorum yapamayız daha.Sergen içinde yorum yapmak yanlış daha birşey görmedik çünkü...Smile

Kerem kardeş bu denemeler can sıkmaya başladı ufaktan Smile
Artık şehri iyice havaya sokacak skorlar bekliyoruz.Bir çok arkadaşım genemi yenildik,alsakmı almasakmı acaba kombi,neleri...diye ikileme düştü maalesef.

Hakan Bey,
Hazırlık maçlarının amacı bu oluyor ama adı üzerinde oyuncuları denemek (hazırlamaya çalışmak),oyun sistemlerini denemek (hazırlamaya çalışmak),eksikleri görmek ve müdahale etmek (hazırlamaya çalışmak) siz en iyisi biraz daha sabredin.Wink
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 20:42
Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan Hakan

Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan Hakan

Ya Cenk'demi sakat ? Zafer,Ulaş,Sergen...lig başlamadan ( zafer hariç ) dökülüyoruz ya.Bu ne iştir aklım almıyor.Hem diyoruz ki ne kadar maç oynasak o kadar avantajımıza.Hemde katıldığımız turnuvada muhtemel 2 maçtan oluyoruz.Ben dedim ya anlamıyorum bu işi.

Cenk haftabaşı bileğinden sakatlandı,tedavisi devam ettiği için kalede Sinan vardı.Hoca defansta yeni ve farklı kademeler deniyor Ulaş için net yorum yapamayız daha.Sergen içinde yorum yapmak yanlış daha birşey görmedik çünkü...Smile

Kerem kardeş bu denemeler can sıkmaya başladı ufaktan Smile
Artık şehri iyice havaya sokacak skorlar bekliyoruz.Bir çok arkadaşım genemi yenildik,alsakmı almasakmı acaba kombi,neleri...diye ikileme düştü maalesef.

Hakan Bey,
Hazırlık maçlarının amacı bu oluyor ama adı üzerine oyuncuları denemek (hazırlamaya çalışmak),oyun sistemlerini denemek (hazırlamaya çalışmak),eksikleri görmek ve müdahale etmek (hazırlamaya çalışmak) siz en iyisi biraz daha sabredin.Wink

abicim sabrede sabrede sabır taşı olduk yaaaTonguegeçen sene de sabreddik az kaldın düşüoduk yaaa ama yinede sabredecez artık çatlyana kadar HER ŞEY BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır